New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jaj, hagyjátok már ezeket! Hewitt, Federer? Kik ezek? Mindenki tudja, hogy a legnagyobb Ivan Lendl volt 😀 😀 😀 Esetleg, ha a szövegelés is számít, akkor McEnroe 😊 De ha a fa ütős korszakot nézzük, akkor Borg...

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Uborkaszezon
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Federer, hagyd már. Hewitt!

Amúgy nem tök mindegy? Nekem jó a rendszermagyarázat is, ha cserébe nyerünk. Akár a szerencse is lehet felőlem a megoldás, ha lesz még egy Super Bowl-győzelem 😀

Gronk viszont a poszt kecskéje és kész

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
...és ha nem is lesz belőle Prescott (azért az ő dolgát rendesen megsegítette egy elit RB)ZERO_L
Látod, ez a szösszenet pont túlsúlyosan relativizálja egy másik játékos kimagasló teljesítményét. 😀
gyeek
remek, sikerült egy szaros rookie, szaros egy darab szezonjáról alkotott véleményt egy kalap alá venni egy HOF esélyes 7 éves karrierjének megítélésével, well done sir 😀😀😀
(ezt majd elteszem, mikor szóba jön, hogy csak a patsesek járkálnak át telesírni más csapat topicját, LOL)


De akkor majd 10-15 év múlva Brady legacy-jét is relativizálni fogjuk, mondván ott volt neki BB, a gyenge AFC na pláne az AFC East, a tuck rule stb? ZERO_L
Ti nem, de mindenki más igen 😊 Ez így működik. Még teniszben is, pedig ott direktben egymás ellen játszanak a játékosok, egyéni sportban. Ki a jobb, Nadal vagy Federer? Nekem nem kérdés, hogy Federer, mert Fed fan vagyok. De tízmillióknak Nadal a nagyobb. Ez van. Egy csapatsportban, ahol nem csak saját teljesítmény számít, ráadásul még az egy korszakban játszók sem kerülnek soha egymással szembe, még inkább így van. Mindenkit relativizálnak valakik. Az egyiknek egész karrierjére egy és ugyanaz a HOF edző jutott, a másik a cap előttti időkben, dream teamben nyomta, a harmadik nem is hívott át játékot, mert akkor még nem kellett, a negyedik nem nyert elég gyűrűt, az ötödik meg még egyet se, a hatodik a superbowlokban játszott gyengén, a hetedik meg túl rövid ideig játszott. Mindenkinek megvan a "baja", ha akarom. Ha meg nem, akkor nem.
peterk2005
ja, csak aki Montana-ra azt mondja, hogy Rice tette naggyá azt jobb helyeken körberöhögik

Tudom jól, hogy mindenkit megkérdőjeleznek, de nem ártana ha ez a fenntartás kicsit komolyabb lábakon állna mint ez a "rendszer teszi naggyá" indoklás, ami hogy finoman fogalmazzam elég vicces

gondolom neked is fennakadna a szemöldököd ha Federer-re rámondanák, hogy csak a füves pálya miatt lehet rekorder, meg valaha volt egyik legjobb...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De akkor majd 10-15 év múlva Brady legacy-jét is relativizálni fogjuk, mondván ott volt neki BB, a gyenge AFC na pláne az AFC East, a tuck rule stb? ZERO_L
Ti nem, de mindenki más igen 😊 Ez így működik. Még teniszben is, pedig ott direktben egymás ellen játszanak a játékosok, egyéni sportban. Ki a jobb, Nadal vagy Federer? Nekem nem kérdés, hogy Federer, mert Fed fan vagyok. De tízmillióknak Nadal a nagyobb. Ez van. Egy csapatsportban, ahol nem csak saját teljesítmény számít, ráadásul még az egy korszakban játszók sem kerülnek soha egymással szembe, még inkább így van. Mindenkit relativizálnak valakik. Az egyiknek egész karrierjére egy és ugyanaz a HOF edző jutott, a másik a cap előttti időkben, dream teamben nyomta, a harmadik nem is hívott át játékot, mert akkor még nem kellett, a negyedik nem nyert elég gyűrűt, az ötödik meg még egyet se, a hatodik a superbowlokban játszott gyengén, a hetedik meg túl rövid ideig játszott. Mindenkinek megvan a "baja", ha akarom. Ha meg nem, akkor nem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
...és ha nem is lesz belőle Prescott (azért az ő dolgát rendesen megsegítette egy elit RB)ZERO_L
Látod, ez a szösszenet pont túlsúlyosan relativizálja egy másik játékos kimagasló teljesítményét. 😀
gyeek
Ezt mennyi ideig kerested? 😀
vpi
1 perc se volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
...és ha nem is lesz belőle Prescott (azért az ő dolgát rendesen megsegítette egy elit RB)ZERO_L
Látod, ez a szösszenet pont túlsúlyosan relativizálja egy másik játékos kimagasló teljesítményét. 😀
gyeek
Ezt mennyi ideig kerested? 😀
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
...és ha nem is lesz belőle Prescott (azért az ő dolgát rendesen megsegítette egy elit RB)ZERO_L
Látod, ez a szösszenet pont túlsúlyosan relativizálja egy másik játékos kimagasló teljesítményét. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
De akkor majd 10-15 év múlva Brady legacy-jét is relativizálni fogjuk, mondván ott volt neki BB, a gyenge AFC na pláne az AFC East, a tuck rule stb?

Minden nagy egyéniségnél/sztárnál (sportágtól függetlenül) meg lehet találni azt a bizonyos indokot, amivel árnyalni lehet az elért sikereit, dominanciáját...

Szerintem Gronk tett le annyit a pályán az elmúlt 7 évben, hogy ne kelljen ilyen "rendszer teszi naggyá" fenntartásokat megfogalmazni vele szemben
a kiemelkedő számaira lehet magyarázat a jó rendszer/korszak, vagy a QB személye, de az egyedi játék stílusára, a match up nightmare státuszára viszont baromira nem, ebben a tekintetben viszont igen csak kiemelkedik a posztján, akár all-time tekintetben is

(számokat amúgy is felesleges összehasonlítani, főleg a különböző korszakban játszók között)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Mindennap tanul az ember. Most arra derült fény, hogy Gronk a rendszernek köszönheti, hogyha csak egy pro bowl LB fogja az SB-n, az tuti TD, vagy azt, hogy képes három embert cipelni a nyakán, néha egy kézzel lehúzni 2,5 méter magasból a labdát, vagy blokkolásnál konzisztensen DEket és LBket kivenni a játékból. Zseniális.
Foldesi26
Szerintem nem kell ezt itt ennyire túlreagálni! Somoskovig csak annyit jegyzett meg ,hogy a Gronk-Gonzo összehasonlításban Gronk megítélését árnyalja az a tény,hogy egy GOAT irányító dobál neki és egy dinasztia csapatban játszik. Szerintem egyáltalán nem vonta kétségbe Gronk egyéni képességeit és nem is kell ebből ekkora ügyet csinálni.
kolok1972
Köszönöm, pont ezt akartam mondani, csak a jelek szerint vagy nem tudtam mindenki számára érthetően fogalmazni, vagy néhányan túlugrották a célt. 😊

Adalékként annyi, hogy anno GM-játékban drafton még fel is trédeltem Gronkért.

több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Mindennap tanul az ember. Most arra derült fény, hogy Gronk a rendszernek köszönheti, hogyha csak egy pro bowl LB fogja az SB-n, az tuti TD, vagy azt, hogy képes három embert cipelni a nyakán, néha egy kézzel lehúzni 2,5 méter magasból a labdát, vagy blokkolásnál konzisztensen DEket és LBket kivenni a játékból. Zseniális.
Foldesi26
Szerintem nem kell ezt itt ennyire túlreagálni! Somoskovig csak annyit jegyzett meg ,hogy a Gronk-Gonzo összehasonlításban Gronk megítélését árnyalja az a tény,hogy egy GOAT irányító dobál neki és egy dinasztia csapatban játszik. Szerintem egyáltalán nem vonta kétségbe Gronk egyéni képességeit és nem is kell ebből ekkora ügyet csinálni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Füszer New England Patriots 45
Elég jó és alapos videóelemzés Cooksról. Ha a rendszer őt is nagyobbá teszi, akkor sok bajt fog okozni az ellenfeleknek.
 www.youtube.com/watch?v=MtGVE-WlNEk
kisdef
Pedig fog az tuti ,. BB nem véletlenül hozta ide !
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Elég jó és alapos videóelemzés Cooksról. Ha a rendszer őt is nagyobbá teszi, akkor sok bajt fog okozni az ellenfeleknek.
több mint 6 éve
Foldesi26 New England Patriots 274
Mindennap tanul az ember. Most arra derült fény, hogy Gronk a rendszernek köszönheti, hogyha csak egy pro bowl LB fogja az SB-n, az tuti TD, vagy azt, hogy képes három embert cipelni a nyakán, néha egy kézzel lehúzni 2,5 méter magasból a labdát, vagy blokkolásnál konzisztensen DEket és LBket kivenni a játékból. Zseniális.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Azt azért sose gondoltam volna, hogy lesznek emberek akik megkérdőjelezik Gronk képességét és csak a rendszer miatt látják ennyire jónak.
fodi91
TB is csak egy system qb nem is tudtad?...😀
több mint 6 éve
fodi91 196
Azt azért sose gondoltam volna, hogy lesznek emberek akik megkérdőjelezik Gronk képességét és csak a rendszer miatt látják ennyire jónak.

Az elmúlt 17 évben hány domináns TE volt a Patriotsban aki elkapás és blokkolás terén is az volt? Ha olyan fasza a rendszer akkor még kellene egy pár ilyen TE, de senki nem jut eszembe. Lehet nem is volt ilyen?
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.
somoskovig
Ezt a rendszert 17 éve senki sem tudta lemásolni az ligában ? Vicc erre hivatkozni 😀
Füszer
Ahogy arra is, hogy az idén nem játszó Gronk mennyit tett hozzá a Pats offense működéséhez.

több mint 6 éve
Füszer New England Patriots 45
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.
somoskovig
Ezt a rendszert 17 éve senki sem tudta lemásolni az ligában ? Vicc erre hivatkozni 😀
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Egy gyengébb csapatban nyilván nem hozna ilyen számokat, de ott is nagy show lenne a játéka. Magyarul.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.
somoskovig
ja csak ezt Gronkra pont nem tudod ráhúzni, vagy szerinted a rendszer teszi levédekezhetetlenné?
milyen rendszert, támadó sémát alkalmaznak a Pats-nél, ami gátolja az LB-t hogy utolérje illetve a DB-t, hogy elnyomja, szerelje?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.
somoskovig
Ilyen alapon viszont akkor, amíg a Patriotsban játszik nem lehet soha a legjobb.
Vagy Jerry Rice sem, mert neki meg Montana és Young dobáltak. Garciával már nem hozott olyan számokat, mint korábban (jó, Oaklandben két évig aztán még villant, de azért elmaradt a friscói évektől)

A félig rokkant Benett 701 yardot és 7td-t szerzett (ebből 3-at a Browns ellen egy meccsen)
Gronk teljes idényeiben minimum 1150 yardot tud. A 701 az a 60%-a.

Tény, hogy az egészség problémás. De ahogy korábban írták Gronkot szerintem nem is az elkapásai, hanem a blokkolásai miatt is (komplett TE) emelkedhet ki.

Szerkesztette: Spigo
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 096 — Patriots GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Csórikám olyan szintű fegyver, hogy idén kb. fel sem tűnt a hiánya a rendszer miatt, a félig rokkant Bennett is lehozta a számainak a 80-90%-át, és a támadósor összességében meg se döccent nélküle. Ettől még egy match-up nightmare, kiemelkedő, stb., de Gonzo a liga legalja irányítókkal, több csapatban is pont ugyanazt a kiemelkedő teljesítményt tudta hozni.
somoskovig
Lehet Gonzales mellé tenni, hogy több csapatban/több irányítóval tudta ugyanazt tolni, de amint írták, iszonyat teherbírása volt ill. gondolom arra használták amit nyújtani tudott.
Érdekes lenne egy összehasonlítás, hogy a meccsek/szezonok hány százalékában volt ő célpont, mennyi játékot építettek rá.

Azt se feledjük el, hogy amint írtad Gronk nélkül a rendszer működőképes, viszont pont a tehetsége az, ami miatt képes nagy játékokra, ami miatt megnyújtja a játékot. Hányszor és hányszor hivatkozik ezekre BB, játékosok elemzésénél. Ezért olyan szintű játékos amilyen.
Irányítókkal összehasoníltva olyan mint Rodgers, Wilson vagy Eli, akik átlagos/vesztett játékokból csinálnak nagy játékokat. De mondhattam volna Julio Jonest is, ha máshol nem, az SB-n bemutatta mire képes

Bennett se volt rossz, de sztem a szezon felét igencsak limitáltan hozta le a bokasérülése miatt.
Az SB végén a rádobott labdát, ami majdnem INT lett, szerintem felugorva le tudta volna húzni. Így meg simán lenyomta a védője.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Lehet, hogy Jordant is ezért látom jobbnak, mint LeBron-t.

Az nem azért van,hanem mert MJ a legnagyobb.
Janek
Azért ezzel sokan vitatkoznának. Errefelé (New England) inkább Larry Bird-öt istenítik, de amúgy, a legnagyobb Wilt Chamberlain volt
😊

We are all PATRIOTS!