New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Pont emiatt a stílus miatt utálunk titeket.
Amadeus
De ami az eredménykövetőben volt, illetve rögtön a meccs után, az teljesen rendben van, igaz?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt.
Burkus


túltolod, és még csak a play kapcsán sincs igazad.
PEEtör
Ez jól hangzik így ex cathedra... Gondolom, jobban értesz hozzá, mint az NFL bírói, akik rögtön rádobták a zászlót szükségtelen durvaság miatt. Bár egy Saints fan expert kell hogy legyen bounty-ügyekben 😉
Burkus
Pont emiatt a stílus miatt utálunk titeket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt.
Burkus


túltolod, és még csak a play kapcsán sincs igazad.
PEEtör
Ez jól hangzik így ex cathedra... Gondolom, jobban értesz hozzá, mint az NFL bírói, akik rögtön rádobták a zászlót szükségtelen durvaság miatt. Bár egy Saints fan expert kell hogy legyen bounty-ügyekben 😉
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt.
Burkus


túltolod, és még csak a play kapcsán sincs igazad.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
visszanézem majd akkor, mert még nem tettem. félreértés ne essék, nem támogatom az ilyesmit, amikor ment a meccs, úgy láttam, hogy nem
volt szándékos.
winston
az a baj ezzel, hogy gronk karrierje arra épül, hogy 30 kilóval nehezebb, mint a szekünderiben bárki. most vagy legal hit-tel próbálkozol és jókat derülünk a képernyő előtt, hogy hogy lepattan a törpicsek a góliátról vagy lehajtod a fejed és tiszta erőből elütöd magasan vagy alacsonyan. máshogy nem tudod levinni ezt a hústornyot. szóval mindenképp dirty player leszel a végén. de ez gronk “játékában kódolva van.
gedam
Na nehogy-már Gronk tehessen arról, hogy szabályosan nem tudja levinni egy DB..
Nehogy-már őt hibáztassuk, hogy ilyen adottságai vannak. A ligában így is messze rá dobják a legtöbb OPI-t, a felépítése miatt, legtöbbször fölöslegesen.
Próbálják megállítani ha tudják. Üssék a combján, csípőjén, testén. Ahol szabályos. Próbálják levinni ketten, hárman, ha egyedül nem megy. De kiütni térden, vagy fejen sisakkal inkább szánalom kategória. Főleg, hogy utána még ünnepelnek a parasztok..
Ez alattomos, aljas, dirty..
Főleg, ha utána meg is akarja magyarázni, ami egyértelmű a visszanézés után.
Tegnap a Jaguars játékosok nagyon nagyképűek, önelégültek voltak. Pofáztak, ment a trashtalk a meccs előtt és közben végig..Sok late hit, durva szabálytalanság volt amit nem is büntettek a sporik. White, Wise ippon befejezett playek után, stb.. Fournette a D# sorunknak mutogatja a középső ujját, meg gyalázza őket.. A meccs után meg sír a folyosón, mert elment a hajó..
Nálunk elképzelhetetlen, hogy így viselkedjenek játékosok. Foxborough-ban nem csak játszani, hanem viselkedni is tudni kell..Ott inkább a tettek beszélnek.
Jó, masszív, erős csapat a Jaguars..De egyáltalán nem szimpatikus brigád.
Örülök, hogy tegnap megcsapták őket a fiúk. De ahogy mondják Pittsburghben: Karma is bitch..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
visszanézem majd akkor, mert még nem tettem. félreértés ne essék, nem támogatom az ilyesmit, amikor ment a meccs, úgy láttam, hogy nem
volt szándékos.
winston
az a baj ezzel, hogy gronk karrierje arra épül, hogy 30 kilóval nehezebb, mint a szekünderiben bárki. most vagy legal hit-tel próbálkozol és jókat derülünk a képernyő előtt, hogy hogy lepattan a törpicsek a góliátról vagy lehajtod a fejed és tiszta erőből elütöd magasan vagy alacsonyan. máshogy nem tudod levinni ezt a hústornyot. szóval mindenképp dirty player leszel a végén. de ez gronk “játékában kódolva van.
gedam
Ez így igaz de lehet úgy is ahogy a szabályok engedik. Üsse el de ne a fejét. Volt egyszer amikor earl thomas is eltrafálta talán még borda is törött ott. Szabályos volt a hit és senki nem mondta h dirty player. Még Gronk is mondta talán h nincs ezzel gond szabályos ütést kapott thomastól.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
1 Jags játékos nektek fog szurkolni 2 hét múlva.
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955222990463143939
iktriad
na jó, eddig volt a kedvenc játékosom :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Pár hihetetlen, megismételhetetlen adat Tomról: 2001-óta, a 16 végigjátszott szezonjából 4 alkalom volt, mikor NEM játszott AFC döntőt. A főcsoport másik domináns QB-ja

A 8 SB részvétel 50 % arány, tehát átlagosan minden 2-ik évben SB-t játszik Brady. Ez több, mint a AFC másik két legendás irányítójának együttvéve (Big Ben és Peyton).
több mint 6 éve
gedam 5 694
visszanézem majd akkor, mert még nem tettem. félreértés ne essék, nem támogatom az ilyesmit, amikor ment a meccs, úgy láttam, hogy nem
volt szándékos.
winston
az a baj ezzel, hogy gronk karrierje arra épül, hogy 30 kilóval nehezebb, mint a szekünderiben bárki. most vagy legal hit-tel próbálkozol és jókat derülünk a képernyő előtt, hogy hogy lepattan a törpicsek a góliátról vagy lehajtod a fejed és tiszta erőből elütöd magasan vagy alacsonyan. máshogy nem tudod levinni ezt a hústornyot. szóval mindenképp dirty player leszel a végén. de ez gronk “játékában kódolva van.
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Akkor is, és most is azt mondom, jó, hogy így ütközte le Church Gronkot, és nem sisakkal térden. Az rögtön karrier ending lett volna.
Agyrázkódás, de két hét múlva játszhat szerintem.
Egyébként úgy ültem le meccset nézni, csak Gronk meg ne sérüljön,
-eredménytől függetlenül.
több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt. Mint a Steelers WR-é Burflict esetében.
Burkus
A visszajátszást nézve nekem is a hírhedt "Kill the head, the body will die" mottó ugrott be.
Nem lehet arra utaló mozzantot látni, hogy egyáltalán kísérletet tenne a helmet-to-helmet ütközés elkerülésére. Sőt.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Szerintem ha angolul írod, jobban odafigyelnek rád! 😉
Matthew99
Amúgy is a színvonalas bowl.hu állandó olvasói. (Főleg az eredménykövetőké 😊 ) Amúgy én sem értem, hogy egy ilyen egyértelmű szándékos durvaságot, amivel direkt harcképtelenné tesznek egy másik játékost, legalább utólag nem szankcionál a liga,pld. néhány meccses eltiltással. 15 yard egy Gronk szintű játékos partvonalra tételéért nem ár (még ha itt a Cooks féle DPI-el együtt ez a büntetést TD-t is ért). Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét.
Burkus
Tehát nem 15 yard járt érte hanem sokkal több már ebben a drájvban is, aztán meg a visszafújt fumblereturn...... Azt meg nem hiszem, hogy a büntetést attól kéne függővé tenni, hogy Gronkowskival csinálják vagy mással, mert mással is csinálják.

"Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét."

Honnan tudod ? Eleve nem tudhatod. Ráadásul a második félidő nem is kettejükről szólt.
harras
Nem azt mondtam, hogy Gronk (vagy Brady vagy Rodgers vagy Rapistberger) esetében más kell hogy legyen a mérce, hanem azt, hogy 15 yardot kapni azért, hogy egy Gronk szintű játékos utána nem játszik, nem nagy ár, megéri a szabálytalankodó csapatnak. Ahogy a csapat többi tagja reagált a szitura, nem tudom kizárni, hogy volt-e a taktika része (nyilván nem lehet bizonyítani). Ha valaki csinál egy ilyen szabálytalanságot (tökmindegy, hogy ki ellen) és utána kizárják, majd eltiltják, nem tenné. Egy másik eset: Burflictet én sem kedvelem, JuJu az egész liga nevében tett igazságot, de ő is kirívóan sportszerűtlen volt,.

Minden elemzés azt fejtegette a meccs előtt, hogy a két hiper-szuper (?) DB leveszi a WR-eket a pályáról (valahol olvastam, hogy ez a meccs meg a Steelers elleni azért beárazta őket...) , de Gronkra nincs megoldása Jags védelemnek, ha meg duplázzák vagy triplázzák, ahogy tették a meccs elején sokszor, annyi védőt von el, hogy a többi támadó nagy területet kap. Hát megoldották a problémát.

Fournette és Bortles első félidő két kulcsjátékosa volt támadásban, a második félidőben az egész Jags offense limitált volt, amit a 6 pont mutat. A megjegyzés csak két key playert emelt ki példaszerűen a Jags offenséből, hasonlítandó Gronkhoz. A vita tényleg hipotetikus, de neked sem lehet nagyon kérdéses, hogy mennyit csökkent volna a Jags esélye, ha a második félidő közepétől a backup QB - Chad Henne - játszik, akinek 2014 óta egy passza sem volt vagy az elsőkörös 1000 yardos futód kiesik.

Szerkesztette: Burkus
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha jól emlékszem az Öreg nem szereti fogdosni azt a trófeát. Tavaly is visszaadta. Ilyenekből már tele van a vitrin otthon. De amíg neki van George Halas Trophy-ja is, Coughlinnak még mindig nincs Lamar Hunt trófeája. Ugye ezt jól tudom?
Isti81
Az lehet, hogy nem szereti ünnepeltetni magát, de most egyből visszaadta a Kraftoknak. És azt hol nyerte. A kérdésedre válaszolva nem nincs neki, de azért az a kettő Lombardi amit ellenetek nyert, valamivel talán értékesebb egy AFC bajnoki címnél!
[/quote]Aha. Tényleg az. Szerintem, amikor esténként az Öreg nézegeti a vitrinben azt a 7 bajnoki gyűrűt, mindig ejt pár könnyet azért a kettőért, amit elvesztett 😀

A lónak a nemes szerszámát! Szerintem elzárva tartja valami szekrényben és max kétévente, valami rendezvényre veszi elő.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
visszanézem majd akkor, mert még nem tettem. félreértés ne essék, nem támogatom az ilyesmit, amikor ment a meccs, úgy láttam, hogy nem
volt szándékos.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Szerintem ha angolul írod, jobban odafigyelnek rád! 😉
Matthew99
Amúgy is a színvonalas bowl.hu állandó olvasói. (Főleg az eredménykövetőké 😊 ) Amúgy én sem értem, hogy egy ilyen egyértelmű szándékos durvaságot, amivel direkt harcképtelenné tesznek egy másik játékost, legalább utólag nem szankcionál a liga,pld. néhány meccses eltiltással. 15 yard egy Gronk szintű játékos partvonalra tételéért nem ár (még ha itt a Cooks féle DPI-el együtt ez a büntetést TD-t is ért). Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét.
Burkus
Tehát nem 15 yard járt érte hanem sokkal több már ebben a drájvban is, aztán meg a visszafújt fumblereturn...... Azt meg nem hiszem, hogy a büntetést attól kéne függővé tenni, hogy Gronkowskival csinálják vagy mással, mert mással is csinálják.

"Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét."

Honnan tudod ? Eleve nem tudhatod. Ráadásul a második félidő nem is kettejükről szólt.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gronk kiütése szándékosnak tűnt, nagyon csúnya akció volt. Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlensé
ötös műhold
Ezt több helyen olvastam, nem értek vele egyet.

Szerintem 3 opcioja volt Churchnek:

1, lábra megy > dirty player, sokkal nagyobb sérülést okozhat

2, felülre megy > ez történt, szerintem nem szándékosan ment fejre, de simán benne van, hogy én látom rosszul. én nem láttam semmi extra durvaságot abban a megmozdulásban

3, lepattan róla mint egy labda, a föld adja a másikat.

igen, utána ünnepelt, de nem hiszem, hogy tudta mi lett Gronkkal akkor. nincs okom védeni + remélem Gronk SB-re rendben lesz, mert én is bírom ezt a nagy gyereket.
winston
Ezt kár szépíteni. Nézd meg a visszajátszást az nfl.com-on, Church szándékosan felfelé mozdul Gronk feje felé a sisakkal. Gronk nem hajolt le, előre mozog, egy kicsit dől előre, de messze nem vállra vagy mellkasra irányult a védő mozdulata, akkor nem az előre mozduló fejet találja el. Ha nem fejre ment, akkor hova? Lábról lekésett volna a védő, már az előző védő is lemaradt a lábon szerelésről.

Az ütés után Gronk elejti a labdát, négykézláb kábán áll és képtelen felkelni, Church először átesik majdnem rajta, majd pedig boldogan táncol körülötte, egy másik játékos elismerően megveregeti a sisakját. Igazi dirty play, "bounty hit a la Saints" volt. Mint a Steelers WR-é Burflict esetében. Abban 10 percben amúgy is elég sportszerűtlen volt néhány Jags játékos, (Wise elleni ippon, vagy amikor Jack eldobta White-ot a TD után), pedig amúgy ez nem volt jellemző a meccsre. Féltem is attól, hogy néhány Pats játékos nekiáll megtorolni, szerencsére ennél fegyelmezettebb csapat a mienk.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Gronk kiütése szándékosnak tűnt, nagyon csúnya akció volt. Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Ezt több helyen olvastam, nem értek vele egyet.

Szerintem 3 opcioja volt Churchnek:

1, lábra megy > dirty player, sokkal nagyobb sérülést okozhat

2, felülre megy > ez történt, szerintem nem szándékosan ment fejre, de simán benne van, hogy én látom rosszul. én nem láttam semmi extra durvaságot abban a megmozdulásban

3, lepattan róla mint egy labda, a föld adja a másikat.

igen, utána ünnepelt, de nem hiszem, hogy tudta mi lett Gronkkal akkor. nincs okom védeni + remélem Gronk SB-re rendben lesz, mert én is bírom ezt a nagy gyereket.
winston
Összehasonlítva pl Earl Thomas pusztításával - ahol hasonlóan fel volt kínálva Gronk - itt látni a szándékosságot. Ha egy kicsit Church is összehúzza magát akkor nem ér fejet csak mellkast. Attól is mehetett volna pihenni Gronk, mégse lenne vadászásnak beállítva. Persze rohadt egyszerű ezt tv elől elmondani, hogy húzd össze kicsit magad mikor futsz ezerrel és tudod, hogy valahogy le kell vinned ezt a nagy testet.



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Szerintem ha angolul írod, jobban odafigyelnek rád! 😉
Matthew99
Amúgy is a színvonalas bowl.hu állandó olvasói. (Főleg az eredménykövetőké 😊 ) Amúgy én sem értem, hogy egy ilyen egyértelmű szándékos durvaságot, amivel direkt harcképtelenné tesznek egy másik játékost, legalább utólag nem szankcionál a liga,pld. néhány meccses eltiltással. 15 yard egy Gronk szintű játékos partvonalra tételéért nem ár (még ha itt a Cooks féle DPI-el együtt ez a büntetést TD-t is ért). Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét.
Burkus
Azért ne tegyünk már különbséget játékos és játékos között. Most Gronk kapta, de kapott már Brown és Burfict is (csak hogy hazabeszéljek). A többit a liga eldönti, hogy hány meccsre kell súlytani.

Szerkesztette: Dodó
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Szerintem ha angolul írod, jobban odafigyelnek rád! 😉
Matthew99
Amúgy is a színvonalas bowl.hu állandó olvasói. (Főleg az eredménykövetőké 😊 ) Amúgy én sem értem, hogy egy ilyen egyértelmű szándékos durvaságot, amivel direkt harcképtelenné tesznek egy másik játékost, legalább utólag nem szankcionál a liga,pld. néhány meccses eltiltással. 15 yard egy Gronk szintű játékos partvonalra tételéért nem ár (még ha itt a Cooks féle DPI-el együtt ez a büntetést TD-t is ért). Nekünk is egyszerűbb lett volna az egész meccs, ha Fournette-et vagy Bortlest valaki az elején agyhalottra fejeli vagy sisakkal széttöri a térdét.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gronk kiütése szándékosnak tűnt, nagyon csúnya akció volt. Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Ezt több helyen olvastam, nem értek vele egyet.

Szerintem 3 opcioja volt Churchnek:

1, lábra megy > dirty player, sokkal nagyobb sérülést okozhat

2, felülre megy > ez történt, szerintem nem szándékosan ment fejre, de simán benne van, hogy én látom rosszul. én nem láttam semmi extra durvaságot abban a megmozdulásban

3, lepattan róla mint egy labda, a föld adja a másikat.

igen, utána ünnepelt, de nem hiszem, hogy tudta mi lett Gronkkal akkor. nincs okom védeni + remélem Gronk SB-re rendben lesz, mert én is bírom ezt a nagy gyereket.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!
ötös műhold
Szerintem ha angolul írod, jobban odafigyelnek rád! 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Az első félidő végén volt egy "momentum", amely, ahogy mondani szokás, "jelzésértékű" volt. Az, hogy nem mentek neki 1 percnél többnél, és talán időkérésük is volt még. Ez ilyenkor mindenképpen minimum valami óvatoskodást jelez, de sokan azt mondanák inkább, hogy önbizalomhiányt, sőt félelmet. Azért egy tökös csapat ilyen helyzetben nekimegy... Persze ez így nekünk pont jó volt, örültem, hogy nem merték megreszkírozni.
A negyedik negyed csodálatos volt. Egy szó fémjelzi legjobban: Amendola. Jó, azért a Kecske is kellett, nyilván. 😉 Meg a védelem is nagyon összekapta magát. Persze kissé későn, majdnem lekéstek a meccsről, ilyet azért legközelebb nem szabad csinálni.
Gronk kiütése szándékosnak tűnt, nagyon csúnya akció volt. Jacksonville Jaguars, figyelj!: ilyet nem szabad csinálni, ez súlyos sportszerűtlenség!

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet két hét múlva jön szembe Blount és Long? Pikáns lenne...
NB2
Jön
Janek
Sőt Darby és Ajay is 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet két hét múlva jön szembe Blount és Long? Pikáns lenne...
NB2
Jön

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem mindegy, Super Bowl babyyyy