New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀
Maniac84
Nem lesz itt 1/1... teljesen eselytelen. Ha meghuzzak, orultek... es szerintem tulsagosan szeretik a pickeket ahhoz hogy megtegyek.
Max az 1/12 es + 2. koros moka jatszik szerintem, vagy a masik opcio hogy egy csomo 2. kort kaptok erte (van 5 darab nekik iden/jovore)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀

Szerk.: most látom, hogy a cleveland.com a nőcike.. ☺

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler esetében nem tudjuk mi az oka, de ettől tény, hogy BB soha, egyetlen egyszer sem tette rá magas, fizikális elkapóra. Soha nem védekezett Green, Brandon Marshall vagy Julio ellen. Az ő asztala Antonio, OBJ, TY volt.

Én elismerem a Te scout képességeidet, de talán megbocsájtod, hogy ennél többet mond számomra Gilmore esetében, hogy BB legjobb tudomásom szerint soha a büdös életben nem adott 5 éves top fizetést kívülről beesett szabad ügynök CB-nek. Ma igen.

(Egy hasonló eset volt, AD - lehet, hogy Gilmore is hasonló csalódás lesz.)
tomi-tomi
Ez nem scout képesség, ez tény. Ez volt. De nyilván lehet, hogy Gilmore itt jó lesz, mert a rendszer számára jobban fekszik majd, illetve BB is jobban tudja, hogyan használja őt, mint mondjuk a Billsnél tették. Persze, ha BB meghúz egy ilyen kifizetést, nyilván megvan rá az oka, ezt nem kétlem.

De ettől függetlenül én arra alapozok, amit láttam tőle éveken keresztül, másra nem tudok. Egyelőre. Aztán hogy bejön-e vagy sem, meglátjuk. De akkor sem „cserélném” be Butlerre, aki már azért lerakott valamit az asztalra, de ez csak az én véleményem.

Véleményem van, de BB egyik húzását sem írom le előre, úgyhogy én is kíváncsian várom, mi sül ki ebből.

több mint 7 éve
fodi91 196
Linkelnél egy párat a több hiteles forrásból, ami ezt mondja és nem a nőre hivatkozva teszi mindezt?
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Revis egy őstehetség, nyilván csukott szemmel is tudta kompenzálni azt a 10-15 centi hátrányát, ezzel szemben Butler egy nagyon szorgalmas, kitartó, kiváló iparos
nálam baromira nem egy kategória a két játékos

és azért az sem lehet véletlen, hogy bármikor jött velünk szembe egy magas elkapó sosem Butlert állították rá, hanem Ryan meg idén Rowe lett rájuk küldve

a stáb valamiért csak így döntött, nem minden esetben számít ez a 6 láb szabály ezt aláírom, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy Butler esetében (BB-ék szerint) ez mégis csak tényező



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Butler esetében nem tudjuk mi az oka, de ettől tény, hogy BB soha, egyetlen egyszer sem tette rá magas, fizikális elkapóra. Soha nem védekezett Green, Brandon Marshall vagy Julio ellen. Az ő asztala Antonio, OBJ, TY volt.

Én elismerem a Te scout képességeidet, de talán megbocsájtod, hogy ennél többet mond számomra Gilmore esetében, hogy BB legjobb tudomásom szerint soha a büdös életben nem adott 5 éves top fizetést kívülről beesett szabad ügynök CB-nek. Ma igen.

(Egy hasonló eset volt, AD - lehet, hogy Gilmore is hasonló csalódás lesz.)

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt abszolút nem bukott meg, sőt

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler Top 5 corner. Gilmore nem az. Top és közepes minőségű elkapók szétszivatták egész évben. Nemhogy Butler és Ryan, de Rowe is jobb volt nála tavaly.
kyobalu
és Rowe milyen volt az Eaglesben? Arra nem gondolsz, hogy Gilmore is javulhat egy nagyot, amivel hozhatja Butler szintjét? És ugye Butler nem ingyen fog elmenni vagy szotyiért, mint Collins. Hanem vagy kapunk érte egy első kört vagy egy impact jatékost.

Szerintem Butler-ért Gilmore és Cooks azért nem néz ki olyan rosszul.

A 65 M szerződéssel egyelőre még várjuk meg a részleteket.
fodi91
Mondjak neveket, akik nem váltak be és mentek a levesbe? Mert van pár a secondaryben és az elkapóknál is..
Nem sírok, nem pánikolok..
Egyszerűen jobb játékosnak tartom Butlert mint Gilmoret. Messze jobb. Ráadásul systemfit. Nekem bizonyított annyit, hogy CB1 fizut kapjon. Többet bizonyított és tett le az asztalra, mint Gilmore. Pont.
Kapunk egy tehetséges cornert, meg egy tehetséges elkapót akik ki tudja, hogy muzsikálnak nálunk, a Top cornert meg hagyjuk elsétálni a naplementébe? Bocsi. De nekem ez nem tetszik eddig.
kyobalu
jó de egy top FA igazolást, ne hasonlítsunk 2.körös DB bust pickekhez... Gilmoreban minden megvan hogy legit nr1 CB legyen és mondjuk egy JJ méretű ember mellé is oda merd állítani

Ryan-t meddig is ekéztük mert béna, és most meg megy bankot robbantani, nem alaptalanul... miért ne hozhatnánk ki többet Gilmoreból mint a sarlatán Rob Ryan
ZERO_L
Most nem azért, de a „jajaz5'11kicsiszarmegbasszakamagasak” óriási blődség. Sherman draftolásáig és a Seahawks colosokra alapuló brutális védelméig le se szarták a szakértők, hogy a cornek 5'11 vagy 6'1.

Én láttam játszani azt a buta néger Darrelle Revis nevű egyént is, aki tudtommal pontosan ugyanakkora, mint ez a Butler gyerek, mégis leszedte a pályán a Calvin Johnson nevű kibaszott magas, nagy benga négert. És leszedte az összes többi colit is.

Szar dolog ez a plusz öt centi mondjuk az 5'11 meg egy 6'1 között, de aki ügyes, az 5'11-gyel is megoldja a feladatát. És Butler esetében, amikor én néztem, folyton úgy tűnt, hogy tízből nyolcszor megoldotta a feladatát. Szar meccse nyilván van mindenkinek.

Teszem hozzá, hogy az elmúlt két évből minden egyes Bills-meccset néztem, és például száznyolcvanméter magas, sokkal izmosabb Gilmore-t meg rendre hülyére szopatták, sokszor közepes elkapók is. Nem a magas sztárok.

Rohadtul túl van tolva ez a „ha nincs hat láb, akkor szétszedik”-felfogás. És pontosan ugyanez ment az irányítóknál is, a simán első körös Wilson amiatt csúszott, merthogy „6'3 alatt majd jól nem lát ki a kicsi péló a szép nagy falemberek mögül”. Hülyére szopatta a ligát azóta, két éve már le se szarja senki sem, ha egy irányító csak 6'2 magas, nincs meg a határnak előszedett 6'3.

Ezek ilyen urban legendek sok esetben a méreteket tekintve. És oké, lehet, hogy BB nem látja benne a #1-et, azt elhiszem, de azt viszont nem, hogy azért, mert ő éppenséggel csak 5'11 magas.

Az pedig megint más tészta, hogy igen, van több védelem is a ligában, ami a magas cornerekre épül, akik ráadásul kurva erősek és konkrétan sokszor „verekednek” a támadójukkal - lásd Seattle, ahol igenis a CB-k olykor ütik-verik az elkapókat, fizikai párharcban nőnek az ellenfelek fölé. Emlékeim szerint szerencsét próbált onnan Browner, de az ő nem épp technikára alapuló stílusa meg is bukott. Nem csak itt, a Seahawkson kívül mindenhol.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
LOL

Ekkora sírást azért mert leigazoltunk egy fiatal korábbi első körös Pro Bowler CB-t. Nincs másik topik ahol ez ekkora probléma lenne. 😁 3-4 millával olcsóbbért én spec. kifejezetten örülnék, így inkább várakozó állásponton vagyok. Mindenesetre bebiztosította az öreg magát Butler ellenében. Classic BB.

Butlert én is nagyon kedvelem de ez a szezon nem oszlatta el a kételyeimet afelől, hogy valóban elsőszámú corner-e. Jól mondta itt korábban valaki, hogy inkább az első és második számú között van és ezek után nyilvánvaló, hogy BB is így látja.

Mindig meglepődök azon, hogy néhányan mennyire ragaszkodnak egyes játékosokhoz. Ha ilyen érzelmi alapon vezetnék a csapatot akkor az új szezonban nem a sixpack-ért mennénk... Butler meg örüljön, hogy itt kezdhette a pályafutását, nélkülünk lehet nem is lenne neki olyan. Nem sok csapat van rajtunk kívűl aki komoly esélyt ad az UDFA-inak... Mindenesetre kívánom neki, hogy megkapja azt a pénzt amire vágyik, szép emlékek maradnak utána ha távozik.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Butler Top 5 corner. Gilmore nem az. Top és közepes minőségű elkapók szétszivatták egész évben. Nemhogy Butler és Ryan, de Rowe is jobb volt nála tavaly.
kyobalu
és Rowe milyen volt az Eaglesben? Arra nem gondolsz, hogy Gilmore is javulhat egy nagyot, amivel hozhatja Butler szintjét? És ugye Butler nem ingyen fog elmenni vagy szotyiért, mint Collins. Hanem vagy kapunk érte egy első kört vagy egy impact jatékost.

Szerintem Butler-ért Gilmore és Cooks azért nem néz ki olyan rosszul.

A 65 M szerződéssel egyelőre még várjuk meg a részleteket.
fodi91
Mondjak neveket, akik nem váltak be és mentek a levesbe? Mert van pár a secondaryben és az elkapóknál is..
Nem sírok, nem pánikolok..
Egyszerűen jobb játékosnak tartom Butlert mint Gilmoret. Messze jobb. Ráadásul systemfit. Nekem bizonyított annyit, hogy CB1 fizut kapjon. Többet bizonyított és tett le az asztalra, mint Gilmore. Pont.
Kapunk egy tehetséges cornert, meg egy tehetséges elkapót akik ki tudja, hogy muzsikálnak nálunk, a Top cornert meg hagyjuk elsétálni a naplementébe? Bocsi. De nekem ez nem tetszik eddig.
kyobalu
jó de egy top FA igazolást, ne hasonlítsunk 2.körös DB bust pickekhez... Gilmoreban minden megvan hogy legit nr1 CB legyen és mondjuk egy JJ méretű ember mellé is oda merd állítani

Ryan-t meddig is ekéztük mert béna, és most meg megy bankot robbantani, nem alaptalanul... miért ne hozhatnánk ki többet Gilmoreból mint a sarlatán Rob Ryan



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne kezdjük már el megint, ezt a szétesik a védelem dumát..

A tavalyi szezonban fontos láncszemek voltak, amelyikkel akarunk azzal megegyezünk, pénzünk van mindegyikre akit itt akarunk tartani.

ha BB úgy dönt, nem Butler az akire nagy manit költ, akkor nem ő az..T.Law, A.Samuel és még sorolhatnánk kik sétáltak odébb mert nem kapták meg a vastag bérpapírt a DB sorból..Ha BB úgy látja jónak, hogy nem Butler ér 40millió garantáltat, akkor ezt vitatni badarság a múlt és a jelen fényében..Főleg hogy kb minden alkalommal rácáfol a pánikolókra..

Butler esete is jól mutatja, hogy nálunk tökéletesen működő rendszerbe, szerényebb képességű játékosok is kiemelkedően tudnak teljesíteni..vagy elfogadhatóan (ls: Van Noy, Meki stb). Kedveltük Butlert, szerettük, nagy pillanatokat szerzett nekünk, tavaly is jól hozta amit mi láttunk, de magasabb elkapókra nem tudtuk m2m odarakni, márpedig úgy fest Ryan se lesz, aki meg átvette tőle ezeket az embereket többnyire..így a kettőjük pénzét megkapta egy olyan CB akiben BB látja azt ami neki kell hosszútávon..És amíg nem láttuk hogy működik, ez a valóságban, addig elég fura, hogy megint megy a sírás előre..
topin
Félreértesz, én nem pánikolok. Sőt, még azt sem gondolom, hogy nem lesz jó a védelem. Egyszerűen nem tetszik, hogy az egyik kedvenc játékosomat ennyire nem értékelik, ismeretleneket meg kitömünk pénzzel.
Én a Pats-ben nem (nemcsak😊) a gyűrűket szeretem, hanem a játékosokat, a sztorikat. A 199-es draftolt játékost, a QB-ból elkapóvá váló mindenest, a "legkisebb fiú" történetét hozó Butlert.
Gilmore nekem még nem jelent semmit, Butler meg sokat. Ha ez sírás, akkor sírok.
Attila Pál
Pedig pont egy Patriots-fannak kéne tudnia, hogy itt nincs játékos, akinek a helye biztos. BB szerintem még Bradynél sem viselné el például, ha odapofázik neki, és már kb. számolni sem lehet, hány sztárt tessékelt ki finoman a faszba, akivel vitája volt.

New England BB területe, akiről úgy érzi, háborgatni akarja, azt elküldi, kész, pont. És tök lazán kinézem belőle, hogy az amúgy kissé gyogyós Gronkóval ugyanúgy megcsinálja ezt, ha emberünk egyszer netán túlzásba viszi a hülyeséget és esetleg BB-nek szól oda. BB-nél nincs játékos, aki kivételt képez.

És mindezek ellenére mégis ez a pöcs franchise az, amelyik uralja a ligát tizenöt éve. Akkor valamit jól csinálhat ez a vén kokkero, nem? Szerintem de, de lehet ezzel a véleményemmel egyedül vagyok itt.

Persze, nyilván fáj, amikor valami kedvencet küld el, de ez van. Ők is csak jönnek-mennek.

Amúgy talán az sem véletlen, hogy BB vezetési stílusa kísértetiesen hasonlít egy bizonyos Alex Fergusonéhoz (jójó, tudom, az buzifoca), aki egy másik sportágban szintén dinasztiát hozott létre. Szerintem ez a két faszi valamit nagyon tud/tudott. És rühellem Belichicket, de nincs lépése, amire ne legyintenék, mondván, rohadtul tudja, mit csinál, neki igenis van B-, sőt már C-terve is.

De komolyan. Ha holnap kirakná Bradyt és Gronkowskit, még akkor sem sokkolna le.
Stez
Ésszel értem én, de van egy másik fontos szervem is.
És csak, hogy tiszta legyen:
Collins trade: no cry
Jimmy G. akárhova: no cry
HT akárhová: ajaj, védelem?, de we trust in BB, no cry
Butler/Dola/Edelman: cry
Attila Pál
NE A KUKIDDAL GONDOLKOZZ! 8-D

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a srác jobban mozog és lát a pályán mint az összes eddigi csere irányítónk Brady mögött összesen...
Castleai01
Ezzel megint nem mondtal sokat... 😊

Amugy magatoknak tenneteket nagy szivesesseget, ha ezt az idiota/ubertroll Cabot-ot nem vennetek ennyire komolyan... mert amiket irogat, az mar tobb mint rohejes.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ne kezdjük már el megint, ezt a szétesik a védelem dumát..

A tavalyi szezonban fontos láncszemek voltak, amelyikkel akarunk azzal megegyezünk, pénzünk van mindegyikre akit itt akarunk tartani.

ha BB úgy dönt, nem Butler az akire nagy manit költ, akkor nem ő az..T.Law, A.Samuel és még sorolhatnánk kik sétáltak odébb mert nem kapták meg a vastag bérpapírt a DB sorból..Ha BB úgy látja jónak, hogy nem Butler ér 40millió garantáltat, akkor ezt vitatni badarság a múlt és a jelen fényében..Főleg hogy kb minden alkalommal rácáfol a pánikolókra..

Butler esete is jól mutatja, hogy nálunk tökéletesen működő rendszerbe, szerényebb képességű játékosok is kiemelkedően tudnak teljesíteni..vagy elfogadhatóan (ls: Van Noy, Meki stb). Kedveltük Butlert, szerettük, nagy pillanatokat szerzett nekünk, tavaly is jól hozta amit mi láttunk, de magasabb elkapókra nem tudtuk m2m odarakni, márpedig úgy fest Ryan se lesz, aki meg átvette tőle ezeket az embereket többnyire..így a kettőjük pénzét megkapta egy olyan CB akiben BB látja azt ami neki kell hosszútávon..És amíg nem láttuk hogy működik, ez a valóságban, addig elég fura, hogy megint megy a sírás előre..
topin
Félreértesz, én nem pánikolok. Sőt, még azt sem gondolom, hogy nem lesz jó a védelem. Egyszerűen nem tetszik, hogy az egyik kedvenc játékosomat ennyire nem értékelik, ismeretleneket meg kitömünk pénzzel.
Én a Pats-ben nem (nemcsak😊) a gyűrűket szeretem, hanem a játékosokat, a sztorikat. A 199-es draftolt játékost, a QB-ból elkapóvá váló mindenest, a "legkisebb fiú" történetét hozó Butlert.
Gilmore nekem még nem jelent semmit, Butler meg sokat. Ha ez sírás, akkor sírok.
Attila Pál
Pedig pont egy Patriots-fannak kéne tudnia, hogy itt nincs játékos, akinek a helye biztos. BB szerintem még Bradynél sem viselné el például, ha odapofázik neki, és már kb. számolni sem lehet, hány sztárt tessékelt ki finoman a faszba, akivel vitája volt.

New England BB területe, akiről úgy érzi, háborgatni akarja, azt elküldi, kész, pont. És tök lazán kinézem belőle, hogy az amúgy kissé gyogyós Gronkóval ugyanúgy megcsinálja ezt, ha emberünk egyszer netán túlzásba viszi a hülyeséget és esetleg BB-nek szól oda. BB-nél nincs játékos, aki kivételt képez.

És mindezek ellenére mégis ez a pöcs franchise az, amelyik uralja a ligát tizenöt éve. Akkor valamit jól csinálhat ez a vén kokkero, nem? Szerintem de, de lehet ezzel a véleményemmel egyedül vagyok itt.

Persze, nyilván fáj, amikor valami kedvencet küld el, de ez van. Ők is csak jönnek-mennek.

Amúgy talán az sem véletlen, hogy BB vezetési stílusa kísértetiesen hasonlít egy bizonyos Alex Fergusonéhoz (jójó, tudom, az buzifoca), aki egy másik sportágban szintén dinasztiát hozott létre. Szerintem ez a két faszi valamit nagyon tud/tudott. És rühellem Belichicket, de nincs lépése, amire ne legyintenék, mondván, rohadtul tudja, mit csinál, neki igenis van B-, sőt már C-terve is.

De komolyan. Ha holnap kirakná Bradyt és Gronkowskit, még akkor sem sokkolna le.
Stez
Ésszel értem én, de van egy másik fontos szervem is.
És csak, hogy tiszta legyen:
Collins trade: no cry
Jimmy G. akárhova: no cry
HT akárhová: ajaj, védelem?, de we trust in BB, no cry
Butler/Dola/Edelman: cry
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Butler Top 5 corner. Gilmore nem az. Top és közepes minőségű elkapók szétszivatták egész évben. Nemhogy Butler és Ryan, de Rowe is jobb volt nála tavaly.
kyobalu
és Rowe milyen volt az Eaglesben? Arra nem gondolsz, hogy Gilmore is javulhat egy nagyot, amivel hozhatja Butler szintjét? És ugye Butler nem ingyen fog elmenni vagy szotyiért, mint Collins. Hanem vagy kapunk érte egy első kört vagy egy impact jatékost.

Szerintem Butler-ért Gilmore és Cooks azért nem néz ki olyan rosszul.

A 65 M szerződéssel egyelőre még várjuk meg a részleteket.
fodi91
Mondjak neveket, akik nem váltak be és mentek a levesbe? Mert van pár a secondaryben és az elkapóknál is..
Nem sírok, nem pánikolok..
Egyszerűen jobb játékosnak tartom Butlert mint Gilmoret. Messze jobb. Ráadásul systemfit. Nekem bizonyított annyit, hogy CB1 fizut kapjon. Többet bizonyított és tett le az asztalra, mint Gilmore. Pont.
Kapunk egy tehetséges cornert, meg egy tehetséges elkapót akik ki tudja, hogy muzsikálnak nálunk, a Top cornert meg hagyjuk elsétálni a naplementébe? Bocsi. De nekem ez nem tetszik eddig.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne kezdjük már el megint, ezt a szétesik a védelem dumát..

A tavalyi szezonban fontos láncszemek voltak, amelyikkel akarunk azzal megegyezünk, pénzünk van mindegyikre akit itt akarunk tartani.

ha BB úgy dönt, nem Butler az akire nagy manit költ, akkor nem ő az..T.Law, A.Samuel és még sorolhatnánk kik sétáltak odébb mert nem kapták meg a vastag bérpapírt a DB sorból..Ha BB úgy látja jónak, hogy nem Butler ér 40millió garantáltat, akkor ezt vitatni badarság a múlt és a jelen fényében..Főleg hogy kb minden alkalommal rácáfol a pánikolókra..

Butler esete is jól mutatja, hogy nálunk tökéletesen működő rendszerbe, szerényebb képességű játékosok is kiemelkedően tudnak teljesíteni..vagy elfogadhatóan (ls: Van Noy, Meki stb). Kedveltük Butlert, szerettük, nagy pillanatokat szerzett nekünk, tavaly is jól hozta amit mi láttunk, de magasabb elkapókra nem tudtuk m2m odarakni, márpedig úgy fest Ryan se lesz, aki meg átvette tőle ezeket az embereket többnyire..így a kettőjük pénzét megkapta egy olyan CB akiben BB látja azt ami neki kell hosszútávon..És amíg nem láttuk hogy működik, ez a valóságban, addig elég fura, hogy megint megy a sírás előre..
topin
Félreértesz, én nem pánikolok. Sőt, még azt sem gondolom, hogy nem lesz jó a védelem. Egyszerűen nem tetszik, hogy az egyik kedvenc játékosomat ennyire nem értékelik, ismeretleneket meg kitömünk pénzzel.
Én a Pats-ben nem (nemcsak😊) a gyűrűket szeretem, hanem a játékosokat, a sztorikat. A 199-es draftolt játékost, a QB-ból elkapóvá váló mindenest, a "legkisebb fiú" történetét hozó Butlert.
Gilmore nekem még nem jelent semmit, Butler meg sokat. Ha ez sírás, akkor sírok.
Attila Pál
Pedig pont egy Patriots-fannak kéne tudnia, hogy itt nincs játékos, akinek a helye biztos. BB szerintem még Bradynél sem viselné el például, ha odapofázik neki, és már kb. számolni sem lehet, hány sztárt tessékelt ki finoman a faszba, akivel vitája volt.

New England BB területe, akiről úgy érzi, háborgatni akarja, azt elküldi, kész, pont. És tök lazán kinézem belőle, hogy az amúgy kissé gyogyós Gronkóval ugyanúgy megcsinálja ezt, ha emberünk egyszer netán túlzásba viszi a hülyeséget és esetleg BB-nek szól oda. BB-nél nincs játékos, aki kivételt képez.

És mindezek ellenére mégis ez a pöcs franchise az, amelyik uralja a ligát tizenöt éve. Akkor valamit jól csinálhat ez a vén kokkero, nem? Szerintem de, de lehet ezzel a véleményemmel egyedül vagyok itt.

Persze, nyilván fáj, amikor valami kedvencet küld el, de ez van. Ők is csak jönnek-mennek.

Amúgy talán az sem véletlen, hogy BB vezetési stílusa kísértetiesen hasonlít egy bizonyos Alex Fergusonéhoz (jójó, tudom, az buzifoca), aki egy másik sportágban szintén dinasztiát hozott létre. Szerintem ez a két faszi valamit nagyon tud/tudott. És rühellem Belichicket, de nincs lépése, amire ne legyintenék, mondván, rohadtul tudja, mit csinál, neki igenis van B-, sőt már C-terve is.

De komolyan. Ha holnap kirakná Bradyt és Gronkowskit, még akkor sem sokkolna le.

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
A két első kör már nagyon régi sztori. Az 1/1 az új, na azt nem adják még egy az egyben sem Jimmyért, nemhogy még pluszt
Wyatt
Ne becsüld alá egy ligautolsó csapat kétségbeesésének mértékét...
(Hozzátenném hogy szerintem a Browns jól járna még így is, Jimmy az alapján amit láttunk tőle élesben alkalmas lehet egy franchise QB szerepére és ezt nem a Pats szimpátia mondatja velem... Ez a srác jobban mozog és lát a pályán mint az összes eddigi csere irányítónk Brady mögött összesen... Sokan jönnek azzal hogy a "rendszer" teszi naggyá a Pats csere irányítóit és máshol mindig beégnek... Akik látták játszani őket és Garoppolót is azoknak vaknak kell lenniük ha nem látják a különbséget... Ha ne adj Isten bármi történne Brady-vel és teljesen nyugodt lennék ha Jimmy kezébe adná a csapatot BB az alapján amit a szezon elején láttam tőle...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én a Pats-ben nem (nemcsak😊) a gyűrűket szeretem, hanem a játékosokat, a sztorikat. A 199-es draftolt játékost, a QB-ból elkapóvá váló mindenest, a "legkisebb fiú" történetét hozó Butlert.
Gilmore nekem még nem jelent semmit, Butler meg sokat. Ha ez sírás, akkor sírok.
Attila Pál
Ugyanennyi (sőt, több!) sztori van a távozókról, elengedettekről, elküldöttekről. Ty Law nem itt fejezte be, Willie Mcginest sem. BigSey úgy lett elcserélve, hogy kettőt nem tudott pislogni, BabyVince tisztán pénzügyi okból lett kivágva. És még sorolhatnám.

Btw a 199-es draftolt játékos története valahol ott kezdődik, hogy a korábban SB-ba jutó 1/1-es 100 milliós franchise irányítónkat elcserélték a csoport riválishoz.

Ne sírj! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Mingo a Coltsban folytatja 2,5 misiért.
több mint 7 éve
fodi91 196
Butler Top 5 corner. Gilmore nem az. Top és közepes minőségű elkapók szétszivatták egész évben. Nemhogy Butler és Ryan, de Rowe is jobb volt nála tavaly.
kyobalu
és Rowe milyen volt az Eaglesben? Arra nem gondolsz, hogy Gilmore is javulhat egy nagyot, amivel hozhatja Butler szintjét? És ugye Butler nem ingyen fog elmenni vagy szotyiért, mint Collins. Hanem vagy kapunk érte egy első kört vagy egy impact jatékost.

Szerintem Butler-ért Gilmore és Cooks azért nem néz ki olyan rosszul.

A 65 M szerződéssel egyelőre még várjuk meg a részleteket.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Ami a Gillmore 65 millát illeti, lássuk azért még azokat a számokat először...
Erősen kétlem hogy ez az 5 év ne egy 2 + 3 lenne igazából...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A két első kör már nagyon régi sztori. Az 1/1 az új, na azt nem adják még egy az egyben sem Jimmyért, nemhogy még pluszt

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ha nem sikerül megtartani Butlert és HT-t a védelemben akkor csúszik az egész rendszer. Rájuk épült a LB és corner sor..Értik, ismerik a sémát, intelligens játékosok, akik vezérei az egységüknek..Rendszeridegen, jâtêkosminőségben rosszabb cornernek fizetünk 65 misis szerződést, a saját SB győzelmeket behùzó, húzóembereket meg elengedûnk???? Csak nekem böki a csőrömet ez?? WTF?
kyobalu
de most tényleg képesek vagyunk a 432. hasonló esetnél is megrökönyödni? gondolom Collins trade utáni apáti még megvan -> #1 scoring D#
(tudom, tudom fakezűek ellen játszottunk...)
ZERO_L
Nem rökönyödés van..
Szar döntésnek tartom..
Butler Top 5 corner. Gilmore nem az. Top és közepes minőségű elkapók szétszivatták egész évben. Nemhogy Butler és Ryan, de Rowe is jobb volt nála tavaly. Egy ilyen tehetséges, de messze nem elit cornernek adunk 65 misis szerződést, a saját, systemfit top játékosunk hasonló mértékű igényén meg felháborodunk és hagyjuk elmenni? Mert nyerhetünk vele egy első kört? Talán?
Hülye döntés egyszerűen.
És egyáltalán nem hasonlítható a Collins ügyhöz.. Butler széghajtotta magát mindig is a csapatért. Nem alibizett soha a pályán, nem hisztizett nagyobb zséért. Top játékosainkat nekünk kellene megfizetni. Méltányosan. Ennyi. 😑
kyobalu
Tökéletesen megfogalmaztad, respect, ugyanígy érzek én is.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Már továbbmentek a kinti firkászok...
Már 2 első körről van szó Jimmyért...
Ha abból az egyik az idei 1/1 akkor már van miről beszélni...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉