New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem hát, hanem véletlenül 😀 látom, hogy javítottad közben, de nem versz át! 😀

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jajj, ne mar. Komolyan elhiszi valaki, hogy Osweiler januarban a Pats palyajan akar csak megszorongat egy BB vezette csapatot? Kb az a kerdes, hogy szereznek-e pontot, hogy vagy megint nullazva lesznek. Szomoru, hogy PO div roundban ilyen kulonbsegek lehetnek, de ez a realitas. (Nyilvan a Texansnak drukkolok, de vajmi keves eselyuk van. Maximum egy Pats vs Ravens elso felidos csodaval, de meg azzal sem)
undisputedly
Undi, nálad komolyan érdekel a dolog, hogy mi váltotta ki a Pats iránti utálatod. Mert én még emlékszem azokra az időkre amikor a Patriots fórumára írtál elég sokszor. Lehet vhol vkinek már kifejtetted de én nem olvastam. Aztán persze ha nem publikus itt a fórumon az se zavar ha PM-ben írod meg.
mascherano
Nem utalom a Patset (a legtobbszor 😀 )

Egyszeruen arrol van szo, hogy szerintem a Patriots a liga dominans szereploje, es a termeszetes vetesforgo utjaba all. Kb. mindenkit elvernek, minden harmadik evben sb kb. En egy olyan rendszer hive lennek, amelyben egy nagyon jo, korszakos iranyitoval es jatekosokkal felallo csapat sem kepes ennyiszer ismeteni es ilyen sokaig tuzkozelben lenni. Ennyi. Nyilvan az elveszitett donto is ad egy kis erzelmi szinezetet, de javareszt arrol van szo, hogy szerintem a Pats dominanciaja nem tesz jot a liga okonomiajanak. 32 csapat van, itt nincsenek side kupak, meg nemzetkozi versenyek, ha beall egy olyan szituacio, mint ami mar kb 15 eve a Patriotscal, az megfoszt tobb masik csapatot attol, hogy szerezzen egy gyurut, es a szurkoloi abbol feltoltodjenek 5-10 evre.
Persze mindenki azt kapja amiert megdolgozik (kiveve a Lions), es a Pats is okkal van a topon, de nekem ez a felallas nem tetszik.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megunta a sikertelen éveket, elment divatszurkolni 😀
| (nyilvánvegyemindenkikomolyanlégyszíves) |

több mint 7 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jajj, ne mar. Komolyan elhiszi valaki, hogy Osweiler januarban a Pats palyajan akar csak megszorongat egy BB vezette csapatot? Kb az a kerdes, hogy szereznek-e pontot, hogy vagy megint nullazva lesznek. Szomoru, hogy PO div roundban ilyen kulonbsegek lehetnek, de ez a realitas. (Nyilvan a Texansnak drukkolok, de vajmi keves eselyuk van. Maximum egy Pats vs Ravens elso felidos csodaval, de meg azzal sem)
undisputedly
Undi, nálad komolyan érdekel a dolog, hogy mi váltotta ki a Pats iránti utálatod. Mert én még emlékszem azokra az időkre amikor a Patriots fórumára írtál elég sokszor. Lehet vhol vkinek már kifejtetted de én nem olvastam. Aztán persze ha nem publikus itt a fórumon az se zavar ha PM-ben írod meg.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 7 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Az a baj, hogy amikor ennyire magas lovon ülünk, akkor onnan bizony szép nagyot lehet esni is. Szerintem is nyerni fogunk egy nem olyan szoros meccsen, viszont a Houston nem annyira rossz csapat, mint amennyire be van állítva.

Van egy nagyon jó védelmük, támadósoruk nem elit, sőt még jó sem igazán, de azért komolyan kell venni őket. Pass rush náluk nagyon erős és tudjuk, hogy a mi támadógépezetünket mivel lehet a leginkább megakasztani...

Szóval tegyük a dolgunkat, mi vagyunk magasan az esélyesek, de nem lesz ez a meccs egy bostoni teadélután.
ervinator
Ki mit gondol? 10-ből hány meccset nyernénk meg ellenük, ilyen körülmények között? Szerintem minimum 8-at, inkább 9-et. Persze, lehet ez az az egy meccs, de összességében kb 85% ide.
zinedine5
11-et 😊 😊 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Nagy különbségű - legalább 15-20 pontos - győzelemre számítok.
Burkus
Hát ha van miért aggódnunk az szerintem Burkus állapota. Ez az ember 10 éve arról híres, hogy a legjobb meccsen is talál egy olyan momentumot, ami szerinte aggodalomra ad okot, most meg ilyeneket ír??? 😊
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
2008. február 3-a óta erősen tartok az ilyenektől.
Szóljon, aki akár a meccs előtt egy órával is elhitte volna, hogy nem mi nyerünk!
Kollega
Az a Giants már az alapszakaszban is megszorongatott titeket aztán a playoffban idegenben sorra verte az NFC élcsapatait (Cowboys, Packers). Egyben volt egy elsősorban pszichológiailag nagyon jó állapotban lévő keret, baromi jó edzőkkel A Super Bowlon is simán benne volt egy upset.

Ez a Houston a saját, nagyon gyenge csoportját is csak kínkeservvel nyerte meg, az alapszakaszban megaláztátok őket. Ráadásul a fél edzői stábjuk nálatok dolgozott, Belichick szerintem jobban ismeri őket, mint ők magukat.

Ennél egyértelműbb PO-meccsre én nem emlékszek. Még a 7-9-es Seahawksnál is ott volt a hazai pálya előnye a Saints ellen, de itt semmi nincs, ami a Texans mellett szólna.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.
Kollega
Rendben, de a meccs előtt akkora favoritok voltunk Denverben, mint akár csak a Ravens elleni meccsen anno?
Wyatt
Szerintem nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy ha a egész szezonban csak egy dologban hibázol, de azt pont ilyenkor teszed, akkor vége lehet a szezonodnak, mehetsz nyaralni. Nem az a lényeg, hogy mennyivel vagyunk favoritok, hanem az, hogy ne hibázzunk. Ezért nem szabad biztosra venni, hogy ott leszünk a döntőben. De, ahogy valaki korábban megjegyezte, nem mi megyünk ki a pályára, ezért azt tesszük, amit tehetünk: aggódunk.

Vagy van még a Miami játékosok módszere: ők a szünetben nem játékot elemeztek, hanem szállodát foglaltak mobilon a nyaraláshoz 😊
Kollega
De nem erről volt szó, hanem, hogy „Sokat estünk már magasról az elmúlt években”, és hogy ez már a playoff (ahol bármi megtörténhet). Én erre írtam, hogy az elmúlt öt évben szerintem egy ilyen alkalom volt, ezért ezt sokallom. A Denver ellen szerintem nem voltunk ekkora favoritok, de lehet, hogy csak utólag rémlik így, az tény, hogy ott kb 55 percig nem ment semmi a támadók részéről. Én nagyon remélem, hogy ezúttal erről szó sem lesz, és bízom benne, hogy mivel a Texans ellen jól szokott menni, ezúttal sem lesz változás. Itt azért elég rendesen favoritok vagyunk, és a túlzott álszerénykedés ellen mertem picit hangot adni. És nem azért, mert lenézném a Texanst, de nagyon szomorú lennék, ha ezt a meccset nem nyernénk meg otthon
Wyatt
Had ne kelljen jótállnom mások gondolataiért! Én azért aggódok, amit leírtam, mások biztosan másért. A magam részéről biztos vagyok benne, hogy mi vagyunk a favorit, ezt nem vontam kétségbe. Ahogy már máskor is írtam, most is azt gondolom, hogy a Texans csak akkor tud minket legyőzni, ha hibázunk, vagy nagyon szerencsétlen sérülés történik. Ez utóbbi miatt nem aggódok, mert nem lehet kontrollálni.

Ami azt illeti, már sok mindenről gondolták, hogy lehetetlen, egészen addig, amíg ki nem derült, hogy lehetséges. Én nem tudok többet tenni a győzelemért, minthogy aggódok. Szerintem azok, akik 4 forduló után temették a csapatot és főleg a védelmet, sokkal szélsőségesebbek voltak, mint én.

Amit a Broncos meccsről írtál, alighanem félreértettem, mert láthatóan ugyanazt gondoljuk.

Rendben van ez így?
Kollega
Nekem teljesen 😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egyet meg letudtuk Welker serulesenel? 😊

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Az a baj, hogy amikor ennyire magas lovon ülünk, akkor onnan bizony szép nagyot lehet esni is. Szerintem is nyerni fogunk egy nem olyan szoros meccsen, viszont a Houston nem annyira rossz csapat, mint amennyire be van állítva.

Van egy nagyon jó védelmük, támadósoruk nem elit, sőt még jó sem igazán, de azért komolyan kell venni őket. Pass rush náluk nagyon erős és tudjuk, hogy a mi támadógépezetünket mivel lehet a leginkább megakasztani...

Szóval tegyük a dolgunkat, mi vagyunk magasan az esélyesek, de nem lesz ez a meccs egy bostoni teadélután.
ervinator
Ki mit gondol? 10-ből hány meccset nyernénk meg ellenük, ilyen körülmények között? Szerintem minimum 8-at, inkább 9-et. Persze, lehet ez az az egy meccs, de összességében kb 85% ide.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jajj, ne mar. Komolyan elhiszi valaki, hogy Osweiler januarban a Pats palyajan akar csak megszorongat egy BB vezette csapatot? Kb az a kerdes, hogy szereznek-e pontot, hogy vagy megint nullazva lesznek. Szomoru, hogy PO div roundban ilyen kulonbsegek lehetnek, de ez a realitas. (Nyilvan a Texansnak drukkolok, de vajmi keves eselyuk van. Maximum egy Pats vs Ravens elso felidos csodaval, de meg azzal sem)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.
Kollega
Rendben, de a meccs előtt akkora favoritok voltunk Denverben, mint akár csak a Ravens elleni meccsen anno?
Wyatt
Szerintem nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy ha a egész szezonban csak egy dologban hibázol, de azt pont ilyenkor teszed, akkor vége lehet a szezonodnak, mehetsz nyaralni. Nem az a lényeg, hogy mennyivel vagyunk favoritok, hanem az, hogy ne hibázzunk. Ezért nem szabad biztosra venni, hogy ott leszünk a döntőben. De, ahogy valaki korábban megjegyezte, nem mi megyünk ki a pályára, ezért azt tesszük, amit tehetünk: aggódunk.

Vagy van még a Miami játékosok módszere: ők a szünetben nem játékot elemeztek, hanem szállodát foglaltak mobilon a nyaraláshoz 😊
Kollega
De nem erről volt szó, hanem, hogy „Sokat estünk már magasról az elmúlt években”, és hogy ez már a playoff (ahol bármi megtörténhet). Én erre írtam, hogy az elmúlt öt évben szerintem egy ilyen alkalom volt, ezért ezt sokallom. A Denver ellen szerintem nem voltunk ekkora favoritok, de lehet, hogy csak utólag rémlik így, az tény, hogy ott kb 55 percig nem ment semmi a támadók részéről. Én nagyon remélem, hogy ezúttal erről szó sem lesz, és bízom benne, hogy mivel a Texans ellen jól szokott menni, ezúttal sem lesz változás. Itt azért elég rendesen favoritok vagyunk, és a túlzott álszerénykedés ellen mertem picit hangot adni. És nem azért, mert lenézném a Texanst, de nagyon szomorú lennék, ha ezt a meccset nem nyernénk meg otthon
Wyatt
Had ne kelljen jótállnom mások gondolataiért! Én azért aggódok, amit leírtam, mások biztosan másért. A magam részéről biztos vagyok benne, hogy mi vagyunk a favorit, ezt nem vontam kétségbe. Ahogy már máskor is írtam, most is azt gondolom, hogy a Texans csak akkor tud minket legyőzni, ha hibázunk, vagy nagyon szerencsétlen sérülés történik. Ez utóbbi miatt nem aggódok, mert nem lehet kontrollálni.

Ami azt illeti, már sok mindenről gondolták, hogy lehetetlen, egészen addig, amíg ki nem derült, hogy lehetséges. Én nem tudok többet tenni a győzelemért, minthogy aggódok. Szerintem azok, akik 4 forduló után temették a csapatot és főleg a védelmet, sokkal szélsőségesebbek voltak, mint én.

Amit a Broncos meccsről írtál, alighanem félreértettem, mert láthatóan ugyanazt gondoljuk.

Rendben van ez így?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.
Kollega
Rendben, de a meccs előtt akkora favoritok voltunk Denverben, mint akár csak a Ravens elleni meccsen anno?
Wyatt
Szerintem nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy ha a egész szezonban csak egy dologban hibázol, de azt pont ilyenkor teszed, akkor vége lehet a szezonodnak, mehetsz nyaralni. Nem az a lényeg, hogy mennyivel vagyunk favoritok, hanem az, hogy ne hibázzunk. Ezért nem szabad biztosra venni, hogy ott leszünk a döntőben. De, ahogy valaki korábban megjegyezte, nem mi megyünk ki a pályára, ezért azt tesszük, amit tehetünk: aggódunk.

Vagy van még a Miami játékosok módszere: ők a szünetben nem játékot elemeztek, hanem szállodát foglaltak mobilon a nyaraláshoz 😊
Kollega
De nem erről volt szó, hanem, hogy „Sokat estünk már magasról az elmúlt években”, és hogy ez már a playoff (ahol bármi megtörténhet). Én erre írtam, hogy az elmúlt öt évben szerintem egy ilyen alkalom volt, ezért ezt sokallom. A Denver ellen szerintem nem voltunk ekkora favoritok, de lehet, hogy csak utólag rémlik így, az tény, hogy ott kb 55 percig nem ment semmi a támadók részéről. Én nagyon remélem, hogy ezúttal erről szó sem lesz, és bízom benne, hogy mivel a Texans ellen jól szokott menni, ezúttal sem lesz változás. Itt azért elég rendesen favoritok vagyunk, és a túlzott álszerénykedés ellen mertem picit hangot adni. És nem azért, mert lenézném a Texanst, de nagyon szomorú lennék, ha ezt a meccset nem nyernénk meg otthon

több mint 7 éve
fodi91 196
Hagyjuk már ezt, hogy nem lenne az évszázad meglepetése ha kikapnánk. Dehogy nem kb. az egyik legnagyobb meglepetés lenne az NFL PO történetét nézve. Szerintem még nagyobb lenne, de legalábbis közel azon a szinten lenne amit a Tebow-s Denver hozott össze a Steelers ellen.
Adott egy csapat amit egy 3. számú rookie QB-vel a 3. (!) héten simán levertünk. Közben ez a csapat semmivel se lett jobb. Míg közben hozzánk visszatért minden idők legjobb QB-ja aki élete egyik legjobb idényét tolja és eközben más téren se gyengültünk, nem vesztettünk el embert (Gronkowski semmit nem csinált ezen a meccsen kb.) és ráadásul a védelem is megtalálta azóta magát. Ennél, hogy lehet elképzelni nagyobb meglepetést egy PO meccsen?
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.
Kollega
Rendben, de a meccs előtt akkora favoritok voltunk Denverben, mint akár csak a Ravens elleni meccsen anno?
Wyatt
Szerintem nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy ha a egész szezonban csak egy dologban hibázol, de azt pont ilyenkor teszed, akkor vége lehet a szezonodnak, mehetsz nyaralni. Nem az a lényeg, hogy mennyivel vagyunk favoritok, hanem az, hogy ne hibázzunk. Ezért nem szabad biztosra venni, hogy ott leszünk a döntőben. De, ahogy valaki korábban megjegyezte, nem mi megyünk ki a pályára, ezért azt tesszük, amit tehetünk: aggódunk.

Vagy van még a Miami játékosok módszere: ők a szünetben nem játékot elemeztek, hanem szállodát foglaltak mobilon a nyaraláshoz 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.
Kollega
Rendben, de a meccs előtt akkora favoritok voltunk Denverben, mint akár csak a Ravens elleni meccsen anno?

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
...
Wyatt
Annak a Patsnek tavaly egy milliméter esélye sem volt. Egy teljesen, fizikailag és szellemileg is elfáradt, kiégett csapat volt. Csak a nagy szívük és a lelkük vitte őket. Minden tiszteletem az övék, de levertek minket mint a cölöpöt.

Ugyanaz, mint az általad is említett Ravens meccsen. Amikor Talib a lábához kapott érezni lehetett, hogy itt a vége. Van ilyen.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem senki se óvatoskodja túl a dolgot, meg álszerénységet se érzek. Viszont fura, hogy azok, akik általában a gyengeségeket szokták kiemelni, hogy most kicsit úgy érzem átestek a ló másik oldalára. De úgy látszik a csapat egészségesen kezeli a dolgot és ez lenne a lényeg.

Úgy látszik ez a szezon arról (is) marad emlékezetes, hogy a Pats szurkolók teljesen meghasonulva vitatkoznak saját magukkal 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Engem csak az zavar de nagyon, hogy minket már mindenki az AFC döntő természetszerű résztvevőjének tart és azt találgatják az emberek, hogy a Steelers vagy a Chiefs jön majd a Gillette-be. Szép lenne ha igy működne a sport, hogy mindig az esélyes csapat nyer. Vagy éppen ettől lenne visszataszitó és érdektelen, ezért nem nézné senki. Soha nem lehet tudni mit hoz egy bizonyos találkozó, kiből milyen teljesitményt pasziroz ki az adrenalin és ennek a Texansnak azért vannak jó játékosai akik képesek sorsforditó megmozdulásokra. Ami viszont még fontosabb, van egy olyan edzői stábja aki mindent tud a New Englandről és a módszereinkről. Nem tartok attól, hogy BB isa ''tudja hogy ők tudják'' elv mentén gondolkodik majd, és még igy is előnyben vagyunk mindenképpen edzői szinten, de a kevéske esély akkor is ott van. Az biztos, hogy nem fogok halálnyugodtan a TV előtt ülni szombaton, még akkor is ha tudom jó eséllyel behúzzuk majd. Csak egyszerűen feszélyez már ez az egész, minden médiából ez folyik és a Texans szurkolókon kivül mindenki azt szajkózza hogy sima meccs. Sokat estünk már magasról az elmúlt években szóval visszafogottan próbálok bizakodó maradni. This is the playoffs.
Volford
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
Vagy előtte, amikor bajnokok lettünk?
Vagy amikor kórházválogatottal kaptunk ki az AFC-döntőben?
Előtte valóban a Ravens ellen, amikor mondjuk úgy, hogy azért bőven nekünk állt előzetesen a zászló, és kikaptunk Talib kidőlése után otthon, viszonylag simán – az AFC-döntőben
Előtte Super Bowl volt.

Tehát az elmúlt öt évben volt egy ilyen

Értem én, hogy nem jó a másik lebecsülése, és túlzottnak tűnik egy-két hang, de engem az elmúlt időszakban jobban zavar ez az erőltetett, álszent óvatoskodás, hogy jaj egy meccsen minden lehet. Igen, lehet. Ettől még a következő meccsünket nyerni kell otthon. Pont
Wyatt
Persze ebben is van nagy igazság amit mondasz és semmi kétségem afelől, hogy az edzői gárda is úgy késziti majd fel a csapatot mintha a lehető legnehezebb ellenfél jönne szembe. Tulajdonképpen az is jön, mert mindig a következő a legnehezebb. Az viszont egyértelmű, hogy nem lehet kifogás, ezt hozni kell hazai pályán, ahogy majd az esetleges AFC döntőt is, mert papiron jobbak vagyunk bármelyik lehetséges riválisnál. Viszont ha nem igy történik, azért nem az lesz az évszázad meglepetése. Pedig most mindenki igy beszél és ez feszélyez egyedül.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem csak az zavar de nagyon, hogy minket már mindenki az AFC döntő természetszerű résztvevőjének tart és azt találgatják az emberek, hogy a Steelers vagy a Chiefs jön majd a Gillette-be. Szép lenne ha igy működne a sport, hogy mindig az esélyes csapat nyer. Vagy éppen ettől lenne visszataszitó és érdektelen, ezért nem nézné senki. Soha nem lehet tudni mit hoz egy bizonyos találkozó, kiből milyen teljesitményt pasziroz ki az adrenalin és ennek a Texansnak azért vannak jó játékosai akik képesek sorsforditó megmozdulásokra. Ami viszont még fontosabb, van egy olyan edzői stábja aki mindent tud a New Englandről és a módszereinkről. Nem tartok attól, hogy BB isa ''tudja hogy ők tudják'' elv mentén gondolkodik majd, és még igy is előnyben vagyunk mindenképpen edzői szinten, de a kevéske esély akkor is ott van. Az biztos, hogy nem fogok halálnyugodtan a TV előtt ülni szombaton, még akkor is ha tudom jó eséllyel behúzzuk majd. Csak egyszerűen feszélyez már ez az egész, minden médiából ez folyik és a Texans szurkolókon kivül mindenki azt szajkózza hogy sima meccs. Sokat estünk már magasról az elmúlt években szóval visszafogottan próbálok bizakodó maradni. This is the playoffs.
Volford
Úgymint? Tavaly a liga legjobb védelmével rendelkező Broncos ellen az AFC-döntőben egy kihagyott XP miatt?
Vagy előtte, amikor bajnokok lettünk?
Vagy amikor kórházválogatottal kaptunk ki az AFC-döntőben?
Előtte valóban a Ravens ellen, amikor mondjuk úgy, hogy azért bőven nekünk állt előzetesen a zászló, és kikaptunk Talib kidőlése után otthon, viszonylag simán – az AFC-döntőben
Előtte Super Bowl volt.

Tehát az elmúlt öt évben volt egy ilyen

Értem én, hogy nem jó a másik lebecsülése, és túlzottnak tűnik egy-két hang, de engem az elmúlt időszakban jobban zavar ez az erőltetett, álszent óvatoskodás, hogy jaj egy meccsen minden lehet. Igen, lehet. Ettől még a következő meccsünket nyerni kell otthon. Pont

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Brady: There is nothing easy facing this defense

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
2008. február 3-a óta erősen tartok az ilyenektől.
Szóljon, aki akár a meccs előtt egy órával is elhitte volna, hogy nem mi nyerünk!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Engem csak az zavar de nagyon, hogy minket már mindenki az AFC döntő természetszerű résztvevőjének tart és azt találgatják az emberek, hogy a Steelers vagy a Chiefs jön majd a Gillette-be. Szép lenne ha igy működne a sport, hogy mindig az esélyes csapat nyer. Vagy éppen ettől lenne visszataszitó és érdektelen, ezért nem nézné senki. Soha nem lehet tudni mit hoz egy bizonyos találkozó, kiből milyen teljesitményt pasziroz ki az adrenalin és ennek a Texansnak azért vannak jó játékosai akik képesek sorsforditó megmozdulásokra. Ami viszont még fontosabb, van egy olyan edzői stábja aki mindent tud a New Englandről és a módszereinkről. Nem tartok attól, hogy BB isa ''tudja hogy ők tudják'' elv mentén gondolkodik majd, és még igy is előnyben vagyunk mindenképpen edzői szinten, de a kevéske esély akkor is ott van. Az biztos, hogy nem fogok halálnyugodtan a TV előtt ülni szombaton, még akkor is ha tudom jó eséllyel behúzzuk majd. Csak egyszerűen feszélyez már ez az egész, minden médiából ez folyik és a Texans szurkolókon kivül mindenki azt szajkózza hogy sima meccs. Sokat estünk már magasról az elmúlt években szóval visszafogottan próbálok bizakodó maradni. This is the playoffs.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
a Houston nem annyira rossz csapat, mint amennyire be van állítva.
ervinator
De, a Texans rossz csapat. Akitől vereséget lehet szenvedni.

Szinte a végletekig kiegyensúlyozatlan együttes, amelynek még az esetleges mentőöve (ST) is rémes.

Benne van a vereség, csak az esélye nagyon kicsi.
tomi-tomi
Egy Texansnek esélye sem lenne a PO-ra, ha az AFC South ne lenne most gyenge csoport mint amilyen és nem lenne kötelező egynek továbbjutni. Az Oakland sokkal jobb, de még a Miami is jobb eredménnyel jutott be WC-al a rájátszásba, ráadásul vedd figyelembe, hogy a Texans 9 győzelméből 5 a csoportellenfelek ellen elért siker, minden valamirevaló meccsüket - Pats, GB, Denver, San Diego, Oakland - elvesztették. Egy látványos sikerük volt, a Chiefs ellen a szezon elején, de az offense ott is mindössze 19 pontot csinált, a Főnököknek meg (még) nem ment a játék.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a Houston nem annyira rossz csapat, mint amennyire be van állítva.
ervinator
De, a Texans rossz csapat. Akitől vereséget lehet szenvedni.

Szinte a végletekig kiegyensúlyozatlan együttes, amelynek még az esetleges mentőöve (ST) is rémes.

Benne van a vereség, csak az esélye nagyon kicsi.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)