New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Azért az nem furcsa, hogy estére Butler már úgy nyilatkozik, hogy szeretne pályafutása végéig Patriots játékos maradni és egyáltalán nem akar holdoutolni? Gilmore meg azt nyilatkozza, hogy mennyire tiszteli és kedveli Butlert és, hogy reméli, hogy összeáll ez a "félelmetes" CB páros???
Érdekes változások egy nap alatt..
😊😎👊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Zach Brown még mindig nem kelt el, nem bánnám, ha valahogy nálunk kötne ki. TE elleni védekezésben elég jól jönne.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
 twitter.com/globejimmcbride/status/841354374962114561

Egy jó pontot már szerzett Bradynél 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szót sem ismeri a kis langyi

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
HT kínjában elugrik Pittsburghbe is. Felkészül Ravens. Bemelegít Colts.
tomi-tomi
Már Magastoronyra? Én ismételgetem a nevét nálunk szerintem csak, sehol sem hallottam/olvastam, hogy valós érdeklődés lenne Ballard részéről az irányába. Nem hiszem, hogy a Colts faktor lehet. Inkább mondanám a Steelerset, azért ott egy karakán, jó FO dolgozik, évről évre tudatos munka folyik, a sokbés támadósorral pedig stabil PO-contender csapat állt ott össze.

Nem bohóckodnak, ha kell nekik Hightower, szerintem ott vannak azok az emberek, akik képesek őt valóban elcsábítani BB berkeiből.
Stez
Akkor nem ment át az irónia.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Amatőr? Teljesen korrekt elvárás, aki pedig első kört ad Butlerért, az oda is fog vágni hozzá egy halom zsozsót, mert épp azért viszi el a játékost, mert tudja, jó és hosszú távra tervez vele.
Stez
Első kört PLUSZ piaci árat adni érte ökörség lenne. Ha akadt volna már valaki, tuti, hogy Belichick már rég elengedte volna.

Ettől még Butler ügynöke nem hülye, se Butler maga. Feltételezem, hogy mindketten elsősorban bostoni hosszabbításban gondolkodtak, de piac közeli áron. nem jött be, de ez nem jelenti azt, hogy akkor alá kéne írnia 10 körül/alatt. Neki 1 esélye lesz nagyot szakítani, ha aláírná azt a 10 körülit, azzal évi legalább 3 millát bukna átlagban, garantáltban pedig valószínűleg még többet. Akkor már inkább érdemes kivárni az egy évet. Ami idén 14, az jövőre 15 lesz. Azt a 6 millát amit idén elveszít, utána 2 év alatt megkeresheti (garantáltban meg akár azonnal).
peterk2005
csak Butler meg (állítólag) szeretne maradni a csapatnál, ezt meg azért már nehéz milliókra átváltani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...
ZERO_L
Persze. Az utóbbi évek legerősebb CB draftja jön. De ha nem így lenne, akkor is teljesen reális Top3 fizetést ÉS 1. kört adni egy játékosért.

HT kínjában elugrik Pittsburghbe is. Felkészül Ravens. Bemelegít Colts.
tomi-tomi
Már Magastoronyra? Én ismételgetem a nevét nálunk szerintem csak, sehol sem hallottam/olvastam, hogy valós érdeklődés lenne Ballard részéről az irányába. Nem hiszem, hogy a Colts faktor lehet. Inkább mondanám a Steelerset, azért ott egy karakán, jó FO dolgozik, évről évre tudatos munka folyik, a sokbés támadósorral pedig stabil PO-contender csapat állt ott össze.

Nem bohóckodnak, ha kell nekik Hightower, szerintem ott vannak azok az emberek, akik képesek őt valóban elcsábítani BB berkeiből.

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Mondjuk ez is jogos:  twitter.com/michaelFhurley/status/841312412364132354
Spigo
Amúgy tudni valamit erről a szerződésről, hogy hány évre szólt volna és milyen elosztásban?

Egyébként kövezzetek meg, de nem értem, hogy emberek/játékosok mit csodálkoznak BB viselkedésén.
Amióta itt van, így csinálja és úgy látom minden egyes játékos azt hiszi magáról, hogy ő most kivétel lesz, mert valamiből erre következtet.

Két évvel ezelőtt kapott egy viszonylag korrekt ajánlatot, az nem kellett, mert úgy gondolta most megpróbál nagy pénzre játszani, hát, nem jött be (eddig).

Aztán meg ki tudja mi az igazság, mi folyik a háttérben, mert eddig csak spekulációkat meg híreszteléseket hallottunk, ami meg ki tudja mennyire igaz.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...
ZERO_L
Persze. Az utóbbi évek legerősebb CB draftja jön. De ha nem így lenne, akkor is teljesen reális Top3 fizetést ÉS 1. kört adni egy játékosért.

HT kínjában elugrik Pittsburghbe is. Felkészül Ravens. Bemelegít Colts.
tomi-tomi
Platinakártyára hajt a PaNamnél😊
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Amatőr? Teljesen korrekt elvárás, aki pedig első kört ad Butlerért, az oda is fog vágni hozzá egy halom zsozsót, mert épp azért viszi el a játékost, mert tudja, jó és hosszú távra tervez vele.
Stez
Első kört PLUSZ piaci árat adni érte ökörség lenne. Ha akadt volna már valaki, tuti, hogy Belichick már rég elengedte volna.

Ettől még Butler ügynöke nem hülye, se Butler maga. Feltételezem, hogy mindketten elsősorban bostoni hosszabbításban gondolkodtak, de piac közeli áron. nem jött be, de ez nem jelenti azt, hogy akkor alá kéne írnia 10 körül/alatt. Neki 1 esélye lesz nagyot szakítani, ha aláírná azt a 10 körülit, azzal évi legalább 3 millát bukna átlagban, garantáltban pedig valószínűleg még többet. Akkor már inkább érdemes kivárni az egy évet. Ami idén 14, az jövőre 15 lesz. Azt a 6 millát amit idén elveszít, utána 2 év alatt megkeresheti (garantáltban meg akár azonnal).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt valaki hallotta mar, hogy anno Revisnek is adtunk nagy penzt?
Wyatt
Azt hallottad, hogy Stez lebuzizott a Colts topikban? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Harris 8,5 millió/évért írt alá, 2 millió/év garantálttal, 5 évre. A csúcs szerződés 2015-ben Joe Hadené volt: 13,5 millió/év, 4,5 millió/év full garantálttal és további 4 millió/év garantálttal (a szerződés értékének 2/3-a van garantálva!), 5 évre. Picit alatta, hogyne.

Harris szerződése kivetítve a 2017-es capre: 5 év, 50 millió, 12 millió full garantált (aláírási bónusz). Ezt lehetett volna nagyjából a reális cél szerintem.S még egyszer. Butler nem egyértelmű #1 CB. Lehet ezt csűrni-csavarni, a Pats-ben nem töltötte be ezt a szerepet.
tomi-tomi
Harris 2014 szezon közben kapta az új szerződését.
peterk2005
December közepén írta alá a szerződését.

Ettől függetlenül, mindenki tudja, hogy a Pats FO geci tárgyaló. Az utolsó centet is kisajtolja a lehetőségeiből. El tudom képzelni, hogy ez a felfogása erősen korrelál a csapat sikerességével. Mivel én nem vagyok/leszek a Pats játékosa, különösebben nem zavar.

Deion Branch nyilatkozta pár éve, hogy sokszor lamentálnak azon a családjában, mi lett volna, ha nem erősködik a szerződésének hosszabbításakor. Az édesapja arra jutott, hogy jó eséllyel mostanában vennének méretet az arany zakójához.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt valaki hallotta mar, hogy anno Revisnek is adtunk nagy penzt?

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
én csak azt próbáltam szemléltetni, mennyire nem mind1, hogy magáról Butler vagy úgy általánosságban a cornerek értékéről beszéltek...

hogy mennyi valóságalapja van ennek azt boxoljátok le Howe-val 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
fodi91 196
Azt azért elég nehéz elképzelni, hogy BB kijelentette, hogy egy cornernek nem fog 10 millát fizetni. Látva a pass happy ligát és az emelkedő cap-et. Főleg, hogy Revis is megkapta előtte.

Szerk: Még jó, hogy közben tomi-tomi is leírta ugyanezt. 😀

Szerkesztette: fodi91
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
azért mert Butlernek azt mondják, hogy ő nem kap évi 10M fizut ettől még nem feltétlenül kellene rosszul éreznie magát ha Gilmore kap egy 14/év-es fizut
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t

a kettő között szerintem azért van különbség
ZERO_L
Revisnek is odanyomtak 12M-t.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t
ZERO_L
Vesszek meg, de el nem tudom képzelni, hogy ezt mondja egy jó tárgyaló. Ez az egyik legkönnyebben kezelhető álkifogás. Arról nem is beszélve, hogy alapból nem igaz, hiszen Revis 2014-ben 12-t kapott. Igaz, két évre elkönyvelve.

Sokkal inkább gondolom mellébeszélésnek. Sajnos, ez az ügynök egyre inkább emlékeztet Welkerére.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
azért mert Butlernek azt mondják, hogy ő nem kap évi 10M fizut ettől még nem feltétlenül kellene rosszul éreznie magát ha Gilmore kap egy 14/év-es fizut
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t

a kettő között szerintem azért van különbség



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani egy cornernek a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
Spigo
csak a pontosítás kedvéért

így azért tényleg kicsit szemét BB, de sajnos mocskosul nagy előnyben van, hogy UDFA-ként ekkorát játszott 2 év alatt Butler és ezt ő kőkeményen ki is használja...
ZERO_L
japp, jogos

Mondjuk ez is jogos:  twitter.com/michaelFhurley/status/841312412364132354

Szerkesztette: Spigo
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani egy cornernek a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
Spigo
csak a pontosítás kedvéért

így azért tényleg kicsit szemét BB, de sajnos mocskosul nagy előnyben van, hogy UDFA-ként ekkorát játszott 2 év alatt Butler és ezt ő kőkeményen ki is használja...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Amatőr? Teljesen korrekt elvárás, aki pedig első kört ad Butlerért, az oda is fog vágni hozzá egy halom zsozsót, mert épp azért viszi el a játékost, mert tudja, jó és hosszú távra tervez vele.
Stez
Egy draftolt FA esetén is meggondolja bármelyik csapat, hogy ad-e 13-15 misit egy cornerért..Itt pedig egy első kört is kellene adni. Így elég combos combónak tűnik. Főleg, hogy idén milyen a védelmi oldalon a draftclass. DE, DT, CB fronton igen erős.
Nem mondom, hogy nincs olyan csapat akinek nincs erre pénze is pickje, de ezek a csapatok nem az élmezőnyben tartózkodnak. 49ers, Browns játékos gondolom Butler sem akar lenni. De ha ezek a csapatok akarták volna, már mindenki tudna róluk..
Sajnálom ezt az egész helyzetet ami Butler körül kialakult, mert jobb játékosnak tartom mint Gilmoret. De gondolom az ûgynökének béna tárgyalásai miatt jöhetett egyáltalán képbe Gilmore. Most pegig ûgy tůnik, hogy a tender miatt nekik se lesz jobb lehetőségûk, mint maradni.
Be kell lássam, hogy BB elképesztő agy. Az ügynökök pedig hajlamosak többet gondolni mint amit a piac. Bennett megszívta. Nem lett nagy zsé. Ennit kapott volna itt is, de nagyképűsködni kezdett, aztán mehetett. HT megszívni látszik, 10 misire lövik be az árát, pedig a legjobban fizetett LB akart lenni. Butler pedig valószínűleg be fogja érni az UDFA tenderrel, 3,9-ért... Ahogy látom BB és a csapat reálisan látja mindenki értékét.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...
ZERO_L
Persze. Az utóbbi évek legerősebb CB draftja jön. De ha nem így lenne, akkor is teljesen reális Top3 fizetést ÉS 1. kört adni egy játékosért.

HT kínjában elugrik Pittsburghbe is. Felkészül Ravens. Bemelegít Colts.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 083 — Patriots GM
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
@zolika26-t idezik a Pats topicjaban. Ennel feljebb mar nincs 😀
Wyatt
Igazából fizet nekem, 1 follow = 1 sör, pssszt 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/