New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
BB hogy beoltotta Mike-ot 😀
Nyilván feltették neki, hogy készülnek-e arra külön, hogy végre pontot szerezzenek az első negyedben a Super Bowlon. Gyakorlatilag egy kösz bazmeg fejjel felelt, megjegyezve, hogy mindig az a célunk, hogy pontot szerezzünk, és hogy az ellenfél ne szerezzen 😀
Wyatt
Felőlem az első negyedben szerezhettek 7 pontot ha utána egyet se 😛

Ja és igen, idén az utolsó két percben még nem kaptunk pontot! Ezt a hagyományt viszont mi tartanánk. 😊 persze úgy, hogy mi vezetünk.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BB hogy beoltotta Mike-ot 😀
Nyilván feltették neki, hogy készülnek-e arra külön, hogy végre pontot szerezzenek az első negyedben a Super Bowlon. Gyakorlatilag egy kösz bazmeg fejjel felelt, megjegyezve, hogy mindig az a célunk, hogy pontot szerezzünk, és hogy az ellenfél ne szerezzen 😀

több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 093 — Saints GM
Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Szerintem amikor a PO-ban vesztettünk, akkor általában az OL-on (vagy O playhíváson) ment el a meccs, ezért ez a kulcs. Az Eagles védelme nagyon egyben van, sőt az egész csapat. Óriási hiba lenne lebecsülni Titeket bárkinek, mert megérdemelten vagytok a SB-ban Wentz nélkül is (vele még erősebbek lennétek). Evinator jó elemzést adott, csak megerősíteni tudom, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly kizártnak tartottam, hogy meg tudjuk fogni az Atlanta brutál erős és sokoldalú offense-ét és múlt héten is nagyon tartottam a Jags D-től, de szerencsére a stáb megoldotta, mindig kitalálnak valamit és talán ez BB legnagyobb erőssége, hogy tudunk alkalmazkodni az ellenfelekhez.

Amit előnynek érzek még a részünkről, hogy a mostani keret jelentős része játszott már 1 vagy 2 SB-on. Az egész hét médiafelhajtásának és a hosszú félidős szünet kezelésében való rutin sokat számíthat.

Ami biztos 😊 :
Az első negyedben nem szerzünk pontot és 7 ponton belül lesz a meccs 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Falaknál 😊

Szerintem BB tartani fogja magát ahhoz az elvéhez, hogy megpróbálja a legveszélyesebb fegyvert kivenni a játékból és arra szavazok, hogy ezúttal (is) a futás ölése lesz a prioritás.

Ha ez megvan, akkor Foles kezébe adjuk a sorsunkat, hogy passzoljon szét, ha tud.

Erztet szerintem safety segítséggel fogjuk főleg követni, ha őt is sikerül limitálni olyan nagy gond már nem lehet.

Személy szerintem kevésbé tartok Jeffery, Agholor duotól, mintha jött volt Thielen+Diggs, ellenük szerintem jobban szenvedett volna a sec.

Ami a mi támadósorunkat illeti, sok gyors passzos rövid játék várható megspékelve pár hosszú labdával Cooks és Hogan felé. Futásunk valószínűleg nem lesz számottevő, így Bradyre hárul a feladat, hogy haladjon az Offense.

Egyébként egész sok pontos meccset várok, azt sem tartom kizártnak, hogy 50+ meccs lesz, remélhetőleg "hazai" sikerrel 😊
ervinator
A Thielen Diggs párostól én is nagyon tartottam de aztán egy két megmozduláson kívül több nem jutott nekik. Valószínű mert Keenumnak is sok kínja volt. Szerencsére az összhang a védelmi egységeink között idén sokat javult. Reméljük ez még egy meccs erejéig kitart 😊
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Falaknál 😊

Szerintem BB tartani fogja magát ahhoz az elvéhez, hogy megpróbálja a legveszélyesebb fegyvert kivenni a játékból és arra szavazok, hogy ezúttal (is) a futás ölése lesz a prioritás.

Ha ez megvan, akkor Foles kezébe adjuk a sorsunkat, hogy passzoljon szét, ha tud.

Erztet szerintem safety segítséggel fogjuk főleg követni, ha őt is sikerül limitálni olyan nagy gond már nem lehet.

Személy szerintem kevésbé tartok Jeffery, Agholor duotól, mintha jött volt Thielen+Diggs, ellenük szerintem jobban szenvedett volna a sec.

Ami a mi támadósorunkat illeti, sok gyors passzos rövid játék várható megspékelve pár hosszú labdával Cooks és Hogan felé. Futásunk valószínűleg nem lesz számottevő, így Bradyre hárul a feladat, hogy haladjon az Offense.

Egyébként egész sok pontos meccset várok, azt sem tartom kizártnak, hogy 50+ meccs lesz, remélhetőleg "hazai" sikerrel 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hogy klasszikust idézzek:
"Csá gyíkok, én léptem."
11-12 év elég volt itt.
Gyulus
Abszolút megértem.
Megvárom még az SB-t , vége a szezonnak és lépek én is.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hogy klasszikust idézzek:
"Csá gyíkok, én léptem."
11-12 év elég volt itt.
Gyulus
Az oké, hogy felnövünk, de az önérzetünknek nem kell velünk nőnie. 😉

Baggio teljesen korrektül lekommunikálta a történteket, shawnka humora meg kissé morbid, na bumm. Végülis a Pats nyert, 3 SB négy éven belül, és jövő héten Foles vezeti az ellenfelet. Nem szép az élet?

több mint 6 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hogy klasszikust idézzek:
"Csá gyíkok, én léptem."
11-12 év elég volt itt.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Majd beír valaki az Eagles topicba,hogy ez a topic már újra használható?
Mert 3 napja megy a karate,a nagy semmiről....

Nagyon meg fogom köszönni addig is legyen veletek az erő!
meg a puffin

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Moderátjogot Steznek!

több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
egyébként jó tipp: tudom azért van a szerkesztő/moderátor, hogy felügyeljen de ha bármikor elfajul a helyzet és esetleg még nem nézett be egy szerkesztő/moderátor se az adott topikba, nyugodtan írjon valaki PM-et az egyiknek, hogy kéne egy kis figyelmeztetés/takarítás vagy bármi más. Nyilván tisztába vagyok vele, hogy az "árulkodás" se a legszebb megoldás de lehet, hogy meglehetne előzni bizonyos dolgokat vele
egyelőre ban jogunk még nincs, de mint mondtam kiküszöbölhetőek szerintem a problémák

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 756 — No es importante
Baggio, köszönet amúgy a munkátokért és tudom, hogy kevesen vagytok, de érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy több moderátor legyen az oldalon, akár olyan fórumtagok akiket többnyire mindenki tisztel és aki vállalja a dolgot, de minimum felül tud emelkedni bizonyos dolgokon és el tudja látni a moderátori feladatot egy eredménykövetőben.

Egy próbát talán megérne, aztán vagy lesz rá elég számú és megfelelő jelentkező vagy nem.
Solymi
pillanatnyilag egyetlen ember tud admin/moderátori jogot elvenni/kiosztani, az oldal webmestere és tulajdonosa, valentinx (banolni se tudunk bájdövéj)
számos más fejlesztéssel együtt már rég lebeszéltük ezt is, de amíg ő ennek nem áll neki (szabadidejében), addig nincs mit tenni, mint várni
szerkesztőket keresünk nagy erőkkel, de igazából senki nem kapkod a lehetőségért, még akkor sem, ha Patriots-os könyvet lehet érte kapni 😊

a kellemetlenségekért elnézést


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gedam 5 692
poén lenne, ha mark wahlberg elővenné a döntőre az eagles mezt:
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Működött? Persze. Aztán ha nem vagytok kielégülve PM-ben mehet tovább, itt bőven elég az offból. Így is 2 perccel többet szántam az egészre, mint amennyit ér.
shawnka
Nem akarnám tovább folytatni a témát, de akkor neked is ajánlom azt amit (ezek szerint tévesen és valszeg most is) Empty taxinak mondtam:

Ha eldurvul az eredménykövető, akkor lehet ám bant is osztani mint máshol.
Nem túl bonyolult a dolog, ha érzed, hogy már patkányosodik a helyzet, akkor figyelmeztesd az embereket, hogy vegyenek vissza, különben jön a törlés/topik zárás illetve aki folytatja annak mondjuk 3-4 hét ban, hogy az SB-t se trollkodja szét.

Tudom, lehet némítani is, de akkor annak meg ugye nem lenne jó vége.

Másrészt ha meg nem tetszik tudni normálisan ellátni a feladatot, akkor ne is tessék belekontárkodni, utána meg hőzöngeni.

Ahhoz meg, hogy ide küldöd őket, külön gratula...a hozzászólás meg, hogy "ti" ennél patkányabb módon savazzátok a Saints-et, hááát...nem az én szégyenem és nem rólam állít ki bizonyítványt.

shawnka két éve nem szerkesztője az oldalnak, én nem is értem, hogy mitől csapott fel hirtelen ilyen önérzetes módon moderátornak, de ezúton jelzem, hogy az ő véleménye nem tükrözi a bowl.hu álláspontját
baggio 🏈
Baggio, köszönet amúgy a munkátokért és tudom, hogy kevesen vagytok, de érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy több moderátor legyen az oldalon, akár olyan fórumtagok akiket többnyire mindenki tisztel és aki vállalja a dolgot, de minimum felül tud emelkedni bizonyos dolgokon és el tudja látni a moderátori feladatot egy eredménykövetőben.

Egy próbát talán megérne, aztán vagy lesz rá elég számú és megfelelő jelentkező vagy nem.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Most tanultam: "Ha nem bírod a bantert, akkor nagyon sajnálom.
A Saints sokkal borzasztóbbakat szokott kapni tőlünk,
"
Vagy ezt: "pont ilyenkor kéne megállni, és nem "visszaszúrni", talán akkor változna lassanként az átlag mentalitás, de így biztosan nem fog, sőt. Ha meg nem zavar, akkor fogadd el a fröcsögést is."

Önigazolás. A két válasz közül kiválasztottad azt, amelyik illeszkedik az attitűdödhöz, a másikat ignoráltad. 😕

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 002 — Ajmo Vatreni
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Ott a hozzászólás végén egy mosolygós arc. Az ám jelent valamit.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezt már korábban be akartam tenni. Brady 400. TD-je a Jags ellen született. Amendola kapta el. Ugyanaz a játék volt, mint most vasárnap a győztes TD.

 twitter.com/PFF_Steve/status/955295700652347392

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
tomi-tomi legtöbb lájkot kapott hozzászólását újra beidézem, hogy legyen nyoma:
baggio 🏈
Köszönöm!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Mi három napja a konferenciagyőzelmünkkel szeretnénk foglalkozni...

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tamás. Ha nem bírod a bantert, akkor nagyon sajnálom.
A Saints sokkal borzasztóbbakat szokott kapni tőlünk, HajdúImi tudna mesélni ugye.
shawnka
Mit fogsz tenni legközelebb azért, hogy a következő Pats-es eredménykövető ne "egy nagyon alja, nagyon patkány eredménykövető" legyen? Illetve mit fogsz tenni azért, hogy "Tudjuk, hogy ezért nem voltatok ott, de a playoffban állandóan ez van." megváltozzon? Mit fogsz tenni azért, hogy az oldal egyik legnagyobb közössége a zrikák szokásos szintje mellett fórumozhasson az eredménykövetőben?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
shawnka két éve nem szerkesztője az oldalnak, én nem is értem, hogy mitől csapott fel hirtelen ilyen önérzetes módon moderátornak, de ezúton jelzem, hogy az ő véleménye nem tükrözi a bowl.hu álláspontját

ettől függetlenül a személyeskedést is illene mellőzni, viszont a kommentek törlésénél nagyobb butaságot nem tudok elképzelni, nem is értem, hogy mire gondolt

a két Belichick és Brady könyv ellenben továbbra is elérhető még a vállalkozókedvűek számára, szóval a felesleges vita helyett most már tényleg próbáljunk meg szakmázgatós irányba elindulni, ha lehet

---

tomi-tomi legtöbb lájkot kapott hozzászólását újra beidézem, hogy legyen nyoma:

Gondolom viccnek szánta, csak néhányan komolyan vették és szót fogadtak...
Boston
Minden bizonnyal.

"nem a Patsel van a baj, jók, nem lehet tőlük elvenni, és a bírók nem is fogják... inkább ezekkel a 60 éve Pats drukker buzikkal már igen
Heisman Trophy
ISTENEM ÉV KOMMENTJE #2

nem kapok levegőt 😀 😀
"
shawnka nyolc perccel a Pats-Jags eredménykövető bezárása előtt.

Oxigénhiányos állapotban van igazán vicces kedvében az ember.

Ez az oldal Magyarország leg.... amerikai foci oldala.

Ez az oldal évek óta ígért fejlesztéseket nem valósít meg.
Ez az oldal évek óta minimális szakmai tartalmat termel az olvasó számára.
Ez az oldal néhány éve átengedte az Eredménykövetőt az infantilis ámokfutásnak.
Az egyetlen (profilba illeszkedő) komolyan vehető megmaradt értékére (Csapatfórumok) a saját vezetője/szerkesztője/adminja uszítja rá az ámokfutókat az év 2.-3. legfontosabb mérkőzése után.

Vagy jogosan vagyunk büszkék arra, hogy itt normális légkörben ütköznek a vélemények és ez nem az nso hisztérikus közönségének a terepe, és ezzel a felelősséggel szerkesztem/adminisztrálom az oldalt, vagy "mondanám hogy leszophatnak a peccesek, de amilyen buzik..." (Igen, ezt a csodálatos színvonalat tették tönkre a peccesek az eredménykövetőben (is!).)
tomi-tomi
baggio 🏈
Az Úr elvette, az Úr visszaadta! 😊 Halleluja testvérek! 😀