New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsére olyan a csapat, hogy nem az újoncoknak kell feltétlenül villogniuk, de azért voltak 😊)

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Igaza van Wyatt-nek helyesbítek, Pats-es mércével mérve volt csak jó éve... 😛
Kb. az első draftolt rookie az elmúlt min. 10 évben aki bármi értékelhetőt fel tudott mutatni az első évében...

Amit még érdekesnek találok vele kapcsolatban hogy engedték neki a tévés szerepléseket a Super Bowl után (HT-vel, Ninko-val és Hogan-nal túráztak egyet a médiában, illetve voltak persze egyéni interjúi is) szóval én érzem felé a bizalmaz a vezetés részéről is...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egy meccs, ettől még átlagon felüli biztosan nem volt, az valahol 7-800 yard körül kezdődne. Az igen jó, meg valahol Michael Thomas 1 137-je, Amari Cooper 1 070-je körül van. Meg vannak ilyen Beckham szintű idióták, akik 12 meccsen tolnak 1350-et 1305-öt újoncként. Na most a 400 yard, és a 4. számú opció azért ezektől igencsak messze van. Mondjuk úgy, hogy egy átlagosan várt szezont hozott, nem volt rossz, de Dobson 519 yarddal indított, szal egyelőre még óvatos vagyok (persze, biztatóbb Mitchell, mert voltak szép elkapásai, és jóval kevesebb a hibája)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Kivágni semmiképpen sem, de az ilyen jó azért elég relatív 😀 Tényleg nem volt rossz, de azért nem nevezném még csak átlagon felüli újoncévnek sem
Wyatt
Szerintem pedig átlagon felüli rookie éve volt, a franchise történetének legjobb támadó rookie teljesítménye volt az övé a SB-n... 6 elkapás, 70y.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivágni semmiképpen sem, de az ilyen jó azért elég relatív 😀 Tényleg nem volt rossz, de azért nem nevezném még csak átlagon felüli újoncévnek sem

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Én azért Mitchelt nem vágnám ki egy ilyen jó rookie év után... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
NB2
Floyd? 😛
Nincsen hozzá hasonló magas és erőteljes possesion receiver-ünk, feltéve hogy Gronk-ot nem vesszük annak...
Én személy szerint ki nem állhattam eddig, de idén rengeteg interjút csíptem el tőle a Youtube-on a Super Bowl előtti 2 hétben és teljesen normális csókának tűnik, igaz nagy szája van de nem a "nagyszájú buta nigga" kategória aki ne tudna/akarna beilleszkedni...
(Elnézést a jelzőért...) 😛
Viszont szerintem nekünk túl van árazva tehát én nem számítok az idehozatalára...
Castleai01
Olvastam, hogy nem olyan rég még eléggé elképzelhetetlennek tartotta hogy itt játszon. Meg akko egy Edelman, Amendola, Hogan, Slater, Marshall? Jut eszembe, Hogannak hogy van szerződése? 2 évre szól nem?

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
NB2
Floyd? 😛
Nincsen hozzá hasonló magas és erőteljes possesion receiver-ünk, feltéve hogy Gronk-ot nem vesszük annak...
Én személy szerint ki nem állhattam eddig, de idén rengeteg interjút csíptem el tőle a Youtube-on a Super Bowl előtti 2 hétben és teljesen normális csókának tűnik, igaz nagy szája van de nem a "nagyszájú buta nigga" kategória aki ne tudna/akarna beilleszkedni...
(Elnézést a jelzőért...) 😛
Viszont szerintem nekünk túl van árazva tehát én nem számítok az idehozatalára...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Akkor úgy kérdezem kinek a helyére jöjjön Marshall?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
én nem értem miért megint az ítélkezés előre. Cooks gyakorlatilag szénné égette a DB sort a közös edzésen, egy olyan wr, akit első kör végén nem tud draftolni az ember jó eséllyel, ráadásul már bizonyított is. lehet hogy van nagyobb need az elkapónál, de arra majd hoz BB valami undrafted no name játékost, aki szépen fokozatosan beépül.
polo62
Cooks a kvalitása alapján megérné az első kör végét, viszont nincs szükségünk elit slot elkapóra. Edelmannak van a legjobb kémiája Bradyvel, feleslegesnek érzem őt "lecserélni". Ha Amendolát kivágjuk, akkor elhoznám a piacról Kendall Wrightot, aki a mi rendszerünkben fickándozhatna.

Egy WR1 típusú elkapó viszont többet tudna rajtunk segíteni, nem hiába próbálkoztunk be tavaly DeAndre Hopkinsnál vagy most Brandon Marshallnál.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
én nem értem miért megint az ítélkezés előre. Cooks gyakorlatilag szénné égette a DB sort a közös edzésen, egy olyan wr, akit első kör végén nem tud draftolni az ember jó eséllyel, ráadásul már bizonyított is. lehet hogy van nagyobb need az elkapónál, de arra majd hoz BB valami undrafted no name játékost, aki szépen fokozatosan beépül.
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni
ParadSEC
Olyan szempontból viszont érthető, hogy Edelman es Amendola is 31 éves és a következő szezon végén lejár a szerződésük, ráadásul Edelman nem kevés ütést kap, nem árt ha megvan az utódja.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Még jó hogy ez a Cooks magas fizikális Wr...Ja nem. Ha erre a futóegérre rááldozunk egy 1.kört meg a röszlit akkor elvonulok egy sarokba sírni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Már mennek kint az összeesküvés elméletek hogy a Saints csak bedobta a Pats nevét hogy felhajtsák kicsit Cooks árát... 😛
(Payton és Belichik, illetve a két csapat is elég jó viszonyt ápol egymással ahhoz hogy beleférjen egy ilyen kis stikli...)

De a hírek szerint tavaly is mentünk a két legtöbbre taksált WR-re (Jones és Sanu) csak nem ígértünk értük végül annyit mint a Lions és a Falcons...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
fodi91 196
Mondjuk nekem teljesen érthetetlen, hogy minek nekünk Cooks egy első körös pickért. WR nem nagy need. Persze ha azt sejtjük, hogy Garropoloért úgy is jön egy pick akkor luxusnak belefér.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Az biztos hogy idén is keresünk egy No.1 WR-t... 😊

The New Orleans Times-Picayune reports the Saints turned down the Patriots' No. 32 overall pick for Brandin Cooks.
Castleai01
büdös francba..... ebből letrade lesz 😥
ZERO_L
A 32. picket szerintem csak akkor nem cserélnénk el ha nem jönne ajánlat érte... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Az biztos hogy idén is keresünk egy No.1 WR-t... 😊

The New Orleans Times-Picayune reports the Saints turned down the Patriots' No. 32 overall pick for Brandin Cooks.
Castleai01
büdös francba..... ebből letrade lesz 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Az biztos hogy idén is keresünk egy No.1 WR-t... 😊

The New Orleans Times-Picayune reports the Saints turned down the Patriots' No. 32 overall pick for Brandin Cooks.

Szerk... Állítólag nem egy az egyben ment volna a csere (Cooks a 32. választási jogért) hanem lettek volna más pick cserék is... Tehát a későbbi körökben felcserélte volna a választási jogát/jogait a két csapat...

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 947
Marshall szerződtetés kapcsán kicsit előreszaladtam:

Hány WR lesz az 53-ban? Hat?

Jules, Hogan, Mitchell, Slater azt gondolom fix és Dola talán. Ez 5. Ezek szerint egy kiadó hely van..Floydnak akkor reszeltek, ha Marshall jönne..nem hinném hogy 7WR-el mennénk neki, főleg ha 3 QB is maradna. Jövőre talán Lucien is lát pályát. Nagyon drafton se várhatunk ide senkit érdemben.

Futóknál sincs sok üresedés: White,Lewis,Develin,Bolden (?) és akkor ide is egy ember fér csak el, ha Blountot visszaigazoljuk, akkor ez a sor is pipálva. Gaffneynek nem nagyon lesz lehetősége bekerülni. Ha Develin marad, akkor csak 3 TE legyen? Mert ha 4 lesz (főleg ha 3 QB) akkor megint adódik a kérdés honnan veszünk el helyet és kizárt akkor a hatnál több WR.

OT meg TE kell mindenképp és az offense kész is van Marshall érkezésével. És nem bánnám ha az új OT nem látna pályát még idén.

A defense na azt csak BB tudja..😊

CB sorból Ryan megy nálam, így a Butler,Rowe,Cyrus, JoJo, Coleman ötös alsó felével megküzd majd valami rookie. Esetleg egy veterán 2.-3. cornernek jöhet olcsón. De 5-6 CB-nél nem hiszem, hogy több fogna rostert.

DE poszton vajon miféle tervünk lehet? Én nem bánnám ha Sheard menne, de akkor Odrick jöjjön mindenképpen. JG trade 1/12-ért hozhatna valami edge rushert a konyhára draftról..az pofás lenne Flowers mellé, aki még jövőre is bagóért lép pályára. Így akkor lenne 3 huszáros emberke. Ninko is egyre lassul, de egy évet még talán kibír minimum ilyen szinten mint idén.. Bár abból az LB sorból ami kinéz, nem látni ki tudná kiszorítani még idén..konkrétan ugye senki nem látszik😊 Worrilowról pedzegetik hogy esetleg jöhet..háááát jó, de HT maradjon akkor. Roberts ígéretes volt futás ellen, de passz ellen néha telefonos segítség is kevés lenne neki. Spec team ászok közül Ebnernek van csak szerződése? King? Slatert ugye beszámoltam WR sorba..

Szóval Marshall érkezése sztem az offense erősítését érdemileg le is zárná..kivéve ha Bennett sem marad, és eltradeljük Gronkot😊
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sztem Marshallal a 19-0 is elérhető lenne.
Kókusz8
Szerintem ha valami no name valaki jönne akkor is simán elérhető lenne...

Most komolyan... amíg BB itt van, addig teljesen mind1 kit hoz v. kit küld el, ez a csapat akkor is a legnagyobb SB esélyes lesz. Most ment le egy olyan év amikor megint SB nyert a Pats, ráadásul 1 meccset leszámítva tükör simán, és csak olyan apró hátráltató körülmények voltak mint:
- Brady 4 meccses eltiltása, amiből 3-1es mérleg és lehet hogy egy + első kör lesz Garoppolo után
- a támadósor elvileg legnagyobb neve Gronk egész szezonban IR-en volt, de lényegében egy percig nem is hiányzott (elvégre ki ő?)
- C.Jones v. J.Collins... még jó hogy végül az ilyen lehúzó bénáktól sikerült megszabadulni, így végre kezdhettek az igazi szárok (?)
- végig kezdő volt Hightower, de szerencsére végre meg tudtok szabadulni tőle is, elvégre egész évben csak a cap-et foglalta

Még szerencse, hogy az ilyen hátráltató körülmények közepedte az olyan előre is jól látható sztárok (akikről a feltűnésük előtt még senki nem is hallott) mint M.Butler, Hogan, Edelman, Brady stb. képesek voltak azt hozni ami tőlük - idehozataluk pillanatában - a minimum elvárható szint volt.


Szóval viccet félretéve mehet a nagy elemezgetés, meg kívánságkosár, de végső soron úgyis tök mind1 lesz, hogy éppen ki játszik és hol, ha csak nem úgy állnak a csillagok (és álltalában nem úgy állnak) akkor úgyis irány a SB...

(Az lesz majd a nem semmi, amikor Belichick rájön, hogy ő maga is túlértékelt és sokat keres, és kivágja saját magát is 😀 )
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Sztem Marshallal a 19-0 is elérhető lenne.
több mint 7 éve
fodi91 196
Mert mi a gondod vele?
Én pont azt látom, hogy vele nagyot nem tudnánk bukni, nyerni annál többet. Végre lenne egy igazán magas, top WR-ünk, oké kicsit öreg már, de mivel sose a sebességéből élt így olyan nagy gondnak ezt nem látom. Sérülékeny se volt. Legrosszabb esetben is az RZ-ben jól használható. Egy vagyonba se kerülne, ráadásul pénzünk van dögivel.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Brandon Marshall??? Why????
(jó, nem igazoltuk még le, de tényleg minek?)
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Akkójó
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000789947/article/bell-steelers-wouldve-beaten-patriots-if-i-was-healthy
Wyatt
Erre csak annyit mondok, hogy hétszeres SB győztesek lennénk, ha nem veszítjük el a 2007-es és a 2011-es döntőt.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkójó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wsrsxdz4wbmxmezg4ste
Bell: Steelers would've beaten Patriots if I was healthy
Le'Veon Bell just received the exclusive franchise tag and is reportedly in negotiations for a mega long-term deal to stay with the Pittsburgh Steelers. So why is the tailback living in the past?