New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titkon még mindig reménykedem picit abban, Gillislee-től láthatunk még valami szépet

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Úgy illik, hogy a jó teljesítményt is ki kell emelni.
...
RB Rex Burkhead, 83.3 overall grade nagyon fasza ez a három futó 😊
Wyatt
Kimondottan élvezetes nézni a futójátékunkat.
Ha sokoldalú tud maradni az offense, az csak jót jelenthet a PO-ra.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy illik, hogy a jó teljesítményt is ki kell emelni.

That was indicative of the day Gilmore had, thrown at six times and allowing just two passes for 22 yards. Job done. 92.7-es, brutál jó grade-et kapott a PFF-től, ő lett a meccs legjobbja

TOP 5 GRADES:
CB Stephon Gilmore, 92.7 overall grade
DT Malcom Brown, 86.1 overall grade ő is kapott mostanában kritikákat
TE Rob Gronkowski, 84.5 overall grade ha nincs a sok bünti, tuti 90 körül lenne szerintem
CB Jonathan Jones, 84.0 overall grade alakul a CB-játék
RB Rex Burkhead, 83.3 overall grade nagyon fasza ez a három futó 😊

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Ilyen az amikor a bírók más f....ával verik a csalánt.
Valahogy nem sikerült észrevenni a Gronk ellen elkövetett szabalytalansagokat, de ha ő kérdésesbe került akkor egyből zászló ment.
Látszott, hogy frusztrált volt, elgurult a gyógyszer.
Persze ettől még ez sajnos nagyon csúnya volt, mint ahogy ezt ő is elismeri.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Kíváncsi leszek Gronk mennyi eltiltást kap. Remélem egy meccsel megússzuk...
Nomac
És annyi ki is jár ezért, valljuk be..
topin
Igen annyi biztos, csak attól félek hogy itt nem 1 meccsel kezdünk. Ismerve a kapcsolatunk a ligával, lehet 4 meccsről kezdünk.
Nomac
Az idei pályán történt "kakaskodások" tekintetében Gronk nem kap eltiltást. Ja hogy ez a Pariots!? Akkor 2 első kör és Brady eltiltva. Viccet félretéve ilyenkor azért megmutatnám a döntéshozóknak az A.J-Ramsey felvételt és hajrá. Az kellett volna hogy több meccs legyen és akkor most senki nem szólna ha Gronk valóban sportszerűtlen megmozdulása 1 meccset érne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Kíváncsi leszek Gronk mennyi eltiltást kap. Remélem egy meccsel megússzuk...
Nomac
És annyi ki is jár ezért, valljuk be..
topin
Igen annyi biztos, csak attól félek hogy itt nem 1 meccsel kezdünk. Ismerve a kapcsolatunk a ligával, lehet 4 meccsről kezdünk.
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 947
Kíváncsi leszek Gronk mennyi eltiltást kap. Remélem egy meccsel megússzuk...
Nomac
És annyi ki is jár ezért, valljuk be..
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Kíváncsi leszek Gronk mennyi eltiltást kap. Remélem egy meccsel megússzuk...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Nehezen indult főleg az O-fal kuszasága miatt, illetve TB is pöppet ideges volt😊 Korrekt kiabálás volt közte és OC-nk között! Második félidőben az O megnyugodott, be is daráltuk őket szépen😊
Gronk: komolyan már engem kiakaszt, hogy milyen röhejes OPI-kat fújnak ellene, miközben folyamatos holdingok és DPI-ket csinálnak ellen. Persze nem volt szép amit csinált, de érhető.
Lee viszont nagyon tetszik eddig😊
NB2
Szerintem meg még érthető sem volt. A bírók egész meccsen utaztak rá, de ez akkor is gusztustalan volt.
Kollega
 twitter.com/NFLRT/status/937422624598233089
Klaci79
Mert Patriots... Hagyjál már ezekkel az okosságokkal! Abban a playben egy pillanatra se engedte el Gronkot. Nem rajta volt a keze, hanem folyamatosan húzta, vonta, rángatta. Akkor pont másfelé néztek a zebrák, ugye?

Ez nem menti azt, ami utána történt, de vicceskedni azért nem kell.
Kollega
Mit hisztizel? Szóltam én egy rossz szót is? Ott van Gronk mondókája is, szerintem korrekt. A videót meg nem én vágtam össze, csak betettem egy tweetet, az eset miatt. Ne hisztizz inkább repkedj 😀
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
“It’s just football,” Brady said after the victory. “We’ve been around each other a lot. I love Josh.”
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elotte is volt nehany wtf itelet, szarni ra. Sima w

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nehezen indult főleg az O-fal kuszasága miatt, illetve TB is pöppet ideges volt😊 Korrekt kiabálás volt közte és OC-nk között! Második félidőben az O megnyugodott, be is daráltuk őket szépen😊
Gronk: komolyan már engem kiakaszt, hogy milyen röhejes OPI-kat fújnak ellene, miközben folyamatos holdingok és DPI-ket csinálnak ellen. Persze nem volt szép amit csinált, de érhető.
Lee viszont nagyon tetszik eddig😊
NB2
Szerintem meg még érthető sem volt. A bírók egész meccsen utaztak rá, de ez akkor is gusztustalan volt.
Kollega
 twitter.com/NFLRT/status/937422624598233089
Klaci79
Mert Patriots... Hagyjál már ezekkel az okosságokkal! Abban a playben egy pillanatra se engedte el Gronkot. Nem rajta volt a keze, hanem folyamatosan húzta, vonta, rángatta. Akkor pont másfelé néztek a zebrák, ugye?

Ez nem menti azt, ami utána történt, de vicceskedni azért nem kell.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy is jo volt, mi is jok voltunk, jo nap volt

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Nehezen indult főleg az O-fal kuszasága miatt, illetve TB is pöppet ideges volt😊 Korrekt kiabálás volt közte és OC-nk között! Második félidőben az O megnyugodott, be is daráltuk őket szépen😊
Gronk: komolyan már engem kiakaszt, hogy milyen röhejes OPI-kat fújnak ellene, miközben folyamatos holdingok és DPI-ket csinálnak ellen. Persze nem volt szép amit csinált, de érhető.
Lee viszont nagyon tetszik eddig😊
NB2
Szerintem meg még érthető sem volt. A bírók egész meccsen utaztak rá, de ez akkor is gusztustalan volt.
Kollega
 twitter.com/NFLRT/status/937422624598233089
Facebook
Twitter
Facebook Messenger
Pinterest
Email
comment
Rob Gronkowski: "I definitely want to apologize to No. 27. I'm not in the business of that. It was a lot of frustration. I was just really frustrated and at that moment it just happened naturally through emotions and frustration. I just want to apologize to Tre'Davious White. I don't really believe in the type of shots like that. But just through TE frustration process, the game of football, emotions, is just what happened."

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Jó volt a mai meccs, remélem Van Noy "rendben" lesz.

Ja és a kis vörös buzi és stábja kibaszott lelkesen fogja eltiltani Gronkot 1-2 meccsre. BTW, ennél sokkal durvább szerintem egy ütés, verekedés... így csak olyan volt, mintha ráesett volna a DB-re egy kisebb darab OL.
Gyulus
Azért a ráesés és a szándékos könyékkel előre való ráugrás között van egy kis különbség.
Attól még, hogy az ellenfél feltételezhetően direkt idegesítette Gronkot, ilyet nem kellene, ne süllyedjünk már le erre a szintre. Másrészt az meg nem lenne fasza ha eltiltanák.

Bradyt elég szépen nyomás alatt tartották illetve a futásaink se ültek mindig, de a menet közbeni/félidei elemzés megtette a hatását.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Szerintem meg basszak meg a birok. Grooooonk
Wyatt
ne mond ezt
megadtak egy kamu 1st down-t, megint nekünk fújtak 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg basszak meg a birok. Grooooonk

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nehezen indult főleg az O-fal kuszasága miatt, illetve TB is pöppet ideges volt😊 Korrekt kiabálás volt közte és OC-nk között! Második félidőben az O megnyugodott, be is daráltuk őket szépen😊
Gronk: komolyan már engem kiakaszt, hogy milyen röhejes OPI-kat fújnak ellene, miközben folyamatos holdingok és DPI-ket csinálnak ellen. Persze nem volt szép amit csinált, de érhető.
Lee viszont nagyon tetszik eddig😊
NB2
Szerintem meg még érthető sem volt. A bírók egész meccsen utaztak rá, de ez akkor is gusztustalan volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Mason mit játszott... O.O



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Jó volt a mai meccs, remélem Van Noy "rendben" lesz.

Ja és a kis vörös buzi és stábja kibaszott lelkesen fogja eltiltani Gronkot 1-2 meccsre. BTW, ennél sokkal durvább szerintem egy ütés, verekedés... így csak olyan volt, mintha ráesett volna a DB-re egy kisebb darab OL.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 794 — nabege2@yahoo.com
Nehezen indult főleg az O-fal kuszasága miatt, illetve TB is pöppet ideges volt😊 Korrekt kiabálás volt közte és OC-nk között! Második félidőben az O megnyugodott, be is daráltuk őket szépen😊
Gronk: komolyan már engem kiakaszt, hogy milyen röhejes OPI-kat fújnak ellene, miközben folyamatos holdingok és DPI-ket csinálnak ellen. Persze nem volt szép amit csinált, de érhető.
Lee viszont nagyon tetszik eddig😊
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Na megint W. Kàr hogy szar a D... Ja nem 😀. Bradyt rozsda marja az achillesénél. Zebràk utaztak Gronkra...... Futószörnyeink vannak végre.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó volt megnézni ezt a videót, látszik BB-n hogy ő is nagyon élvezte ezt az egy hetet a katonák között.
...
Nomac
Az Öreg Annapolisban nőtt fel. Az apja a Navy edzői stábjában dolgozott. Gondolom nem lehet neki idegen a katonás környezet.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
nekem Bademosi megmozdulás tetszett, ott azért a Nagyúr is elmosolyodott 😀

ez is legyen itt
 twitter.com/NFLFilms/status/936308477483298816

Allen elkapásban tényleg csalódás, de ha tudja tehermentesíteni a futásblockban Gronkot, az többet érthet a passzjátéknál (elkapó van elég még akár RB-ket is be lehet vonni), bár sok a jövőévi 5 millás fizuja, én mindenképpen marasztalnám egy átstrukturálással
ZERO_L
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Egy kizárólag egydimenziós,csak blokkolni tudó TE-et azért sztem nem egy nagy trouvaille leakasztani,ráadásul ennek a pénznek a töredékéért.Nyilván ha elkapásban is hozzá tudna tenni a csapat játékához az más tészta,de én a fizetéséhez mindenképpen hozzányúlnék.
kolok1972
sztem várjuk meg a szezon végét Allen-el kapcsolatban. Nem tudjuk mit tartogat JMD a PO-ra.
És nem, nem könnyű egy blokkoló TE-t leakasztani. Az összes rookie csak elkapni tud..
gordon
Egyrészt egy szóval nem említettem hogy rookiekról beszélek,másrészt nem gondoltam volna hogy az összes rookie blokkolási képességeivel ennyire képben vagy... 😉

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Jó volt megnézni ezt a videót, látszik BB-n hogy ő is nagyon élvezte ezt az egy hetet a katonák között.

 www.youtube.com/watch?v=aujTvKpaJ14