New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az Eagles-topicban van egy – szerintem – kifejezetten mókás ellenszurkolói dal, a kellően nyitottaknak ajánlom 😊

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Még egy tükörsima MVP díjat sem tudtok úgy megnyerni, hogy ne legyen belőle Gate. Tipikus.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most akartam én is hozni:
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/02/02/nfl_2017_mvp/
NB2
Kicsi helyesbítés, nem a liga egyik alkalmazottja, hanem a Patriotsé tartja ügyetlenül 😊

Ettől még Brady kapja meg, az eddig sem volt kérdés

És ahogyan a csevegőben is írtam hetekkel ezelőtt, így lenne szép kerek, ha neki sikerülne megtörnie ezt az átkot 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Na ha tényleg Brady az MVP akkor legalább 2 átkot kell megtörnie....
MVP és legtöbb yardot passzoló nem nyer SB-t... FUCK

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Azt írják Greg Schiano-t is meghallgatjuk a DC poszt kapcsán.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Most akartam én is hozni:
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/02/02/nfl_2017_mvp/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Itt beszélgettek szobrokról, meg Bibliáról, közben meg MVPGate van! 😊
A gála egyik szervezője írással (fűzővel) kifele tartotta a mappáját. Le is fotózta valaki, hogy Brady veszi át a díjat. Alatta meg szépen ott a köszönő beszéd.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Maga a szobor nem olyan magas ,szóval a mezt rárakni nem nem veszélyes.
Csak ki kell várni,hogy a mindig ott olálkodó turistákat lehúzó fekete srácok eltűnjenek...

pénzt kéregetnek ,hogy majd ők fotóznak a szobornál téged a saját telefonoddal stb
Janek
ez nagyon jó biznisznek hangzik, nem is értem hol mehetne félre a dolog😉
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
 dailysnark.com/patriots-fans-put-brady-jersey-rocky-statue-philadelphia/
cspeti98
Ez nálam már túlmegy a jópofaság határán, nem szeretem az ilyeneket :/
Egon
Jaj ne már, ez simán poén. Ha összefirkálták/megrongálták volna vagy bármi, akkor oké. De istenem, rárakni egy Brady-mezt, simán csak trollkodás. Pláne, hogy előtte rakta ki Sly ezt a képet
 www.instagram.com/p/Beazth2jnE7/?taken-by=officialslystallone
Meg ezt
 www.instagram.com/p/Bedw3S0jut8/?taken-by=officialslystallone
Most meg ezt
 www.instagram.com/p/Bem9MbADN7d/?taken-by=officialslystallone

Ennyi azért nehogy már ne férjen bele 😛
Wyatt
Akkor most pl te szeretned ha valaki felmaszna a hosok teren levo szobrokra es ratenne barmi fele dolgot, csak mert jopofa? Es ekozben kitenne a szobrokat barmi nemu serulesveszelynek, mert o olyan jopofa?

Az egyik online fake dolog, a masik meg egy emlekmu. Es hogy jutott fel a szoborra, hogy tette oda hogy ott maradjon?
Biztos szakkepzett ember volt, nem berugva es vigyazott is a szoborra stb. Siman megserulthetett volna a szobor, csak azert mert jopofa...Erre szoktak azt is mondani hogy jo pofa, de jo pofan is...

Szoval ne hasonlitsuk mar ossze egy kamu kepet, egy valos dologgal, meg annak az esetleges megrongalasaval. Mert a jo pofa gyerek vagy gyerekek biztos tudjak, hogy ne tegyenek kart benne, meg a szobron maszni belekapaszkodni, hogy feltegye a dolgot amugy is normalis dolog. Ja nem. .: )
gabistar
Ki is lőhették volna...




több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Maga a szobor nem olyan magas ,szóval a mezt rárakni nem nem veszélyes.
Csak ki kell várni,hogy a mindig ott olálkodó turistákat lehúzó fekete srácok eltűnjenek...

pénzt kéregetnek ,hogy majd ők fotóznak a szobornál téged a saját telefonoddal stb

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Biztos szakkepzett ember volt, nem berugva es vigyazott is a szoborra stb. Siman megserulthetett volna a szobor, csak azert mert jopofa...Erre szoktak azt is mondani hogy jo pofa, de jo pofan is...
gabistar
Ha ettől megsérül az a szobor, akkor ott már gondok vannak. Meg alapból milyen már az, hogy a legrosszabból indulsz ki? Lehet, hogy létrával mentek oda, gondosan vigyázva és úgy tették rá a mezt 😀

Egyébként meg Giants mezzel is eljátszották ugyanezt és ott idézték is a rendőrséget:

"As far as us actively investigating, no one has reported it. We're not treating it like a crime. If they wrote on it, spray painted it, that'd be a different story."

 www.tmz.com/2015/10/19/philadelphia-police-giants-jersey-on-rocky-statue-crime-against-humanity/

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Jó hír, Gronk teljesítette az agyrázkódás protokollt 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 dailysnark.com/patriots-fans-put-brady-jersey-rocky-statue-philadelphia/
cspeti98
Ez nálam már túlmegy a jópofaság határán, nem szeretem az ilyeneket :/
Egon
Jaj ne már, ez simán poén. Ha összefirkálták/megrongálták volna vagy bármi, akkor oké. De istenem, rárakni egy Brady-mezt, simán csak trollkodás. Pláne, hogy előtte rakta ki Sly ezt a képet
 www.instagram.com/p/Beazth2jnE7/?taken-by=officialslystallone
Meg ezt
 www.instagram.com/p/Bedw3S0jut8/?taken-by=officialslystallone
Most meg ezt
 www.instagram.com/p/Bem9MbADN7d/?taken-by=officialslystallone

Ennyi azért nehogy már ne férjen bele 😛
Wyatt
Akkor most pl te szeretned ha valaki felmaszna a hosok teren levo szobrokra es ratenne barmi fele dolgot, csak mert jopofa? Es ekozben kitenne a szobrokat barmi nemu serulesveszelynek, mert o olyan jopofa?

Az egyik online fake dolog, a masik meg egy emlekmu. Es hogy jutott fel a szoborra, hogy tette oda hogy ott maradjon?
Biztos szakkepzett ember volt, nem berugva es vigyazott is a szoborra stb. Siman megserulthetett volna a szobor, csak azert mert jopofa...Erre szoktak azt is mondani hogy jo pofa, de jo pofan is...

Szoval ne hasonlitsuk mar ossze egy kamu kepet, egy valos dologgal, meg annak az esetleges megrongalasaval. Mert a jo pofa gyerek vagy gyerekek biztos tudjak, hogy ne tegyenek kart benne, meg a szobron maszni belekapaszkodni, hogy feltegye a dolgot amugy is normalis dolog. Ja nem. .: )
gabistar
Jézusom.. 😕 Azt hittem, már túl vagyunk december 17-én.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 dailysnark.com/patriots-fans-put-brady-jersey-rocky-statue-philadelphia/
cspeti98
Ez nálam már túlmegy a jópofaság határán, nem szeretem az ilyeneket :/
Egon
Jaj ne már, ez simán poén. Ha összefirkálták/megrongálták volna vagy bármi, akkor oké. De istenem, rárakni egy Brady-mezt, simán csak trollkodás. Pláne, hogy előtte rakta ki Sly ezt a képet
 www.instagram.com/p/Beazth2jnE7/?taken-by=officialslystallone
Meg ezt
 www.instagram.com/p/Bedw3S0jut8/?taken-by=officialslystallone
Most meg ezt
 www.instagram.com/p/Bem9MbADN7d/?taken-by=officialslystallone

Ennyi azért nehogy már ne férjen bele 😛
Wyatt
Akkor most pl te szeretned ha valaki felmaszna a hosok teren levo szobrokra es ratenne barmi fele dolgot, csak mert jopofa? Es ekozben kitenne a szobrokat barmi nemu serulesveszelynek, mert o olyan jopofa?

Az egyik online fake dolog, a masik meg egy emlekmu. Es hogy jutott fel a szoborra, hogy tette oda hogy ott maradjon?
Biztos szakkepzett ember volt, nem berugva es vigyazott is a szoborra stb. Siman megserulthetett volna a szobor, csak azert mert jopofa...Erre szoktak azt is mondani hogy jo pofa, de jo pofan is...

Szoval ne hasonlitsuk mar ossze egy kamu kepet, egy valos dologgal, meg annak az esetleges megrongalasaval. Mert a jo pofa gyerek vagy gyerekek biztos tudjak, hogy ne tegyenek kart benne, meg a szobron maszni belekapaszkodni, hogy feltegye a dolgot amugy is normalis dolog. Ja nem. .: )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tökre déja vu-érzés kapott el valamiért 😀
Wyatt
2008 februárjában jársz 😉 😛?
dande
Hehe 😊
Inkább 2015 februárjában feelingem volt. Pedig lehetne 2005 februárja is 😊)

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tökre déja vu-érzés kapott el valamiért 😀
Wyatt
2008 februárjában jársz 😉 😛?
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kell még érv? 😀
Wyatt
Ez számomra elég ízléstelen, pedig nem vagyok vallásos, álszent meg főleg nem. De akkor is.

Kb. hasonló, mintha valaki a másik végletbe mászna el és azt írná ki valahová, hogy Cicciolina életében 10 sassal, és 20 kecskével dugott, ergó megvan a nyertes. Akkor már inkább jósoltassák meg a helyi állatkert orángutánjával. 😀
peterk2005
Ez csak egy válasz egy Eagles szimpatizáns templom igehirdetésére. (Eagle 33, Patriots 0 említés a Bibliában)

Illetve arra bizonyíték, hogy a szurkolás közel tud kerülni a hithez.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Hát ez valami zseniális 😀
 www.youtube.com/watch?v=z11AQWFo11o
Wyatt
Tavaly ez volt a sláger 😊


Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
4. rész 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27415575_2089093694657705_759712842021601280_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Tb6HahJZ2JwAb5bUZBy&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBWwOBxoP84l6DWTiG40H85FDk78VtZtpI45rkMPn_8CA&oe=66215AD5
S1:E4 The Emotional Game | Two things matter more than anything to Tom Brady: football and family. Chapter IV explores the push-pull between Tom’s supreme dedication to his sport,... | By Versus On WatchFacebook
Two things matter more than anything to Tom Brady: football and family. Chapter IV explores the push-pull between Tom’s supreme dedication to his sport,...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tökre déja vu-érzés kapott el valamiért 😀

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Kell még érv? 😀
Wyatt
Ez számomra elég ízléstelen, pedig nem vagyok vallásos, álszent meg főleg nem. De akkor is.

Kb. hasonló, mintha valaki a másik végletbe mászna el és azt írná ki valahová, hogy Cicciolina életében 10 sassal, és 20 kecskével dugott, ergó megvan a nyertes. Akkor már inkább jósoltassák meg a helyi állatkert orángutánjával. 😀
peterk2005
Valójában te állítasz párhuzamot a Biblia és Ciccolina között.
Holott maximum annyi közös van bennük, hogy mindkettőben szerepelt kígyó.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell még érv? 😀
Wyatt
Ez számomra elég ízléstelen, pedig nem vagyok vallásos.

Kb. hasonló, mintha valaki a másik végletbe mászna el és azt írná ki valahová, hogy Cicciolina életében 10 sassal, és 20 kecskével dugott, ergó megvan a nyertes. Akkor már inkább jósoltassák meg a helyi állatkert orángutánjával. 😀
peterk2005
Hát sajnálom, engem például nem zavar, én viccesnek tartom. 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kell még érv? 😀
Wyatt
Ez számomra elég ízléstelen, pedig nem vagyok vallásos, álszent meg főleg nem. De akkor is.

Kb. hasonló, mintha valaki a másik végletbe mászna el és azt írná ki valahová, hogy Cicciolina életében 10 sassal, és 20 kecskével dugott, ergó megvan a nyertes. Akkor már inkább jósoltassák meg a helyi állatkert orángutánjával. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kell még érv? 😀