New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
És mindez azért, mert Cyrus Jones returnerként is használhatatlan. Eddig hatalmas csalódás.

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Csodas...

Gondolkoztam azon h milyen sos opcioink vannak. Olyan wrek akik ismerik az itteni rendszert, playbookot

Lucien sajat ps
Boyce Browns ps
Keyshawn Martin, Aaron Dobson, K. Thompkins fa

Jobbnal jobb lehetosegek. Ja es Hogan is serulten jatszik... 😕
Gyulus
Itt is alapvetően ezek a nevek merültek fel:
 nesn.com/2016/12/keshawn-martin-among-potential-patriots-short-term-danny-amendola-replacements/
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Csodas...

Gondolkoztam azon h milyen sos opcioink vannak. Olyan wrek akik ismerik az itteni rendszert, playbookot

Lucien sajat ps
Boyce Browns ps
Keyshawn Martin, Aaron Dobson, K. Thompkins fa

Jobbnal jobb lehetosegek. Ja es Hogan is serulten jatszik... 😕
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ezekből 2 (elkapó-)futó... Egy slot receiver, 1 TE és 2 klasszikus WR. Azért ez egyre soványabb...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az fincsi, akkor Edelman, Mitchell, Hogan, Bennett, Lewis, White. Több most már ne essen ki, mert kicsit elfogytunk

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
Amendola alapszakaszának annyi. Talán a PO-ra visszatérhet
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Volt egy kis ünneplés a szünetben. Ezt az újdonsült Volford kollégának (khm.) különösen ajánlom:

Jegyezzük meg, hogy annak a csapatnak még két tagja aktív. Az egyikük pedig még mindig Patrióta.
Kollega
Igen láttam, dobbant is nagyot a szívem amikor megjelentek! Hihetetlen emberek, hatalmas szívvel 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nincs a végén a bohóc TD, egyedül állnánk a második helyen 😀 Amúgy ha nyerünk a Ravens ellen, és nem kapunk túl sok pontot, ez jövő héten akár meg is lehet 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Meg egy kis infógrafika a legnagyobbról:

Kis kiegészítés: Nincs a kép alján hiba. Brady olyan öreg, hogy még játszott a Colts ellen, mint csoportellenfél, hiszen ők csak a bővítés után kerültek ki a csoportból.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Volt egy kis ünneplés a szünetben. Ezt az újdonsült Volford kollégának (khm.) különösen ajánlom:

Jegyezzük meg, hogy annak a csapatnak még két tagja aktív. Az egyikük pedig még mindig Patrióta.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Üdv! 😊

Belichickről van egy jó könyv. Nem full szakmai persze, hiszem el kell adni mindenkinek, de nagyon érdekes. Nem csak vele, hanem a "tanítványai" (pl Dimitorff) munkájávan is foglalkozik, jó olvasmány:
 www.amazon.com/War-Room-Belichick-Building-Perfect/dp/006208240X
winston
Köszönöm az üdvözlést és a tippet, mindenképpen megrendelem! 😀

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem annyira kaphatta volna le más, ő is a földre esés előtt valamivel szedte fel. Az ismétlésnél jól látszott, hogy követi a tekintetével a játékot. Gyorsan reagált.
Kollega
Szerintem összetéveszted a 2 INT-et, Butler kapta így el a labdát. Van Noy nyújtózkodott, nem is kicsit 😀

Van Noy 82,9-es ratinget kapott a PFF-től, LOL 😊
Az értékelésük szerint a fal is eléggé rendben volt, Shaq és Cannon vezényletével. (mondjuk ezt annyira nem értem, a második félidő futás szempontjából totálisan reménytelen volt)
Gyulus
Majd visszanézem, szerintem annál az elütött passznál volt, de lehet, hogy tévedek.

A Matt Patricia kérdésre itt a megoldás:


Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😊
 sqor.com/posts/07aa270a-c8fa-44c3-9d88-2ecd125c4040

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Nem annyira kaphatta volna le más, ő is a földre esés előtt valamivel szedte fel. Az ismétlésnél jól látszott, hogy követi a tekintetével a játékot. Gyorsan reagált.
Kollega
Szerintem összetéveszted a 2 INT-et, Butler kapta így el a labdát. Van Noy nyújtózkodott, nem is kicsit 😀

Van Noy 82,9-es ratinget kapott a PFF-től, LOL 😊
Az értékelésük szerint a fal is eléggé rendben volt, Shaq és Cannon vezényletével. (mondjuk ezt annyira nem értem, a második félidő futás szempontjából totálisan reménytelen volt)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 341 — situational football
Mivel éppen eleget ekéztem a védelmet,ezért úgy illik,hogy most is megszólaljak. Nekem kifejezetten tetszett most a #D - nyilván nem a Rams off volt a legerősebb idén,ezért helyén kell kezelni - Patricia megtalálta "amit meg kellett",kifejezetten agresszív volt a védelem,szinte állandó volt a nyomás a Goff-on. Mitchell játékát is élmény nézni,nagyon jól játszott. Dolát nagyon sajnálnám ha megsérülne,most is csinált két fontos first downt is,sokkal többet is lehetne használni. Bennett biztos nem százas egészségügyileg ,mert nem nagyon tette oda magát most.
kolok1972
ezt el is mondta BB a meccs előtt, hogy rookie QB ellen ez az egyik sikeres recept

én a többi meccsről hiányolom ezeket a blitz csomagokat, tegnap tényleg fullba toltuk és küldtünk rá mindenkit, de máskor szinte 3 meccsenként van corner blitz, helyette inkább csak 3(vagy 2) falember megy támadni és hátul meg üresen hagyott WR-ket hagyva zónázunk 8-9-en

jó lenne ha ez a D# felfogás (nyilván nem ennyire erőltetve) visszaköszönne a későbbi meccseken, mert a tegnapi tényleg felüdülés volt a korábbiakhoz képest



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Nyertünk ami jó, és igazából totál megfojtottuk a játékukat, ami szintén jó, de azért kezeljük a helyén a dolgokat.
Ezt a Ramset a hétvégén kis túlzással az Alabama is megverte volna. Egyébként is totál csőd a csapat (Még most sem hiszem el, hogy ennek a balfasz Fischernek meghosszabbították a szerződését. Nem találta a challenge flaget. Vicc ez a faszi. Sajnálom a Rams szurkolóit.) és még az egyik legjobb védő-, illetve legjobb támadójátékosuk is hiányzott.

Persze mindig azt kell megverni aki jön és néha tényleg szép játékkal tettük a dolgunkat, de ennek a győzelemnek a helye kb. a Browns elleni mellett van.

"Jó", hogy most sérült meg Gronk, mert talán Brady fejében is tudatosul, hogy nincs és a PO-nak már úgy megyünk neki, hogy van egy tényleges, működő tervünk a pótlására.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mivel éppen eleget ekéztem a védelmet,ezért úgy illik,hogy most is megszólaljak. Nekem kifejezetten tetszett most a #D - nyilván nem a Rams off volt a legerősebb idén,ezért helyén kell kezelni - Patricia megtalálta "amit meg kellett",kifejezetten agresszív volt a védelem,szinte állandó volt a nyomás a Goff-on. Mitchell játékát is élmény nézni,nagyon jól játszott. Dolát nagyon sajnálnám ha megsérülne,most is csinált két fontos first downt is,sokkal többet is lehetne használni. Bennett biztos nem százas egészségügyileg ,mert nem nagyon tette oda magát most.
kolok1972
Kifejezetten jó volt tegnap a védelem, nagyon tetszett. Goff vagy nagyon lassú (még), vagy jól lefogtuk a WR-eket, de sokat tartotta a labdát és oda is ért a nyomás. McCourtyt öröm volt nézni ahogy kiütögette a labdákat az elkapók kezeiből 😊
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sziasztok!
Először is üdvözölonék mindenkit és egy kis bemutatkozással kezdeném itt a bowl.one fórumán! ( remélem nem OFF, nem találtam külön erre topicot, és úgy voltam vele, hogy ez lesz a megfelelő room. )
12 éve igen aktivan követem az NFL eseményeit, a 2004-es SB közvetités volt az első találkozó amit láttam és ahogy sokunknál itt gondolom, nálam is akkora élményt okozott, hogy azóta Patriótának vallom magam. Ehhez később, hogy teljesen elköteleződjek a csapat, a név és a város iránt hozzájárult az angol felmenői vonalam és, hogy rengeteg az enyémmel azonos vezetéknévvel élő van Bostonban stb, bár ezek már csak megerősitettek abban, hogy melyik oldalon is kell állnom! Mindig hatalmas tisztelettel figyeltem az edzői stáb, és legfőképpen BB munkáját, ( Labdarúgó edzőként és szakvezetőként dolgozom egy külföldi Akadémián ) , nagyon szivesen beleolvasnék egy olyan könyvbe ami BB módszereivel foglalkozik, mert meggyőződésem, hogy rengeteg dolgot át tudnék vinni a munkámba és tanulhatnék belőle. Fiatalabb koromban foglalkoztam aktivan a játékkal is több évig, viszont a sérülésveszély és a munkám támasztotta akadályok miatt négy éve nem vagyok aktiv. Viszont most erősen gondolkodom a visszatérésen, de kizárólag csak a K poszton illetve esetleg egyszer kétszer majd besegitek a védelembe. Egyszerűen nem tudok elszakadni a játéktól, de sérülni már nem akarok! 😊

Imádtam Bruschi féle védelmet a mindenkori Patriotsban , és nagyon remélem, hogy még sokáig kitart a csapatnál ez az eredményes és sikeres időszak!

Bizom benne, hogy rengeteg nagyon jó eszmecserében lesz majd részem és befogad ez a népes társaság!

GO PATRIOTS!
Volford
Üdv! 😊

Belichickről van egy jó könyv. Nem full szakmai persze, hiszem el kell adni mindenkinek, de nagyon érdekes. Nem csak vele, hanem a "tanítványai" (pl Dimitorff) munkájávan is foglalkozik, jó olvasmány:
 www.amazon.com/War-Room-Belichick-Building-Perfect/dp/006208240X
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Mivel éppen eleget ekéztem a védelmet,ezért úgy illik,hogy most is megszólaljak. Nekem kifejezetten tetszett most a #D - nyilván nem a Rams off volt a legerősebb idén,ezért helyén kell kezelni - Patricia megtalálta "amit meg kellett",kifejezetten agresszív volt a védelem,szinte állandó volt a nyomás a Goff-on. Mitchell játékát is élmény nézni,nagyon jól játszott. Dolát nagyon sajnálnám ha megsérülne,most is csinált két fontos first downt is,sokkal többet is lehetne használni. Bennett biztos nem százas egészségügyileg ,mert nem nagyon tette oda magát most.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Sziasztok!
Először is üdvözölonék mindenkit és egy kis bemutatkozással kezdeném itt a bowl.one fórumán! ( remélem nem OFF, nem találtam külön erre topicot, és úgy voltam vele, hogy ez lesz a megfelelő room. )
12 éve igen aktivan követem az NFL eseményeit, a 2004-es SB közvetités volt az első találkozó amit láttam és ahogy sokunknál itt gondolom, nálam is akkora élményt okozott, hogy azóta Patriótának vallom magam. Ehhez később, hogy teljesen elköteleződjek a csapat, a név és a város iránt hozzájárult az angol felmenői vonalam és, hogy rengeteg az enyémmel azonos vezetéknévvel élő van Bostonban stb, bár ezek már csak megerősitettek abban, hogy melyik oldalon is kell állnom! Mindig hatalmas tisztelettel figyeltem az edzői stáb, és legfőképpen BB munkáját, ( Labdarúgó edzőként és szakvezetőként dolgozom egy külföldi Akadémián ) , nagyon szivesen beleolvasnék egy olyan könyvbe ami BB módszereivel foglalkozik, mert meggyőződésem, hogy rengeteg dolgot át tudnék vinni a munkámba és tanulhatnék belőle. Fiatalabb koromban foglalkoztam aktivan a játékkal is több évig, viszont a sérülésveszély és a munkám támasztotta akadályok miatt négy éve nem vagyok aktiv. Viszont most erősen gondolkodom a visszatérésen, de kizárólag csak a K poszton illetve esetleg egyszer kétszer majd besegitek a védelembe. Egyszerűen nem tudok elszakadni a játéktól, de sérülni már nem akarok! 😊

Imádtam Bruschi féle védelmet a mindenkori Patriotsban , és nagyon remélem, hogy még sokáig kitart a csapatnál ez az eredményes és sikeres időszak!

Bizom benne, hogy rengeteg nagyon jó eszmecserében lesz majd részem és befogad ez a népes társaság!

GO PATRIOTS!

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Annyira hozza vagyunk szokva az interceptionokhoz, hogy mar ki sem emeljuk? 😀
Wyatt
Szépen ment hátra egy fake blitz után, de az egy olyan dobás volt (megütötték Goff kezét), h mögötte még ketten lekaphatták volna... jókor volt jó helyen 😀
Gyulus
Nem annyira kaphatta volna le más, ő is a földre esés előtt valamivel szedte fel. Az ismétlésnél jól látszott, hogy követi a tekintetével a játékot. Gyorsan reagált.

Nekem amúgy nem a játékkal volt gondom, hanem a sérülésekkel. Egy kis szerencsénk már lehetne.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
jókor volt jó helyen 😀
Gyulus
ez a foci lényege, nem? 😊
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Annyira hozza vagyunk szokva az interceptionokhoz, hogy mar ki sem emeljuk? 😀
Wyatt
Szépen ment hátra egy fake blitz után, de az egy olyan dobás volt (megütötték Goff kezét), h mögötte még ketten lekaphatták volna... jókor volt jó helyen 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyira hozza vagyunk szokva az interceptionokhoz, hogy mar ki sem emeljuk? 😀

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Remélem Bazzani nem nézte a meccset, Van Noy már-már kezdő potenciált mutatott 😀

Gyulus
Nem néztem.
A héten Detroitban jótékonykodott, biztos meg akarja téríteni a kárt amit nálunk okozott.
Szerintem a rendszer teszi nálatok naggyá, nálunk kuka lett volna sajnos így is úgy is.
Bazzani
😀
Igazából pass rushban mutatott szép dolgokat, 3-4 pressure plusz egy holding volt róla. De ez az OL azt hiszem nem kiindulási alap. Mindenesetre életképesebbnek tűnik, mint a másik két idén kukázott bust-menekült (ST-only Bingo és Mekkelek)...