New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
fodi91 196
De van két másik opció, amivel nem gondolkodtok: Brady a szezon végén visszavonul, JG lesz a kezdő és kell a tapasztalat a backupnak. A második, hogy Brissettet szeretnénk eltradelni. (Jó, az utolsó nem annyira sanszos, talán még annyit se kapnánk érte, mint amennyibe került). De ha jól sikerül a szezon vége, én el tudom képzelni, hogy Brady inkább más kihívást keres.
Kollega
TB a napokban nyilatkozta le, hogy egyáltalán nem gondolkodik a visszavonuláson és 45 éves koráig játszani akar.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha TB játszani akar, Brisset pedig megfelelő backup, akkor bármilyen cetli többet ér, mint JG.
- Helyet foglal a keretben
- Pénzt visz a capből
- Játszani meg nem játszik

Ennél, hangsúlyozom ennél még egy 7. kör vége is többet ér.

Én sajnálni fogom, ha elmegy. Tetszett a mozgása, láttam benne lehetőséget és nagy valószínűséggel lesz még gondunk vele ellenfélként. De. TB mozgása még jobban tetszik és inkább őt nézném még évekig.

De van két másik opció, amivel nem gondolkodtok: Brady a szezon végén visszavonul, JG lesz a kezdő és kell a tapasztalat a backupnak. A második, hogy Brissettet szeretnénk eltradelni. (Jó, az utolsó nem annyira sanszos, talán még annyit se kapnánk érte, mint amennyibe került). De ha jól sikerül a szezon vége, én el tudom képzelni, hogy Brady inkább más kihívást keres.

Például a Red Soxba még beférne pár szezonra 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a szezon után ilyen 2-3. körös áron elcserélnénk.
Wyatt
Erre nem látok semmi esélyt. BB alapvetően nem akarja eladni (nincs rászorítva). A legjobb eladói pozíció. 😊 Azt kér érte, amit csak akar. Biztos, hogy el fog menni a másik oldal fájdalom küszöbéig. Legfeljebb vállat von, ha nem adja meg senki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pláne, hogy jó eséllyel őt már kinevelni sem kell a csapatának, míg az újonccal egy-két év kemény munka lenne. És bőven benne van még 10-15 év. És egy évig még olcsón megtartható. Pont ezért lennék nagyon szomorú, ha a szezon után ilyen 2-3. körös áron elcserélnénk. Akkor inkább maradjon

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Osztom Lombardi érvét (Ha egy nulla snap-es újoncért adsz 1/1-et, akkor miért ne érne Gerappa 1. kört.). Különösen az utóbbi 3-4-5 év kényszer első körös irányítók rendszeres földbe állasa után (Gabbert, Bortles, Manuel, Geno, Weeden, Manziel, Goff, Lynch).

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Első kör esetén már látok rá opciót, hogy elfogadjam. Viszont ez alatt én tartanám a 0. lehetőséget, és taggel trade-elném el Jimmyt egy év múlva. Vagy ha úgy alakul a kövi év, annak függvényében lehetne Jimmy 2018-tól a kezdő. De ha jön egy erős első kör, és Tom még bírja tényleg 3-4 évig ilyen szinten, nem bánom a 2-es forgatókönyvet sem 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Erre valóban több esélyt látsz az IR-ről visszahozatal függvényében?
Wyatt
Igen.

TB két hete nyilatkozta, hogy 45 éves koráig játszani, az egy jó cél számára. Minimum két-három évet érez még magában.
Gerappa szeptember-október közepén nyilatkozta, hogy egy NFL játékosnak nem lehet célja a cserepad. Ő kezdő akar lenni.
Brissett az IR alatt minden lehetőséget megkapott, hogy együtt legyen a csapattal. Résztvett a meeteng-eken, elutazott minden idegenbeli meccsre, a lehető legkorábban elkezdett edzeni stb. S most aktiválták, hogy tovább edzhessen.

Idén mindhárman a várakozásokon felül teljesítettek - Brady 39 után is elit maradt, JimmyG kezdő potenciált mutatott, Jakab nyerni képes csereirányítóvá vált újonc évének 3. hetében. Ebből két forgatókönyv látszódik. Mindkettőben Brissett a backup.

Nulladik (esélytelen vagy legrosszabb esetben marad ez) forgatókönyv: Maradnak mindhárman jövőre. Gerappa értéke ettől várhatóan nem nőne - mivel nem kell pályára lépnie. Csak kockázatos lépéssel (FT utáni csere) lehetne nagyobb értéket kapni érte, mint egy 2019-es középső körös kompenzációs cetli.

1. forgatókönyv: TB trade. Gerappa kezd, miután kap egy szerződéskiterjesztést. Sok halott pénzzel járna, biztosra vehető valamilyen mértékű teljesítmény visszaesés, s TB mérgében vissza is vonulhat - nulla ellenérték. (jelentős) Kockázat mind a nyereség, mind a veszteség oldalon.

2. forgatókönyv: Jimmy trade. TB idén újabb területen fejlődött - a mélységi támadása már-már 2007-et idézi. Joggal feltételezhető, hogy ezzel a csapatszerkezettel (legalább) két-három évig biztosítja az automatikus PO részvételt (csoportgyőzelemmel együtt) és egy-két mély rájátszás menetelést. Gerappa vs. Brissett, mint cserelehetőségek: nincs érdemi különbség várható eredményességben, csak az OC-nak lesz nagyobb a munkája. Idén nagyon jó piaca van egy bizonyítottan tehetséges, az egyik legjobb helyen kiképzett irányítónak. 49ers, Bears, Browns mindenképpen komoly aspiráns, s nem lennék meglepve, ha a Cards és/vagy a Skins és talán a Vikings (esetleg Jags?) is mutatna érdeklődést. A legkisebb kockázattal veszteség oldalon (TB hanyatlása és Brissett minősége JimmyG-hez képest) lehet hozni extraprofitot. Ebben a helyzetben 1. kört kérnék! 😊

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre valóban több esélyt látsz az IR-ről visszahozatal függvényében?

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Brissett IR-ről aktiválva -> érik a Gerappa trade.
(DT Hamilton-t tették ki az 53-ból, remélhetően vissza tudják hozni PS-ba - hely van.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd a szezon utan, mint Dennard

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Azért ez durva 😀 mint a lakodalmas szamár! 😀
Volford
És nem is minden! .217 ezrelék volt az alkohol a vérében...Arizona pont az az állam, ahol a .200 feletti szintet már "super extreme" DUI-nak számít...és minimum 45 nap elzárással büntetik. Úgyhogy rövidesen elképzelhető, hogy börtönbe vonul.
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó volt a védelmük, de én mióta nézem az NFL-t ilyen sorozatos mákos győzelmeket ritkán láttam. Már ide is beírtam 3x, de ha jól számolom 10 meccsük dőlt el 7 ponton belül. Az egy labda. Ha egy labda máshogy pattan, már más a szitu. Pl Harper kezéből ha nem csúszik ki... Ugyanúgy bukhattak volna, de tényleg tavaly mocskosul összejött nekik minden. Persze nem azt mondom, hogy nem tettek meg érte mindent, de...
NB2
És elég sok pontot szerzett a védelem is. Több meccsen is volt.

több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért két meccs alatt 13 pont egy olyan csapattól, ahol jó nevek vannak az o-ban.
Azért az nagy segítség, hogy nem kell megfizetned egy elit qb-t a vagy egy picivel rosszabbat 15-20 milláért és elköltheted másra.
Nem tudom hogyan állnak, de ha egyben akarják tartani ezt a védelmet,akkor biztos költenek rá jobban mint más csapat részekre és nem hiszem jövőre sokkal jobb o lesz náluk.
De igazából nem is baj. 😀

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Jó volt a védelmük, de én mióta nézem az NFL-t ilyen sorozatos mákos győzelmeket ritkán láttam. Már ide is beírtam 3x, de ha jól számolom 10 meccsük dőlt el 7 ponton belül. Az egy labda. Ha egy labda máshogy pattan, már más a szitu. Pl Harper kezéből ha nem csúszik ki... Ugyanúgy bukhattak volna, de tényleg tavaly mocskosul összejött nekik minden. Persze nem azt mondom, hogy nem tettek meg érte mindent, de...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha a legenda nem vonul vissza, nem maradt volna pénz az MVP-re mondjuk. Tavaly szépen ki volt maxolva, akkor volt meg a nagy esély a győzelemre, ennyi játékost nyilvánvaló volt, hogy nem tudnak megtartani végül
Wyatt
Sokan mondták '14-ben, hogy all in mentünk. De annyira azért mégsem, hogy ne tudjuk utána megnyerni a csoportot. Na úgy kell igazán all in menni, ahogy a Broncos.

Az ilyen all in miatt szoktak 5-6 évre gallyra menni csapatok. Ez nyilván nem jóslat a Denverre nézve, mert arra is tudunk példát, hogy viszonylag nagyobb rebuildeket is meg lehet úszni visszaesés nélkül. Mint például... ühm-hüm..., a Patriots 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha a legenda nem vonul vissza, nem maradt volna pénz az MVP-re mondjuk. Tavaly szépen ki volt maxolva, akkor volt meg a nagy esély a győzelemre, ennyi játékost nyilvánvaló volt, hogy nem tudnak megtartani végül

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet.
Demecs
Tényleg nagyon szarul menedzselhetik, ha tavaly nyertek egy SB-t úgyhogy nem állt be egy cap hell náluk.
fodi91
SB után egy legenda visszavonul, van egy contract évében lévő SB MVP akit meg kell fizetned, ezek után összeraknak 8 győzelmet egy Szijamijaúval.
Pechjükre ebben az évben az Oakland is feltámadt, és 1-2 meccs de inkább eddig 1 ami miatt lecsúszhatnak a PO-ról.
Én inkább mondanám egy átmeneti évnek mint rossz cap managmentnek!
több mint 7 éve
fodi91 196
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet.
Demecs
Tényleg nagyon szarul menedzselhetik, ha tavaly nyertek egy SB-t úgyhogy nem állt be egy cap hell náluk.
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Azért ez durva 😀 mint a lakodalmas szamár! 😀

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Remélem Hernandez örökké abban a börtönben marad, ami hallótávolságon belül van a stadiontól!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:

 www.youtube.com/watch?v=xWxamuPhmrg
kyobalu
Egy jobban sikerült karácsonyi céges buli. 😀

több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Pro Bowlers:
Tom Brady
Dont'a Hightower
Devin McCourty
Matthew Slater

Nagy gratula nekik, de remélem nem tudnak ott lenni!!!
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
 index.hu/sport/amerikaifutball/2016/12/20/aaron_hernandez_tanu_az_nfl-es_lott/

Azt gondolom, Hörnit nem látjuk többé, még nézőként sem...
Burkus
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Azért Michael Floyd nem picit volt ittas..
Rendőrlámpánál, a jelzésre várva az útkereszteződésben, konkrétan elaludt a kocsiban a kormány mögött.
Nagy nehézségek árán tudták csak felébreszteni a rendőrök, és vele szemben intézkedni.
S ezek után nem mutatott igazán megbánó magatartást, s emiatt csapták ki a csapatból..
Remélem nálunk megembereli magát.

Itt a videó:


Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem a denveri a példa arra, hogy hogyan lehet rosszul menedzselni a capet. 70-80 milla körül van a D.A többire nem marad túl sok, így egy közepes O-t se tudsz megfizetni.
A másik példa meg talán a hawks, ahol meg ugyan ergya az O, de van egy épkézláb qb és ha lehet mondani talán jobb az edzői gárda és többet kihoznak a srácokból.

Azért mikor az öltözőben megy a zrika már kemény.

Jó látni,ahogy szétesik a denveri csoda. Egy mumussal kevesebb a po-ban.