New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Ha ez igaz én nagyon örülnék neki és nem csak azért mert egészségesen több mint jó játékos,hanem mert ez egy olyan pozitív üzenet lenne a szerződésre váróknak ami mind anyagilag mind erkölcsileg kamatozhat majd a közeljövőben...
Persze azért a pontos számok ismerete nélkül nehéz bármi konkrétumot kijelenteni...
Castleai01
Szerintem ez szigorúan üzleti döntés lesz. 4.4 M dead maradna utána ha kivágjuk, ha ennyiért vagy kevesebbért marad (ha kap+1 évet akkor megoldható) akkor megtartjuk. 3-4. számú LB-nek nem fizethetünk többet , kell a pénz jövőre nagyon.
gordon
Ez a 4,4M az aláírási pénzének a 2016-ot és 2017-et terhelő része. Mivel 2016-ot 3,4M terheli (2017 pedig nyilván akkor 1M), ezért még ha veterán minimumot kapna 2016-ra, akkor is alig lenne kisebb a cap hitje a jelenlegi dead moneynál.
Szóval abban a formában, ahogy gondolod (+1 év, kevesebb pénz, kisebb cap hit), aligha fog ez működni.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ha ez igaz én nagyon örülnék neki és nem csak azért mert egészségesen több mint jó játékos,hanem mert ez egy olyan pozitív üzenet lenne a szerződésre váróknak ami mind anyagilag mind erkölcsileg kamatozhat majd a közeljövőben...
Persze azért a pontos számok ismerete nélkül nehéz bármi konkrétumot kijelenteni...
Castleai01
Szerintem ez szigorúan üzleti döntés lesz. 4.4 M dead maradna utána ha kivágjuk, ha ennyiért vagy kevesebbért marad (ha kap+1 évet akkor megoldható) akkor megtartjuk. 3-4. számú LB-nek nem fizethetünk többet , kell a pénz jövőre nagyon.
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Ha ez igaz én nagyon örülnék neki és nem csak azért mert egészségesen több mint jó játékos,hanem mert ez egy olyan pozitív üzenet lenne a szerződésre váróknak ami mind anyagilag mind erkölcsileg kamatozhat majd a közeljövőben...
Persze azért a pontos számok ismerete nélkül nehéz bármi konkrétumot kijelenteni...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Curran szerint Mayo állítólag belemenne egy kemény szerződésmódosításba is, csak hogy maradhasson a csapatnál..
Szomorú ezt leírni, de nem tudom hogy ennyi sérüléssel mennyit tudna hozzátenni a LB tengely munkájához csereként..
A kérdés inkább az, hogy egyáltalán számolhatunk-e vele minőségi back-upként..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.patspulpit.com/2016/2/2/10886636/patriots-roster-building-strategy-free-agents-for-this-year-draft
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
New England Patriots sign Mr. Wyatt as GM! 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
" I happened to see Archie [Manning] there. He has two sons who have won two Super Bowls [each]. But with all due respect, we have one son who has won four. " - Patriots owner Bob Kraft, comparing Tom Brady to the Manning brothers. 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Állítólag érdeklődünk Josh Gordon után..Egy évre lett felfüggesztve..Nem tudom, hogy jogilag még Browns játékos vagy nem..Moss után lehetne végre egy nagy fogás, ha benőtt a feje lágya.. 😉
kyobalu
VÉGRE!
(itteniben draftoltam, egy másikban a napokban szereztem meg, nagyon figyelnek 😀)
Wyatt
Ki tudja mik történtek kint Bostonban😊 De ha "leigazoltak", néha csepegtess azért valami infókat is😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag érdeklődünk Josh Gordon után..Egy évre lett felfüggesztve..Nem tudom, hogy jogilag még Browns játékos vagy nem..Moss után lehetne végre egy nagy fogás, ha benőtt a feje lágya.. 😉
kyobalu
VÉGRE!
(itteniben draftoltam, egy másikban a napokban szereztem meg, nagyon figyelnek 😀)

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Off a téma.

Nincs valakinek kölcsönbe farsangra egy napra sisakja?
Nem venném fel csak amolyan kellék lenne.

Előre is köszi a segítségeteket.

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Állítólag érdeklődünk Josh Gordon után..Egy évre lett felfüggesztve..Nem tudom, hogy jogilag még Browns játékos vagy nem..Moss után lehetne végre egy nagy fogás, ha benőtt a feje lágya.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Dola, Minitrton, LaFell, Tyms, Harper. Ennyinek elégnek kell lenni, csak használni kell őket. Vannak ennél fontosabb helyek is, sajnos a pénz, a kevés cetli azért csökkenti a mozgásterünket.
NB2
+Dobson, Martin akik még szerződéssel is rendelkeznek.
Egy workhorse futó kell, egy T és egy veterán G ha Wendell nem marad.
gordon
ÁÁÁÁ tényleg, éreztem, hogy kimaradt valaki😊
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Dola, Minitrton, LaFell, Tyms, Harper. Ennyinek elégnek kell lenni, csak használni kell őket. Vannak ennél fontosabb helyek is, sajnos a pénz, a kevés cetli azért csökkenti a mozgásterünket.
NB2
+Dobson, Martin akik még szerződéssel is rendelkeznek.
Egy workhorse futó kell, egy T és egy veterán G ha Wendell nem marad.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Dola, Minitrton, LaFell, Tyms, Harper. Ennyinek elégnek kell lenni, csak használni kell őket. Vannak ennél fontosabb helyek is, sajnos a pénz, a kevés cetli azért csökkenti a mozgásterünket.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amennyire Amendola használható a számokon kívül, annyira Jules is. De az is igaz, hogy ahogy a futójáték offolásával, úgy egy magas szélső elkapó hanyagolásával is az ellenfél védelmének könnyítünk. Csakhogy: azért nem csak három, hanem négy emberrel kell számolni. A Gronk, Edelman, Dola, Lewis négyes mellé meg pont elég egy LaFell, Martin, egy White, Blount és persze kéne még egy TE kiegészítőnek, aki képes elkapni meccsenként egy-két labdát.

Szerintem kb. 25-26 NFL csapat simán elfogadná ezt a támadó négyest. Szóval megint nem annyira látom, hova kellene itt az erősítés (feltételezve, hogy mindegyikük egészségesen tér vissza). Abban meg 100%-ig biztos vagyok, hogyha sérülés miatt elveszítünk a négy közül hármat, nem leszünk bajnokok. De azt meg nem tudjuk befolyásolni úgysem.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
még Amendola-ra se mondanám azt, hogy hűde megérte a pénzét. Idén leglább már megdolgozott érte, de összességében még elég mínuszos az ő története is.peterk2005
'Dola nem érte meg??? gondolom bojkottáltad a tavalyi PO-t a nagy döntővel együtt...
ZERO_L
Persze. Ezért is lett átstruktúrálva a tavaly PO után az eredetileg 5 éves, évi 5.5m szerződése úgy, hogy gyakorlatilag lemondott 2+ milláról, plusz a maradék egy részét alapfizu helyett teljesítmény-ösztönzőkben kapja, miközben maradt a hátralevő három évre egy lényegében egy 1 év prove it szerződése. Ja, nem...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem nemfogunk hozni elkapót,mert van elég. Tyms,Dobson. Dobson lenne a szélső, de hát üveg szegény. Jó lenne, ha egy szezont le tudna hozni sérülés nélkül és lehet látni mire képes,mert voltak jó elkapásai.
Nem hiszem kifizetnénk 6-7-8 milliót egy komoly wr-nek. Tavaly sb-t játszottunk és nyertünk ezzel az állománnyal.
Ha jobb a fal és nem sérül le JE,akkor...

Majd hozunk valami spec teames embert a draftról,meg valami nevesincs embereket amikre csak pislogunk. 😀
Demecs
Nem tudni mi lesz..
LaFell első éve nem volt rossz..Második évében sérülésből lábadozva ugrott be a szezon felében, úgy hogy nyáron az edzőtáborokban semmit nem edzett..Biztos ez is szerepet játszott a kevésbé jó teljesítményében..Az is látszott, hogy igazából számolnánk vele, mert Brady az első 3-4 meccsen tömte volna labdákkal, de nem tudott előrébb lépni..
Új WR érkezése csak akkor lesz, ha ő megy..A stáb biztosan jobban tudja, hogy miért nem tudott működni vele a meló..De az fura, hogy az év közben leigazolt Martin simán beelőzte év végére...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
még Amendola-ra se mondanám azt, hogy hűde megérte a pénzét. Idén leglább már megdolgozott érte, de összességében még elég mínuszos az ő története is.peterk2005
'Dola nem érte meg??? gondolom bojkottáltad a tavalyi PO-t a nagy döntővel együtt...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
peterk2005
Nekem kicsit az a fura, hogy miközben megvan egy NAGYON JÓ elkapó core, Gronkkal, Edelman-el, hogy az ördögbe nem sikerül találni a szélre egy középső körös, használható szélső elkapót évek óta? Nem olyan nagy ördöngösség ez, elég körbenézni a ligában, dömpingben vannak harmadik, negyedik körös, jó kis elkapók. Bármelyik jobb csapatot megnézem - Steelers, Seahawks, Packers, Colts, Bengals, sorolhatom -, ilyenek tolonganak a 2., 3., 4. számú elkapó posztokon - jól teljesítve. Ráadásul a WR FA igazolások se ülnek nálatok egy ideje, még Amendola-ra se mondanám azt, hogy hűde megérte a pénzét. Idén leglább már megdolgozott érte, de összességében még elég mínuszos az ő története is. LaFell mondjuk tök jó találat, de amikor nagyon kellett volna, valahogy őt se sikerült bevonni a játékba. Szóval felmerül bennem a kérdés, hogy ezek a Sanu, Marvin Jones féle játékosok nem lesznek-e újabb fejezetei a korábbi idehozzuk reménykedve, aztán csalódunk benne novella-sorozatnak? Ha annyira kell az a plusz elkapó, akkor vagy valami igazi komoly FA-t kéne kinézni, aki biztos megoldás, vagy pedig draftról kéne végre megtalálni azt az embert, nem?

(A futó az más, az olcsó, és be is szokott nálatok válni, csak a WR poszton gondolkodom.)
kyobalu
Őszintén megmondom, nem tudom..
Moss óta valahogy nem jönnek össze ezek a magasabb, szélső elkapók..
Lloyd még vergődött valamennyire, LaFell ellőtt, de egyik szélső WR sem volt konzisztensen, jól teljesítő elkapó..
Sokan a bonyolult playbook-t emlegetik, az időzítésen alapuló pontos, bonyolult route munkát, a nehezen működő kémiát Brady-vel, ecetera..
Jojo is teljesen visszaesett a második évére, és lett dropkirálynő nálunk, mint anno a Panthers-nél volt..Pedig tavaly kifejezetten vállalható, jó mutatókat hozott, sokszor segített kulcsszituációkban..Idén amikor neki kellett volna előrelépnie a többiek sérülése miatt, akkor derült ki, hogy nagy neki ez a kabát..Ilyenkor derül ki, hogy ki milyen játékos is..Martin simán beelőzte a rosteren..Pedig ő messze nem elit, sőőt..
Véleményem szerint az egyik legnagyobb probléma, hogy nem minőségi, első körös elkapót hozunk Brady-nek..
A stáb nálunk mindig úgy gondolja, hogy másod-harmadvonalbeli elkapók is elegek lesznek hozzánk a szélekre, mert a lényeg nálunk a slot játékosokon és a TE munkán múlik..Igazából az elmúlt 10 évben egy kiemelkedő szélső WR volt a csapatban.
Moss..
Az eredményt tudjuk..
Személy szerint én beruháznék egy minőségi WR-re FA frontról..De nézegetve a listát olyan kiemelkedő tehetség, sztár, mint annó Moss volt, jelenleg nem látok..Bárki is mondja hozzánk Sanu-t, Jones-t, vagy Jeffery-t..
Pedig mekkora játékokra lenne képes Brady, és hogy felerősítené a támadójátékot, ha Fitzgerald, Megatron, A.J.Green, Dez Bryant féle elkapóknak is lehetne dobálni a széleken..
Meglátjuk mi lesz holtszezonban..Lafell szerintem megy..Helyette pedig hozni kell valakit..
[/quote]Szerintem nemfogunk hozni elkapót,mert van elég. Tyms,Dobson. Dobson lenne a szélső, de hát üveg szegény. Jó lenne, ha egy szezont le tudna hozni sérülés nélkül és lehet látni mire képes,mert voltak jó elkapásai.
Nem hiszem kifizetnénk 6-7-8 milliót egy komoly wr-nek. Tavaly sb-t játszottunk és nyertünk ezzel az állománnyal.
Ha jobb a fal és nem sérül le JE,akkor...

Majd hozunk valami spec teames embert a draftról,meg valami nevesincs embereket amikre csak pislogunk. 😀

Szerkesztette: Demecs

több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
peterk2005
Nekem kicsit az a fura, hogy miközben megvan egy NAGYON JÓ elkapó core, Gronkkal, Edelman-el, hogy az ördögbe nem sikerül találni a szélre egy középső körös, használható szélső elkapót évek óta? Nem olyan nagy ördöngösség ez, elég körbenézni a ligában, dömpingben vannak harmadik, negyedik körös, jó kis elkapók. Bármelyik jobb csapatot megnézem - Steelers, Seahawks, Packers, Colts, Bengals, sorolhatom -, ilyenek tolonganak a 2., 3., 4. számú elkapó posztokon - jól teljesítve. Ráadásul a WR FA igazolások se ülnek nálatok egy ideje, még Amendola-ra se mondanám azt, hogy hűde megérte a pénzét. Idén leglább már megdolgozott érte, de összességében még elég mínuszos az ő története is. LaFell mondjuk tök jó találat, de amikor nagyon kellett volna, valahogy őt se sikerült bevonni a játékba. Szóval felmerül bennem a kérdés, hogy ezek a Sanu, Marvin Jones féle játékosok nem lesznek-e újabb fejezetei a korábbi idehozzuk reménykedve, aztán csalódunk benne novella-sorozatnak? Ha annyira kell az a plusz elkapó, akkor vagy valami igazi komoly FA-t kéne kinézni, aki biztos megoldás, vagy pedig draftról kéne végre megtalálni azt az embert, nem?

(A futó az más, az olcsó, és be is szokott nálatok válni, csak a WR poszton gondolkodom.)
[/quote]Őszintén megmondom, nem tudom..
Moss óta valahogy nem jönnek össze ezek a magasabb, szélső elkapók..
Lloyd még vergődött valamennyire, LaFell ellőtt, de egyik szélső WR sem volt konzisztensen, jól teljesítő elkapó..
Sokan a bonyolult playbook-t emlegetik, az időzítésen alapuló pontos, bonyolult route munkát, a nehezen működő kémiát Brady-vel, ecetera..
Jojo is teljesen visszaesett a második évére, és lett dropkirálynő nálunk, mint anno a Panthers-nél volt..Pedig tavaly kifejezetten vállalható, jó mutatókat hozott, sokszor segített kulcsszituációkban..Idén amikor neki kellett volna előrelépnie a többiek sérülése miatt, akkor derült ki, hogy nagy neki ez a kabát..Ilyenkor derül ki, hogy ki milyen játékos is..Martin simán beelőzte a rosteren..Pedig ő messze nem elit, sőőt..
Véleményem szerint az egyik legnagyobb probléma, hogy nem minőségi, első körös elkapót hozunk Brady-nek..
A stáb nálunk mindig úgy gondolja, hogy másod-harmadvonalbeli elkapók is elegek lesznek hozzánk a szélekre, mert a lényeg nálunk a slot játékosokon és a TE munkán múlik..Igazából az elmúlt 10 évben egy kiemelkedő szélső WR volt a csapatban.
Moss..
Az eredményt tudjuk..
Személy szerint én beruháznék egy minőségi WR-re FA frontról..De nézegetve a listát olyan kiemelkedő tehetség, sztár, mint annó Moss volt, jelenleg nem látok..Bárki is mondja hozzánk Sanu-t, Jones-t, vagy Jeffery-t..
Pedig mekkora játékokra lenne képes Brady, és hogy felerősítené a támadójátékot, ha Fitzgerald, Megatron, A.J.Green, Dez Bryant féle elkapóknak is lehetne dobálni a széleken..
Meglátjuk mi lesz holtszezonban..Lafell szerintem megy..Helyette pedig hozni kell valakit..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Forte pont azt nyilatkozta a napokban, hogy nem a pénz számít neki elsősorban, hanem az, hogy pályafutása vége felé komoly esélye legyen gyűrűt nyerni..Nálunk lenne.. Jeffery-t állítólag meg akarja tartani a Bears, akár tag-el is.. Sanu-ról nem tudok semmit, csak azt, hogy több, mint valószínű, hogy megméri a piacot, és csapatot vált.. Tudom, hogy minden FA bankot akar robbantani, s meg akarja szerezni a nagy lét..De talán vannak páran, akiknek inkább a gyűrű lenne fontosabb..
Ezeket az embereket írogatta hozzánk a kinti sajtó az elmúlt hetekben..Az elkövetkezendő hónapok úgyis ezekről a hírekről fognak szólni..Ki hova kerülhet, ki hova, mennyiért menne...
kyobalu
Nekem kicsit az a fura, hogy miközben megvan egy NAGYON JÓ elkapó core, Gronkkal, Edelman-el, hogy az ördögbe nem sikerül találni a szélre egy középső körös, használható szélső elkapót évek óta? Nem olyan nagy ördöngösség ez, elég körbenézni a ligában, dömpingben vannak harmadik, negyedik körös, jó kis elkapók. Bármelyik jobb csapatot megnézem - Steelers, Seahawks, Packers, Colts, Bengals, sorolhatom -, ilyenek tolonganak a 2., 3., 4. számú elkapó posztokon - jól teljesítve. Ráadásul a WR FA igazolások se ülnek nálatok egy ideje, még Amendola-ra se mondanám azt, hogy hűde megérte a pénzét. Idén leglább már megdolgozott érte, de összességében még elég mínuszos az ő története is. LaFell mondjuk tök jó találat, de amikor nagyon kellett volna, valahogy őt se sikerült bevonni a játékba. Szóval felmerül bennem a kérdés, hogy ezek a Sanu, Marvin Jones féle játékosok nem lesznek-e újabb fejezetei a korábbi idehozzuk reménykedve, aztán csalódunk benne novella-sorozatnak? Ha annyira kell az a plusz elkapó, akkor vagy valami igazi komoly FA-t kéne kinézni, aki biztos megoldás, vagy pedig draftról kéne végre megtalálni azt az embert, nem?

(A futó az más, az olcsó, és be is szokott nálatok válni, csak a WR poszton gondolkodom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Jahri Evans is FA lett, ő sem lenne rossz, ha van rá pénz. Öreg már, de jó, tapasztalt G, a tavalyi újoncoknak meg lenne lehetőség még fejlődni és legalább megnyugtató mélység is lenne a poszton. T ügyben én továbbra is vizionálok egy 2. körös T-t. pl:  www.cbssports.com/nfl/draft/players/2001860/jason-spriggs
winston
A szívemből szóltál. Jó lenne ebben az O falban “öreg” kora ellenére is

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jahri Evans is FA lett, ő sem lenne rossz, ha van rá pénz. Öreg már, de jó, tapasztalt G, a tavalyi újoncoknak meg lenne lehetőség még fejlődni és legalább megnyugtató mélység is lenne a poszton. T ügyben én továbbra is vizionálok egy 2. körös T-t. pl:  www.cbssports.com/nfl/draft/players/2001860/jason-spriggs

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tehát akkor azt várod, hogy második körös falembereket hozzunk backupnak?
Így akkor most nem nagyon értem. Csak azért válaszoltam neked, mert én úgy gondolom, hogy nem kellene hirtelenjében kivagdosni azokat az embereket, akik már megmutatták, hogy akár a végső győzelemig el lehet velük menni.

Felteszem az edzői stáb már nagyjából képben van, hogy ez a sérülés hullám mennyire volt az ég büntetése és mennyire volt emberi hiba. Elmondani biztos nem fogják, de szerintem az emberi hiba ott volt, hogy nem megfelelő erőben kerültek vissza a játékosok. Szerintem.
Kollega
Szerintem második körben még találhatunk megfelelő minőségű, jó képességű falembereket..
Igen, én onnan húznék játékosokat Solder és Vollmer mögé..Nem azért mert tutira működhetne, hanem azért mert több, mint valószínű, hogy 2. körös játékosok több, mint valószínű, hogy megugranák Cannon és Fleming szintjét..
Center és Guard poziban van mélység, s talán elfogadható minőség is..OT poszton vagyunk nagyon vékonyak..Solder ki tudja, hogyan jön vissza..Vollmer jobb oldalon elithez közeli játékos volt, de a sorozatos sérülések biztos, hogy nem tettek jót neki..Láttuk miket művelt az elmúlt két hónapban, igazából egy közepesen erős DE, LB ott verte meg ahol akarta bal oldalon.
Így, ha engem kérdezel, akkor hoznék erre a posztra már jól bevállt, máshol már bizonyított FA-t+ a második körben is minőséginek tűnhető,első körből lecsúszott játékost húznék..Cannont és Fleminget pedig szélnek engedném, mert az veri meg őket aki akarja..
Nekem a tavaszi játékospiacon elsődleges célom az O# fal megerősítése lenne..
+ egy zeniten már túl lévő, de minőségi RB (Forte-t vizionálja mindenki hozzánk) + egy magasabb, jókezű WR-t LaFell helyett.. Kint sokan Sanu, vagy Jefferyt érkezését pedzegetik..
Nekem ezek lennének a prioritások..
A D# nagyjából egyben van..Hicks-el fontos lenne a megállapodás a falba..HT és Collins mellé kellene egy használható LB..Fleming fejlődő képes szerintem..De ott van talonban Fletcher, Martin és Snyder is..Év közben pedig szépen megegyeznek CHJ, HT, Collins, Butler szerződéséről..
Azért Mayo, LaFell, Cannon, Fleming, Scott Chandler, Bostic elküldésével több mint 15 misit lehetne spórolni..+ 10 misivel nőhet a cap, s majdnem 10 misink van a kalapban..Akár lehetne okos döntésekkel pár bizonyított, jó képességű veteránt, FA-t igazolni hiányposztokra..
kyobalu
Forte, Jeffery (wr1fizut akar), Sanu, minőségi swing T ? Túl sok lenne a jóból 😁
gordon
Forte pont azt nyilatkozta a napokban, hogy nem a pénz számít neki elsősorban, hanem az, hogy pályafutása vége felé komoly esélye legyen gyűrűt nyerni..Nálunk lenne.. Jeffery-t állítólag meg akarja tartani a Bears, akár tag-el is.. Sanu-ról nem tudok semmit, csak azt, hogy több, mint valószínű, hogy megméri a piacot, és csapatot vált.. Tudom, hogy minden FA bankot akar robbantani, s meg akarja szerezni a nagy lét..De talán vannak páran, akiknek inkább a gyűrű lenne fontosabb..
Ezeket az embereket írogatta hozzánk a kinti sajtó az elmúlt hetekben..Az elkövetkezendő hónapok úgyis ezekről a hírekről fognak szólni..Ki hova kerülhet, ki hova, mennyiért menne...

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Azért ne felejtsétek el,hogy szezon kezdett előtt volt fullbackünk is,aki a preseasonben dőlt ki és aki vissza tud térni.
Develin jó munkás volt. Futott elkapott és jól blokkolt. Nem sok kell a falhoz.Egy jobb o fallal sokkal jobb lett volna minden. Bár a tavalyi fal is elég.Bizonyították. 😀
Demecs
Ezt nem nagyon ertem.... Mi koze a fullbacknek az o fal pass protection gondjaihoz? Ő legfeljebb a runblock gondokon enyhithet,de azon hogy T poszton nulla a depth,azon nem nagyon. Sztem ez a szezon tobbek kozott ket dolgot mutatott meg: nincs csere LT-nk,Vollmer sem az es ha at kell mennie LT-nek akkor se kezdo ,se csere RT-nk nincs.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.