New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ne legyetek már ennyire szemellenzőben 😀 ("mondtatok", tomi-tomi pl biztosa). Ez a f@sz leszervezte a stábját, leigazoltatta őket a Colts-cal, bejelentette az érkezését, majd úgy döntött, hogy "bocs, inkább mégsem". Nem arról van szó, hogy az előrehaladott tárgyalások során kihátrált. Az NFL-ben pedig pont létezik olyan státusz, hogy félhivatalos, ami a rugalmatlan és túlzottan garanciális szabályrendszer kijátszása miatt jött lére, azaz nem nevezheted ki HC-nak amíg még nincs vége számára a szezonnak.

Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen' agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
tomi-tomi azt mondta, hogy "Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek."
Ezt Te így értelmezted: "A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania"

Nos, azóta egyértelmű lett, hogy a Pats oldaláról voltak események. Fekete-fehér világban egyértelmű, hogy JMC egy patkány, egy geci és így tovább.

Csak én nem hiszek a fekete-fehér világban. S nem hiszek abban sem, hogy 31 ártatlan bárány két évtizede hagyja, hogy a gonosz farkas folyamatosan átbassza őket.

Az integritás egyik bajnoka letette a nagyesküt tavaly márciusban, hogy a franchise ékköve szeptemberben szétdobál minden ellenfelet. Júniusban ezt meg is erősítette. Hogy-hogy nem júliusban PUP listára került Luck. Azóta dobált pár napon keresztül; ment is IR-re. Európai rehab. Most meg csak kijött Scheftertől egy tweet, hogy talán újabb műtét szükséges.

Irsay gond nélkül baszott át mindenkit, legfőképp a saját táborát. Két eset lehetséges. A) Most JMC-nek vetített. B) Most őt baszták át. B) esetben a kifizetetlen kurva "Engem most itt megerőszakoltak!" kiáltása jut eszembe.


Jogászként elítéled JMC-t, hogy egy szóbeli egyezséget felrúg. Semmi bajod nem volt azzal, hogy Kancellár egy aláírt szerződést nem akart teljesíteni. Mi lenne, ha nem a peccet használnád/használnátok projekciós felületként? Baszki, ti tényleg komolyan gondoljátok, hogy a 32 franchise-ból egy a geciláda, aki a 31 Lancelot idilli lovagi játékát teszi tönkre? Ki a bánat hord itt szemellenzőt?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
De tényleg miről beszélgettek?

Egyrészt nem tudom, mit vártok a Pats fanoktól?
Tépjék meg a ruhájukat, vagy közös nagy kartában jelezzék, hogy elhatárolódnak JMD-től?
Írják ki az aláírásba, hogy "vállalom, buzi vagyok"?

Ti meg Kedves Pats fanok ne kezdjetek mosakodni olyan dolgok miatt, amire 0 ráhatásotok van!

Amúgy az eljárás az no comment.
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Nem volt szerződése, nem volt mit felbontani.

Belichick is átb@szta a Jetset mégis mindenki sorban állna érte, a Giants is mindent megadna azért, hogy odamenjen. Ha JMD is lesz ilyen jó egyszer, (kétlem), akkor majd érte adna meg minden csapat bármit, hogy ott legyen HC, függetlenül attól, hogy mi történt. Ilyen a popszakma.

Ez pedig nem üzleti élet, hanem alkalmazás, "hire", munkáltató - munkavállaló viszony. (Ott amúgy az írásbeliség kötelező kellék. JMD nem kötelezte el magát jogilag, ezért nincs is jogi következménye a lépésének.)

Minden NFL forrás szerint JMD volt a legkeresettebb HC jelölt a piacon, a Giants és a Titans is ajánlatot tett neki. Gondolom, Mara sem a két szép szeméért szerette volna megszerezni és a ha most ott lenne, akkor JMD-t szopkodná az összes Giants drukker, hogy milyen fényes jövő és kreatív játékhívások várnak a csapatra. Most meg mocskolod, amiért visszalépett. No comment.
Burkus
Szerződés nem volt , de megegyeztek már mindenben és aki ilyet tesz annak a jellemében azért vannak bajok, ha nem vagyok biztos akkor nem megyek Indybe maradok vagy megyek máshová!
Ha elolvasod a Giants topikban írtam erről amikor úgy nézett ki , h jó esély van rá, h ő jön . Én le is írtam, ide ő ne jöjjön, mert amit a Denvernél csinált azt nem szeretném NY-ban is viszontlátni! És most örülök, mert igazam lett és ő semmit nem változott! Én már akkor szidtam amikor még csak szóba került a neve nálunk, ez nálam nem újdonság.

BB azóta azért sokat letett az asztalra és ő ezt egyszer csinálta meg. Biztos vagyok benne, hogy ez akkor hatalmasat szólt és azután nem tolonganak érte ha besül nálatok. JMD-nek ez már a második eset . Ő vagy nálatok lesz sikeres vagy sehol, mert neki annyit kellene bizonyítania, h újra esélyt kapjon ha azt megteszi akkor ti nem engeditek el őt! De szerintem a jelleméből is adódóan ha tényleg kinevezitek idén vagy 1-2 év múlva BB nélkül megint felsül sztem!
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Már bocsánat, de mintha nem történt már volna jópár hasonló eset akár az NFL-ben, akár máshol.
Vagy az nem lehet, hogy a Colts hamarabb jelentette be az egészet mint kellett volna?
De még ha Kraft az utolsó pillanatban közbelépett, az is azt jelenti, hogy McD-nek voltak kétes érzései velük kapcsolatban. Most jobb lett volna ha menet közben lelép, mert bocs, én nem ezt a lovat akartam?

Ha bárki csinálja ezt a Pats-szel, akkor is azt mondom, hogy rendben van. Még mindig jobb a Coltsnak, hogy most visszalépett minthogy menet közben tette.

BB is lemondott a Jets HC állásából, mert nem volt biztos a tulajokban. Más is tett már hasonlót.

Vagy te elvállalnál egy olyan munkát amire vágysz, de ódzkodsz is, mert a körülmények miatt rossz érzésed van? Nem lépnél vissza az utolsó vagy akár az utolsó utáni pillanatban? Mondjuk nem mintha aztán ne tudta volna otthagyni, szóval nem értem a felháborodást.

több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Nem volt szerződése, nem volt mit felbontani.

Belichick is átb@szta a Jetset mégis mindenki sorban állna érte, a Giants is mindent megadna azért, hogy odamenjen. Ha JMD is lesz ilyen jó egyszer, (kétlem), akkor majd érte adna meg minden csapat bármit, hogy ott legyen HC, függetlenül attól, hogy mi történt. Ilyen a popszakma.

Ez pedig nem üzleti élet, hanem alkalmazás, "hire", munkáltató - munkavállaló viszony. (Ott amúgy az írásbeliség kötelező kellék. JMD nem kötelezte el magát jogilag, ezért nincs is jogi következménye a lépésének.)

Minden NFL forrás szerint JMD volt a legkeresettebb HC jelölt a piacon, a Giants és a Titans is ajánlatot tett neki. Gondolom, Mara sem a két szép szeméért szerette volna megszerezni és a ha most ott lenne, akkor JMD-t szopkodná az összes Giants drukker, hogy milyen fényes jövő és kreatív játékhívások várnak a csapatra. Most meg mocskolod, amiért visszalépett. No comment.
Burkus
Ilyen féreg ha a Giantsba jött volna, nem is néznék több amerikai focit, kitérnék a hitemből. Majd szépen ki fogom röhögni JMD-t amikor maradt NE-ben, és majd a Shurmur féle csapat szana szét szopatja Bradyt. Valld be, hogy a keretetek kiöregedett. Nem fog már Brady SB-t nyerni, hiába marad. Ez az igazság! 😊

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Nem volt szerződése, nem volt mit felbontani.

Belichick is átb@szta a Jetset mégis mindenki sorban állna érte, a Giants is mindent megadna azért, hogy odamenjen. Ha JMD is lesz ilyen jó egyszer, (kétlem), akkor majd érte adna meg minden csapat bármit, hogy ott legyen HC, függetlenül attól, hogy mi történt. Ilyen a popszakma.

Ez pedig nem üzleti élet, hanem alkalmazás, "hire", munkáltató - munkavállaló viszony. (Ott amúgy az írásbeliség kötelező kellék. JMD nem kötelezte el magát jogilag, ezért nincs is jogi következménye a lépésének.)

Minden NFL forrás szerint JMD volt a legkeresettebb HC jelölt a piacon, a Giants és a Titans is ajánlatot tett neki. Gondolom, Mara sem a két szép szeméért szerette volna megszerezni és a ha most ott lenne, akkor JMD-t szopkodná az összes Giants drukker, hogy milyen fényes jövő és kreatív játékhívások várnak a csapatra. Most meg mocskolod, amiért visszalépett. No comment.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Mike Reiss (aki Pats-ügyekben megbízható ) azt írja, hogy közelálló források szerint szó sincs arról, hogy Belichick menne, az ő helyzete egészen biztos 2018-ra. Kraft „ultra-agresszív” nyomást helyezett JMD-re az elmúlt napokban, olyat, hogy ha ilyen lett volna egy hónappal korábban, biztos nem keres magának máshol HC állást. A másik faktor a család, a feleség és a négy gyerek: 2009-10-es denveri és a 2011-es ramses állás – és az a csapás, amit ez a családja számára jelentett – értékelendővé tett JMD számára a stabilitást, mivel 2012 óta New Englandben van. A harmadik említett faktor – ez nekem elég fura – hogy JMD ragaszkodása az elmúlt napokban egyre nagyobb lett a Pats iránt, egyre fontosabbnak tartotta a Pats organizáción belül kialakult kapcsolatait. Végül ezeknek a kapcsolatoknak az erőssége – amelyekhez párosultak Coltssal kapcsolatos elvárások – fontos faktort jelentettek a döntésnél. Én ezt úgy értelmezem, hogy lehet, hogy Luck állapota, a roster állapota vagy egyéb ok miatt irreálisnak érezte a Colts elvárásait.

Adam Schefter szintén azt írja, hogy JMD kezdettől fogva nem volt biztos a döntésben, ezt mutatta a második megbeszélés a Colts staffal és azzal, hogy JMD vacillál, a Colts FO is tisztában volt, JMD folyamatosan jelezte a Colts vezetés felé, hogy időre van szüksége, hogy kiforrjon a döntése és hogy ezt meg kell vitatnia a családdal. Schefter szerint nem a pénz volt a döntésnél a legfontosabb motiváció, hanem a család New Englandből Indianapolisba való költöztetése .
Burkus
Ez màr a kimosdatàs része a szarból ami keveredett...
Még ha van is igazsàg tartalma.
Ködösítés is egyben!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Isti81
Egy kellemes, selymes, meleg érzés, némi homoerotikus felhanggal. De semmi buzulás!

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!

Isti81
Megjegyzem, BB majdnem ugyanezt játszotta el, szal erre ne vegyél mérget.
több mint 6 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Na, de ha JMD marad, Brady marad, BB marad, Gronk marad, akkor most összeomlott a dinasztia vagy sem? Vagy az összemolás Butler távozása miatt már automatikus?
vpi
Az már sokkal korábban elkezdődött, BB már 2004-ben Milloy elküldésével elvesztette az öltözőt, azóta omlik össze a dinasztia.

több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Be kell vallani nagy gecik vagyunk😊 Egy napot adtunk a hatereknek, de megint villantottunk egyet😊
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, de ha JMD marad, Brady marad, BB marad, Gronk marad, akkor most összeomlott a dinasztia vagy sem? Vagy az összemolás Butler távozása miatt már automatikus?
vpi
Nekem is ez járt a fejemben. Kell egy jó DC és ki kell foltozni a lyukakat a D-ben free agentekkel, a visszatérő sérültekkel (HT, Rivers, Valentine) és egy jó drafttal. Ebből így bármi lehet. Szerintem ezért is megy mindenhol a nagy sírás a többi topicban egy kis morális felhanggal. Van a Kóc topicban, aki már abban bízik, hogy JMD döntéséért a többi csapat játékosai majd tönkreveri fizikailag Bradyt. Moral insanity.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Na, de ha JMD marad, Brady marad, BB marad, Gronk marad, akkor most összeomlott a dinasztia vagy sem? Vagy az összemolás Butler távozása miatt már automatikus?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legjobb a sztoriban, hogy az edzőhaverjait elvitte magával Indybe, aláírták a szerződést, várják ott a Főnit, erre bemutatja a fakkot nekik, és most ott vannak, teljes bizonytalanságban. Remélem ha Bostonban járnak, minimum leköpik a kocsiját.
PEEtör
Ez a te olvasatod.
Olyan is lehetséges, hogy szerzett pár havernak olyan fizut, amit addig sose kaptak meg, ráadásul Indianapolisban a stressztől se kell tartaniuk. 1/3 vagy 1/5, na bumm. 😉

Valójában annyi infóból próbál meg egyelőre mindenki okoskodni, és kategórikus kijelentéseket tenni, amiből a saját életében egy 200 forintos döntést se szívesen hozna meg.
Sobri Jóska
Nem tudom, hogy csak a pénz motiválja-e őket, de te is tutira el tudsz vonatkoztatni, ha mondjuk a haverod a főnök, vagy egy tök random arc, aki lehet hogy teljesen más, neked ellentétes módszerek alapján dolgozik.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A legjobb a sztoriban, hogy az edzőhaverjait elvitte magával Indybe, aláírták a szerződést, várják ott a Főnit, erre bemutatja a fakkot nekik, és most ott vannak, teljes bizonytalanságban. Remélem ha Bostonban járnak, minimum leköpik a kocsiját.
PEEtör
Mindenképpen maradnak az ESPN szerint. Amúgy minden érdemi jelölt nemet mondott a Coltsnak (Vrabel, Nagy, Wilks, Rhule, stb.). - biztos véletlenül.
Burkus
Az megvan hogy fel se ajánlották JMD-n kívül másnak? Nagyról jöttek elsőnek a hírek h hát nem tetszett neki a Colts és a Bears jobban tetszett. Csak az maradt ki hogy fel se ajánlották másnak. 😉

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Csak mondom, hogy az én bátyám már negyedikes, és elveszi a bicajod, ha óberkodsz.
[/quote]En megveszem ha kek, akkor tudjak hogy ferfi vagyok. Ha nagy sar van melltartot kell vegyek es ez becsapos tud lenni. 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kíváncsi vagyok, hogy ha esetleg pár éven belül elmegy BB, mennyire lesz ez itt álommeló. Persze biztosan kötődik JMD a városhoz, de pár éven belül ekik szinte biztos elmennek: Brady, Edelman, Amendola, McCourty, Gronk (?), Solder. Persze remélhetőleg lesz is addig pár jó találat, de itt is majd fel kell építenie mindent.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mármint az a tény, hogy a Pats=Starkok?
😊))))
Sobri Jóska
Húúúúú, de Cersei-es világlátás 😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.
tomi-tomi
1/3-on kihúzhatná a saját QB-ját akár Luck helyett, ha ez igaz lenne, szerintem ez nem elég érv.
somoskovig
Nem persze. Nem egy tényező döntötte el. (Azért Luck minőséget nem találsz minden bokorban.)

Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek. (Mit tudom én, most kapta meg a hivatalos munkaköri leírását, felelősségi területeit és ez nem egyezett 100%-ig a szóban megállapodottakkal.)
tomi-tomi
Valszeg ez lehet a háttérben😊. A Colt csúnyán megvezette őt és így nem maradt más választása, mint fájó szívvel marad nálatok😊. Csak el jutunk oda nemsokára, hogy végül is áldozat ebben a történetben😊.
pfefe8
Hát igen-igen sajnálom, hogy minden második mondatot olvasod el.


"the Krafts send their regards"
Eddy
Szerintem inkább:

 images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51DRjTHlLtL.jpg
tomi-tomi
Csak mondom, ti ebben a történetben a Lannisterek vagytok és nem a Starkok!
Isti81
Ebbe nincs igazad.
"A Lannister always pays his debts." JMD pedig most mutatott be.
vpi
A Lannistereket mindenki utálja, hogy finoman fogalmazzak a jellemük kétes, bárkin képesek átgázolni, ármánykodnak, mindenkit átvernek és nem tartják be az ígéreteiket! A Starkok legfőbb jellemvonása , hogy becsületesek és betartják a szavukat! Tegye fel a kezét aki magára ismer!
Isti81
Es az osszes Starknak emeljek magasba a fejet. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Csak mondom, ti ebben a történetben a Lannisterek vagytok és nem a Starkok!
Isti81
a te szempontodból lehet, de azért lehet saját véleményünk is, vagy ez már lefutott dolog?
Cuchulain82
véleményetek nyugodtan lehet, csak a tények nem fognak attól változni.
PEEtör
Mármint az a tény, hogy a Pats=Starkok?
😊))))

Csak mondom, hogy az én bátyám már negyedikes, és elveszi a bicajod, ha óberkodsz.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A legjobb a sztoriban, hogy az edzőhaverjait elvitte magával Indybe, aláírták a szerződést, várják ott a Főnit, erre bemutatja a fakkot nekik, és most ott vannak, teljes bizonytalanságban. Remélem ha Bostonban járnak, minimum leköpik a kocsiját.
PEEtör
Ez a te olvasatod.
Olyan is lehetséges, hogy szerzett pár havernak olyan fizut, amit addig sose kaptak meg, ráadásul Indianapolisban a stressztől se kell tartaniuk. 1/3 vagy 1/5, na bumm. 😉

Valójában annyi infóból próbál meg egyelőre mindenki okoskodni, és kategórikus kijelentéseket tenni, amiből a saját életében egy 200 forintos döntést se szívesen hozna meg.

több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak mondom, ti ebben a történetben a Lannisterek vagytok és nem a Starkok!
Isti81
a te szempontodból lehet, de azért lehet saját véleményünk is, vagy ez már lefutott dolog?
Cuchulain82
Lehet persze, de azért ne kezdjünk el Luckozni, mert azért a Colts nem véletlen jelentette be már mint HC és ezek után lelépni nem vmi elegáns! A Colts végül is ennél csak rosszabban járhatott volna , mert most is bebizonyította JMD, hogy mennyire komolytalan! Én a helyetekben nem is örülnék annyira, h maradt, mert biztos nem azért tette, h élete végéig OC legyen. Amikor ki fogják nevezni Pats HCnak akkor jó eséllyel leépíti a ti csapatotokat is ! Ja és én azokat az embereket sajnálom akiket már odavitt Indybe és őket is átverte a Colts mellett és az egy dolog lenne ha nem tudnak megegyezni, de itt ilyen nem történt! Megállapodtak és kezet ráztak!
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A legjobb a sztoriban, hogy az edzőhaverjait elvitte magával Indybe, aláírták a szerződést, várják ott a Főnit, erre bemutatja a fakkot nekik, és most ott vannak, teljes bizonytalanságban. Remélem ha Bostonban járnak, minimum leköpik a kocsiját.
PEEtör
Mindenképpen maradnak az ESPN szerint. Amúgy minden érdemi jelölt nemet mondott a Coltsnak (Vrabel, Nagy, Wilks, Rhule, stb.). - biztos véletlenül.