New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
fodi91 196
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Nekem a Eagles jobban tetszik, mint a jags. A secondary és az Lb sor egyértelműen jobb a Jagsnel, a Dlinet jobbnak érzem a Philynel, de inkább DE poszton és melysegbe és azt mindig jobban tudjuk kezelni. Hogy a passzjatekunkat lelehessen venni ahhoz erős nyomás és jó coverage kell szinte mindenkitől, erre a jags sokkal alkalmasabb volt, a philyben ezt nem látom. Plusz ugye elvileg lesz Gronk.
Én inkább az erős oline miatt aggódom, mert azzal elég jól lehet dominalni a vedelmunket mind futás, mind passz ellen és az utóbbinál Foles is kitudja használni ha jó napja van.
több mint 6 éve
catattack 3 520
Itt tegnap ota semmi nem valtozott. Nem ertem, az adminok miert nem allitottak meg fold koruli palyara az idiotakat???
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 390
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.
flzoli
Szerintem remek húzás volt a belül 1 - 1 technika shift a Pats DL odalon, és a gapvédelem konkrét szűkítése , belső zóna külső emberezés, és no trap játékhívások mind Patricia eszét dicsérik.

Másik oldalon viszont érthetetlen, hogy ennyire preventív D játékhívásnál miért nem érkezett egy igazi out of boksz playhívás, pont a legsötétebb pillanatokban...
Helmut Zimmer
Sajnos nem értek annyira a játékhoz és csak abból tudok kiindulni amit mások írtak ill. olvastam.
Őszintén szólva vagy egy ilyen meccsre számítottam vagy egy sima Jags verésre az elemzések miatt.
A 49ers, Titans, Rams is olyan játékkal verte a Jags amit a Pats játszott egész szezonban, sok futós, kevés WR-es felállás, erre fel pont ez a része nem működött a dolognak.

A védelmen is látszott, hogy kb egy-másfél negyedig tapogatóztak, hogy mit kellene játszani és próbálták limitálni a nagy játékokat. Kb. addigra ki is ismerték a Jags védelmet, mert a második félidőben számomra érthetetlenül leült a Jags támadásban.

Az Eagles-szel kapcsolatban azt emelik ki mindenhol, hogy nagyon egyben van minden téren. Nincsen kiemelkedő sztár játékos, akit ki lehet venni a játékból, hanem mindenkire építhetnek.

Ha Gronk visszatér akkor lesz plusz egy fegyverünk, de egy igazi adok-kapok mérkőzésre számítok.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 390
Kis hülye pöcs, funkcionális analfabéták vagytok - ezek után sajna ezt kell mondanom. Nem tűnt fel, hogy nem kötöttem bele senkibe, hanem csak szóvá tettem (idézettel), hogy tegnap mi folyt az eredménykövetőben?
ötös műhold
Személyeskedést be lehetne fejezni, mert elég irritáló mindenki számára amit csinálsz.
Ha nem vennéd észre, mindenki próbálja elengedni a témát, te meg itt lovagolsz rajta.

Másrészt elég visszatetsző a stílusod, amivel előadod, hogy itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter és mindezt azért mert mondjuk X évvel ezelőtt rászabadultál az internetre. Ez még nem jogosít fel semmire és nem leszel több vagy jobb bárkinél is.

Úgyhogy légy szíves fejezd be itt a fórumon ezt a beszélgetést, folytasd privátban az illetőkkel.

Köszönöm.

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No de hogy valami hasznos is történjen, szerintetek melyik a "jobb" matchup nektek, a Jags vagy a Phily? Inkább úgy kérdezem, melyik csapattól tartotok/tartottatok jobban?

Szerintem az Eagles védelme kicsivel konzisztensebb összességében (még ha tehetségben gyengébbek is), illetve Cox személyében van is olyan középső fenevadjuk, aki GOD mode esetén szétzúzhatja az egész passzjátékotok.

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
most őszintén neked mi a jó franc bajod van? nincs jobb dolgod mint belekötni mindenkibe aki erre jár és véletlenül nem egyezik a vélemény 100%ban a tiéddel?
Cuchulain82
Kis hülye pöcs, funkcionális analfabéták vagytok - ezek után sajna ezt kell mondanom. Nem tűnt fel, hogy nem kötöttem bele senkibe, hanem csak szóvá tettem (idézettel), hogy tegnap mi folyt az eredménykövetőben?
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
ötös műhold
most őszintén neked mi a jó franc bajod van? nincs jobb dolgod mint belekötni mindenkibe aki erre jár és véletlenül nem egyezik a vélemény 100%ban a tiéddel?
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Amúgy te beteg vagy, üldözési mániád van, komolyan mondom.
flzoli
Én vagyok beteg mi, te kis pats-hater? Te kis doktorbácsi, aki távolról diagnosztizál, meg most már sérteget is...
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerinted ez a mondat azt takarja, hogy remélem Marvin Jonest kiütik a védők? Ember ne legyél már ilyen tényleg.
(Direkt lecseréltem Gronkot, hogy hátha akkor el tudsz vonatkoztatni.)
Bazzani
Pajtás, bízz bennem, én igen jól tudok absztrahálni, ha éppen az kell. De itt most nem az kell. Beidéztem a jóember egy hozzászólását, mégpedig szó szerint, amire te azt írtad, hogy "De ilyet nem ír sehol". Amikor linkkel megmutattam, hogy de bizony, pontosan ezt írta, akkor meg beszélsz mellé.
Tudod, a téma itt nem Marvin Jones volt, hanem egy pats-hater Gronkot érintő (és nem Marvin Jonest, vagy bárki mást érintő) jóslásszerű előrejelzése.
Hogy az a jóember mit is akart ezzel mondani, na látod, az megint nem volt téma. Annyi azért sejthető belőle, hogy nem a Gronknak szánt jókívánságait akarta közölni.
Tényleg, miért véded a védhetetlent?
ötös műhold
Amúgy te beteg vagy, üldözési mániád van, komolyan mondom.
Mért kívánnék bármelyik sportembernek is rosszat?
De ezt itt be is fejeztem, gyárts csak ellenségeket a magad kis világában, akikkel tudsz ügyesen harcolni

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy lenézett, balfasz kis csapatnak drukkolt mindenki, ne kelljen már elnézést kérni azért, mert az esélytelenebbel tartott az emberek nagy százaléka.... Ha egymás között el tudtok normálisan beszélni, akkor a többieket mért hecceled?
Akkor mi a francért csodálkozol, hogy nem normális választ kapsz felfokozott idegállapotban?
flzoli
Te egy igazi szent vagy öcsike. Tegnap is ilyeneket írtál az eredménykövetőbe, hogy pl:
"Na mikor fog elpuhulni a labda?
Vagy megvastagodni a zebrák farzsebe a borítékoktól? 😊"

No meg: "Pf még két ilyen passz Gronknak és tolószékben viszik le"

Egy igazi szent...
ötös műhold
Köszönöm az értő olvasást azoknak, akik vették a fáradtságot és nem vérben forgó szemekkel "értelmeznek"

Hiszed vagy sem tényleg arra gondoltam, hogy Gronk addig szinte csak kórház passz jellegű lasztikat kapott, és ha meg is volt az elkapás akkor is hatalmasat ütött rajta a Jags védő (például Ramsey)

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?
Wyatt
Írtam egy szépet, még most is könnyezek...
sutianap
Akkor este lehet, hogy rálesek

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?
Wyatt
Írtam egy szépet, még most is könnyezek...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs energiám kigooglizni: Ugye Vrabel volt a 2000-es évek eleji-közepi védelem csapatkapitánya?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
ötös műhold
Kapcsolja ki, vagy állítsa le a gépét, vagy nyugodjon békában.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Volt valami lényeges az elmúlt két és fél oldalban, vagy nyugodtan átugorhatom?

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.
Bazzani
Mire jöttél rá vazze? Arra, hogy hiába szedted pontokba a hülyeségeidet, attól azok még hülyeségek maradnak?
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A. A link nem működik.
B. Én továbbra sem látom sehol a mondatban azt amit te bele akarsz magyarázni.
C. Semmivel nem jobb amikor ti mindenben a Pats utálatot keresitek, mint a hater aki mindenben a Pats utálatot látja.
D. A végén még én is Pats hater leszek mert annak szurkoltam, hogy legyen végre főedzőnk. (Van ugye csakhát mégsincs.)
Bazzani
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.
peterk2005
Visszaolvastam. Rájöttem magam is.

több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.
peterk2005
Tényszerű beszólás volt. Miért szólsz bele, és miért butaságot?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A. A link nem működik.
B. Én továbbra sem látom sehol a mondatban azt amit te bele akarsz magyarázni.
C. Semmivel nem jobb amikor ti mindenben a Pats utálatot keresitek, mint a hater aki mindenben a Pats utálatot látja.
D. A végén még én is Pats hater leszek mert annak szurkoltam, hogy legyen végre főedzőnk. (Van ugye csakhát mégsincs.)
Bazzani
Hagyd Bazza. Van aki megéri, van aki nem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.
Bazzani
Innen talán előbb léphet előre. Ez remélem szempont.
zinedine5
Az tuti. 😀
Viszont ha nagyon szereti az LB coach melót akkor tőlünk hamarab lehet újra az.

több mint 6 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 700 — Patriots és Kaposvári KK fan
Felesleges viták helyett nézzünk inkább videókat, mert az tényleg jó dolog:
AFC ceremónia:
 www.patriots.com/video/2018/01/21/afc-trophy-presentation
Matty P 😀
 www.patriots.com/video/2018/01/21/matt-patricia-makes-confetti-angels-after-game



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.
Bazzani
Innen talán előbb léphet előre. Ez remélem szempont.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.
zinedine5
Vagy marad vagy nálunk lesz DC.

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Waddle és Branch játékára van-e valós esély, illetve mennyire lenne rájuk szükség szerintetek?
Én nyugodtabb lennék, ha ők is bevethetőek lennének, meg persze Gronkra is nagy szükség lesz.
Weskho
Elsőre azt mondanám, hogy Branch a fontosabb, de én így látom, hogy amikor elkezd a D működni, akkor nélküle is jól elkaristolunk.
Waddle elvben nem akkora upgrade Fleminghez képest, de gondolom nem véletlenül volt előtte a DC-n. Akárhogy is, a Phily d-line nagy feladat lesz.
Szóval szerintem Waddle fontosabb és remélem felépül.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Ami szerintem fontos, hogy Wilks lett a Cards HC-ja. Ez remélhetőleg azt jelenti, hogy Flores marad.