New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Na jó, ez a D már fasza 😊
Wyatt
Inkább kezd olyan lenni mint tavaly

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ez a D már fasza 😊

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Igaz magaslat, de Ghost 62 yardos FG?????
ThundersNFL
És volt benne minimum 7-8 yard! Ha megnézed az összes kickoff csont nélkül átszállt a pályán, ennyit számot a magasság!

A meccsről: tipikusan az a meccs, amikor amúgy is jobb vagy és még mákod is volt, amikor szoros lehetett volna😊 Így meg sima liba...
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Igaz magaslat, de Ghost 62 yardos FG?????

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
hashtagszarvédelem, good night



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀
Jó ezen én tudok nevetni, mert ez akkora faszsag, hogy mast nem lehet. En azzal sem ertek feltetlenul egyet, akik azokat kritizaljak, akik szerint Rodgers a legjobb kepessegu iranyito a ligaban. Attol meg a kecske kecske marad 😊

Ezzel a vedelmi rizsaval is csak az a bajom, hogy ez nyomjak bele mindenbe, es olyan helyeken talakozom utana vele, hogy az idegesit. Ha szimplan maganvelemeny lenne, nem erdekelne, de hogy mindenki velemenyet igy formaljak felre, ahh. Mint a Garoppolo-sztorinal is

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
szép hosszú komment, de sok időt megspórolhattál volna, twitteren már ezt leboxolták 😀

 pbs.twimg.com/media/DOm0gJ-XcAAZmM9.jpg

egyébként ennél nagyobb hülyeségek is elhangzanak a tengerentúlon:

 twitter.com/MichaelSHolley/status/931268734752354305


mai meccsről az a véleményem, hogy időben kiderült a két OL játékos kiesése (btw, múlt héten nem nagyon hallottam SB MVP Von Miller nevét, meg úgy a komplett denveri passrusht), így komoly csalódás lenne számomra ha csak emiatt buknánk a meccset, ráadásul ők még nálunk is kevesebb sacket szereztek...

a jelenlegi közepes Raiders O# meg gyengécske D#-ükkel nem szabad, hogy komoly problémát okozzanak, lehet nem lesz sima meccs, de ha nem lőjük magunkat lábon akkor ez a két OL játékos nem fog semmit számítani (hosszútávon ne legyen bajunk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Csak én tartom azt felháborítónak, hogy az nfl.com egymást követő második beharangozójában harsogja, hogy a mienk a legótvarabb védelem?
Wyatt
Semmi baj nincs ezzel Higgyék csak azt, hogy a miénk a legszarabb védelem, és higgyék minél többen. Annál nagyobb lesz a pofára esésük. Az elbizakodottság mindig gyengeség.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak én tartom azt felháborítónak, hogy az nfl.com egymást követő második beharangozójában harsogja, hogy a mienk a legótvarabb védelem?

Most éppen a liga leggyengébb passz elleni védekezését írják, ami ha ránéz az egyorrú John Smith a statokra le is jön: 408.3 yard (32.), 287.2 yard (32.)

Csak az ember azt hinné, hogy 2017-ben elértünk már arra a szintre, hogy ne ebből az egy statisztikából induljunk ki, és ha már kell, akkor a LÉNYEGESEN jobban leíró engedett pont/meccs (21.7; 14.) vagy ha már a passz elleni védekezés, akkor az engedett irányítómutató (98.2, 26.) legyen inkább a mérce. Előbbit tekintve abszolút középmezőny, az utóbbiban valóban pocsék, de a legrosszabbtól messze van.

Viszont, ami még feltűnőbb, hogy egyszerűen nem akarják észrevenni a változásokat. Ugye van az alaptézis, hogy idén szar a Pats-védelem, hiszen sok pontot engedett, meg sok yardot is. Csak ha picit mögé néznénk:

tot pass TD int pont
1827 1296 11 3 128
1848 1289 6 4 67
Ha ezt nézzük, csak annyit látunk, hogy kevesebb a TD és a pont. Viszont az első az első négy meccs összmutatója, a második a következő öt. Vagyis plusz egy meccsen jöttek össze ezek a számok. Átlagban sokkal hangsúlyosabb

tot pass TD int pont
456,75 324 2,75 0,75 32
369,6 257,8 1,2 0,8 13,4

Rendben, ez a 258 még mindig csak a 28. helyre jó, ahogyan a 370 is csak a 27. Viszont TD-t már sokkal kevésbé engedünk, pontban pedig majdnem egy húszassal javultunk, ha csak ezt az átlagot néznénk, konkrétan ligaelső lenne a csapat.

A pats.hu-n írták, hogy az első négy meccsen: 116.5-ös irányítómutató és 64.3% százalékos red zone/TD-mutató jött össze a Pats-védelemmel szemben.

Azóta 84.4-es irányítómutató és 35.7 százalékos redzone/TD-mutató.

Ez azért annak, aki belenéz a dolgokba kicsit, elég nagy különbségnek hat. Aztán, ha marad ez a folyamat, akkor egy hónap múlva értetlenül állnak majd ugyanezek a szakik, hogy de hát ez hogy, a semmiből a legszarabból egy korrekt védelem lett, és nem értik majd, miért...

Na, most, hogy ezt így mind jól kiírtam magamból, jön a Raiders, amely szerez majd 450 yardot, 30+ pontot és tök jó lesz Cannon és Andrews nélkül nézni a támadófalat is 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Edelmannak is most jelent meg könyve, az szerintem érdekesebb lehet. Be is rendelem szerintem.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
TB-ék után Gronk (nekem ez új volt):
 www.lira.hu/hu/konyv/szepirodalom/memoar-eletrajz-interju/en-gronk-a-new-england-patriots-nfl-sztarjanak-oneletrajza
NB2
Aranyos még jó arc, de 28 évesen ne adjon már ki senki önéletrajzot.
zinedine5
szerintem csak a magyar címadás sikerült ilyen jól, meg hát aki nem vágyik ilyen mély olvasmányra, annak se kell unatkoznia



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztán miért ne 😀 Biztosan tele van idióta sztorikkal, most minek várni ezzel 😊 Mondjuk nem feltétlenül kell beleerőltetni, hogy ÉLETRAJZ, de kicsire ne adjunk. Én már felvetettem, hogy egy ajándéknak jó lesz :d

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
TB-ék után Gronk (nekem ez új volt):
 www.lira.hu/hu/konyv/szepirodalom/memoar-eletrajz-interju/en-gronk-a-new-england-patriots-nfl-sztarjanak-oneletrajza
NB2
Aranyos még jó arc, de 28 évesen ne adjon már ki senki önéletrajzot.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
TB-ék után Gronk (nekem ez új volt):
 www.lira.hu/hu/konyv/szepirodalom/memoar-eletrajz-interju/en-gronk-a-new-england-patriots-nfl-sztarjanak-oneletrajza
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julian és Dola megmutatja, hogyan lehet kezelni a liga legjobb secondaryjét
 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap3000000877624/Going-Global-Patriots-receivers-go-face-to-face-with-a-jaguar

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dupláztunk a héten 😊
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/23519065_10155938988402372_4848581981184362328_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=SZ12UUkztyMAX-E4fCd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCc7BFCOw-Mhm8llVcB3PaUjWx7XDAR51eJMe6gqWJzzw&oe=662654C7
New England Patriots
Brady & Lewis are the 2nd Patriots duo to win AFC honors in the same week, joining Bledsoe & Vinatieri (1998, Week 12): http://bit.ly/2AHHq6I

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Rodney hatalmas volt a felvezetőben 😀

 twitter.com/FeitsBarstool/status/929881503986798595



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egész helyeske. A focit is szereti, az ízlésre meg majd megtanítjuk

több mint 6 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
a 4. hét óta 13,6 pontot átlagol a védelem, előtte meg tudjuk, hogy 30+ volt..
Kíváncsi lennék ez kinek az érdeme, egyszerűen nem tudok hinni Pat-nek.
Alakulgatunk még úgy is, hogy nincs már velünk se az offense se a deffense egyik ha nem a legfontosabb játékosa.


gordon
Tegnap pl az is sokat segített, hogy Gilmore-t végig Thomasra raktuk és nem variáltunk összevissza, mint a szezon eleji védelmi rendszerben. Mindenki ott és azt játszik ami az erényeit ismerve legoptimálisabb. Végre teljesen elhagytuk azt a "katyvaszt" amit próbáltunk megtölteni tartalommal.
topin
igen, láttam. Sérülése előtt a tampa ellen is emberezett már, Evans-t fogta.Végre...
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 947
a 4. hét óta 13,6 pontot átlagol a védelem, előtte meg tudjuk, hogy 30+ volt..
Kíváncsi lennék ez kinek az érdeme, egyszerűen nem tudok hinni Pat-nek.
Alakulgatunk még úgy is, hogy nincs már velünk se az offense se a deffense egyik ha nem a legfontosabb játékosa.


gordon
Tegnap pl az is sokat segített, hogy Gilmore-t végig Thomasra raktuk és nem variáltunk összevissza, mint a szezon eleji védelmi rendszerben. Mindenki ott és azt játszik ami az erényeit ismerve legoptimálisabb. Végre teljesen elhagytuk azt a "katyvaszt" amit próbáltunk megtölteni tartalommal.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Nem gondoltam, hogy hozza kell tennem, hogy errol a meccserol beszelek. Ma reggel minden megmozdulasa ult, es kb ennyi volt a Broncos orome a meccsen 😊 en ezzel elore siman kiegyezek
Wyatt
én meg egy kicsit tovább tekintek... Butler nem először mutatja a hanyatlás jeleit, főleg ezekkel az irányváltásokkal tudják az utóbbi időben nagyon csúnyán megverni és nem csak Sanders-ről van szó csak tegnap ez többször kiütközött

SB LI-n mutatott esésére emlékszünk, de azóta is volt már 2-3 ilyen nagyon durva hibája

ettől függetlenül (még) örülnék neki ha megtartanánk a szezon végén, mert összességében pozitív az idei teljesítménye, de azért remélem azok akik nyáron kvázi követelték Butlernek a nagy pénzt belátják az FO miért nem adta meg neki



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Butlernek volt két gyakorlatilag tökéletes védekezése is, más kérdés, hogy Sanders azokból is elkapást csinált. Marha jó meccse volt, de ezt ne vegyük el tőle, ne fogjuk Butler bénázására, még ha volt is hozzá azért persze köze 😊

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
egyszer slotból indulva csúnyán megverte a legjobb cb-nket Jonest-t is. 😊
BTW Jones qva állat ST játékos, mondhatni elit.

BB múltkor azt nyilatkozta, hogy nem tartunk ott ahol kellene, hát most a bye alatt elvégezték a házi feladatot a srácok..

a 4. hét óta 13,6 pontot átlagol a védelem, előtte meg tudjuk, hogy 30+ volt..
Kíváncsi lennék ez kinek az érdeme, egyszerűen nem tudok hinni Pat-nek.
Alakulgatunk még úgy is, hogy nincs már velünk se az offense se a deffense egyik ha nem a legfontosabb játékosa.

+Csak az összefoglalót láttam de Waddle nagyot játszott és az O fal minden tagja.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem gondoltam, hogy hozza kell tennem, hogy errol a meccserol beszelek. Ma reggel minden megmozdulasa ult, es kb ennyi volt a Broncos orome a meccsen 😊 en ezzel elore siman kiegyezek