New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
gordon
Ja hat kerem, aki itt eredmenykovetot olvas, az meg is erdemli 😊

Mire megyunk? Semmire, kapunk majd egy kb 25 pontot. Csak majd cserebe nem 16-ot szerzunk 😉

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Rossz hírem van srácok: az eredménykövetőben sikerült kihozni DMC szerelését sárgásnak, mert 1-2 denveri szerint védtelen elkapó volt 😀
Egyébként féltem a denveri D-től, de ahogy idén és tavaly is több meccsüket nyerte meg nekik, most esélyük sem volt. A denveri O, nagyon karcsú volt, az elején még ültek a dolgaik, de a második félidő totál homály!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amendola felépül szombatig?
Beki
Talán a PO-ra.
gordon
Nah mind1, nélküle is simán hoznotok kell a szombati meccset, főleg ha D# olyat tol, mint a Broncos ellen.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Az eredménykövetőben rá kellett jönnöm, hogy a be nem fújt holdingok csapata vagyunk...

A védelemnek pedig csak így tovább de szeretném látni mire megyünk majd egy top O ellen.
BTW Mekkelek olyan vakon van cover-ben , mint HT első évében volt.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat
ZERO_L
Ott a pont! Ez a játék erről szól, ezekért szeretjük. Ha nem üt ekkorát, jó eséllyel megtartja a labdát és first downt szerez. Ez a módja, és amig a szabályok engedik addig ki kell használni azokat ilyen helyzetekben. Aki játszott is, az tudja miről beszélek...Nem mehetsz oda az ellenfeled mellé hogy megsimogasd, adrenalinnal fűtött játék ez 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen egyetertek. DMC zsenialis volt, es csak igy volt eselye, hogy megakadalyozza az elkapast. Pont az ilyen vedelmi megmozdulasok hianyoztak a vedelembol, parades jatek volt!

Wardon jot mosolyogtam 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
jaj ne már, amikor ET elpusztította Gronkot, akkor volt sírás? könyörgöm erről szól a futball
vagy akkor tényleg tegyék fel a papírcsákókat és a melltartókat

DMC teljesen TISZTA ütést vitt be és muszáj volt nagyot ütni, mert az elkapó kezében volt a labda, sehogy máshogy nem tudta megakadályozni az első kísérlet megszerzését (kivéve ha hátulról nem csap rá a labdára ami kb hatalmas mák kategória)

ha ilyen ütés után valaki sír, legyen az pats, broncos vagy bárki más az már bocsánat, de hülye
(vagy nem tudom minek néz amerikai futballt)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Amendola felépül szombatig?
Beki
Nem, majd max PO-ra

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Amendola felépül szombatig?
Beki
Talán a PO-ra.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Még két dolog:
Nálunk általában Chung a mészáros. Most persze szép is volt, jó is volt, amit DMC leművelt, de ha a mi WR-ket aprítják így le, egy hétig a sírástól lenne hangos a fórum. Szóval ilyen ez a sportág, de azért tök felesleges volt ekkorát verni a gyerek veséjére. Mondjuk emlékezni fog erre a meccsre, mert egy darabig biztos fura színe lesz, amikor vizel...

A másik: Ward egy paraszt. Ráadásul nem elég, hogy hülye volt, de még büszke is volt magára. 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Amendola felépül szombatig?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amugy en azon mosolyogtam, hogy az elozo ket meccsen egyszer sem voltunk hatranyban. Pedig a Ravens ellen 2-0-nal kozeli FG-t rughatott a liga legjobb rugoja, most pedig 3-3-nal boooven FG-tavban szerzett labdat a D.

Azt az egy drive-ot leszamitva amugy is pazar volt a vedelem, abban meg labdat szerzett. Na jo az elejen volt egy FG. Na bumm

Az tetszett, hogy a vedelem megint tartott addig, amig a tamadok kicsit belelendultek

Ketsegem nincs afelol, ha nagyon kell, ne probalkoztunk volna tavoli FG-vel vagy nekimenni negyedikre a Denver 4x yardosa korul, de siman belefert, hogy inkabb puntoljunk, nehez helyzetbe rakva az ellenfelet, hogy a vedelem ugysem enged egesz palyat. Es nagyszeruen is ment, ezzel is oltuk az orat, a rengeteg futassal is.

Mitchellben az elkapasaig abban sem voltam biztos, hogy jatszik. Gyakorlatilag ket elkaponak dobtunk labdat valami 3 negyeden keresztul, Bennettnek is volt addig egy yardja. Julian mit jatszott megint... nem tudom, Mitchellnek volt-e valami serulese, de ha Dola visszater, es Floydot valamilyem szinten be tudjuk vonni, akkor azert lenyegesen tobb opcionk lesz tamadasban, ugyhogy nem aggodom

Es Lewis megmutatta, hogy futokent is hasznalhato, ellentetben White-tal, aki viszont azert elkapasokban szinten eleg jo. Igazabol nagyon rendben volt ez az esti jatek, 16 szerzett ponttal nyertunk nagyon siman. Ez eleg parades hir nekunk

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
azért a sok "haterkedés" után, Ryan is megkaphatná a maga dicsérő szavait 😉
ZERO_L
Csak jelzem, hogy én már az előző héten is meg voltam vele elégedve.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
azért a sok "haterkedés" után, Ryan is megkaphatná a maga dicsérő szavait 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
A lényegi dolgok Hálaadás után dőlnek el. Úgy tűnik, hogy összeállt ez a D, méghozzá a legjobbkor.
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/810649559240155136
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A legfőbb különbség azért az volt a tavalyi PO-vereséghez képest, hogy nem egy Fleming - (élete legszarabb formájában lévő) Cannon párossal kellett nekimennünk a Ware-Von Miller pass rusher duónak...

A Denver fórumban hajtogatják, hogy egy nemigen veretes Pats-től kaptak ki, foghatóak lettünk volna, stb. Persze, a D-jük földöntúli teljesítménye miatt valóban igaz, hogy a 4. negyed második feléig behozható volt a hátrány... de az is tény, hogy nem is kényszerült arra a csapat, hogy igazán meghajtsa a tempót/ kockáztasson és még az is belefért, hogy Tom csak időnként villant egyet.

...
Gyulus
Huhh. Hát nagyon keményen védekeztek hátul. A vertikális játékunkat szinte lenullázták. De mi pedig az ő passrushukat vettük le. Ez a támadó csapatrész attól különleges, hogy minden játékelemben fel tud mutatni győztes teljesítményt. Ma elég volt egy tisztességes driveot felrakni, a többit a védelem megoldotta.

Ami számomra meglepő, hogy tavaly ilyenkor a hátsónkon is levegőt vettünk a magaslaton, most viszont a saját pályáján fizikálisan lenyomtuk a Denvert. Nem véletlenül cserélték le az erőnléti stábot és nem véletlenül dőlt ki tavaly fél csapat.

Azért írom ezt, mert kár találgatni, hogy mi van, ha így játszunk a Steelers ellen, mert ők biztosan nem tudják így levédekezni a hátsó részt, viszont a támadóik sokkal veszélyesebbek, mint a Denveré. Velük nyilván más terv szerint játszanánk.

Viszont a PO más lesz, az is nyilvánvaló. De senki se csodálkozzon, ha ott erre a játékra még rápakolunk. A SB győzelem kicsit olyan nekem, mint a tegnapi győzelem. Végig bennem volt, hogy most már akkor biztos legyárt egy GW driveot a Broncos és lezárják a meccset. Tényleg jók vagyunk, de biztos jön majd valaki, aki jobb napot fog ki. Aztán egyszer csak remélem ott találom magam valami jó kis kocsmában, ahol könnyes arccal, boldogan ölelgetem a Brady mezes srácokat és üvöltve tombolok, amikor Kraft úr bemondja, hogy: "Once again..."

Még egy fontos közlemény: Scar a legnagyobb!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Üdv mindenkinek , igy reggel, letisztult fejjel, a tegnapi meccsdönpinget valamennyire kiheverve, de a munka nyomasztó közelségét érezve! 😊 Újabb W, újabb csoport elsőség és még egy NFL rekord. Nagyon tetszett a védelem munkája, remek játékhivások voltak és odatették magukat a srácok, persze nem egy ligaelit offense volt az ellenfél, de akkor is sikerült három ponton tartani a Denvert hazai pályán ami mindenképpen nagy eredmény és bizakodásra ad okot a rájátszást tekintve. O line is remekül muzsikált futójátékoknál, pass protection néha csikorgott de összességében bőven jól működött az is,valóban látszik az előrelépés és a folyamatos fejlődés ami szintén rengeteget számit majd a PO-ban. Gostkowski ismeccsről meccsre egyre magabiztosabbnak tűnik ami elengedhetetlen , hiszen ő is kell majd az éles szituácókban. ( Azok közé tartozom egyébként akik nagyra tartják a Kickereket és méltatlankodom amikor csak legyintenek rájuk, sokan elfelejtik, vagy esetleg nem is tudják hogy az NFL All Time Scoring listáján az első négy helyet mind kickerek foglalják el és az ötödik egy bizonyos Jerry Rice...khm ). Szó mi szó szép győzelem, önbizalomdopping és ha most hirtelen valami nem esett ki akkor sérülés nélkül lehozva,aminek nagyon örülök, leszámitva persze Brown gyomorproblémáit, de mondjuk ő is hozzátett egy fontos sacket, szóval a kalapemelés jár neki, valamint biztosan száz százalékos lesz már jövő héten. Mindig öröm a Denvert legyőzni! Tapsvihar 😊

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A legfőbb különbség azért az volt a tavalyi PO-vereséghez képest, hogy nem egy Fleming - (élete legszarabb formájában lévő) Cannon párossal kellett nekimennünk a Ware-Von Miller pass rusher duónak...

A Denver fórumban hajtogatják, hogy egy nemigen veretes Pats-től kaptak ki, foghatóak lettünk volna, stb. Persze, a D-jük földöntúli teljesítménye miatt valóban igaz, hogy a 4. negyed második feléig behozható volt a hátrány... de az is tény, hogy nem is kényszerült arra a csapat, hogy igazán meghajtsa a tempót/ kockáztasson és még az is belefért, hogy Tom csak időnként villant egyet.

Vannak még erős D-k az AFC-ben de a Broncosé különösen hatékony ellenünk, mindenük megvan ahhoz hogy a pass O-t legyilkolják. A Steelers D-t évek óta szétszedjük, ne mondja senki hogy ezen a meccsen ők is 16 ponton tartottak volna.

A kapott pontot sem lehet csupán arra fogni, hogy de szar volt ez a Broncos O... ennyi mozgásteret kaptak. Kezd összeállni az egység, valóban a régi idők megbízható, hatékony (annyira azonban nem látványos) gárdájára emlékeztetnek. Mondjuk gyengébb játékosállománnyal.

BTW, jómagam egy vereséget kalkuláltam be tegnapra, ahhoz képest... 😀
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Nagyon meg vagyok elégedve a D-vel. Ez a két meccs nagyon jól nézett ki. Igazából engem nem zavar az O "játéka", amíg ilyen D-t tudunk felrakni.
ST is jó volt. Gost feljavult, Allen is nagy formában.

Ami negatív az az O túlgondolkodása. Néha teljesen értelmetlenül ment 3 passz egymás után, miközben egyrészt ment a futás, másrészt passz elleni Denver D elit, harmadrészt az idő sem ment incompletenál. Belefért, mert nagyon ott volt a D, de felesleges volt.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.instagram.com/p/BOLhM-LBwHz/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
DMC védekezésénél nekem is nagyon retro feelingem volt 😀

 twitter.com/BillSimmons/status/810638895150809088
ZERO_L
Az a megmozdulás tiszta Rodney Harrison 😀 Istenem hogy imádtam azt a bandát Bruschival, Vrabellel, Seymourral és még lehetne sorolni 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
DMC védekezésénél nekem is nagyon retro feelingem volt 😀

 twitter.com/BillSimmons/status/810638895150809088



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
fodi91 196
Oké, ti látjátok egész szezonon át a csapatot, de nekem ez a White, Edelman, Lewis trió karcsúnak tűnt, mint legit célpont. Egy fizikálisabb védelem helyből leradírozza őket az első yardokon (lásd Seattle)
flzoli
Én pont azt látom, hogy célpontokat tekintve sokkal jobban állunk, mint tavaly. Tavaly volt Gronk, White, Amendola és egy sérült Edelman.

Most van: Bennett, Hogan, Mitchell, Edelman, Lewis, White, + Amendola is elvileg rendben lesz a PO-ra és még ott van Floyd is akiben lehet potenciál.
És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a fal mennyivel jobb és hogy a futás is mennyivel jobban megy. Persze Gronk hiányzik, de jelenlegi formájában ezaz O > mint a tavalyi AFC döntőben lévő.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem egy pontháborút nem tudnátok megnyerni mondjuk a Steelers / Raiders duó ellen, amikor nem mehetnek ezek a középső futások és rövid passzok. Nekem most kevésbé voltatok meggyőzőek, mint mondjuk tavaly.
(Aztán lehet persze ebből sima SB a végén)
flzoli
Ott nincs olyan D mint nalatok. A Steelers ellen valahogy mindig megy, sok pontot kapnank, de attol nem hiszem, hogy underdogok lennenk. Amugy meg miert ne mehetnenek ezek a passzok? 😊
De ugyis meglatjuk majd a PO-ban, ma tamadasban parades volt a gameplan, es pont annyit csinaltunk, amennyi kellett 😊
Wyatt
Igen, ma ez egy taktikailag jól felépített és kivitelezett gameplan eredménye volt, 3 ponton tartva egy ennél jobb offense-t. (Bár ez az irányító fiú egyenlőre sokkal gyengébb mint vártam.) De a Ravens ellen ez az offense ténylegesen 35 pontot csinált ugyanezzel a kerettel, én egy pontháborútól kevésbé félek mint egy szoros, kevés pontos meccstől. A D az elmúlt két meccsen összesen 9 pontot engedett két komoly ellenfélnek, a legjobbkor jönnek fel.
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
A Seattle-nek még nagyon neki kell feszülnie hogy eljussanak oda hogy még egyszer játszanak velünk ( főleg Thomas nélkül ) a többin meg kár előre aggódni.