New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, belenézve a meccsbe... Ha kellően jó a mérlegünk, inkább ne álljunk ki a Miami elleni meccsekre... 😊
Wyatt
Easy..Brady lekaratéjozza Alonsot a földön csúszva, mint anno Reed-et.. 😉
kyobalu
Az oké, de utána még Darth Suh fojtófogása és Genyó Hayes szemkinyomása is ott van :d

több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Btw, belenézve a meccsbe... Ha kellően jó a mérlegünk, inkább ne álljunk ki a Miami elleni meccsekre... 😊
Wyatt
Easy..Brady lekaratéjozza Alonsot a földön csúszva, mint anno Reed-et.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Btw, belenézve a meccsbe... Ha kellően jó a mérlegünk, inkább ne álljunk ki a Miami elleni meccsekre... 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.bostonherald.com/sports/patriots/the_blitz/2017/10/source_danny_amendola_dealing_with_hyperextended_knee
DeX
remek....
ThundersNFL
Páratlan év van, ilyenkor ledöglik mindenki a csapatból, evvan 😊 de majd megoldjuk, a Broncos pedig szerencsére döcög 😊

Az a cica a mai meccsen :o irányváltásban már-már Jules 😀

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
Kiváncsi leszek Van Noy játékára.
Szerintem a jelentős javulás Nála az utóbbi meccseken annak is volt köszönhető, hogy HT volt mellette az ILB.
Sinisa
Majd Harris megneveli... reméljük 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
 www.bostonherald.com/sports/patriots/the_blitz/2017/10/source_danny_amendola_dealing_with_hyperextended_knee
DeX
remek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jules ráérő idejében könyvet írt. Egy részlet, mely a draftolásáról szól:
 www.si.com/nfl/2017/10/25/julian-edelman-book-relentless-memoir-new-england-patriots?utm_campaign=sinow&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&xid=socialflow_twitter_si
Érdemes elolvasni!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
 www.bostonherald.com/sports/patriots/the_blitz/2017/10/source_danny_amendola_dealing_with_hyperextended_knee

több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 701 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért Minitron után Magastorony kiválása is komoly veszteség, láttuk milyen nélküle a D#, nemcsak a pályán belüli, hanem a pályán kívüli vezér szerepük fog borzasztóan hiányozni majd a rájátszásban.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Steelers kemény dió lesz (Raiderst sem szabad leírni), de úgy néz ki a védelem nem lesz túl sokszor tesztelve, lesz elég lehetőség kísérletezni LB poszton

 twitter.com/NFLResearch/status/923575435526512640



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Kiváncsi leszek Van Noy játékára.
Szerintem a jelentős javulás Nála az utóbbi meccseken annak is volt köszönhető, hogy HT volt mellette az ILB.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mar megint elment a szezon? Akkor csütörtök van mar es este fociii

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
HT top játékos de az idei szezonját nem tenné ki az ablakba.
Darabra megvagyunk Harris , Roberts majd felnő a feladathoz.
Eddig is tudtuk, hogy kell valaki a front7be, én egy szituációs pass rushert hoznék. Van pár csapat ahol rebuild van és szorít a sapi.
Nem lepődnék meg ha Cassillast visszahoznánk a giantstől
több mint 6 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Schefter most azt írta még csinálnak további vizsgálatokat, nem 100% az IR (azért elég valószínű). de állítólag már amikor a jetsnél vizitelt FA időszak alatt, akkor megállapították hogy részleges mellizomszakadása van. nem kicsi a csávó fájdalomtűrő képessége, minden évben széjjelment ezzel-azzal játszik..
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Mayonak valami nagyon súlyos térd sérülése volt, nem mell izom szakadasa.
fodi91
2013 október 16.-án került IR-re mellizomszakadással és 1 évvel később ment szét a térde.
kolok1972
Persze ezt tudom, de a gond a térd sérüléssel volt, ezért ment tönkre a karrierje. A mellizom szakadás szerintem nem veszélyezteti hoszabbtávon a karrierjét. (Legalábbis engem meglepne.)
fodi91
Leginkább OL-eknél career threatening a mellizomszakadás, a többi poszton annyira nem baj, rehab után szinte mindenki vissza tud térni normálisan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
fodi91 196
Mayonak valami nagyon súlyos térd sérülése volt, nem mell izom szakadasa.
fodi91
2013 október 16.-án került IR-re mellizomszakadással és 1 évvel később ment szét a térde.
kolok1972
Persze ezt tudom, de a gond a térd sérüléssel volt, ezért ment tönkre a karrierje. A mellizom szakadás szerintem nem veszélyezteti hoszabbtávon a karrierjét. (Legalábbis engem meglepne.)
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Mayonak valami nagyon súlyos térd sérülése volt, nem mell izom szakadasa.
fodi91
2013 október 16.-án került IR-re mellizomszakadással és 1 évvel később ment szét a térde.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
fodi91 196
Mayonak valami nagyon súlyos térd sérülése volt, nem mell izom szakadasa.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Mégiscsak jó lett volna Bowman... Nade majd meglátjuk hogy megoldja-e BB ezt a krízist is

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
HT kérdése nagyon érdekes lesz hosszú távon. Ugye most kapott új szerződést,nem is kérdés ,hogy ha egészséges akkor nagyon fontos eleme a csapatnak,de ha képtelen egészséges maradni,akkor nem tud hasznára lenni a csapatnak.Furcsa fintora az életnek,hogy ha jól emlékszem,akkor a "stafétabotot átadó" Mayonak is ugyanez a sérülés tett pontot gyakorlatilag a karrierjére.
Szerk :2013-ban volt Mayonak uez,nem a végén.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
HT válla nagyon maródi..
ParadSEC
Annyira nagyon, hogy erre a szezonra be is fejezte a hírek szerint.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
HT egész szezonra off...

az egyetlen poszt, ami mögött nem volt értelmes backup, innen a SB részvétel is csoda kategória lenne, kíváncsi vagyok BB-ék tradelnek-e egy komolyat (offseason-ben így is úgyis hozni kell valakit) vagy megpróbálják a köv 2 hónapban felkészíteni a csapatot HT nélkül minél jobban muzsikáljon

hol van már az offseasonben ajnározott csodakeret... 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 100 — Patriots GM
 streamable.com/ycx4z
Atlantai gyerek mit akart?😊
NB2
Szerintem meg egyszerűen beszart..Halálfélelme volt hirtelen.. 😉
kyobalu
előtte pár játékkal, amikor Brady dobta az interceptiont, amit visszafújtak és ő kapta el, na ott Gronk szépen kitette a pályáról. Sztem még emlékezett az érzésre 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 781 — !SuPeR6BoWL!
HT válla nagyon maródi..
ParadSEC
Akkor zöld pötty Van Noy vagy bedobjuk Harrist?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
HT válla nagyon maródi..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich