New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brady még öt évet akar játszani, de ez a lépés csak annyit jelent, hogy jövőre még biztosan. Egyszerűen ez az utolsó pillanat amikor Jimmyből még ki lehet sajtolni valami értéket. Belichick kivárta ezt a pillanatot és végül betakarította amit lehetett.

Tavasszal bevéshettek egy második kör környéki QB picket 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Ez előrevetíti hogy Brady még játszik 2-3 évet. Nem véletlenül nem írt alá velünk Jimmy. Ezt még felírnám pozitívként a tradehez 😊
több mint 6 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
schefter most mondja hogy próbáltunk jimmyvel hosszabbítani az offseasonben de nem sikerült, ezért (is) jött a csere
több mint 6 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
ezzel együtt hoyert kivágta a niners.. ha esetleg valahova backup kúbé kéne..
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Na beárazták Jimmy fiút...akik 1. körre taksálták (sosem értettem mire fel 😊 ), hát tessék...bár én ezt is soknak tartom. Főleg annak fényében, hogy jövőre neki új szerződés jár, és a Ninersnek van fél éve rájönni, hogy megérte-e.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
fodi91 196
Hát ezt nem gondoltam volna, hogy most eltradeljük, de nem rossz az ellenérték, így hogy gyakorlatilag fél év van hátra a szerződéséből és a 49ers pickje gyakorlatilag olyan, mint egy első kör vége. Kíváncsi leszek rá, hogyan fog teljesíteni, de nálunk is érdekes lesz, hogy ki lesz a backup QB. Brissett és Garoppolo is trade lett ebben az évben, ezt azért nem vártam.

Szerk: És legalább NFC-be ment így ha nagyon beválik akkor se fogja keseríteni az életünket. PLusz ez azt jelenti, hogy Brady tényleg hosszútávra tervez még.

Szerkesztette: fodi91
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/AdamSchefter/status/925154828577378304

😮
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉
Returnernek? 😀

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
TB a vizes fiúval érkezett a meccsre. Elsőként lépett a stadionba a csapatból. Egy regular meccsre. GOAT meg minden, de ennél alázatosabban senki nem áll ehhez a sporthoz.
...
vpi
Kicst meg is lepődtem, mert legalább egy vizes fiú és egy fotós megelőzte. Ez már a hanyagság első jele 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
TB a vizes fiúval érkezett a meccsre. Elsőként lépett a stadionba a csapatból. Egy regular meccsre. GOAT meg minden, de ennél alázatosabban senki nem áll ehhez a sporthoz.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
gordon
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉
kyobalu
Őt így is megszereztétek egy meccsre...minek még cserélni is 😊 😉
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
gordon
Meglátjuk..Danna szerint hétvégén még pont Travis Benjamin trade-et rebesgettek hozzánk pont a Chargers-ből..
Lewist én nem cserélném el. De nem én vagyok a góré.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉
kyobalu
igen csak kb Lewisnak van trade értéke és kevés lenne a halottpénz.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
gordon
És azért futtattuk Lewist az elmúlt meccseken annyit, hogy felverjük az árát? Háát nem tudom..
Aki nekem kilóg a RB corp-ból az Giliszta..Messze nem hozza azt a teljesítményt, amit vártunk, vártak tőle. Burkhead simán megcsinálja azokat a klasszikus erőfutásokat, amire szeretnénk használni..
Egy minőségi edge rusher, vagy DT-nek érkezésének azonban örülnék én is..Holnap estig kiderül.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Lewis megy, jövőre lejár a szerződése.
DE vagy DT jöhetne
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Bolden. 😊

Bár Belichicket ismerve én egy 3. QB-t vagy egy safetyt várok.
zinedine5
Gilmore-Graham csere 😉
ZERO_L
Esélytelen. Olyan szupi szerződést adtunk Gilmorenak, hogy kb. 40 millió DM lenne utána.

Mellesleg Grahamet minek? Allen mögött-mellett labdát se kapna.

Mar hogy ne lett volna benne? Beírtam a szünetben, hogy nyerünk, feltettem 5000-et ra, jott is 26500 forintocska.
Wyatt
Hol a picsában adtak 5* pénzt ránk?

Egyébként én is amellett vagyok, hogy, ha lehetőség van, akkor előbb le kell rendezni az ilyen a meccseket. És tegnap volt, nem is egy ilyen lehetőség.
zinedine5
Jó kérdés, hogy cserénél is lenne-e ennyi DM pl

Bocs, 26 250 volt. A tippmixprónál a szünetben, 3–21-nél győztesre (nem rendes játékidőre, pedig győzködtek, hogy több mint 13-szoros pénzért inkább az ikszet rakjam meg 😀 )



Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Bolden. 😊

Bár Belichicket ismerve én egy 3. QB-t vagy egy safetyt várok.
zinedine5
Gilmore-Graham csere 😉
ZERO_L
Esélytelen. Olyan szupi szerződést adtunk Gilmorenak, hogy kb. 40 millió DM lenne utána.

Mellesleg Grahamet minek? Allen mögött-mellett labdát se kapna.

Mar hogy ne lett volna benne? Beírtam a szünetben, hogy nyerünk, feltettem 5000-et ra, jott is 26500 forintocska.
Wyatt
Hol a picsában adtak 5* pénzt ránk?

Egyébként én is amellett vagyok, hogy, ha lehetőség van, akkor előbb le kell rendezni az ilyen a meccseket. És tegnap volt, nem is egy ilyen lehetőség.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tükörsima win volt, annyit jatszottunk megint, amit kellett. Ha vedelem szar, a tamadosor jo, ha a vedelem jo, a tamadosor megnyeri. Mit izgultok allandoan
Wyatt
közel sem volt ez tükörsima, egyszerűen többet hibázott/súlyosabb hibákat követett el a nálunk gyengébb ellenfél (pepitában a Bucs elleni meccs)
a köv videózáson nem hiszem hogy a "60 mins football" mint pozitívumként fog elhangozni 😉

alapszakaszban ezzel a "a másik csapat majd úgy is elveszti" felfogással lehet 10+ győzelmet hozni, viszont a PO-ban már nehezen hozol le 3 győzelmet egymás után, talán ez lehet az "izgulás" tárgya


egyébként, Waddle és Bademosi (ő nem csak most) játéka nagy pozitívum volt számomra, de LB poszton nagyon vékonyak vagyunk még ha ezen a meccsen annyira nem is látszott
ZERO_L
Melyik pillanat volt az, amelyikben nem ugy erezted,hogy nem nyerunk? Mert en megkerdeztem havertol, hogy mi legyen, negyedikre sikertelen, vagy interception a vegen. O intit mondott. Nulla eselyt adtam a nyolc pontra
Wyatt
SB LI-n sem volt benne a pats fordítás, aztán talán pont ezért hívták a hülyébbnél hülyébb játékokat az ATL oldalán és már csak a konfettinél esett le nekik mekkora lehetőséget szalasztottak el...

ahogy NB2 is írta, egyszerűen nem adod meg nekik a lehetőséget arra hogy szerencséjük legyen vagy akkor ne nevezzük ezt egy "tükörsima" meccsnek
ha szépen berúgjuk a FG-okat vagy az egyik FG helyett TD-t csinálunk és az utolsó negyedben a LAC a támadásait mindig két labdabirtoklás hátrányból kezdi (ahogy ez elvárható lett volna a két csapat erőviszonyát tekintve), na akkor beszélhetnénk tükörsima meccsről

És itt megint nem az utolsó perces driveról van szó, amit mellesleg megint elvittek a 23-unkig(időkérés nélkül) ahonnan még indíthattak egy play-t, és ahogy a TB ellen itt sem rajtunk múlt

A gond ott volt, hogy 7 perccel a vége előtt +5-nél kellett átadni a labda birtoklását, annak a csapatnak amelyik az előző drive-ját 1 perc alatt végigvitte TD-ig és lehet mondani, hogy nem volt acélos a LAC támadásai egész meccsen de ahogy láttuk bármikor befújnak egy DPI-t (vagy nem vesznek észre egy OPI-t, holdingot) esetleg jön egy totál bust play és futnak 85+ yardos TD-t
szóval, ez nálam nem a tükörsima meccs definíciója
ZERO_L
Mar hogy ne lett volna benne? Beirtam a szünetben, hogy nyerünk, feltettem 5000-et ra, jott is 26500 forintocska. Tegnap en 7-7 utan nem ereztem, hogy veszelyben lenne a meccs, azt meg hogy 8 pontot - nem touchdownt, TD+kétpontost - szerezzen a vegen a Chargers, azt meg plane nem

Aztan lehet, hogy csak tul sok Chargers-meccset lattam mar ahhoz, hogy azt varjam, hogy jo, jo, de a vegen ugyis elcseszik (ellenunk). Szoval Super Bowlon benne volt a forditas szerintem, itt most nem ereztem ezt

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Bolden. 😊

Bár Belichicket ismerve én egy 3. QB-t vagy egy safetyt várok.
zinedine5
Gilmore-Graham csere 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Tükörsima win volt, annyit jatszottunk megint, amit kellett. Ha vedelem szar, a tamadosor jo, ha a vedelem jo, a tamadosor megnyeri. Mit izgultok allandoan
Wyatt
közel sem volt ez tükörsima, egyszerűen többet hibázott/súlyosabb hibákat követett el a nálunk gyengébb ellenfél (pepitában a Bucs elleni meccs)
a köv videózáson nem hiszem hogy a "60 mins football" mint pozitívumként fog elhangozni 😉

alapszakaszban ezzel a "a másik csapat majd úgy is elveszti" felfogással lehet 10+ győzelmet hozni, viszont a PO-ban már nehezen hozol le 3 győzelmet egymás után, talán ez lehet az "izgulás" tárgya


egyébként, Waddle és Bademosi (ő nem csak most) játéka nagy pozitívum volt számomra, de LB poszton nagyon vékonyak vagyunk még ha ezen a meccsen annyira nem is látszott
ZERO_L
Melyik pillanat volt az, amelyikben nem ugy erezted,hogy nem nyerunk? Mert en megkerdeztem havertol, hogy mi legyen, negyedikre sikertelen, vagy interception a vegen. O intit mondott. Nulla eselyt adtam a nyolc pontra
Wyatt
SB LI-n sem volt benne a pats fordítás, aztán talán pont ezért hívták a hülyébbnél hülyébb játékokat az ATL oldalán és már csak a konfettinél esett le nekik mekkora lehetőséget szalasztottak el...

ahogy NB2 is írta, egyszerűen nem adod meg nekik a lehetőséget arra hogy szerencséjük legyen vagy akkor ne nevezzük ezt egy "tükörsima" meccsnek
ha szépen berúgjuk a FG-okat vagy az egyik FG helyett TD-t csinálunk és az utolsó negyedben a LAC a támadásait mindig két labdabirtoklás hátrányból kezdi (ahogy ez elvárható lett volna a két csapat erőviszonyát tekintve), na akkor beszélhetnénk tükörsima meccsről

És itt megint nem az utolsó perces driveról van szó, amit mellesleg megint elvittek a 23-unkig(időkérés nélkül) ahonnan még indíthattak egy play-t, és ahogy a TB ellen itt sem rajtunk múlt

A gond ott volt, hogy 7 perccel a vége előtt +5-nél kellett átadni a labda birtoklását, annak a csapatnak amelyik az előző drive-ját 1 perc alatt végigvitte TD-ig és lehet mondani, hogy nem volt acélos a LAC támadásai egész meccsen de ahogy láttuk bármikor befújnak egy DPI-t (vagy nem vesznek észre egy OPI-t, holdingot) esetleg jön egy totál bust play és futnak 85+ yardos TD-t
szóval, ez nálam nem a tükörsima meccs definíciója



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Attól függetlenül, hogy nem a tegnapi volt Brady meccse, mindenképpen meg kell jegyezni, hogy elképesztően jól kezelte a nyomást amit Bosa és főleg Ingram generált. Ingram a tegnapi meccsére 86,8-as PFF grade-t kapott. Kifejezetten agresszívan támadta az irányítót, volt 10 irányító siettetése, 4 különböző támadó vonalból, attól függetlenül, hogy sackket nem ért el. Brady többnyire nagyon szépen, agilisan, látványosan mozgott el ezek elől. Meccs alapján "csak" 82,6-os PFF Grade-je volt, de amikor blitzelték akkor ez felment 120,7-re..Azért ez megsüvegelendő egy negyven éves irányítótól. Ezért sem értem nagyon, hogy ezek a slant-slot-screen játékok miért nem mentek 5-10 yardokra Gronknak-Dolának és a futó triónak, az ellen térfelén. Mind1..Majd kitalálják, hogy hogy oldjuk meg a RZ hatékonyságot. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?
ThundersNFL
Bolden. 😊

Bár Belichicket ismerve én egy 3. QB-t vagy egy safetyt várok.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
"Patriots hajlandó az egyik futóját elcserélni a védelem erősítésének érdekében a Pro Football Talk információi szerint."
ha igaz akkor ki fog menni és ki fog jönni?

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt hiszem valahol a foci legősibb ösztönrendszere hal meg azon a napon, amikor ez a csávó bekopogtat Krafthoz, és leteszi a sípot.
TGA
Teljesen egyetértek! Éppen ezért szvsz nem fog ő bekopogtatni, hozzá fog bekopogtatni a pálya szélén - egy napra fog esni a két halál.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
BB tegnap esti alakítása. 😀
 twitter.com/JoeGiza/status/924773505195012096?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2017%2F10%2Fbill-belichick-reporter-question-press-conference-points-prefer-win-patriots-video-nfl

Az átirat:
"Reporter: Coach, the game was played predominately in the teens. Is that a style that you're comfortable playing?
Belichick: What are you talking about?
Reporter: Well, not scoring a lot of points. Not high-flying offense necessarily. More low scoring, grind it out - is that a style you like, team prefers?
Belichick: We prefer to win.
" (Kiemelés tőlem.)
tomi-tomi
Azt hiszem valahol a foci legősibb ösztönrendszere hal meg azon a napon, amikor ez a csávó bekopogtat Krafthoz, és leteszi a sípot.

Sending out an S.O.S