New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
winston
Természetesen, csak mint érdekesség, és a csapattal kapcsolatos "hír" miatt raktam be 😊

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ed Reed egy szavas elemzése, hogyan vernéd meg Bradyt és a Patriots-t?

 twitter.com/insidetheNFL/status/689503738982076416?ref_src=twsrc%5Etfw

(A fia Pats szurkoló. 😀 )
tomi-tomi
Ezt majd sűrűn gyakorolhatja a Bills stábjában 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ed Reed egy szavas elemzése, hogyan vernéd meg Bradyt és a Patriots-t?

 twitter.com/insidetheNFL/status/689503738982076416?ref_src=twsrc%5Etfw

(A fia Pats szurkoló. 😀 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉
kyobalu
Tudod: ha Bradyt sokszor leütik, akkor nem gyenge az O fal, hanem szarul aludt az éjjel, ezért fekszik annyit a hátán. Jó érv! 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah.. Tegnap a Broncos topicban megjegyezték, hogy Demaryus Thomast, a top elkapót nem levettük a pályáról az őszi meccsen, hanem egyszerűen szarul játszott..Elmondása szerint is..
Szerintem meg levettük..Ryan legjobb meccse volt szélső cornerként, nem nagyon jutott mellette levegő DT-nek.
De van róla egy tök jó cikk is, videókkal alátámasztva:
 nesn.com/2016/01/how-logan-ryan-patriots-shut-down-broncos-top-receiver-demaryius-thomas/

Remélem a secondary is harapni fog vasárnap!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Dobsonra nem számítok jövőre.
Szerintem útilaput kap.
Többet van ir-n mint pályán.

több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
zinedine5
Novemberben, Julian kiesése után megkérdezték Brady-t, hogy kitől várható, hogy előrébb lép,és ő Martint emelte ki..Akkor azt mondta, hogy ő fejlődött a legtöbbet, s kulcsszituációkban is lehet rá számítani..Nagyon jó edzésmenő volt. S mostanában láthatjuk, hogy meccseken is beelőzi Jojot..Szerintem Lafell-en elgondolokodik a vezetőség idén..Ilyen évet, elkapásokat szélen, bármelyik magas IR-en, PS-ben szereplő elkapónk tud produkálni..Ott van Dobson, Gibson, és Tyms is..
kyobalu
Remélem offseasonben hoznak valami magas WR-t is.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
zinedine5
Novemberben, Julian kiesése után megkérdezték Brady-t, hogy kitől várható, hogy előrébb lép,és ő Martint emelte ki..Akkor azt mondta, hogy ő fejlődött a legtöbbet, s kulcsszituációkban is lehet rá számítani..Nagyon jó edzésmenő volt. S mostanában láthatjuk, hogy meccseken is beelőzi Jojot..Szerintem Lafell-en elgondolokodik a vezetőség idén..Ilyen évet, elkapásokat szélen, bármelyik magas IR-en, PS-ben szereplő elkapónk tud produkálni..Ott van Dobson, Gibson, és Tyms is..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
winston
Martin állítólag jó routefutó és Bradyvel is kiépített valamiféle kapcsolatot. Nem tudom nálunk mennyire van kifejezetten külső elkapó, de Lafellen (Dobsonon) kívül mindenki játszik mindenhol.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
Burkus
Gibsonnak most nem néztem utána, de inkább Martin típusú, nem? inkább Boyce lenne talán jó oda (mármint ha jó lenne), de szerintem Amendola pótlás jelenleg nincs a kereten.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
tomi-tomi.. Szívesen meginnék Veled több korsó sört amennyiben lesz közös meccsnézés, azért mert a döntőbe került a csapatunk.. 😉
Nagyon szépen összefoglaltad az elmúlt napokat..
kyobalu
Az "ugyanaz a Broncos topik, amelyik kórusban jajongott eltiltásért tavaly, amikor DMC megkínálta Welker-t, most azt bizonygatja, hogy Ward szereléseihez képest szombat délelőtti babazsúron a pukedli durva inzultus" kitételen olyan hangosan röhögtem, hogy bejöttek a titkárnőim a szobámba, hogy baj van-e 😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
zinedine5
De ő inkább LaFell - vagy Dobson elképzelt - helyére van szánva, nem? A mélységit is szinte kizárólag rá próbáljuk mostanában játszani. Vagy majd Gibson lesz a megváltás?
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
tomi-tomi.. Szívesen meginnék Veled több korsó sört amennyiben lesz közös meccsnézés, azért mert a döntőbe került a csapatunk.. 😉
Nagyon szépen összefoglaltad az elmúlt napokat..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
winston
A másik meccsen a házi sertés Vinovich lesz. Ő az, aki mindent megtett tavaly, hogy megveressen minket a Ravens-szel. Ő mennyivel lenne jobb?

Mellesleg a Panthers elleni SB győzelmünkön meg pont Popeye volt a bíró.
Kollega
közhely, de nem szabad a bírókra bízni, hanem meg kell őket verni simán, oszt jónapot.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
winston
A másik meccsen a házi sertés Vinovich lesz. Ő az, aki mindent megtett tavaly, hogy megveressen minket a Ravens-szel. Ő mennyivel lenne jobb?

Mellesleg a Panthers elleni SB győzelmünkön meg pont Popeye volt a bíró.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard
DeX
érdekességnek jó, de szerintem őrizzük meg a szintet azzal, hogy ebből nem vonunk le semmilyen következtetést és nem ragozzuk. (gondolom nem is ezért tetted be, csak a továbbiakra tekintettel)
több mint 8 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hochuli
ThundersNFL
"az NFL-bírók Terminatora, Ed Hochuli vezeti majd a Patriots-Broncos meccset. A Pats 3-4-es mérleget tud Hochuli meccsein 2010 óta, a Broncos 2000 óta 7-0-s hibátlan eredménnyel áll, amikor Hochuli vezet." 120Yard

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viszont ez a mindenki a Pats ellensége (csalnak a bírók a Denvernek, Manning a köcsög, Ward sérülésre megy) hozzáállás miatt alakul ki, hogy a fórumozók többsége ki nem állhatja a tipikus "peccdrukkert", e miatt pedig a normális hangvételű posztok eltűnnek a süllyesztőbe. És tisztelet azon Pats fórumozóknak, akik nem ülnek fel ennek az ellenségképgyártásnak, mert ők is vannak rengetegen. Ezért is írtam tegnap is a Broncos topikba, ahol amint felmerült a Patriots, egyből jött a kioktató hangvételű írás, miközben egyáltalán semmilyen rossz szándék nem irányult a csapat irányába. De az elgondolás az, hogy biztosan a Pats ellen van az egész világ. Hát nem. Részemről itt befejeztem a témát, csak jó volna gondolkodni előtte, mielőtt pár gondolatot írásba foglalunk.
gabokocka
Egyrészt milyen a tipikus "peccdrukker"? Másrészt ki nem szarja le, hogy a fórumozók többsége ki nem állhatja őt?! Ugyanis ha általánosít, akkor nem érdekel/számít a véleménye. (Tudod, általában a szexre gondolok, de most konkrétan kalapot szeretnék vásárolni.)

A tököm tele van, hogy mindenki el tudja dönteni, hogy a "peccdrukker" úgyis csak divatfan lehet, úgyis mindenki a Pats ellensége világképpel rendelkezik. Nem vazze, itt konkrétan Wyatt, Burkus, Gyulus, Boston ... tetszőleges név véleménye, észrevétele jelenik meg. Eljutunk odáig, hogy egy teljesen normális hozzászólásért a halál faszára zavarnak el más topikban, és még ők jönnek az "alá Pats" stílussal. Akik múlt héten teli szájjal pofázták, hogy nem kell szerénynek lenni, megcsapjuk a Steelers-t és kész. Most kevésbé magabiztosak; a másik fél is legyen kurvára visszafogott. A múlt heti Bengals-Steelers vérfürdő senki harmadik felet nem sarkallt arra, hogy bármelyik félről levonjon általánosító következtetéseket. Bezzeg a "peccdrukker"! Rólam már mindenki tudja, hogy hozom a régi formámat.

Igen, megjelentek ellenségképgyártó, összeesküvéselméletet tartalmazó, előre bírózó/csalózó posztok. Nagyjából ugyanannyi szólt arról, hogy nem kéne. Ezeket is, azokat is "peccdrukker" írta. Ilyenek vagyunk, s még egy se szólt arról, hogy gondolkozzunk el a kollektív öngyilkosság szépségeiről. Szerintem megillet minket az a jog, hogy Ward-ot egy köcsög, dirty player-nek tartsuk. Mint ahogy a másik felet az a nézet, hogy Ward egy fair play díjas Grál lovag. (Megjegyzem, a Steelers szurkolók karóba akarják húzni Burfict-et, mert tapsikolt Bell szerelése után. Érdemes megnézni Ward milyen fáklyás felvonulást rendezett Gronk elintézése után. S bazd meg, Stewart is idén.) Egyelőre annyi a különbség, hogy egy "peccdrukker" se faszozta le az ellenvéleményt megfogalmazó fórumtársát, de mi lehetőség szerint tartsuk a pofánkat. S elintézi annyival, hogy ezt hozza ki belőle az emberi hülyeség. S még nekünk kell oktató-nevelő posztokat olvasgatni, hogy mit kell tennünk, hogy elfogadottabbak legyünk. Hát egy lószart! Nem akarok elfogadottabb lenni annak szemében, aki pontosan tudja, hogy milyen egy "peccdrukker". Aki felhatalmazva érzi magát, hogy a másik véleményét a másik hülyézésével intézze el. Véletlenül nem az ilyenekre kéne reagálni? Nem az ilyenek posztokat kéne visszaszorítani a fórumon? Ugyan minek, egyszerűbb a pecceseknek elmagyarázni, hogy megint olyan peccesek voltak.

Az meg mindennek az alja, hogy mi ne is emlegessünk mocskos szerelést/ütközést, mert Harrison is miket művelt. Meg Dola a múlt héten. Meg Cannon. Ja, Brady is! Egyrészt felbosszant ez az ovis érvelés, másrészt éveken át hallgatjuk, hogy a Pats-ben nincs senki, aki képes lenne egy igazi büntető hit-re. Amikor meg mégis, akkor a csaló-finomkodó-okoskodó-passzbuzi pecc még mocskos dirty is lesz. Bassza meg, ugyanaz a Broncos topik, amelyik kórusban jajongott eltiltásért tavaly, amikor DMC megkínálta Welker-t, most azt bizonygatja, hogy Ward szereléseihez képest szombat délelőtti babazsúron a pukedli durva inzultus. Éjszaka beteszem a Champ INT return-t, hátha túllendülünk az anyázáson. Mi a következő poszt? Egy újabb huszár újabb "peccdrukker" gyalázása.

Teleszaladt a zsákom a kettős mércével. Elég volt, hogy sokan az NFL-lel/saját csapatukkal kapcsolatos frusztráltságukat, szorongásukat a pecc (és a "peccdrukker") alázásával oldják. Egyáltalán nem vagyok kíváncsi, hogy XY-nak mekkora élvezetet okoz a csaló pecc szopása, a divatfan peccesek szar közérzete. Például Vipera véleményére, hozzászólására vagyok kíváncsi, csak az meg elsikkad a mocsokban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csípőjét, aha, az jó, arról nem pattansz le, mint a büdösbogár. Ja de.
Azt ha combját támadod biztos nem találod el a térdét. Ja de, mert ha elemelkedik a talajtól, pont ott fogod eltalálni.
Alacsonyan kell szerelni, abban meg benne van, hogy eltalálod a térdét. De ha Te egy feléd teljes sebességgel futó játékosnak bármelyik testérsét pont el tudod találni vállvédővel, akkor qrva jó vagy.

gabokocka
Ebben Neked teljesen igazad van, az alacsony védekezésnél nem lehet centire kimérni, hogy hol találod el a támadót. (A többiben nincs és kár a Pecc szurkolós kitételekért, azokat hagyd meg inkább a a többi topiknak.) Ami nekem sem tetszett Harris nyilatkozatában, hogy Harris kifejezetten Gronk térdét jelölte meg targetként, azaz a célja a sérülésokozás, a "dirty play." Ez különösen annak tükrében ellenszenves mondás, hogy Ward szakította el egy ilyen védekezéssel Gronk térdszalagját és a mostani sérülése is egy ilyen, a Broncos védői által megcsinált játékból származik. Efelett a nyilatkozat felett valamiért nagyvonalúan elsiklottál Te is meg a többi Pats-hater. (Más kérdés, hogy fél kézzel amúgy sem sok esélye lesz a Pats támadók ellen és lesz alkalma valószínűleg a védekezést gyakorolni, mert a sérülése miatt ő - meg Roby - lesz a legjobb matchup nekünk.)

Ha megjelenne egy interjú és Chung vagy DMC magyarázná, hogy célszerű lenne Sanders vagy DT térdére menni a szereléseknél, Sheard vagy Chandler Jones magyarázná, hogy Manning nyakát kell ütni a vállvédővel a sacknél vagy a QB hitnél, képzelem milyen hörgés lenne mindenhol. Nekem sem tetszene. De Szerinted ez is belefér mint target....

Szerkesztette: Burkus
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Csípőjét, aha, az jó, arról nem pattansz le, mint a büdösbogár. Ja de.
Azt ha combját támadod biztos nem találod el a térdét. Ja de, mert ha elemelkedik a talajtól, pont ott fogod eltalálni.
Alacsonyan kell szerelni, abban meg benne van, hogy eltalálod a térdét. De ha Te egy feléd teljes sebességgel futó játékosnak bármelyik testérsét pont el tudod találni vállvédővel, akkor qrva jó vagy.

És akkor ide betennék egy jelenetet, ahol nem kétszer akkora embert kellett volna szerelni, hanem a védőfalembert kellett volna megblokkolni. Nem sikerült, de a térdét oldalról kirúgni igen.

 cdn3.sbnation.com/assets/3593973/johnsonhurt_medium.gif

Dirty play volt? Igen, Cannon egy utolsó szarházi? Nem. Ilyen a foci, vannak ilyen jelenetek, kontakt sport, fizikálisan valahogy meg kell állítani a másikat, ezért pedig mindent meg fogsz tenni. Akinek ez nem tetszik ne nézze. Viszont ez a mindenki a Pats ellensége (csalnak a bírók a Denvernek, Manning a köcsög, Ward sérülésre megy) hozzáállás miatt alakul ki, hogy a fórumozók többsége ki nem állhatja a tipikus "peccdrukkert", e miatt pedig a normális hangvételű posztok eltűnnek a süllyesztőbe. És tisztelet azon Pats fórumozóknak, akik nem ülnek fel ennek az ellenségképgyártásnak, mert ők is vannak rengetegen. Ezért is írtam tegnap is a Broncos topikba, ahol amint felmerült a Patriots, egyből jött a kioktató hangvételű írás, miközben egyáltalán semmilyen rossz szándék nem irányult a csapat irányába. De az elgondolás az, hogy biztosan a Pats ellen van az egész világ. Hát nem. Részemről itt befejeztem a témát, csak jó volna gondolkodni előtte, mielőtt pár gondolatot írásba foglalunk.
gabokocka
Tőlem hallottál bármikor ilyet???
Hogy az egész világ a Pecc ellen van??? Mondtam én bármi előzetes bírói tervet? Összeesküvés elméletet?
Mondtam én bármit Manning vasárnapi földön fekvős akciójáról??
Mert szerintem nem..
Egy véleményből, kommentből ragadtak ki tegnap is egy mondatot, amit felfújtak a Broncos topicban..
A véleményem pedig ugyanaz ami tegnap, vagy a múlt hónapban volt Ward kapcsán..

Senki sem hülye, senki sem álszent..Nagyobb embert lent tudsz szerelni..Úgy tudod kivenni a játékból..
Semmi baj azzal, ha valaki lent ütközik, vagy úgy visz le valakit.. Csak szándékosan ne akarja a térdét kiütni..Vagy fullra lefejelni..Mert az tuti sérülés okozásra törekvés..
Nálunk sem szeretem, szerettem..Harrison-t, Vödört sem amikor így játszott..Vagy Mankinst, akár Cannont..

Ward a mi esetünkben kiütötte már 1x Gronkot, szándékosan térden, még a Browns színeiben. A játék után örült is neki, tapsolt örömében..IR lett belőle..Amikor átkerült a Broncos-hoz, akkor még 1x megpróbálta ugyanezt ráadásul szemből..Csak nem volt kitámasztva a lába és hál istennek nem lett belőle sérülés.. (Aztán Gronk elkapott még mellette egy egykezest később.. 😉 )
Mondhat itt bárki bármit, de ha a csapatod egyik legértékesebb játékosát, a liga legjobb TE-jét, egy védő 2x is ugyanúgy akarja parkoló pályára tenni, és kivenni végérvényesen a meccsből, akkor Te sem és senki sem rajongana érte..Nem kedvelnéd...S biztos vagyok benne, hogy nem úgy gondolnád, hogy korrekt védő munkát csinált, hanem inkább valami hentes melót.. Parasztnak tartanád.. Enji..Lehet erről vitázni, egymást meggyőzni, de fölösleges..

A Broncos játékosok meg a héten kelteni akarják a feszkót..Valaki felül ennek, valaki nem..
De, ha egy DB így nyilatkozik, nyíltan kimondja, hogy térdre utaznak, akkor szerinted arra nem lesz meg a válasz a játékosoktól, vagy a rajongóktól?? Tényleg így gondolod?? De mindegy...

Szerinted minden Pecc drukker kioktatóan tud csak írni, vagy kikéri magának a dolgokat..
Szerintem nem..
Sosem írtam sehova kötekedő jelleggel, s nem is fogok..
DE ha valamit fölöslegesen felfújnak, félreértelmeznek, s emiatt lehülyéznek, vagy f...nak, az azért nem veszi a gyomrom, s nem is fogja..Parttalan hülyeségekbe, szájkaratéba nem megyek bele senkivel..
Peace!!!! Mindenki foglalkozzon a meccsel! Ne személyeskedjünk...

De talán leírhatom még ebben a topicban, hogy a Broncos játékosok e heti megnyilvánulásai nem szimpatikusak, s már csak ezért is remélem, hogy nagyon megverjük őket... 😉 De ki tudja már, mit lehet és mit nem??
Mi nem minősül arrogánsnak és kioktatónak..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most mitől fosunk előre? Jól kell játszani és nyerni, nem pedig minden hülyeséggel foglalkozni

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Mayo -> IR

nem lesz keresett játékos miután cutoltuk, talán lesz rá esély, hogy sokkal olcsóbban azért nálunk maradjon, de lehet egy draft cetli is megérne ez a poszt a középső körben
ZERO_L
Sajnos szinte 100%, hogy most láttuk utoljára Pats mezben 😕
Kár érte, a Pats D meghatározó alakja volt...
Ellenértéket tutira nem tudunk szerezni érte... 3 súlyos sérülés után akár a visszavonulás is opció lehet.

Több, mint 7,5 milka szabadulna fel a cap alatt a kivágásával. A másik "esélyes" Amendola, ő 5 millió minusz...
Nekem mondjuk Cannon fizuja is szúrja a szemem, 3 milliót takarítanánk meg (1 millió dead money kíséretében)...
Gyulus
De Dola kell ebbe az offense-be, pláne hogy LaFell ennyire gyenge (mondjuk, helyette lehetne Martin stabil kezdő, ha fejlődik.) Cannon más tészta, az idei teljesítménye alapján érhető döntés lenne.

Ez a 7,5 millió jól fog jönni HT, Collins és/vagy Chandler Jones megtartásához.
Burkus
Kell (kéne), de azért nem véletlen az a Martin igazolás. 3 millióért két évre 3-4-targetnek perfect.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mind a kettőtöknek igaza van. Voltak, vannak a Patsban olyanok, akik nem mennek a szomszédba egy kis piszkos játékért. Viszont is sohasem volt divat rosszat mondani, becsmérelni az ellenfél játékosait, vezetőit. (Mármint a csapat részéről. A szurkoló mondhat amit akar.)

Azért azt jó megjegyezni, hogy a beszólogatás és az üzengetés ellenünk statisztikailag eléggé kontra produktív.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Csípőjét, aha, az jó, arról nem pattansz le, mint a büdösbogár. Ja de.
Azt ha combját támadod biztos nem találod el a térdét. Ja de, mert ha elemelkedik a talajtól, pont ott fogod eltalálni.
Alacsonyan kell szerelni, abban meg benne van, hogy eltalálod a térdét. De ha Te egy feléd teljes sebességgel futó játékosnak bármelyik testérsét pont el tudod találni vállvédővel, akkor qrva jó vagy.

gabokocka
Erre próbáltam tegnap én is célozni a broncos forumjan de lehet nem volt eleg egyértelmű mindenkinek 😁
Thx a megerősítést!



több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 679 — Keep pounding
Csípőjét, aha, az jó, arról nem pattansz le, mint a büdösbogár. Ja de.
Azt ha combját támadod biztos nem találod el a térdét. Ja de, mert ha elemelkedik a talajtól, pont ott fogod eltalálni.
Alacsonyan kell szerelni, abban meg benne van, hogy eltalálod a térdét. De ha Te egy feléd teljes sebességgel futó játékosnak bármelyik testérsét pont el tudod találni vállvédővel, akkor qrva jó vagy.

És akkor ide betennék egy jelenetet, ahol nem kétszer akkora embert kellett volna szerelni, hanem a védőfalembert kellett volna megblokkolni. Nem sikerült, de a térdét oldalról kirúgni igen.



Dirty play volt? Igen, Cannon egy utolsó szarházi? Nem. Ilyen a foci, vannak ilyen jelenetek, kontakt sport, fizikálisan valahogy meg kell állítani a másikat, ezért pedig mindent meg fogsz tenni. Akinek ez nem tetszik ne nézze. Viszont ez a mindenki a Pats ellensége (csalnak a bírók a Denvernek, Manning a köcsög, Ward sérülésre megy) hozzáállás miatt alakul ki, hogy a fórumozók többsége ki nem állhatja a tipikus "peccdrukkert", e miatt pedig a normális hangvételű posztok eltűnnek a süllyesztőbe. És tisztelet azon Pats fórumozóknak, akik nem ülnek fel ennek az ellenségképgyártásnak, mert ők is vannak rengetegen. Ezért is írtam tegnap is a Broncos topikba, ahol amint felmerült a Patriots, egyből jött a kioktató hangvételű írás, miközben egyáltalán semmilyen rossz szándék nem irányult a csapat irányába. De az elgondolás az, hogy biztosan a Pats ellen van az egész világ. Hát nem. Részemről itt befejeztem a témát, csak jó volna gondolkodni előtte, mielőtt pár gondolatot írásba foglalunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.