New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
Burkus
Nálam elég nagy WTF pick lenne egy CB ha Butler marad. Gyakorlatilag van 3 kezdőszintű CB-nk (Butler, Gilmore, Rowe) ebből csak Butler lesz FA jövőre. Pluszban még ott van egy potenciállal rendelkező Cyrus aki inkább visszahordóként sült be nem CB-ként és depthnek ott van J.Jones, Coleman duó akik mélységnek tökéletesek. Ide én sok értelmét nem látnám egy CB picknek (persze hátsó körben (6.-7. UDFA) jöhet és hátha kiszorítja Colemant vagy J.Jonest, de ennyi)
fodi91
Viszont nem elhanyagolható, hogy az elmúlt mittomén tíz év kimagasló CB osztálya jön a draftra, így a korábbi évekkel ellentétben jóval lejjebb is lehet kimagasló tehetséget találni majd (3. kör elején 1. körre taksáltat pl, csak azért, mert van vagy 12-15 olyan, aki bekerülhet most az első három körben, ezért simán benne van, hogy nem fognak annyira kapkodni ezen a poszton a csapatok)
Márpedig így simán van értelme mondjuk a 3. körben is hozni CB-t, akit jövőre Butler helyére be tudunk rakni, ha Cyrus jó lesz slotban, akkor meg is lesz hosszú évekre a kezdő, és még Rowe-nak sem kell pöpecül beválnia/hosszabbítani vele

több mint 7 éve
fodi91 196
Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
Burkus
Nálam elég nagy WTF pick lenne egy CB ha Butler marad. Gyakorlatilag van 3 kezdőszintű CB-nk (Butler, Gilmore, Rowe) ebből csak Butler lesz FA jövőre. Pluszban még ott van egy potenciállal rendelkező Cyrus aki inkább visszahordóként sült be nem CB-ként és depthnek ott van J.Jones, Coleman duó akik mélységnek tökéletesek. Ide én sok értelmét nem látnám egy CB picknek (persze hátsó körben (6.-7. UDFA) jöhet és hátha kiszorítja Colemant vagy J.Jonest, de ennyi)
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
(Ki védekezik a slotban?)
Szerintem Butler. Az adottságai meg vannak hozzá, gyors is, tapad is, és volt pár meccsünk, ahogy gyakorlatilag ezen a poszton játszott.
Vagy rosszul látom?
Mert Gilmore nem, Rowe nem, Cyrus Jones meg nemá...
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tudta ő, hogy mire számítson, csak éppen az élet közbeszólt.
Solymi
A jelek szerint nem nagyon tudta, az ügynökének volt egy terve, amit úgy fest elfogadott Butler..Nem ő az első, aki fordítva ül a lovon. Kaptak egy tervezetet, amit kiérdemelt. Éhes lett a poci, ez kihatott a józan észre és nem látták micsoda lehetőséget adnak BB kezébe idénre. Most meg ment a vergődés az ügynök részéről. Ennyi a story szerintem. Akkor nem írta alá, most meg nem volt mit aláírni, mert tender lett ahogy várható volt.
topin
Korábban már volt szó róla, hogy Butler ügynöke teljesen tapasztalatlan az NFL-ben. Szerintem eléggé kikövetkeztethető az eseményekből, hogy olyasmivel próbálkoztak, amire semmi esély sem volt, illetve olyasmivel próbáltak nyomást gyakorolni a csapatra, amivel nem lehetett.

Én innen úgy láttam, hogy nem teljesen értették a tender fogalmát. Ilyenkor vagy el kell fogadni a kompromisszumot, amit a csapat kínál egy hoszabb távú szerződésre, vagy végig kell tolni az egy évet, és utána jobb helyzetből lehet tárgyalni (ha nem jön közbe semmi). De azzal befenyiteni a csapatot, hogy kimennek a piacra, amikor bármilyen ajánlatot matchelhet csapat, vagy bekaszírozhat egy potya első kört, az nem nyomás gyakorlás, hanem egy gyengén sikerült skeccs a rádiókabaré hétfői adásából.

Ráadásul annyira nem is szoktak kapkodni a tőlünk kikerült emberek után, mert igen sokszor kiderült már, hogy ezek az emberek más rendszerben nem igazán működnek. Voltak persze kivételek, de pont Butler azért elég nagy kérdőjel lehet a legtöbb edző szemében.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De szerencsere BB dont, nem en 😊

A masodeves visszaeses nem minden posztnal ugyanugy jelenik meg. A wr-ek kozul pl akkor szoktak dobbantani sokszor. Cyrus meg visszabb mar nem eshet 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ryan az elso nehany meccset leszamitva kurva jo volt. Meg az elozo ideny vegen is. 2017-et szarul kezdte, az mondjuk vitathatatlan. Ettol meg boven jo CB, szerintem Gilmore-nal jobb (es olcsobb), de mondom, cafoljon ram utobbi, meg Cyrus is
Wyatt
Én mindig adok a véleményedre, most meg is lep, hogy ezt a kérdést mennyire másként látod mint Belichick. (Aki nyilván Ryant kínálja meg a nagy szerződéssel és nem Gilmore-t, ha így gondolja mint Te.) Gilmore szerintem egyértelműen első CB-nek jött, Ryan az elmúlt szezonban akkor is csak a második volt, ha egyébként a fizikai korlátok okán nem Butler, hanem ő volt az ellenfél első számú elkapóján. Ahogy azt sokan mondták-mondtuk, Butler nem üti meg az első CB szintjét, igazán így lenne pofás a védelem, ha Gilmore van a első, Butler a második CB szerepkörében. (Ki védekezik a slotban?)

Cyrust illetően én szkeptikus vagyok, de előtte a bizonyítási lehetőség. De ha jön a másodéves visszaesés, még a tavalyi szinthez képest is, nem éri meg a keretszűkítést. Ha jön CB a draftról - ahogy sokan várjátok - akkor Gilmore, Butler, új CB, Rowe, Jonathan Jones... Nem marad nagyon helye, még ha Colemannel nem is számolok. (Ha meg jönne még valaki a FA piacról, akkor pláne.)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ryan az elso nehany meccset leszamitva kurva jo volt. Meg az elozo ideny vegen is. 2017-et szarul kezdte, az mondjuk vitathatatlan. Ettol meg boven jo CB, szerintem Gilmore-nal jobb (es olcsobb), de mondom, cafoljon ram utobbi, meg Cyrus is

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Igen
Wyatt
Rowe szerződésben van még két szezonra, ráadásul marék szotyiért, ahogy mondani szoktátok, kb. 1 milla évente.
Burkus
Ezt neked irtam arra a kerdesre, hogy szerintem Ryan jobb e mint Gilmore
Wyatt
Hát akkor elég nagy sz@rban vagyunk,ha egy Ryannél rosszabb CB-nek adtuk a Pats valaha volt 2. legnagyobb szerződését....
Mág akkor is ha Ryan a szezon második részében abszolút korrekt teljesítményt tolt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen
Wyatt
Rowe szerződésben van még két szezonra, ráadásul marék szotyiért, ahogy mondani szoktátok, kb. 1 milla évente.
Burkus
Ezt neked irtam arra a kerdesre, hogy szerintem Ryan jobb e mint Gilmore

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen
Wyatt
Rowe szerződésben van még két szezonra, ráadásul marék szotyiért, ahogy mondani szoktátok, kb. 1 milla évente.
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 947
Tudta ő, hogy mire számítson, csak éppen az élet közbeszólt.
Solymi
A jelek szerint nem nagyon tudta, az ügynökének volt egy terve, amit úgy fest elfogadott Butler..Nem ő az első, aki fordítva ül a lovon. Kaptak egy tervezetet, amit kiérdemelt. Éhes lett a poci, ez kihatott a józan észre és nem látták micsoda lehetőséget adnak BB kezébe idénre. Most meg ment a vergődés az ügynök részéről. Ennyi a story szerintem. Akkor nem írta alá, most meg nem volt mit aláírni, mert tender lett ahogy várható volt.
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 947
Na Ealyt elbambultam elobb 😊
Ettol meg a Butler, Ryan, Rowe harmas szerintem erosebb volt, de tevedjek inkabb 😊
Wyatt
Akkor legyen Butler, Gilmore, Rowe..és akkor azért Gilmore jobb mint Ryan feltétellel, ez a hármas már erősebb😊

Cyrus esetében meg nagy optimizmusom van, de ha a fenti 3 előtte marad, akkor sincs nagy vész..ha meg beelőz valaki, akkor jövőre Butler mehet amerre lát😊
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
És azt se feledjük el hogy a Panthers-nek bitang jó D-fala volt/van Ealy nélkül is...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Rivera nyilatkozta hétfőn az edzői csúcson, hogy a Pats nagyot húzott Ealy megszerzésével mert BB rendszerében lényegesen hatékonyabban tud majd működni, mint náluk. Kifejezetten robbanékony, erős játékosnak tartja, aki több feladatot el tud látni a falban.
kyobalu
szóval elengedünk egy tehetséges, fiatal, sokoldalú játékost mert mi nem tudtuk használni, kb szotyiért--by Rivera?
bocs de ezt nem hiszem el, ez így nagyon Teréz anyás lenne.. 😊
gordon
Rivera az egyik legkorrektebb edző az NFL-ben..Más seggét nem szokta nyalni, és hülyeségeket sem nyilatkozik soha. A Panthers D-line egyáltalán nem úgy működik mint a mienk..Inkább 3-4-es játékokat hívnak, több LB blitz-el..A mi rendszerünk más..4-2-ben jobban működik Ealy. Erre próbâlt utalni az edzője. Mindenki szerint erős, robbanékony játékos. Nem hiszem, hogy BB nem találná meg a helyét a falban, s ne tudna egy Sheard féle munkát végezni.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
vélhetően ez volt az alap koncepció, mármint hogy Butler 4misiért marad idén. Ha esetleg ez nem okés, vihetik első körért, azzal meg rendben vagyunk. Nem nagyon tudtunk veszteni itt, hiszen Butler azzal elintézte magát hogy visszadobta a hosszútávút tavaly. BB akkor kiszámolta, mennyi az annyi 3 évre..Butler meg nem tudott elszámolni addig.
topin
Ez így erős túlzás szerintem. A jelenlegi helyzetet nem kellene visszavetíteni a szezon elejére és beállítani Butlert butának, ugyanis akkor még a keretben volt vmi Chandler Jones meg Collins nevezetű egyén is.
Nem tudom, hogy mit tudhatott Butler, de biztos végigmatekozták az összes lehetőséget és valszeg az jött ki neki, hogy nem kerül rá tender, mert azt senki se gondolta, hogy a fenti két emberből kettő is repülni fog.

Tudta ő, hogy mire számítson, csak éppen az élet közbeszólt.
Solymi
akkor most azonnal rúgja ki az ügynökét, vagy aki ezt kimatekozta neki...

a Napnál is világosabb volt, hogy BB nem fog egy ekkora ziccert (=top CB kevesebb mint évi 4 milláért játsszon) kihagyni így vélhetően ennek megfelelő (piaci értékéhez képest olcsóbb) hosszútávú szerződést toltak az orra alá, amint ezt visszadobták már borítékolva lett a forgatókönyv

pont a Collins-Jones-HT hármas miatt kellett volna számítaniuk a tenderre, mert már akkor is tisztában volt mindenki a 3 top fizu sem fog beférni, miért hitték volna, hogy emellett még majd Butlerre is jut annyi amennyit ők megálmodtak



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Rivera nyilatkozta hétfőn az edzői csúcson, hogy a Pats nagyot húzott Ealy megszerzésével mert BB rendszerében lényegesen hatékonyabban tud majd működni, mint náluk. Kifejezetten robbanékony, erős játékosnak tartja, aki több feladatot el tud látni a falban.
kyobalu
szóval elengedünk egy tehetséges, fiatal, sokoldalú játékost mert mi nem tudtuk használni, kb szotyiért--by Rivera?
bocs de ezt nem hiszem el, ez így nagyon Teréz anyás lenne.. 😊
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
vélhetően ez volt az alap koncepció, mármint hogy Butler 4misiért marad idén. Ha esetleg ez nem okés, vihetik első körért, azzal meg rendben vagyunk. Nem nagyon tudtunk veszteni itt, hiszen Butler azzal elintézte magát hogy visszadobta a hosszútávút tavaly. BB akkor kiszámolta, mennyi az annyi 3 évre..Butler meg nem tudott elszámolni addig.
topin
Ez így erős túlzás szerintem. A jelenlegi helyzetet nem kellene visszavetíteni a szezon elejére és beállítani Butlert butának, ugyanis akkor még a keretben volt vmi Chandler Jones meg Collins nevezetű egyén is.
Nem tudom, hogy mit tudhatott Butler, de biztos végigmatekozták az összes lehetőséget és valszeg az jött ki neki, hogy nem kerül rá tender, mert azt senki se gondolta, hogy a fenti két emberből kettő is repülni fog.

Tudta ő, hogy mire számítson, csak éppen az élet közbeszólt.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na Ealyt elbambultam elobb 😊
Ettol meg a Butler, Ryan, Rowe harmas szerintem erosebb volt, de tevedjek inkabb 😊
Wyatt
Ryan jobb mint Gilmore szerinted? Amúgy a Cyrus Jones személyét érintő optimista megállapítást én sem tudom, mi igazolta az elmúlt szezonban, hacsak az nem, hogy returnernek tuti nem igazoltuk. Én is várnék ide erősítést Gilmore és Butler mellé.
Burkus
Rowe-al történt valami, lemaradtam?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na Ealyt elbambultam elobb 😊
Ettol meg a Butler, Ryan, Rowe harmas szerintem erosebb volt, de tevedjek inkabb 😊
Wyatt
Ryan jobb mint Gilmore szerinted? Amúgy a Cyrus Jones személyét érintő optimista megállapítást én sem tudom, mi igazolta az elmúlt szezonban, hacsak az nem, hogy returnernek tuti nem igazoltuk. Én is várnék ide erősítést Gilmore és Butler mellé.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Ealyt elbambultam elobb 😊
Ettol meg a Butler, Ryan, Rowe harmas szerintem erosebb volt, de tevedjek inkabb 😊

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 947
Olyan meg nem lesz soha, hogy minden poszton pro bowlerek kezdenek, az ellenfeleknél sincs így, szóval nyugi😊
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 947
Én a LB sort karcsúnak látom, ahogy a passrusht is. Flowers nagyon szépen lépdel előre, de a passrush tavaly sem volt megoldott, Ealy pedig nem pótolja Sheardet és Longot. Miből következtetsz arra, hogy Ealy olyan tehetséges? A számai eddig nem igazolták.
Burkus
Szerencsére BB nem csak abból az egy sorból indul ki, amit az NFL.com stat rovatjában lát egy játékosról😊 Ezt kellene valahogy félretenni, hogy pusztán pár számból leszűrjük mi itthonról, hogy ki mennyire jó vagy mennyire illik egy rendszerbe..főleg, hogy Bb pont abban zseniális, hogy kb bárkit beilleszt a rendszerbe és az klasszisokkal jobb játékosnak tűnik mint előtte, vagy valójában. És itt aztán lehetne sorolni a neveket megint..

Long és Sheard tavaly nem adottt akkora pluszt, hogy ne bízhatnánk abban Ealy hozza ugyanezt minimum. Flowers meg 4.körös volt, szóval találunk a rotációba a drafton is erre a posztra embert. és ha JG-ért megjönne az első kör, akkor meg sziporkázhatunk a drafton is, akár letradelve 2 picket kapva, akár elöl húzva DE-t.

Én speciel Ryant sem bánom, hogy elment..a Gilmore-Butler-Cyrus trió elég jónak ígérkezik, és elég olcsók így hárman együtt😊
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mindkét oldalon erősödtünk. Az O# eddig is ligaelit volt, Cooks érkezésével pedig még előrébb léptünk. Itt csere OT-ket kell kukáznunk a biztonság érdekében.
D# oldalon egy minőségi DE- től vagyunk egy ligaelit védelemtől. A DT állomány erős, van 2 tehetséges, fiatal DE. LB sor rendben, habár ide várható egy szélső ember. A secondary pedig brutálisnak tűnik.
A keret alapján kiemelt PO helyet várok. Ott meg bármi lehet. Sérülések függvénye a szezon sikeressége. De úgy vélem, hogy ezzel az erős FA tevékenységgel a 6. gyűrűért megy az öreg ezzel a csapattal. 😉
kyobalu
Én a LB sort karcsúnak látom, ahogy a passrusht is. Flowers nagyon szépen lépdel előre, de a passrush tavaly sem volt megoldott, Ealy pedig nem pótolja Sheardet és Longot. Miből következtetsz arra, hogy Ealy olyan tehetséges? A számai eddig nem igazolták. Szóval nekem egy jó LB + DE hiányzik a védelemből és én örülnék Revisnek nagyon. (Sherman nyilván nem jön szóba ezek után, bár állítólag elsők voltunk a listáján a Gilmore igazolásig.) Az O oldalán azért nagy kérdőjel Gronk, ha ő nincs vagy nem az lesz, akit várunk, akkor Allen egyedül kevés a TE poszton.

De messze van az a szeptember...
Burkus
Rivera nyilatkozta hétfőn az edzői csúcson, hogy a Pats nagyot húzott Ealy megszerzésével mert BB rendszerében lényegesen hatékonyabban tud majd működni, mint náluk. Kifejezetten robbanékony, erős játékosnak tartja, aki több feladatot el tud látni a falban. Szerintem nem rosszabb játékos, mint Sheard. Sőt!
Harbaugh hasonlóan nyilatkozott Guy kapcsán. Akit egyébként a PFF a 4. legjobb DT-DE- nek tart a ligában..
LB sor vékonynak tűnhet, főleg passz elleni védekezésben. Ide várok egy tehetséges játékost a draftról. De úgy gondolom, hogy a HT-Van Noy- Roberts-McElek tandem eléggé összeállt év végére.
A DE, LB, CB poszt mély és erős az idei drafton. Úgy gondolom, mindegyik posztra érkezik ember.
Szerintem erősödtünk, fiatalodtunk. 👊💪😎

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nem lehetne, hogy így kevesebb mint 1 hónappal a draft előtt inkább lehetséges pats pickekről legyen szó és ne minden nyavalyás héten újrarágjuk ezt a bullshit gumicsontot?

kezdésnek egy cikk, needekhez én azért az SS-t még odavenném
 www.rotoworld.com/articles/cfb/70832/271/nfl-draft-needs-patriots
ZERO_L
Miért ne rágjuk így offseasonben? 😊 Legalább van mit rágni... Amúgy az, hogy Butler nem megy el, most vált nagyon valószínűvé. A kérdést meg a Rapoport tweet miatt dobtam fel.

A cikk is azt veti fel, amit elhangzott, CB, edge rusher, OT. Szerintem azért felesleges még a drafttal foglalkozni, mert meggyőződésem, hogy a Browns még egyszer meg fog indulni a draft előtt Garoppolo megszerzéséért, elnézve a filmet, Trubiskynél jobb választásnak tűnik, még ha 1/1-re Garrettet nyilván nem hagyják ki. (Na az de szép lenne, ha nálunk landolna, meglenne a hiányolt elit DE!) Ha pedig létrejön a trade, akkor teljesen más helyzetben vagyunk. Harmadik körben pedig NFL-ready játékost találni - ahhoz komoly szerencse kell a jó scout munka mellett.