New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...
Gogo
Azt hittem ez mindenki számára világos és te is csak vicceltél, gondoltam akkor én is... 😛
(Harris jó eséllyel a második számú opció lesz a pöttyös sisakra HT mögött... Az igazi kérdés hogy egyszerre mennyit lesznek majd a pályán, mert egyikük sem a sebességéről híres... Passz szituációkban ez pedig gondot jelenthet és itt nem a 3.-ik és 5+ yardokra gondolok...)

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már nincs sok hátra, addig is egy kis Julian, Gronk meg a többi lökött 😀
 www.facebook.com/PatriotsVideos/videos/1906062373005462/

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
GOAT who? 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
AFC EAST motto be like

 twitter.com/rslashpatriots/status/877554035481600001



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Albert Breer‏Verified account @AlbertBreer 8m8 minutes ago

New Patriot LB David Harris got a two-year, $5 million deal. Up to $1.75 million in incentives. $1.25 million guaranteed.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
HC PR, óriási meglepetéssel az elején

több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Váljon be, adjunk még egy Jets legendának gyűrűt. 😉

Volt már itt valaki a fórumon aki pedzegette, hogy szívesen látná Harrist nálunk még amikor a fura cut történt. Én nem hiszek annyira ebben, de ne legyen igazam.
Az meg talán nem véletlen, hogy ide igazolt a meglehetősen kései cut után. lol és még minket szoktak kritizálni, hogy szemét módon bánunk a játékosokkal... 😊

Szerkesztette: Maniac84

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Alakul a molekula....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Na mondjuk ide meg pont elkelt az erosites. Es o tenyleg lehet is az a fiatalok melle. Ahogy a szomszedban elvaltak tole, biztos nagy erobedobassal keszul majd ellenuk - playbookert nem hiszem hogy adtunk volna keteves szerzodest, o meg van eleg jo ahhoz, hogy tenyleg szamoljunk vele
Wyatt
nekem az LB sor volt a legnagyobb aggodalmam (már be is volt készítve szezon előzetesre az "egy HT sérüléstől vagyunk a komoly visszaeséstől"), de így.... baromira nehéz lesz belekötni az 53-as keretbe

nem meglepetés, BB már rég óta nagyon kedveli a játékát



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Amióta követem a csapatot nem emlékszem ilyen jó offseasonra. Ez a húzás is remek sztem.(Mekkeleknek lehet h ezzel meleg a pite)

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ide meg pont elkelt az erosites. Es o tenyleg lehet is az a fiatalok melle. Ahogy a szomszedban elvaltak tole, biztos nagy erobedobassal keszul majd ellenuk - playbookert nem hiszem hogy adtunk volna keteves szerzodest, o meg van eleg jo ahhoz, hogy tenyleg szamoljunk vele

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
David Harris érkezik 2 évre.
Beki
Beki nem szoktál te jó híreket posztolni ide
Ne tagadd meg önmagad. 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
David Harris érkezik 2 évre.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tudom, hogy Gronk elvileg 'csak' a szponzori pénzeit költi, de ha ezek a 100000 dolláros éjszakák gyakoriak akkor könnyen lehet, hogy 20 év múlva a legatyásodott ex-nfl sztárok nem kicsi táborát erősíti majd... Persze az vesse az első követ rá aki nem élvezné ki ha ennyi pénze lenne, de egy éjszakára ez bármilyen mércével mérve sok, nameg a tesókón kívűl ez egy méretes ingyen élő sleppet sejtet.

Az első olyan offseason esemény ez nálam ami nem tűník jó jelnek, szinte minden más pozitív volt eddig.😊
Maniac84
azóta már posztolt hogy nem kell mindent elhinni amit írnak róla. gyak a hely fizetett neki hogy menjen el és bulizzon náluk. az apja eléggé rajta tartja a szemét a kölkök pénzügyein, elég kicsi a valószínűsége hogy ilyen pénzszórásba kezd bármelyikük.
triangle
egyszer azt nyilatkozta, hogy a fizetéséből (tudatosan) még semennyit sem költött, csak a szponzorok és reklámok után járó pénzből él.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok Vele, de végignézve a rostert, azért eléggé vékonynak tűnik az OG posztunk.

A Mason-Thuney páros még oké (bár: "Thuney allowed 45 total QB pressures and was flagged 10 times over the season" azért ez soknak tűnik, ugyanakkor az jó jel a rookie szezonjában a snap 99,6 %-án fenn volt, és általában mindenki abszolút elégedett volt vele), de aztán van egy Ted Karras, aki még esetleg lehet számolni (108 snap volt tavaly), azonban mögöttük csak tavaly ősz óta a Patriots-nál levő arcok vannak (Jamil Douglas, Chase Farris), akik még egyelőre nem láttak pályát, és egy darab UDFA OG érkezett még. És ennyi.

Ezzel szemben OT poszton eleve jobban álltunk kezdőkkel (Solder, Cannon), volt használható mélység is (Flamenig), és oda érkezett draftról két újonc, és három UDFA.

Nem tudom egyelőre, hogy mi a terv, hogy miért épp az OT posztot erősítettük meg ennyire (lehet, hogy minőségi OG-ben idén szegényebb volt a draft, az elmúlt három évben 2015-ben 16, 2016-ban 13, 2017-ben 11 OG-t draftoltak) de érdekes lesz figyelni, hogy mi is lesz azon poszton, jön-e még oda ember a TC előtt.
Guggenheim
T ből képzünk G-ket, mint sok helyen. Rengeteg rookie T kezdi G ként a karrierét erő és technikai hiányosságok miatt. Scar megoldja.
Thuney volt tavaly a fal leggyengébb pontja. Ha nem fejlődik könnyen a padon találhatja magát.

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok Vele, de végignézve a rostert, azért eléggé vékonynak tűnik az OG posztunk.

A Mason-Thuney páros még oké (bár: "Thuney allowed 45 total QB pressures and was flagged 10 times over the season" azért ez soknak tűnik, ugyanakkor az jó jel a rookie szezonjában a snap 99,6 %-án fenn volt, és általában mindenki abszolút elégedett volt vele), de aztán van egy Ted Karras, aki még esetleg lehet számolni (108 snap volt tavaly), azonban mögöttük csak tavaly ősz óta a Patriots-nál levő arcok vannak (Jamil Douglas, Chase Farris), akik még egyelőre nem láttak pályát, és egy darab UDFA OG érkezett még. És ennyi.

Ezzel szemben OT poszton eleve jobban álltunk kezdőkkel (Solder, Cannon), volt használható mélység is (Flamenig), és oda érkezett draftról két újonc, és három UDFA.

Nem tudom egyelőre, hogy mi a terv, hogy miért épp az OT posztot erősítettük meg ennyire (lehet, hogy minőségi OG-ben idén szegényebb volt a draft, az elmúlt három évben 2015-ben 16, 2016-ban 13, 2017-ben 11 OG-t draftoltak) de érdekes lesz figyelni, hogy mi is lesz azon poszton, jön-e még oda ember a TC előtt.

Szerkesztette: Guggenheim
több mint 6 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Tudom, hogy Gronk elvileg 'csak' a szponzori pénzeit költi, de ha ezek a 100000 dolláros éjszakák gyakoriak akkor könnyen lehet, hogy 20 év múlva a legatyásodott ex-nfl sztárok nem kicsi táborát erősíti majd... Persze az vesse az első követ rá aki nem élvezné ki ha ennyi pénze lenne, de egy éjszakára ez bármilyen mércével mérve sok, nameg a tesókón kívűl ez egy méretes ingyen élő sleppet sejtet.

Az első olyan offseason esemény ez nálam ami nem tűník jó jelnek, szinte minden más pozitív volt eddig.😊
Maniac84
azóta már posztolt hogy nem kell mindent elhinni amit írnak róla. gyak a hely fizetett neki hogy menjen el és bulizzon náluk. az apja eléggé rajta tartja a szemét a kölkök pénzügyein, elég kicsi a valószínűsége hogy ilyen pénzszórásba kezd bármelyikük.
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Tudom, hogy Gronk elvileg 'csak' a szponzori pénzeit költi, de ha ezek a 100000 dolláros éjszakák gyakoriak akkor könnyen lehet, hogy 20 év múlva a legatyásodott ex-nfl sztárok nem kicsi táborát erősíti majd... Persze az vesse az első követ rá aki nem élvezné ki ha ennyi pénze lenne, de egy éjszakára ez bármilyen mércével mérve sok, nameg a tesókón kívűl ez egy méretes ingyen élő sleppet sejtet.

Az első olyan offseason esemény ez nálam ami nem tűník jó jelnek, szinte minden más pozitív volt eddig.😊

Szerkesztette: Maniac84

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ki akar még?😊
 proshop.patriots.com/p/super-bowl-li-ultimate-fan-ring/pid/68337/pcid/5/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mar majdnem olyan jo, mint az OL 😀
...
Wyatt
És véletlenül pont úgy sikerült megfogni a labdát, hogy a személyes szponzor logója legyen a kamera felé. Imádom az ilyen "spontán" képeket.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mar majdnem olyan jo, mint az OL 😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/19120802_565864093801587_2034432102950240256_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=6ojTkcr7m-oAX_Es5ad&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAIhVZm0OjnwCRXfQhqNqGhsmBgJZp5UDSPzxx6bWIuaA&oe=66086713
Tom Brady on Instagram: "Great Wall.... ✅"
318K likes, 1,975 comments - tombrady on June 17, 2017: "Great Wall.... ✅"