New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Egy 2. kör eleji játékost mégsem hagyhatsz ki a 46-os aktív keretből. 😊
tomi-tomi
Cyrus Jones kétségbeesetten bólogat 😊

Szerkesztette: Spigo
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Sok a sérülés az LB-sorban, kell a depth. Bár ez a srác ránézésre semmire sem jó... 😊
Ayeers azért úgy érkezett hozzánk, hogy előtte egészségesen/jó sémában azért már megmutatta magát.

AJ Derby trade - fasza ellenértéket kaptunk, de mi lesz ha kidől az egyik TE? Ha jól számolom csak a Gronk-Bennett páros maradt. AJ elkapásban egészen jó volt, inline blockernek életképtelen.

Clay Harbort nem tudjuk visszahozni, elvitte a Lions. Tim Wright szintúgy Lions és még IR is.
Reece FB és ha 3 hete nem kellett akkor most sem lesz rá szükség.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
"Khalil Mack light" 😀 legyen így. "BB majd kihozza belőle amit a Lionsnál nem sikerült" - ezt rengetegszer lehetett már itt olvasni másoknál, bár tudjátok mit? én ezt mindig el is hiszem, remélem most tényleg ez lesz. Bár eddig idén ez nem nagyon jön be. Mingot még nem írnám le, remélem visszajön az előszezon formája.

Derbyért az 5. kör szerintem nem rossz. Bennett 4.-ért jött. Derby-t 6. körben draftoltuk, aztán már preseason előtt ment IR-re. A mostani előszezonban ügyes volt, de ennyi. Szerintem jó árat kaptunk érte, bár sajnálom én is.
winston
Vagy Khalil Mack Zero... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Persze,nyilván Van Noynál az ár elhanyagolható,csak így 3 olyan játékos is van rosteren akik fogják a helyet,ugyanakkor a hozzáadott értékük- egyelőre- nulla. Vagy így ki fogjuk vágni Mingot,vagy McEleket? Mert szerintem 3 ilyen játékost egyszerre rosteren tartani luxus pláne akkor amikor épkézláb DT meg van kettő a keretben,ami viszont azt jelenti,hogy gyakorlatilag 100 %-os terhelést kapnak,ami a posztot figyelembe véve nem egy életbiztosítás. Csilliárd DB és LB-nek látszó játékos van a ugyanakkor a keretben.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
"Khalil Mack light" 😀 legyen így. "BB majd kihozza belőle amit a Lionsnál nem sikerült" - ezt rengetegszer lehetett már itt olvasni másoknál, bár tudjátok mit? én ezt mindig el is hiszem, remélem most tényleg ez lesz. Bár eddig idén ez nem nagyon jön be. Mingot még nem írnám le, remélem visszajön az előszezon formája.

Derbyért az 5. kör szerintem nem rossz. Bennett 4.-ért jött. Derby-t 6. körben draftoltuk, aztán már preseason előtt ment IR-re. A mostani előszezonban ügyes volt, de ennyi. Szerintem jó árat kaptunk érte, bár sajnálom én is.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem nem véletlen ez a sok LB prospect..Tegnap ugye trade árán hozzánk került Van Noy, aki talán a mi rendszerünkbe jobban illeszkedhet,mint a Lions-nál..Kint azt írják, hogy a pre workoutján nagyon nagy benyomást tett BB-re, akkoriban nagyon szerette volna hozzánk húzni, ha bent marad második kör végén. Többen is írták, hogy lehet egy Vrabel féle játékos is nálunk, ha beválik. Legyen igazuk..
De a héten három LB-t is hívtunk próbajátékra..Travor Bates-t akit a Colts a 7. körben választott ki, és Mathis pótléknak szánt..Valamint két veteránt Jasper Brinkley-t és Randell Johnsont..
Az látszik, hogy kifejezetten nagy a LB sor nálunk, de aki igazából is tud játszani, az HT, Collins és Roberts..
McElek kuka szint, szinte egyel többen vagyunk vele a pályán, Mingo pedig egy nyári meccsen domborított, azóta keresi magát és főleg az embereit a pályán..
Remélem az újak közül valaki beválik..
Derby gyereket nem adtam volna oda a konferencia legfőbb riválisának, főleg nem egy 5. körért!!! Ha Bennettet nem tudjuk megtartani, akkor egy TE marad a keretben..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Bocsi srácok kicsit off 😀 De nem tudom kihagyni 😊
 tizpertiz.hu/wp-content/uploads/2016/10/BAD-TATTOOS-14.jpg
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mack mondjuk SLB-ként 4–3 underben „egész” korrekt volt, meg Von Miller is 😀

Az hagyján, de nekünk köszönheti a Denver a legjobb irányítóját 😕 😀
Wyatt
Valószínűleg nem véletlen, hogy 1/2 meg 1/5 volt a két faszi. 😊

Igen. Láttam, a Broncos topikot is megörvendeztetted ezzel az (igaz) észrevétellel. 😀
tomi-tomi
Na igen 😊 szimplan csak a felepitesebol adodoan meg akar be is valhatott volna ott is 😊

Hat muszaj volt gyorsan megorvendeztetni oket, ha mar a Chargers nyer a hetvegen 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Milyen poszton játszatta a Lions?
Gogo
4-3 OLB volt a szerencsétlen. A draftra ugyanolyan fizikai paraméterekkel jött ki, mint Mack. Nem tudom, mennyit erősödött, de 10-15 fontot csak felpakoltak rá; simán mehet 4-3 DE-nek, szituációs puss rusher-nek.


Na ennek viszont most nem örülök 😕
Wyatt
Ja. Érdekes.
Elcseréltük az egyik vésztartalék irányítónkat, újra csak Jules-re számíthatunk! 😊
tomi-tomi
Mack mondjuk SLB-ként 4–3 underben „egész” korrekt volt, meg Von Miller is 😀

Az hagyján, de nekünk köszönheti a Denver a legjobb irányítóját 😕 😀
Wyatt
Mack más kávéház, ez látszott egyetemen is. Erősebb volt sokkal, atletikusabb meg végképp. Van Noy okos gyerek, de ami nála nagy baj volt mindig is, hogy annyira nem robbanékony, és kicsit lassabb is az átlagnál. A Lionsban mondjuk nem tudta megmutatni, mert folyamatosan sérült volt, de ettől függetlenül nem idegen az LB-sorban való játszatása. Egyszerűen a kvalitásai nem olyanok, mint Collinsé vagy Magastoronyé, Van Noy nem egy olyan véreb. Sokszor túlságosan is ésszel akar játszani, de „túlgondolja” a játékokat.

De mondjuk azért tehetség volt, szóval ha valaki, Belichick biztos össze tudja kaparni.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mack mondjuk SLB-ként 4–3 underben „egész” korrekt volt, meg Von Miller is 😀

Az hagyján, de nekünk köszönheti a Denver a legjobb irányítóját 😕 😀
Wyatt
Valószínűleg nem véletlen, hogy 1/2 meg 1/5 volt a két faszi. 😊

Igen. Láttam, a Broncos topikot is megörvendeztetted ezzel az (igaz) észrevétellel. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen poszton játszatta a Lions?
Gogo
4-3 OLB volt a szerencsétlen. A draftra ugyanolyan fizikai paraméterekkel jött ki, mint Mack. Nem tudom, mennyit erősödött, de 10-15 fontot csak felpakoltak rá; simán mehet 4-3 DE-nek, szituációs puss rusher-nek.


Na ennek viszont most nem örülök 😕
Wyatt
Ja. Érdekes.
Elcseréltük az egyik vésztartalék irányítónkat, újra csak Jules-re számíthatunk! 😊
tomi-tomi
Mack mondjuk SLB-ként 4–3 underben „egész” korrekt volt, meg Von Miller is 😀

Az hagyján, de nekünk köszönheti a Denver a legjobb irányítóját 😕 😀

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Milyen poszton játszatta a Lions?
Gogo
4-3 OLB volt a szerencsétlen. A draftra ugyanolyan fizikai paraméterekkel jött ki, mint Mack. Nem tudom, mennyit erősödött, de 10-15 fontot csak felpakoltak rá; simán mehet 4-3 DE-nek, szituációs puss rusher-nek.


Na ennek viszont most nem örülök 😕
Wyatt
Ja. Érdekes.
Elcseréltük az egyik vésztartalék irányítónkat, újra csak Jules-re számíthatunk! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ennek viszont most nem örülök 😕

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ezzel együtt érdemes a Derby-cserét számolni:
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/791015283188170753

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
 twitter.com/MikeReiss/status/791014406293426176?lang=hu
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Pörög tovább a biznisz:
 twitter.com/MikeReiss/status/791011919541010434
Gogo
Kb. visszakapjuk a Van Dameért adott picket.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Pörög tovább a biznisz:
 twitter.com/MikeReiss/status/791011919541010434

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem tetszik, mindig lelkes leszek tőle 😊

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Egyáltalán nem ST ász. Egyetemen kiemelkedő puss rusher volt. A BYU védelme akkoriban elitek számított. Jó mormonhoz illően leszarta, hogy már juniorként első körbe várták (miután karrier évet tolt), maradt végzős évére. A Lions 2. körben vitte.

Tisztelve Bazza véleményét, szerintem nem rossz játékos egyáltalán (sőt!!), csak a Lions poszton kívül játszatta. (Illetve nem is játszatta, négy év alatt alig lépett pályára, idén is csak Levy hiánya miatt lett kezdő.) Természetesnek mondható, hogy BB miért hozta: sokoldalúság. Ezen kívül tudjuk ki a Lions új GM-e; első kézből van megbízható információja róla.

6/200 környékéről hátramenni 7/220 környékére nagyjából egy félvakért is megéri. Nekik nem kellett (Bazza is megnyugodhat, ez a csere azt is jelentheti, hogy Levy végre játszani fog.), hozzánk pedig megérkezett a szegény ember Chandler Jones-a. Vagy az ő évjáratából választva Khalil Mack light.

(Legalább tudjuk, hogy miért (kiért) tette ki BB A. Johnson-t.)


Azt olvastam, hogy alapember volt a Lions ST-ben.
cspeti98
Egy 2. kör eleji játékost mégsem hagyhatsz ki a 46-os aktív keretből. 😊
tomi-tomi
Imádom amikor tomi-tomi a híg fost, csokis brownienak csomagolja!
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Egyáltalán nem ST ász. Egyetemen kiemelkedő puss rusher volt. A BYU védelme akkoriban elitek számított. Jó mormonhoz illően leszarta, hogy már juniorként első körbe várták (miután karrier évet tolt), maradt végzős évére. A Lions 2. körben vitte.

Tisztelve Bazza véleményét, szerintem nem rossz játékos egyáltalán (sőt!!), csak a Lions poszton kívül játszatta. (Illetve nem is játszatta, négy év alatt alig lépett pályára, idén is csak Levy hiánya miatt lett kezdő.) Természetesnek mondható, hogy BB miért hozta: sokoldalúság. Ezen kívül tudjuk ki a Lions új GM-e; első kézből van megbízható információja róla.

6/200 környékéről hátramenni 7/220 környékére nagyjából egy félvakért is megéri. Nekik nem kellett (Bazza is megnyugodhat, ez a csere azt is jelentheti, hogy Levy végre játszani fog.), hozzánk pedig megérkezett a szegény ember Chandler Jones-a. Vagy az ő évjáratából választva Khalil Mack light.

(Legalább tudjuk, hogy miért (kiért) tette ki BB A. Johnson-t.)


Azt olvastam, hogy alapember volt a Lions ST-ben.
cspeti98
Egy 2. kör eleji játékost mégsem hagyhatsz ki a 46-os aktív keretből. 😊
tomi-tomi
Johnson repült? Az azért érdekes mert Branchen es Brownon kìvűl az egyetlen DT volt és szerintem nem is volt nagyon rossz. Remélem ez azt jelenti,hogy Valentine állapota javult.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Milyen poszton játszatta a Lions?
Gogo
Szoposzton!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Milyen poszton játszatta a Lions?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Egyáltalán nem ST ász. Egyetemen kiemelkedő puss rusher volt. A BYU védelme akkoriban elitek számított. Jó mormonhoz illően leszarta, hogy már juniorként első körbe várták (miután karrier évet tolt), maradt végzős évére. A Lions 2. körben vitte.

Tisztelve Bazza véleményét, szerintem nem rossz játékos egyáltalán (sőt!!), csak a Lions poszton kívül játszatta. (Illetve nem is játszatta, négy év alatt alig lépett pályára, idén is csak Levy hiánya miatt lett kezdő.) Természetesnek mondható, hogy BB miért hozta: sokoldalúság. Ezen kívül tudjuk ki a Lions új GM-e; első kézből van megbízható információja róla.

6/200 környékéről hátramenni 7/220 környékére nagyjából egy félvakért is megéri. Nekik nem kellett (Bazza is megnyugodhat, ez a csere azt is jelentheti, hogy Levy végre játszani fog.), hozzánk pedig megérkezett a szegény ember Chandler Jones-a. Vagy az ő évjáratából választva Khalil Mack light.

(Legalább tudjuk, hogy miért (kiért) tette ki BB A. Johnson-t.)


Azt olvastam, hogy alapember volt a Lions ST-ben.
cspeti98
Egy 2. kör eleji játékost mégsem hagyhatsz ki a 46-os aktív keretből. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Azt olvastam, hogy alapember volt a Lions ST-ben.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ennyit a Mingo, McCellin vagy, hogy hívják projektekről...