New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ja és mindez úgy, hogy nincs Hightower, Brady és Gronk - három franchise player. Huh...
Burkus
A háromból legalább kettő HOF várományos.
Kollega
Brady szerinted nem? 😊
vpi
Azért írtam, hogy legalább kettő, mert vitatható 😊
Te is vitattad 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igazad van és tegyük hozzá, hogy mindkettő olyan short field pozíciót eredményezett, amit amúgy az offense nem tudott elérni a meccsen, mindkettő TD lett, a meccset eldöntő TD-k (Blount futása már csak záróakkord volt, addigra eldőlt a meccs.) Mert amúgy az összes támadó yard nem sok, 300 alatt van. De a jelenlegi lehetőségekből zseniálisat alkotott a stáb és maradéktalanul kivitelezték a játékosok, pld. hogy a Texans átlagosan a saját 17 yardjáról indult.

Azt jól láttam, hogy a második féldőre Ryant levették Hopkinsról és Jones fogta?
Burkus
A két FG-t egy-egy 70+ yardos drive előzte meg és jutott el az Off. 10 yardon belülre. Más kérdés, hogy ezeket nem tudták TD-re váltani, míg a két ST által adott 20 yardos mezőnypozíciót igen.

Rosszul láttad. Ha embereztek, akkor Butler fogta Fuller-t, Ryan maradt Hopkins-on és Jones jutott Strong-ra. (Coleman-t cserélték le.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért jó dolog látni mikor vasárnap a meccsről felkelve leírod, hogy kivel nem voltál elégedett és a következő meccsen meg irgalmatlanul odateszik magukat és szinte hibát sem találsz bennük. Zseniálisak voltunk.
Nem a csapat érdemeit akarom kisebbíteni, de: legyünk tárgyilagosak: azért a Texans is alánk dolgozott. 3 labdavesztés ebből 2 veszélyes helyen, +10 pont. Köszi😊
(mondjuk nálunk is volt egy fumble, de azt visszaszereztük)
NB2
Igazad van és tegyük hozzá, hogy mindkettő olyan short field pozíciót eredményezett, amit amúgy az offense nem tudott elérni a meccsen, mindkettő TD lett, a meccset eldöntő TD-k (Blount futása már csak záróakkord volt, addigra eldőlt a meccs.) Mert amúgy az összes támadó yard nem sok, 300 alatt van. De a jelenlegi lehetőségekből zseniálisat alkotott a stáb és maradéktalanul kivitelezték a játékosok, pld. hogy a Texans átlagosan a saját 17 yardjáról indult.

Azt jól láttam, hogy a második féldőre Ryant levették Hopkinsról és Jones fogta?

Gronk állapota volt számomra egy rejtély, mert blokkolni ment be rendszeresen (ami azt mutatja, hogy a hajlítóizom sérülése elmúlt), de még csak nem is dobtak felé soha, nemhogy elkapása lett volna. (Egyszer az endzone-ban volt célpont, de az elment magasan felette.)

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 930 — nabege2@yahoo.com
Azért jó dolog látni mikor vasárnap a meccsről felkelve leírod, hogy kivel nem voltál elégedett és a következő meccsen meg irgalmatlanul odateszik magukat és szinte hibát sem találsz bennük. Zseniálisak voltunk.
Nem a csapat érdemeit akarom kisebbíteni, de: legyünk tárgyilagosak: azért a Texans is alánk dolgozott. 3 labdavesztés ebből 2 veszélyes helyen, +10 pont. Köszi😊
(mondjuk nálunk is volt egy fumble, de azt visszaszereztük)
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Ja és mindez úgy, hogy nincs Hightower, Brady és Gronk - három franchise player. Huh...
Burkus
A háromból legalább kettő HOF várományos.
Kollega
Brady szerinted nem? 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ja és mindez úgy, hogy nincs Hightower, Brady és Gronk - három franchise player. Huh...
Burkus
A háromból legalább kettő HOF várományos.

Allennek meg rohadt peches napja volt a Dolphins ellen, minden puntja visszafelé pattant.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ja és mindez úgy, hogy nincs Hightower, Brady és Gronk - három franchise player. Huh...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mostantól Belichick Trophy, nincs kérdés, Michael Irvin vállalta. Bill O'Brien úgy áll ott már a második félidő elején, mint akinek nem jutott ingyentej. Pedig BB istállóból jött ő is, de már megint "outcoached."

Elképesztő meccs volt. Collins, Flowers, Blount... nem lehet felsorolni, hány kiemelkedő teljesítmény volt. Ahogy megfogta az O Clowneyt meg Wattot, az is fantasztikus volt Mason végre megmutatta, hogy tud futáshoz blokkolni.
Griffin, a TE sokat kapott el, de szépen limitálták utána. Ami az elején kritikusnak tűnt, az a Ryan - Hopkins matchup, Ryan a szezon eleje óta nem tündököl, az igaz, hogy mindig emberes feladatot bíznak rá. Allen a múltkori halványabb játék után olyanokat puntolt, hogy talán 1 játéka volt a Texansnek a Pats térfelén egész meccs alatt? Végre beindult a turnovergyár is...

Ami még nagyon imponált, hogy a védelem nagyon vigyázott a szabálytalanságokra, még holdingra sem nagyon emlékszem, DPI meg végképp nem volt.

Shut out a 3. számú irányítóval - egy csoda. Tegnap este nézegettem az oddsokat, hát hazai pályán ilyen méretes underdogok még nem voltunk, amióta Pats meccseket nézek. Csak hát megint nem számoltak Belichick zsenijével.

Amúgy az azért az elmúlt három meccsük alapján igaz, hogy Osweilert csúnyán túlértékelte a Texans.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Szerintem ideje gondolkodni egy Brady traden ( ha már úgyis kiégett ), mert most még elég jó draft cetlit kaphattok érte.
BigBaltazar
Brady, Gronk égy Hightower csomagban egy 2. körösért plusz egy sérülékeny bust LB-ért?
winston
Azért tegyél hozzá egy 2018-as 5.kört is
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Szerintem ideje gondolkodni egy Brady traden ( ha már úgyis kiégett ), mert most még elég jó draft cetlit kaphattok érte.
BigBaltazar
Szerinted lenne aki átvállalna egy kiöregedett QB-t, ekkora fizuval? 😊

Ha a tegnapi produkciót JG tolta volna, esetleg megfejelve 2-3 dobott TD-vel, a következő két hétben lerágnák BB fülét az újságírók, hogy visszateszi-e Bradyt a kezdőbe. Így, hogy nem egészséges, fel sem merül, ki legyen a kezdő irányító az ötödik héten (már a sajtóban, mert az öregben szerintem egyébként sem). Nem olyan nagy baj, hogy egy kis nyugalom van ebben a kérdésben.

Ezt a jövő hét végi meccs eredményétől függetlenül állítom, mert ha nem 4-0-val, hanem 3-1-gyel zárjuk ezt a hónapot, akkor sem lehet egy árva szavunk sem.
Kollega
Vicces lenne egy 16-0 úgy, hogy Brady nincs az első négy meccsen.
Az mondjuk biztos, hogy ez a kezdés jót tesz Tomnak is, mert kurávára fel szívja magát, hogy megmutassa, ő itt a vezér, minden más qb egyelőre mehet a francba, függetlenül a meccsen nyújtott teljesítménytől. GOAT mode on lesz nála remélhetőleg, szezon rövidebb neki, úgyhogy On to Houston.
A végén meg jönnek az összeesküvés elméletek, hogy Goodel csak azért büntette TB-t, hogy pihentebben kanyarodhasson rá a PO-ra.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A meccsről: Le a kalappal mindenki előtt. Egyedül Cyrus Jones az, aki lehet, hogy nem fog sokat visszahordani, ha így folytatja. De a védelemben nem volt rossz.

Jól indult a pénteki munkanap 😊

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem ideje gondolkodni egy Brady traden ( ha már úgyis kiégett ), mert most még elég jó draft cetlit kaphattok érte.
BigBaltazar
Brady, Gronk égy Hightower csomagban egy 2. körösért plusz egy sérülékeny bust LB-ért?
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem ideje gondolkodni egy Brady traden ( ha már úgyis kiégett ), mert most még elég jó draft cetlit kaphattok érte.
BigBaltazar
Szerinted lenne aki átvállalna egy kiöregedett QB-t, ekkora fizuval? 😊

Ha a tegnapi produkciót JG tolta volna, esetleg megfejelve 2-3 dobott TD-vel, a következő két hétben lerágnák BB fülét az újságírók, hogy visszateszi-e Bradyt a kezdőbe. Így, hogy nem egészséges, fel sem merül, ki legyen a kezdő irányító az ötödik héten (már a sajtóban, mert az öregben szerintem egyébként sem). Nem olyan nagy baj, hogy egy kis nyugalom van ebben a kérdésben.

Ezt a jövő hét végi meccs eredményétől függetlenül állítom, mert ha nem 4-0-val, hanem 3-1-gyel zárjuk ezt a hónapot, akkor sem lehet egy árva szavunk sem.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem ideje gondolkodni egy Brady traden ( ha már úgyis kiégett ), mert most még elég jó draft cetlit kaphattok érte.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Unbelievable.
Le a kalappal a srácok, BB, JMD és MP elött.
Watt a szinte a pályán se volt, elképesztő...
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊
manuszka86
DHT alkupozíciójának viszont vsz nem tett jót,hogy tavaly és idén is sokat bajlódik a térdével.
kolok1972
Nyilván a csapat szemszögéből a tárgyalási pozíciót javítandó érkeztek LB-k, így hogy jól játszik Freeny és reméljük Mingo is állat lesz HT tárgyalási pozíciói nem sokat javulnak...
FunHun
Azért nem egy kaliber a 3 játékos. Meg kell fizetni HT-t és Collinst is idén. Aztán majd jövőre Butler.
gordon
Persze,ez egyértelmű,pl a tavalyi első Broncos meccs is sztem DHT sérülésén ment el többek között. HT sztem is nagyon fontos láncszem,én csak arra írtam,hogy Collins és HT alkupozíciója közül vsz Collinsé sokkal jobb.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊
manuszka86
DHT alkupozíciójának viszont vsz nem tett jót,hogy tavaly és idén is sokat bajlódik a térdével.
kolok1972
Nyilván a csapat szemszögéből a tárgyalási pozíciót javítandó érkeztek LB-k, így hogy jól játszik Freeny és reméljük Mingo is állat lesz HT tárgyalási pozíciói nem sokat javulnak...
FunHun
Azért nem egy kaliber a 3 játékos. Meg kell fizetni HT-t és Collinst is idén. Aztán majd jövőre Butler.
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊
manuszka86
DHT alkupozíciójának viszont vsz nem tett jót,hogy tavaly és idén is sokat bajlódik a térdével.
kolok1972
Nyilván a csapat szemszögéből a tárgyalási pozíciót javítandó érkeztek LB-k, így hogy jól játszik Freeny és reméljük Mingo is állat lesz HT tárgyalási pozíciói nem sokat javulnak...
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊
manuszka86
Imádom én is.
Igazi all-round LB. Mindenben kiváló (jó futás ellen, jól blitzel, jól szerel, ütközik, jól lép vissza mezőnybe és vadássza a passzokat) pálya minden pontján hasznos tud lenni.
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
BB vigyora a lefújás előtt PRICELESS!!! 😀 😀 😀

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊
manuszka86
DHT alkupozíciójának viszont vsz nem tett jót,hogy tavaly és idén is sokat bajlódik a térdével.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Collinsnak tolhatják a nagy szerződést idén 😊
Jól játszott, az egyik kedvencem a védelemből.....vele hosszabbítanék először de majd BB mester kigondolja 😊

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért szar mikor egy 18 millás QB ennyit csinál. 😀

Én nem értem a texans spec teamet. Mi a szarért nem térdelnek le kick off-nál? Alapból a 25-ről jönnének így meg volt 2 cumi a próbálkozásból és max a 20-ig juthattak volna.
Ilyenkor látszik mennyire fontos a spec team.

Köv héten bills. Az szerintem jóval szorosabb lesz. De ha ilyen jól felkészült a csapat és van 10 nap mindenre, akkor annak is W-nek kell lennie.

Ma mindenki jól játszott.
Nálam nincs down.