New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/01/18/patriots_panthers_super_bowl_xxxviiii_brian_kinchen/

Egy kis múltba révedés, ez volt az első SB, amit élőben láttam, (gondolom nem vagyok ezzel egyedül), a Sporttvnek köszönhetően, remélem a történelem nemsokára ismétli önmagát. 😊

Bruschi85
"Jobban teszed, ha meggyőzöd magad, hogy menni fog, különben megöllek, a kurva életbe."

ezt azért meghallgattam volna Belichicktől Sound FX-ben 😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.facebook.com/JulianEdelman/photos/a.134651546575872.12777.128950643812629/1030909290283422/?type=3&theater

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/01/18/patriots_panthers_super_bowl_xxxviiii_brian_kinchen/

Egy kis múltba révedés, ez volt az első SB, amit élőben láttam, (gondolom nem vagyok ezzel egyedül), a Sporttvnek köszönhetően, remélem a történelem nemsokára ismétli önmagát. 😊

KC ellen nagyszerű győzelem volt, azt kaptam, amit előzetesen vártam, jobbak voltunk, jár a gratuláció a Csapatnak és a szakmai stábnak az AFC döntőért.
Egyébként jó, hogy játszik Peyton, így folytatódhat a rivalizálás, amit már az alapszakaszban is hiányoltam.
Hihetetlen milyen meccsek, történések, izgalmak voltak a Div. körben pl. megismételt! pénzfeldobás PO hosszabbításban, mert nem pördült meg az érme, na ilyenre sem emlékszem korábbról.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én jobban félek egy Chandler Jones eltiltástól. Ha jól emlékszem Höri említette a közvetítés során, hogy volt már alkalom, hogy ugyanezért valakit elmeszeltek 1 meccsre. Aztán mint tudjuk Goodell meg inkább valószínű, hogy nem szeret minket, mint hogy igen.
Weskho
Dareus-t egész pontosan.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan, hogy Jules kedvesen egy igáslóhoz hasonlította a Kapitányt?

Kollega
Hehe

 www.facebook.com/TomBrady/photos/a.233362006704957.53331.214003275307497/1052806114760538/?type=3&theater

több mint 8 éve
seal New England Patriots 222
 twitter.com/Eric_Edholm/status/689085155340890112

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én is azt írtam: "kedvesen"

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyrészt már régóta cukkolják egymást - ki mennyire dob jól, ki mennyire tud gyorsan futni. Másrészt a Clydesdale kifejezetten elegáns, nagy rámájú fajta, s hát nem engednék Epsom-ban a fűre; pontos leírás TB-ről. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az megvan, hogy Jules kedvesen egy igáslóhoz hasonlította a Kapitányt?

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Szerintem nem fogunk nagyon futkározni, Chandler se lesz tényező. JMD ész nélkül fogja nyomatni az 1-1 felállást White-tal és Gronk-kal. 40-50 passz, 10-15 futás, az utóbbi 15 hónap sikerreceptje TOP futásvédelmek ellen.
tomi-tomi
Ha jól olvasom itt-ott, Chris Harris sem teljesen egészséges. Valószínűleg őt és Roby-t fogja támadni TB.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az bizony!
Szerintem nem fogunk nagyon futkározni, Chandler se lesz tényező. JMD ész nélkül fogja nyomatni az 1-1 felállást White-tal és Gronk-kal. 40-50 passz, 10-15 futás, az utóbbi 15 hónap sikerreceptje TOP futásvédelmek ellen.
tomi-tomi
Szerintem rengeteg játékvariáció és felállás maradt talonban a Chiefs meccsen, mert semmi szükség sem volt rájuk. Lásd a tavalyi Ravens elleni derbi, ahol húzogatták a meglepő dolgokat rendesen. Nem hinném, hogy nem építettünk fel pár playt Chandlerre. Ha kell elő fogják venni.

Gondolom meg fogják szállni a pálya közepét, biztos ami biztos.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A bírókról - én max. annyit észrevételeznék, hogy idén az 50%-50%-os szituknál rendbe ellenünk születik döntés. Csak megérzés, de mintha a official review-öket is jóval nagyobb arányban buknánk, mint tavaly. Érdekes lenne erről statisztikát látni. Szimplán lehet, h csak elfogult vagyok 😊

A Brady-féle 10 yardos futásából a háromnegyed ligában TD-t hoztak volna ki, a NY-i központban mégis valahogy máshogy látták.

A ligának és különösen a kis vörös buzinak nem érdeke, hogy a Pats SB-be kerüljön... ez tény. Más kérdés, hogy vajh' ezért aktívan tesznek-e valamit. Megjegyzem, nem lenne annál szebb jelenet, mint amikor a trófea átadásakor a szurkolók kifütyülik Goodell-botot a picsába... 😀
Gyulus
Ezen a Brady futáson én is gondolkodtam. A pályán született ítélet az volt, hogy a játék eredménye nem volt TD. A tévé felvételen mutatottak alapján annak látszott, de a szabály szerint megdönthetetlen bizonyíték kell az ítélet visszavonásához. Elfogult szurkolóként azt mondom, hogy benn volt, de én azért nem láttam egyetlen szöget sem, ahonnan az annyira megdönthetetlen lett volna, hogy visszavonják a hívást. Ahogy abban is biztos vagyok, hogyha a pályán TD a hívás, azt is helyben hagyták volna.

Egyébként lehet, hogy rosszul tudom, de nem NY-ban döntenek, hanem a vezető bíró dönt helyben. A központban csak a visszajátszásokat állítják be neki. Tévedek?
Kollega
Én úgy vettem ki a közvetítések során elhangzottakból, hogy az egységes gyakorlat érdekében New Yorkban van a döntés és ott mondják a bíró fülére az eredményt, de lehet hogy ez téves.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?
Demecs
Pilonkamerát csak az ESPN használ.
empty taxi
A goal-line fölé is rakhatnának 2-3-t, sok kétes szitut megoldana.
NB2
En a zebrak feje tetejere tennek. Erdekelne neha megis mi a lufaszt lattak?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?
Demecs
Pilonkamerát csak az ESPN használ.
empty taxi
A goal-line fölé is rakhatnának 2-3-t, sok kétes szitut megoldana.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Martin elvihetné Talibot hosszúkra.
Akkor egy top cb ki van véve.
Gyorsnak is tűnik a srác.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?


Demecs
Pilonkamerát csak az ESPN használ.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?
Demecs
Azon nem. A lába pont kitakarta volna az egész képet.

Btw bent volt.Szerintem nem a Liga 3/4-ének adták volna meg, hanem 31/32-ének. 😊

(Ettől függetlenül nem kell előre bírózni.)

Ez a Broncos verhető.
Remélem Jacksonnak és Whitenak jó napja lesz.
Jó lenne ha Chandler is aktívan tudna részt venni a támadásokban. 2 colossal jó lenne aprítani.
Eddig szegény olyan, mint a jóbarátokban. 😀
Demecs
Az bizony!
Szerintem nem fogunk nagyon futkározni, Chandler se lesz tényező. JMD ész nélkül fogja nyomatni az 1-1 felállást White-tal és Gronk-kal. 40-50 passz, 10-15 futás, az utóbbi 15 hónap sikerreceptje TOP futásvédelmek ellen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?

Ez a Broncos verhető.
Remélem Jacksonnak és Whitenak jó napja lesz.
Jó lenne ha Chandler is aktívan tudna részt venni a támadásokban. 2 colossal jó lenne aprítani.
Eddig szegény olyan, mint a jóbarátokban. 😀
Demecs
Egyszer, a tizenvalahány visszajátszásból mutatták véletlenül, de nem volt perdöntő az sem.
Futóknak mindig jó napjuk van 😊 , csak ugye O fal az ami kevés ehhez + JMD sem erőlteti, most sem futás lesz a megváltás maximum pár checkdown passz White felé.
Chandler meg nagy csalódás a szezonban, és nem hinném bármilyen hatalmas play-t építenénk rá.
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Érdekes, hogy pont a pilon kamerát nem mutatták, amin lehetett volna látni.
Nem?

Ez a Broncos verhető.
Remélem Jacksonnak és Whitenak jó napja lesz.
Jó lenne ha Chandler is aktívan tudna részt venni a támadásokban. 2 colossal jó lenne aprítani.
Eddig szegény olyan, mint a jóbarátokban. 😀

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A bírókról - én max. annyit észrevételeznék, hogy idén az 50%-50%-os szituknál rendbe ellenünk születik döntés. Csak megérzés, de mintha a official review-öket is jóval nagyobb arányban buknánk, mint tavaly. Érdekes lenne erről statisztikát látni. Szimplán lehet, h csak elfogult vagyok 😊

A Brady-féle 10 yardos futásából a háromnegyed ligában TD-t hoztak volna ki, a NY-i központban mégis valahogy máshogy látták.

A ligának és különösen a kis vörös buzinak nem érdeke, hogy a Pats SB-be kerüljön... ez tény. Más kérdés, hogy vajh' ezért aktívan tesznek-e valamit. Megjegyzem, nem lenne annál szebb jelenet, mint amikor a trófea átadásakor a szurkolók kifütyülik Goodell-botot a picsába... 😀
Gyulus
Ezen a Brady futáson én is gondolkodtam. A pályán született ítélet az volt, hogy a játék eredménye nem volt TD. A tévé felvételen mutatottak alapján annak látszott, de a szabály szerint megdönthetetlen bizonyíték kell az ítélet visszavonásához. Elfogult szurkolóként azt mondom, hogy benn volt, de én azért nem láttam egyetlen szöget sem, ahonnan az annyira megdönthetetlen lett volna, hogy visszavonják a hívást. Ahogy abban is biztos vagyok, hogyha a pályán TD a hívás, azt is helyben hagyták volna.

Egyébként lehet, hogy rosszul tudom, de nem NY-ban döntenek, hanem a vezető bíró dönt helyben. A központban csak a visszajátszásokat állítják be neki. Tévedek?

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A bírókról - én max. annyit észrevételeznék, hogy idén az 50%-50%-os szituknál rendbe ellenünk születik döntés. Csak megérzés, de mintha a official review-öket is jóval nagyobb arányban buknánk, mint tavaly. Érdekes lenne erről statisztikát látni. Szimplán lehet, h csak elfogult vagyok 😊

A Brady-féle 10 yardos futásából a háromnegyed ligában TD-t hoztak volna ki, a NY-i központban mégis valahogy máshogy látták.

A ligának és különösen a kis vörös buzinak nem érdeke, hogy a Pats SB-be kerüljön... ez tény. Más kérdés, hogy vajh' ezért aktívan tesznek-e valamit. Megjegyzem, nem lenne annál szebb jelenet, mint amikor a trófea átadásakor a szurkolók kifütyülik Goodell-botot a picsába... 😀
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Brady azt nyilatkozta ma, hogy nagyon "szórakoztató" lesz játszani egy másik Peyton Manning vezette csapat ellen.. 😉 Reméljük, mi is így fogjuk látni..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért én óvá intenék mindenkit attól, hogy beleélje magát abba, hogy Goodel kiadja a bíróknak, hogy ellenünk kell fújni.
vpi
Ezt én nem is mondtam, azt mondtam, hogy ha bele akar nyúlni az AFC főcsoportdöntőbe, egy ilyen eszköz sokkal alkalmasabb és botránymentesebb. (Melyik playnél nem lehet akár offensive akár defensive holdingot fújni szinte bármikor és jogosan?) Hogy Goodell nem jött el a szezonnyitó meccsre és hogy ott ül a Denver páholyában, azér' elég világos állásfoglalás a szimpátiát illetően, normális esetben egy sportszervezet vezetőjétől elfogadhatatlan ilyen jellegű megnyilvánulás. Nyilván nem bánná, ha nem játszanánk SB-t.
Burkus
múltkor meg a Vikings-Seahawks meccsen volt... egyik sincs már versenyben, ha ezt nézem akkor ne is jöjjön többet a Gillette-be 😀

(azért ezt a vonalat sem kell túlerőltetni)
ZERO_L
Ha meg azt veszem, hogy ők már az NFL előtt is ismerték egymást Kraft úrral, akkor meg pont az ellenkezőjéről lehetne suttogni. Goodell a tulajdonosok megbízottja. Neki lavíroznia kell közöttük. Mindenki tudja, hogy melyik franchise-ok tulajdonosai vannak kiakadva Kraftra és a Patriotsra. Annyit biztosan el tudnak érni, hogy a Liga felfújjon bármilyen ügyet, ami felmerül ellenünk, de azt, hogy a bírókat befolyásolják biztosan egyik tulaj se vállalná be. Ezzel ugyanis az egész vállalkozást romba döntenék.

Ne aggódjatok, ha oda jutunk RG mosolyogva fogja átadni a Lombardit Kraft úrnak. Neki ez a dolga, ezért kapja a nem kis fizuját. Nekünk meg az a dolgunk, hogy odáig jussunk akkor is, ha sertésfej nem tudja kimérni a 10 yardot a lánccal.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Azért én óvá intenék mindenkit attól, hogy beleélje magát abba, hogy Goodel kiadja a bíróknak, hogy ellenünk kell fújni.
vpi
Ezt én nem is mondtam, azt mondtam, hogy ha bele akar nyúlni az AFC főcsoportdöntőbe, egy ilyen eszköz sokkal alkalmasabb és botránymentesebb. (Melyik playnél nem lehet akár offensive akár defensive holdingot fújni szinte bármikor és jogosan?) Hogy Goodell nem jött el a szezonnyitó meccsre és hogy ott ül a Denver páholyában, azér' elég világos állásfoglalás a szimpátiát illetően, normális esetben egy sportszervezet vezetőjétől elfogadhatatlan ilyen jellegű megnyilvánulás. Nyilván nem bánná, ha nem játszanánk SB-t.
Burkus
múltkor meg a Vikings-Seahawks meccsen volt... egyik sincs már versenyben, ha ezt nézem akkor ne is jöjjön többet a Gillette-be 😀

(azért ezt a vonalat sem kell túlerőltetni)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgysem ez számít. Ha megy a gyors passzjáték, és jól használjuk ki az RZ-lehetőségeket, akkor meglehet a győzelem, ha nem, és a védelem nyalja a futást, nem leszünk fent, és kapjuk a pontokat sorban, akkor meg azért mindegy.