New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
vik New England Patriots 43
Elnézést hogy belekontárkodok, én csak egy dolgot nem értek. Tényleg mindenki szerint pro vagy kontra de csak szakmai okai lehetnek ennek a dolognak? Én ezerszer hamarabb gondolnék valamilyen családi hisztire, mint bármilyen nagy tulajdonosig nyúló összeesküvésekben. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy JMD idény végén közölte otthon hogy lehet pakolni, indulunk Indybe, pár nap és oda kell érni, bejelentenek, minden, erre anyu bevágja a durcit, mert már amúgy is unja kicsit a pofáját, hogy oké, mehetsz, én és a gyerekek maradunk.

Én úgy látom hogy JMD ezzel a lépésével nagyon arcot vesztett, méltán mondják rá hogy prosztó, és csak nagyon komoly sikerességgel veheti majd el ennek az élét. Én magamból kiindulva egy munkaadóért, barátért nehezen tudom elképzelni hogy felköpjek és aláálljak, a gyermekeimért viszont kérdés nélkül.

Mindegy, nekem csak ennyi meglátásom van, szerintem egy morcos asszony, egy kis otthoni asztalborogatás sokkal komolyabb dolgokat tud intézni, mint egy tulajtól a labdaleeresztő vizesfiún átívelő szabadkőműves összeesküvés. Szerintem JMD akarta azt a melót indyben, csak nem maradt választása. Ezzel nem akarom kimosni, szerintem is egy prosztó, csak szerintem sokkal valószínűbb az egyéb ok mint a szakmai.
vik
Szerintem ezzel nincs semmi gond, vagyis nem lenne, hogyha jött volna valami óriási családi hepaj. Csak ez amiatt hihetetlen, mert egyrészt JMD esetében hónapok óta tudjuk, mi lesz/lett volna, szóval a családja valószínűleg ezerszer több infót tudott. Akkor nem most hisztiztek volna be, egy nappal a bejelentés előtt hirtelen.

A másik meg az, hogy kétlem, hogy a Colts mondjuk két hete beszélt utoljára McDanielsszel, és akkor a Super Bowl után se szó, se besuéd hivatalosan bejelentették. Azért én azt feltétlezem, hogy a felek a döntő után egyből kapcsolatba léptek, nem pedig egy január 12-án tett ígéret miatt jelentették be emberünket, akivel amúgy január 12-e óta, a megegyezés óta nem is kommunikáltak.

Mondom, én nem látom, hogy itt a család szólt közbe az utolsó pillanatban. Itt szerintem egy valaki tudott olyan erős lenni, hogy elérje azt, ami történt, az pedig Kraft. Most hogy ő azért lépett meg ilyet, mert tényleg nem akarta, hogy totál szétessen a stábotok vagy pedig egyszerűen ki akart baszni az Indyvel, nem tudom. De nem is érdekel igazából. Bármelyik is, nekem egy a fontos, a végeredmény, ami pedig az, hogy nincsen HC-je a Coltsnak.

És egy dolog, hogy nincsen HC-ja, de egyrészt itt közben ha volt másik három kiszemeltünk, ők aláírtak máshová, másrészt pedig az elmúlt két napban szerződtettünk egy fél stábot, egy olyan stábot, amit McDaniels kért.

(Még szerencse, hogy Eagles-fanként ezért nem kell aggódnom.)
Stez
Mondjuk abban van valami ijesztő, hogy azt nem tudod elképzelni, hogy a családja rábeszélje valami egyértelműen hülyeségre, de a főnöke meg simán 😊 De ebből ne legyen vita, csak én teljesen máshogy látom.
vik
Csak az időzítés miatt nem tudom elképzelni. mert ha a család itt belépett volna komolyan, akkor már a Super Bowl előtt/után egyből megtette volna, nem pedig tegnap, akkor, amikor a Colts bejelentette.

A Colts szerintem frissen is visszaigazolást kapott JMD-től, hogy be merte jelenteni, és nekem nehéz elképzelni, hogy a család épp ezek után jött volna valami kamikaze-akcióval.

Nekem ez tényleg Kraft húzásának tűnik.

De ezt sosem fogjuk megtudni, tényleg, úgyhogy ezen kár vitázni. Én is csak tippelek.

Az meg nem szerintem nem mérvadó, ki és mi miatt visszakozott végül JMD, a húzás maga tré volt. Mondjuk én nem utálom emiatt, abból a szempontból még nézek is nagyokat, hogy azért nagyon tökös húzás volt ez tőle, hogy ezt így meg merje csinálni. Legutóbb, aki ilyen tökös volt, na, ő most az NFL történek legjobb edzője.

Persze ez nem garancia arra, hogy JMD is ilyen sikeres lesz, de hát mindennek megvan az oka. JMD döntésének is. Ez van, ilyen ez a popszakma, én elfogadom, és nem is nagyon akarok hisztizni miatta. Sajnálom, hogy nem lesz Colt, azon kevesek között voltam, aki kifejezetten örült volna neki, ha hozzánk jön.
Stez
Abban én is biztos vagyok, hogy JMD rábólintott, és hogy menni akart. Abban is egyet értünk, hogy ez ritka prosztó dolog volt, és arca most nem igen lesz egy darabig ennek az embernek, és kivételes sikereket kell elérnie hogy ezt elfelejtsék neki. Én még abba se nagyon hiszek hogy ő egyszer sikeres HC lesz, remélem Bill tovább lesz a saját helyén mind JMD, és el fog innen kerülni még mielőtt BB feláll és átadja a helyét. Nekem csak az a fura ebben mindenki csak és kizárólag szakmai döntést lát, miközben egy asszony sokkal jobban és könnyebben tud megszorongatni bárkit mint egy főnök.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Akkor mind a 31 franchise makulátlan egyedül mi vagyunk mindenben bünősök meg csalók meg tudja a faszom...
Ha más csinálta volna még kis buksiját is megsimogatnák, hogy nem baj kisfiam... semmi baj...
Kérhetném, hogy legyen egy külön topic Köpködjük a Peccet névvel és mindenki odamehet kiélvezni minden nemtetszését...
ThundersNFL
Nézd, nálunk a tulaj és az interim GM is fel van függesztve különböző huncutságok miatt, egy egykori cheerleader vezette csoport - melynek tagja a HC is - interjúztatja a GM jelölteket eközben, a franchise pedig eladó 😀 Van még kérdés?
gabokocka
Mégsincs annyi köpködés nálatok mint nálunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Akkor mind a 31 franchise makulátlan egyedül mi vagyunk mindenben bünősök meg csalók meg tudja a faszom...
Ha más csinálta volna még kis buksiját is megsimogatnák, hogy nem baj kisfiam... semmi baj...
Kérhetném, hogy legyen egy külön topic Köpködjük a Peccet névvel és mindenki odamehet kiélvezni minden nemtetszését...
ThundersNFL
Nézd, nálunk a tulaj és az interim GM is fel van függesztve különböző huncutságok miatt, egy egykori cheerleader vezette csoport - melynek tagja a HC is - interjúztatja a GM jelölteket eközben, a franchise pedig eladó 😀 Van még kérdés?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
vik New England Patriots 43
Akkor mind a 31 franchise makulátlan egyedül mi vagyunk mindenben bünősök meg csalók meg tudja a faszom...
Ha más csinálta volna még kis buksiját is megsimogatnák, hogy nem baj kisfiam... semmi baj...
Kérhetném, hogy legyen egy külön topic Köpködjük a Peccet névvel és mindenki odamehet kiélvezni minden nemtetszését...
ThundersNFL
Ezt bárki csinálta volna megérdemelten kapná a savat, most JMD csinálta, most ő kapja jogosan. Ez a része szerintem teljesen rendben is van. Az hogy a csapatot most miért kell idekeverni az már tényleg jó kérdés.

Amúgy szerintem eleve szerencsétlen dolog, hogy egy még játékban lévő edzővel lehet tárgyalásokat folytatni, de aláírni vele nem lehet semmit.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elnézést hogy belekontárkodok, én csak egy dolgot nem értek. Tényleg mindenki szerint pro vagy kontra de csak szakmai okai lehetnek ennek a dolognak? Én ezerszer hamarabb gondolnék valamilyen családi hisztire, mint bármilyen nagy tulajdonosig nyúló összeesküvésekben. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy JMD idény végén közölte otthon hogy lehet pakolni, indulunk Indybe, pár nap és oda kell érni, bejelentenek, minden, erre anyu bevágja a durcit, mert már amúgy is unja kicsit a pofáját, hogy oké, mehetsz, én és a gyerekek maradunk.

Én úgy látom hogy JMD ezzel a lépésével nagyon arcot vesztett, méltán mondják rá hogy prosztó, és csak nagyon komoly sikerességgel veheti majd el ennek az élét. Én magamból kiindulva egy munkaadóért, barátért nehezen tudom elképzelni hogy felköpjek és aláálljak, a gyermekeimért viszont kérdés nélkül.

Mindegy, nekem csak ennyi meglátásom van, szerintem egy morcos asszony, egy kis otthoni asztalborogatás sokkal komolyabb dolgokat tud intézni, mint egy tulajtól a labdaleeresztő vizesfiún átívelő szabadkőműves összeesküvés. Szerintem JMD akarta azt a melót indyben, csak nem maradt választása. Ezzel nem akarom kimosni, szerintem is egy prosztó, csak szerintem sokkal valószínűbb az egyéb ok mint a szakmai.
vik
Szerintem ezzel nincs semmi gond, vagyis nem lenne, hogyha jött volna valami óriási családi hepaj. Csak ez amiatt hihetetlen, mert egyrészt JMD esetében hónapok óta tudjuk, mi lesz/lett volna, szóval a családja valószínűleg ezerszer több infót tudott. Akkor nem most hisztiztek volna be, egy nappal a bejelentés előtt hirtelen.

A másik meg az, hogy kétlem, hogy a Colts mondjuk két hete beszélt utoljára McDanielsszel, és akkor a Super Bowl után se szó, se besuéd hivatalosan bejelentették. Azért én azt feltétlezem, hogy a felek a döntő után egyből kapcsolatba léptek, nem pedig egy január 12-án tett ígéret miatt jelentették be emberünket, akivel amúgy január 12-e óta, a megegyezés óta nem is kommunikáltak.

Mondom, én nem látom, hogy itt a család szólt közbe az utolsó pillanatban. Itt szerintem egy valaki tudott olyan erős lenni, hogy elérje azt, ami történt, az pedig Kraft. Most hogy ő azért lépett meg ilyet, mert tényleg nem akarta, hogy totál szétessen a stábotok vagy pedig egyszerűen ki akart baszni az Indyvel, nem tudom. De nem is érdekel igazából. Bármelyik is, nekem egy a fontos, a végeredmény, ami pedig az, hogy nincsen HC-je a Coltsnak.

És egy dolog, hogy nincsen HC-ja, de egyrészt itt közben ha volt másik három kiszemeltünk, ők aláírtak máshová, másrészt pedig az elmúlt két napban szerződtettünk egy fél stábot, egy olyan stábot, amit McDaniels kért.

(Még szerencse, hogy Eagles-fanként ezért nem kell aggódnom.)
Stez
Mondjuk abban van valami ijesztő, hogy azt nem tudod elképzelni, hogy a családja rábeszélje valami egyértelműen hülyeségre, de a főnöke meg simán 😊 De ebből ne legyen vita, csak én teljesen máshogy látom.
vik
Csak az időzítés miatt nem tudom elképzelni. mert ha a család itt belépett volna komolyan, akkor már a Super Bowl előtt/után egyből megtette volna, nem pedig tegnap, akkor, amikor a Colts bejelentette.

A Colts szerintem frissen is visszaigazolást kapott JMD-től, hogy be merte jelenteni, és nekem nehéz elképzelni, hogy a család épp ezek után jött volna valami kamikaze-akcióval.

Nekem ez tényleg Kraft húzásának tűnik.

De ezt sosem fogjuk megtudni, tényleg, úgyhogy ezen kár vitázni. Én is csak tippelek.

Az meg nem szerintem nem mérvadó, ki és mi miatt visszakozott végül JMD, a húzás maga tré volt. Mondjuk én nem utálom emiatt, abból a szempontból még nézek is nagyokat, hogy azért nagyon tökös húzás volt ez tőle, hogy ezt így meg merje csinálni. Legutóbb, aki ilyen tökös volt, na, ő most az NFL történek legjobb edzője.

Persze ez nem garancia arra, hogy JMD is ilyen sikeres lesz, de hát mindennek megvan az oka. JMD döntésének is. Ez van, ilyen ez a popszakma, én elfogadom, és nem is nagyon akarok hisztizni miatta. Sajnálom, hogy nem lesz Colt, azon kevesek között voltam, aki kifejezetten örült volna neki, ha hozzánk jön.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Akkor mind a 31 franchise makulátlan egyedül mi vagyunk mindenben bünősök meg csalók meg tudja a faszom...
Ha más csinálta volna még kis buksiját is megsimogatnák, hogy nem baj kisfiam... semmi baj...
Kérhetném, hogy legyen egy külön topic Köpködjük a Peccet névvel és mindenki odamehet kiélvezni minden nemtetszését...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
vik New England Patriots 43
Elnézést hogy belekontárkodok, én csak egy dolgot nem értek. Tényleg mindenki szerint pro vagy kontra de csak szakmai okai lehetnek ennek a dolognak? Én ezerszer hamarabb gondolnék valamilyen családi hisztire, mint bármilyen nagy tulajdonosig nyúló összeesküvésekben. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy JMD idény végén közölte otthon hogy lehet pakolni, indulunk Indybe, pár nap és oda kell érni, bejelentenek, minden, erre anyu bevágja a durcit, mert már amúgy is unja kicsit a pofáját, hogy oké, mehetsz, én és a gyerekek maradunk.

Én úgy látom hogy JMD ezzel a lépésével nagyon arcot vesztett, méltán mondják rá hogy prosztó, és csak nagyon komoly sikerességgel veheti majd el ennek az élét. Én magamból kiindulva egy munkaadóért, barátért nehezen tudom elképzelni hogy felköpjek és aláálljak, a gyermekeimért viszont kérdés nélkül.

Mindegy, nekem csak ennyi meglátásom van, szerintem egy morcos asszony, egy kis otthoni asztalborogatás sokkal komolyabb dolgokat tud intézni, mint egy tulajtól a labdaleeresztő vizesfiún átívelő szabadkőműves összeesküvés. Szerintem JMD akarta azt a melót indyben, csak nem maradt választása. Ezzel nem akarom kimosni, szerintem is egy prosztó, csak szerintem sokkal valószínűbb az egyéb ok mint a szakmai.
vik
Szerintem ezzel nincs semmi gond, vagyis nem lenne, hogyha jött volna valami óriási családi hepaj. Csak ez amiatt hihetetlen, mert egyrészt JMD esetében hónapok óta tudjuk, mi lesz/lett volna, szóval a családja valószínűleg ezerszer több infót tudott. Akkor nem most hisztiztek volna be, egy nappal a bejelentés előtt hirtelen.

A másik meg az, hogy kétlem, hogy a Colts mondjuk két hete beszélt utoljára McDanielsszel, és akkor a Super Bowl után se szó, se besuéd hivatalosan bejelentették. Azért én azt feltétlezem, hogy a felek a döntő után egyből kapcsolatba léptek, nem pedig egy január 12-án tett ígéret miatt jelentették be emberünket, akivel amúgy január 12-e óta, a megegyezés óta nem is kommunikáltak.

Mondom, én nem látom, hogy itt a család szólt közbe az utolsó pillanatban. Itt szerintem egy valaki tudott olyan erős lenni, hogy elérje azt, ami történt, az pedig Kraft. Most hogy ő azért lépett meg ilyet, mert tényleg nem akarta, hogy totál szétessen a stábotok vagy pedig egyszerűen ki akart baszni az Indyvel, nem tudom. De nem is érdekel igazából. Bármelyik is, nekem egy a fontos, a végeredmény, ami pedig az, hogy nincsen HC-je a Coltsnak.

És egy dolog, hogy nincsen HC-ja, de egyrészt itt közben ha volt másik három kiszemeltünk, ők aláírtak máshová, másrészt pedig az elmúlt két napban szerződtettünk egy fél stábot, egy olyan stábot, amit McDaniels kért.

(Még szerencse, hogy Eagles-fanként ezért nem kell aggódnom.)
Stez
Mondjuk abban van valami ijesztő, hogy azt nem tudod elképzelni, hogy a családja rábeszélje valami egyértelműen hülyeségre, de a főnöke meg simán 😊 De ebből ne legyen vita, csak én teljesen máshogy látom.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elnézést hogy belekontárkodok, én csak egy dolgot nem értek. Tényleg mindenki szerint pro vagy kontra de csak szakmai okai lehetnek ennek a dolognak? Én ezerszer hamarabb gondolnék valamilyen családi hisztire, mint bármilyen nagy tulajdonosig nyúló összeesküvésekben. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy JMD idény végén közölte otthon hogy lehet pakolni, indulunk Indybe, pár nap és oda kell érni, bejelentenek, minden, erre anyu bevágja a durcit, mert már amúgy is unja kicsit a pofáját, hogy oké, mehetsz, én és a gyerekek maradunk.

Én úgy látom hogy JMD ezzel a lépésével nagyon arcot vesztett, méltán mondják rá hogy prosztó, és csak nagyon komoly sikerességgel veheti majd el ennek az élét. Én magamból kiindulva egy munkaadóért, barátért nehezen tudom elképzelni hogy felköpjek és aláálljak, a gyermekeimért viszont kérdés nélkül.

Mindegy, nekem csak ennyi meglátásom van, szerintem egy morcos asszony, egy kis otthoni asztalborogatás sokkal komolyabb dolgokat tud intézni, mint egy tulajtól a labdaleeresztő vizesfiún átívelő szabadkőműves összeesküvés. Szerintem JMD akarta azt a melót indyben, csak nem maradt választása. Ezzel nem akarom kimosni, szerintem is egy prosztó, csak szerintem sokkal valószínűbb az egyéb ok mint a szakmai.
vik
Szerintem ezzel nincs semmi gond, vagyis nem lenne, hogyha jött volna valami óriási családi hepaj. Csak ez amiatt hihetetlen, mert egyrészt JMD esetében hónapok óta tudjuk, mi lesz/lett volna, szóval a családja valószínűleg ezerszer több infót tudott. Akkor nem most hisztiztek volna be, egy nappal a bejelentés előtt hirtelen.

A másik meg az, hogy kétlem, hogy a Colts mondjuk két hete beszélt utoljára McDanielsszel, és akkor a Super Bowl után se szó, se besuéd hivatalosan bejelentették. Azért én azt feltétlezem, hogy a felek a döntő után egyből kapcsolatba léptek, nem pedig egy január 12-án tett ígéret miatt jelentették be emberünket, akivel amúgy január 12-e óta, a megegyezés óta nem is kommunikáltak.

Mondom, én nem látom, hogy itt a család szólt közbe az utolsó pillanatban. Itt szerintem egy valaki tudott olyan erős lenni, hogy elérje azt, ami történt, az pedig Kraft. Most hogy ő azért lépett meg ilyet, mert tényleg nem akarta, hogy totál szétessen a stábotok vagy pedig egyszerűen ki akart baszni az Indyvel, nem tudom. De nem is érdekel igazából. Bármelyik is, nekem egy a fontos, a végeredmény, ami pedig az, hogy nincsen HC-je a Coltsnak.

És egy dolog, hogy nincsen HC-ja, de egyrészt itt közben ha volt másik három kiszemeltünk, ők aláírtak máshová, másrészt pedig az elmúlt két napban szerződtettünk egy fél stábot, egy olyan stábot, amit McDaniels kért.

(Még szerencse, hogy Eagles-fanként ezért nem kell aggódnom.)

több mint 6 éve
vik New England Patriots 43
Elnézést hogy belekontárkodok, én csak egy dolgot nem értek. Tényleg mindenki szerint pro vagy kontra de csak szakmai okai lehetnek ennek a dolognak? Én ezerszer hamarabb gondolnék valamilyen családi hisztire, mint bármilyen nagy tulajdonosig nyúló összeesküvésekben. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy JMD idény végén közölte otthon hogy lehet pakolni, indulunk Indybe, pár nap és oda kell érni, bejelentenek, minden, erre anyu bevágja a durcit, mert már amúgy is unja kicsit a pofáját, hogy oké, mehetsz, én és a gyerekek maradunk.

Én úgy látom hogy JMD ezzel a lépésével nagyon arcot vesztett, méltán mondják rá hogy prosztó, és csak nagyon komoly sikerességgel veheti majd el ennek az élét. Én magamból kiindulva egy munkaadóért, barátért nehezen tudom elképzelni hogy felköpjek és aláálljak, a gyermekeimért viszont kérdés nélkül.

Mindegy, nekem csak ennyi meglátásom van, szerintem egy morcos asszony, egy kis otthoni asztalborogatás sokkal komolyabb dolgokat tud intézni, mint egy tulajtól a labdaleeresztő vizesfiún átívelő szabadkőműves összeesküvés. Szerintem JMD akarta azt a melót indyben, csak nem maradt választása. Ezzel nem akarom kimosni, szerintem is egy prosztó, csak szerintem sokkal valószínűbb az egyéb ok mint a szakmai.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
A kommentemben benne a válasz 😊
undisputedly
Most olvastam ok rendben van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
A kommentemben benne a válasz 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi
ThundersNFL
Mert az NFL szabályai nem engedik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Miért nem írattak alá JMD-vel egy előszerződést ha visszamondod miénk az első körötök idén meg jövőre?
Ennyi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Először leszögezem, hogy olvasom a legtöbb kommentedet amivel találkozok, mert az én ismeretanyagomhoz mérve általában nekem hasznos, új és érdekes dolgokat kommentelsz, szóval ennek mentém megpróbálok úgy fogalmazni, hogy ez a tisztelet átjöjjön, még ha úgy tűnik ez nem is kölcsönös 😊

tomi-tomi azt mondta, hogy "Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek."
Ezt Te így értelmezted: "A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania"
tomi-tomi
Mielőtt a Pats székházban tomboló vitákról beszélgetnénk, egy pillanatra elgondolkodnék azon a lehetőségen, hogy JMC most kapta meg Luck orvosi aktájáról a saját szakértője véleményét.tomi-tomi
Önmagában nem látok erre nagy valószínűséget, egyrészt Luck válla Luckra és a frencsájzra tartozik, az orvosi, egészségügyi adatok jogilag szigorúan védettek, ráadásul az NFL-ben a játékosok dollármilliókat bukhatnak, ha ez illetéktelen kezekbe kerül. Nem hiszem, hogy Luckban egyáltalán felmerült, hogy JMD részére hozzáférést biztosítson ezekhez az adatokhoz, teljes mértékben abszurd lenne, a Colts pedig önmagában, hozzájárulás nélkül ki sem adhatná az adatokat.

Másrészt ha ekkora profizmust feltételezel JMD oldalán, hogy Luck egészségi állapotát saját szakértőval akarja ellenőrzitetni, mert ettől tette függővé az érkezését, akkor meg miért nem feltételezel Ballard és a Colts oldalán is, legalább fele ekkorát, az ugyanis azt jelentené, hogy a semmire nem szerződtetik a leendő edzői stábot és nem hívnak össze sajttájt. De mondom mégegyszer, önmagában elenyésző esélyt látok arra, hogy egy ilyen request volt JMD oldaláról, arra pedig mégkevesebbet, hogy ez granted volt.Az biztos, hogy felmerült a tárgyalások során és az is biztos, hogy felvilágosították, vélhetően konkrétumok nélkül a helyzetről.

Harmadrészt, majdnem tökéletesen biztos vagyok benne, hogy az a comment is tőled jött, amely szerint a "feladatkörökben nem tudtak megállapodni", és ezért kellett szakítani. Önmagában erre is minimális esélyt látok.

Csak én nem hiszek a fekete-fehér világban. S nem hiszek abban sem, hogy 31 ártatlan bárány két évtizede hagyja, hogy a gonosz farkas folyamatosan átbassza őket.

Az integritás egyik bajnoka letette a nagyesküt tavaly márciusban, hogy a franchise ékköve szeptemberben szétdobál minden ellenfelet. Júniusban ezt meg is erősítette. Hogy-hogy nem júliusban PUP listára került Luck. Azóta dobált pár napon keresztül; ment is IR-re. Európai rehab. Most meg csak kijött Scheftertől egy tweet, hogy talán újabb műtét szükséges.

Irsay gond nélkül baszott át mindenkit, legfőképp a saját táborát. Két eset lehetséges. A) Most JMC-nek vetített. B) Most őt baszták át. B) esetben a kifizetetlen kurva "Engem most itt megerőszakoltak!" kiáltása jut eszembe.
tomi-tomi
Lásd a fenti érvelésem.

Jogászként elítéled JMC-t, hogy egy szóbeli egyezséget felrúg. Semmi bajod nem volt azzal, hogy Kancellár egy aláírt szerződést nem akart teljesíteni.tomi-tomi
Emlékeim szerint elítéltem, sőt, szorgalmaztam is azt a movementet, hogy tradeljük el, vagy vágjuk ki, végső esetben padoztassuk egy évig, mert ilyet nem tehet meg egy játékos. Szóval itt valakivel összekeversz, sajnálom, hogy ezt nekem tulajdonítottad, mert ez valótlan állítás.

Másrészt nem látok kapcsolatot JMD-gate és Kancellár-gate között.

Mi lenne, ha nem a peccet használnád/használnátok projekciós felületként? Baszki, ti tényleg komolyan gondoljátok, hogy a 32 franchise-ból egy a geciláda, aki a 31 Lancelot idilli lovagi játékát teszi tönkre? Ki a bánat hord itt szemellenzőt?
tomi-tomi
Nem használom, véleményt alkotok, mivel ez egy érdekes téma, és úgy gondolom, hogy a kommentem új perspektívát adhat a fórumot olvasóknak. Amúgy elég személyeskedőnek érzem ezt a részt.


Visszatérve a szabályokra, itt a Colts topicba írt egyik kommentem egyik része, ide releváns szóval beteszem:

Az NFL szabályai szerint vannak limitjei, hogy mikor jelentheted be hivatalosan egy edző szerződtetését. Ezek a limitek nincsenek úgy kikommunikálva, mint a CBa vagy az NFL rulebook, de egy negyed órás google kereséssel elérhető némi official anyag, amit 2017-ben a competition bizottság kapott meg, amelyben szabályváltoztatásokat kezdeményeznek, és ebben az anyagban van indítvány a HC tamperingre (ha valaki megtalálja a hatályos NFL Anti-Tampering Rule-t akkor linkelje be, meglátjuk elfogadták-e a language-t), ami többek között így szól:

"Signing Restrictions/Timing.

Upon a club’s second interview with
a head coach candidate (as described in (3)(ii)d. above), the club is
permitted to negotiate terms of a contract with the candidate (and/or
his representative) and to reach an agreement to execute a contract.
However, no contract shall be executed and no agreement to execute
a contract, or an announcement of a contract or of an agreement for
employment, shall be permitted until after the conclusion of the
employer club’s playing season
."

Forrás: nflcommunications.com/Documents/2017%20Offseason/Rules%20Change%20Proposals.pdf

Aka nem írhattak alá amíg JMD szezonjának vége nem lett, tehát a szerződés aláírásának elmaradása nem azt jelenti *feltétlenül, sőt az asszisztencia szerződtetése függvényében szinte biztosan nem* hogy voltak még nyitott kérdések amit tisztáznia kellett a feleknek.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
JMDről emberileg eddig sem voltam nagy véleménnyel, ez a benyomásomon nem javított ez a döntése sem; ettől függetlenül a mi rendszerünkben egy nagyszerű OC, de nagyon remélem hogy nem csinálunk belőle HCt Belichick visszavonulása után sem /bármikor is legyen az/

a Colts szépen pofára esett, bár erkölcsileg ők jönnek ki jól a sztoriból + szerintem JMD nem is lett volna jó HC
Cuchulain82
Srácok, aki "mi Pats fanok"-ozni kezd, olvassa el ezt a Pats fan véleményt is mielőtt megteszi. És gondoljatok arra, hogy tegnap egy egész napot szenteltünk annak, hogy Patriot way, integrity, hogy egy szervezet belső integritása mennyire gontos. És arra, hogy ki miért szereti a klubot. Hogy a szurkolás az csak a győzelemről szól-e, mint az üzleti élet, vagy az idealizmusról, a felnőtt meséről, a hősök küzdelméről, és a hős képpel való morális azonosulásról?

Ezzel a történettel mi Colts fanok rengeteget vesztettünk. Elment egy év reménye, prolongálnunk kell a reményeinket jövőre. De mindent összetéve, és a fentieket figyelembe véve ha magamból indulok ki, hogy én miért választok csapatot, mit jelent nekem a szurkolás, akkor azt hiszem ezzel Ti is rengeteget vesztettetek. Ismeritek az érzést, hogy milyen a bolondos Gronkot nézni ahogy a kupát győztesen a magasba emeli. Ismeritek az érzést, hogy milyen a hülyéskedő, dilis rendkívül szerethető Edelman-t győztesként ünnepelni látni. Ez az az érzés amikor a pozitív hőseidet győzni látod. Ez után a történet után, még akkor is, ha netalántán tényleg jönnének az újabb sikerek, akkor is kellenek majd a pozitív hősök, hogy igazán édes lehessen a siker. És azoknak a Pats fanoknak majd szelektíven kell néznie a képeket, mert JMD is ott lesz a pódiumon. Sőt, fontos szereplőként lesz ott. Sobrinak ez nem lesz gond. És neked? Nektek?

És azt a verziót nem is ecseteltem, hogy mi lesz, ha JMD esetleg nem lesz majd sikeres. Én nem hiszem, hogy ennek a történetnek van nyertese. Ennek így nem szabadott volna megtörténnie. Volt a feleknek bő egy hónapjuk, hogy átgondolják. Beleértve mindenkit. JMD-t elsősorban, de Kraftot is, mindenkit. Ha a Colts nem pálya, volt millió alkalom jelezni ezt. De ez ebben a formában piszkos. Ezen mindenki veszít.

Megjegyzem, általában véve is komoly problémákat vethet fel az ügy. Az új HC keresés és szerződtetés folyamatában a még playoffban szereplő, és már kieső, új edzőt kereső csapatok természetes érdekellentétben vannak. És a bő egy hónapnyi "senki földjét" nem lehet eltüntetni, ezért akárhogy szabályozzák is, mindig lesz a folyamatban szürke terület, amit a gentleman agreementnek kell(ene) irányítania, mert más nem tudja. Ebbe a darázsfészekbe is belenyúlt ez a történet, és elindíthat olyan negatív folyamatokat, hogy a csapatok a jövőben úgy érzik, hogy kénytelenek háttérben "kikerülni" az egyenes utat, a biztonságuk érdekében. És extra garanciákat kérhetnek, ami hatással lehet arra is, hogy a jelöltek mennyire tudnak majd az aktuális csapatukkal a playoffra koncentrálni, és mennyire követeli meg az új csapatuk, hogy már rájuk is figyeljen. Nem jó ez senkinek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Ne legyetek már ennyire szemellenzőben 😀 ("mondtatok", tomi-tomi pl biztosa). Ez a f@sz leszervezte a stábját, leigazoltatta őket a Colts-cal, bejelentette az érkezését, majd úgy döntött, hogy "bocs, inkább mégsem". Nem arról van szó, hogy az előrehaladott tárgyalások során kihátrált. Az NFL-ben pedig pont létezik olyan státusz, hogy félhivatalos, ami a rugalmatlan és túlzottan garanciális szabályrendszer kijátszása miatt jött lére, azaz nem nevezheted ki HC-nak amíg még nincs vége számára a szezonnak.

Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen' agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
tomi-tomi azt mondta, hogy "Elfogadom, hogy a Pats oldaláról is voltak olyan események, amelyek a visszamondás irányába tolták JMC-t. De szvsz a Colts oldaláról is kellett lennie valaminek."
Ezt Te így értelmezted: "A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania"

Nos, azóta egyértelmű lett, hogy a Pats oldaláról voltak események. Fekete-fehér világban egyértelmű, hogy JMC egy patkány, egy geci és így tovább.

Csak én nem hiszek a fekete-fehér világban. S nem hiszek abban sem, hogy 31 ártatlan bárány két évtizede hagyja, hogy a gonosz farkas folyamatosan átbassza őket.

Az integritás egyik bajnoka letette a nagyesküt tavaly márciusban, hogy a franchise ékköve szeptemberben szétdobál minden ellenfelet. Júniusban ezt meg is erősítette. Hogy-hogy nem júliusban PUP listára került Luck. Azóta dobált pár napon keresztül; ment is IR-re. Európai rehab. Most meg csak kijött Scheftertől egy tweet, hogy talán újabb műtét szükséges.

Irsay gond nélkül baszott át mindenkit, legfőképp a saját táborát. Két eset lehetséges. A) Most JMC-nek vetített. B) Most őt baszták át. B) esetben a kifizetetlen kurva "Engem most itt megerőszakoltak!" kiáltása jut eszembe.


Jogászként elítéled JMC-t, hogy egy szóbeli egyezséget felrúg. Semmi bajod nem volt azzal, hogy Kancellár egy aláírt szerződést nem akart teljesíteni. Mi lenne, ha nem a peccet használnád/használnátok projekciós felületként? Baszki, ti tényleg komolyan gondoljátok, hogy a 32 franchise-ból egy a geciláda, aki a 31 Lancelot idilli lovagi játékát teszi tönkre? Ki a bánat hord itt szemellenzőt?
tomi-tomi
Ez nagyon jó hasonlat, mer ha jól tudom a kis Lancelot a királynét rudazta hátul.

Én hiszek a "széplelkeknek" hogy keresik a szerelmet - de fijaim akkor hogy kerültetek a kupiba? Szóval ez egy mindenoldalról bevédett tröszt (az NFL), ami nem tarozik a tröszt hatálya alá, - s olyan nem ma lepergett öreg bukmékerek vakolják, hogy ehhez képest Las Vegas befuttatása sima Lego Duplo volt.

Csak egy kérdés, a Kóc részéről volt valami hivatalos felháborodás? Ja, nem - akkor gyerünk lányok, dolgozni!

S mért fáj a Giantseseknek mindez, rá nem jövök...........

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én csak azt nem értem, hogy Pats szurkolók miért mennek át a Colts topikba védeni a védhetetlent.Inkább örüljenek, megvan az új(régi) OC, és marad támadó oldalon a folytonosság.
HanSolo
De akár itt is. Én ezt soha nem tudom megérteni, hogy miért nem lehet objektíven nézni a dolgokat. Még egy egyértelmű szerencsés/rossz call után is miért nem lehet azt mondani, hogy hé, igen, az volt, de leszarom, örülök neki mert az én csapatom.
Miért kell mindig védeni a dolgokat. De ez inkább csak ilyen általános, fél-költői off kérdés.
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Én csak azt nem értem, hogy Pats szurkolók miért mennek át a Colts topikba védeni a védhetetlent.Inkább örüljenek, megvan az új(régi) OC, és marad támadó oldalon a folytonosság.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne haragudj, de egy olyan profi közegben, mint az NFL.
Stez
Ahol van egy Jerry Jones, egy Irsay, egy Browns akik nem tudnak papírokat időben elintézni. Ahol csapatoknál hoznak idióta döntéseket és a játékosok jó része max. futball IQ-val rendelkezik. Ahol nem tudod, hogy mi az elkapás és mi nem, stb.

Profizmus a köbön 😀
Solymi
Szóval akkor tényleg ott vagyunk, Ballard és Irsay két kiló kokain között, a Super Bowl utáni mámorban behaluzta, hogy McDaniels okézta az állást, aztán bejelentették hivatalosan is.

Oké, értem én, szóval tényleg, buzi Colts, mocskos geci haterek. 8-D

De akkor már gyártsunk összeesküvés-elméleteket: az egész mögött JJ áll, aki gyűlöli Kraftot. Becsatlakozott a Ravens tulaja is, együtt kitervelték, hogy megfűzik Irsayt, keverje nagy szarba a New Englandet és keltsék rossz hírét a csapatnak.

Így jött hát részegen, nyolc liter whiskey, kilenc indiánkurva és egy kis fű mellett az ötlet, hogy akkor vegyék be Ballardot is, aki bekamuzza az elmúlt hónapokat, kreál pár kamuinterjút JMD-vel, aztán elhinti az összes bennfentesnek, hogy JMD egyébként már szóban megállapodott az Indianapolisszal.

Értem én. 8-D Nekem ez hedkócsgétnek hangzik. 8-))

Azért Clevelandet ne hasonlítsuk össze egy Indianapolisszal szerintem. És Ballardot se ilyen clevelandi agyrémekkel. Tudom, hogy mindig, minden körülmények között meg kell védeni a saját csordánk tehenét, de idézném Ábelt:

DE MIÉRT? 8-D

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én kinézem belőle, hogy igenis volt ő olyan profi, hogy minden információ birtokában okézta le az állást. Szerintem Lucknak ehhez semmi köze, a háttérben más van. Úgysem tudjuk meg, mi.
Stez
Este remélem, lesz rá időm, hogy hosszabban írjak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ne haragudj, de egy olyan profi közegben, mint az NFL.
Stez
Ahol van egy Jerry Jones, egy Irsay, egy Browns akik nem tudnak papírokat időben elintézni. Ahol csapatoknál hoznak idióta döntéseket és a játékosok jó része max. futball IQ-val rendelkezik. Ahol nem tudod, hogy mi az elkapás és mi nem, stb.

Profizmus a köbön 😀
Solymi
A profi NFL ahol a trade időszak megkezdése előtt két hónappal elcserélnek egy irányítót és a nem hivatalos csapatánál már új szerződése is van.
Vicces lesz ha a Chiefs kap egy jobb ajánlatot és visszamondja a Smith cserét.
Ilyen az amikor nincsenek betartatva a szabályok.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Nem volt szerződése, nem volt mit felbontani.

Belichick is átb@szta a Jetset mégis mindenki sorban állna érte, a Giants is mindent megadna azért, hogy odamenjen. Ha JMD is lesz ilyen jó egyszer, (kétlem), akkor majd érte adna meg minden csapat bármit, hogy ott legyen HC, függetlenül attól, hogy mi történt. Ilyen a popszakma.

Ez pedig nem üzleti élet, hanem alkalmazás, "hire", munkáltató - munkavállaló viszony. (Ott amúgy az írásbeliség kötelező kellék. JMD nem kötelezte el magát jogilag, ezért nincs is jogi következménye a lépésének.)

Minden NFL forrás szerint JMD volt a legkeresettebb HC jelölt a piacon, a Giants és a Titans is ajánlatot tett neki. Gondolom, Mara sem a két szép szeméért szerette volna megszerezni és a ha most ott lenne, akkor JMD-t szopkodná az összes Giants drukker, hogy milyen fényes jövő és kreatív játékhívások várnak a csapatra. Most meg mocskolod, amiért visszalépett. No comment.
Burkus
Szerződés nem volt , de megegyeztek már mindenben és aki ilyet tesz annak a jellemében azért vannak bajok, ha nem vagyok biztos akkor nem megyek Indybe maradok vagy megyek máshová!
Ha elolvasod a Giants topikban írtam erről amikor úgy nézett ki , h jó esély van rá, h ő jön . Én le is írtam, ide ő ne jöjjön, mert amit a Denvernél csinált azt nem szeretném NY-ban is viszontlátni!


Őszintén mit lehetne még nálatok elrontani?? 😀 Mcdönci legalább feltámasztotta volna az O-t, de így marad nektek a derüs jövő jótékony homályban.

És most örülök, mert igazam lett és ő semmit nem változott! Én már akkor szidtam amikor még csak szóba került a neve nálunk, ez nálam nem újdonság.

BB azóta azért sokat letett az asztalra és ő ezt egyszer csinálta meg. Biztos vagyok benne, hogy ez akkor hatalmasat szólt és azután nem tolonganak érte ha besül nálatok. JMD-nek ez már a második eset . Ő vagy nálatok lesz sikeres vagy sehol, mert neki annyit kellene bizonyítania, h újra esélyt kapjon ha azt megteszi akkor ti nem engeditek el őt! De szerintem a jelleméből is adódóan ha tényleg kinevezitek idén vagy 1-2 év múlva BB nélkül megint felsül sztem!
Isti81
ParadSEC

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
amúgy mikor anno Sanders "átbaszta" a KC-t, majd szépen elment a Broncosba, akkor senki le sem szarta a történetet...


UI.: nem lehetne megkérni az értelmesebb fórumozókat, hogy az egyértelmű troll-t (Isti) ne etessétek? én már rég némítottam, de sajnos a sötétsége még visszaköszön az idézéseknél...
ZERO_L
Isti csak szimplán hülye nem tud színészkedni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 387
Ne haragudj, de egy olyan profi közegben, mint az NFL.
Stez
Ahol van egy Jerry Jones, egy Irsay, egy Browns akik nem tudnak papírokat időben elintézni. Ahol csapatoknál hoznak idióta döntéseket és a játékosok jó része max. futball IQ-val rendelkezik. Ahol nem tudod, hogy mi az elkapás és mi nem, stb.

Profizmus a köbön 😀

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Megállapodtak és kezet ráztak!
Isti81
Tudom, hogy halottnak a csók, de arról hallottál már, hogy egy szerződést fel lehet bontani, egy szándéktól el lehet állni?
Szép idea az adott szóé, csak ugye azok a fránya körülmények meg képesek, és rútul megváltoznak.
Sajnálom, ha általam tudod meg, hogy a lovagkor végetért, és még amikor tartott se az volt, aminek hiszed.
A gyerekkor lassan végetér, de valóban érdemes a végsőkig elhúzni. Utána tényleg csak rosszabb és sötétebb idők jönnek.

Üzletet és erkölcsöt meg össze lehet keverni, de kb. annyi az értelme, mint szín alapján választani haszongépjárművet.
Sobri Jóska
Ja persze , de glom az neked is világos , h a kézfogás az üzleti életben azért még számít valamit ?
Azzal, hogy JMD így viselkedik csak magát égeti tovább és ő már máshol 99% , hogy nem kap komoly állást!
Ja igen a körülmények azok tényleg sokat változtak , mert a Colts már leigazolta a stábot akit kért és őket baszta át a legjobban! A Colts vezetés és a szurkolók kiheverik nagyon hamar ennek a retardált majomnak a húzását. A helyükben én egy kicsit sem bánkódnék, mert ilyen mentalitással kétlem, hogy bármikor is SB nyerjen főedzőként!
Úgy néz ki JMDnek még nem ért véget gyerekkor, mert akkor már megtanulta volna, hogy ilyet nem csinálnak, mint a jellemtelen emberek!
Isti81
Nem volt szerződése, nem volt mit felbontani.

Belichick is átb@szta a Jetset mégis mindenki sorban állna érte, a Giants is mindent megadna azért, hogy odamenjen. Ha JMD is lesz ilyen jó egyszer, (kétlem), akkor majd érte adna meg minden csapat bármit, hogy ott legyen HC, függetlenül attól, hogy mi történt. Ilyen a popszakma.

Ez pedig nem üzleti élet, hanem alkalmazás, "hire", munkáltató - munkavállaló viszony. (Ott amúgy az írásbeliség kötelező kellék. JMD nem kötelezte el magát jogilag, ezért nincs is jogi következménye a lépésének.)

Minden NFL forrás szerint JMD volt a legkeresettebb HC jelölt a piacon, a Giants és a Titans is ajánlatot tett neki. Gondolom, Mara sem a két szép szeméért szerette volna megszerezni és a ha most ott lenne, akkor JMD-t szopkodná az összes Giants drukker, hogy milyen fényes jövő és kreatív játékhívások várnak a csapatra. Most meg mocskolod, amiért visszalépett. No comment.
Burkus
Szerződés nem volt , de megegyeztek már mindenben és aki ilyet tesz annak a jellemében azért vannak bajok, ha nem vagyok biztos akkor nem megyek Indybe maradok vagy megyek máshová!
Ha elolvasod a Giants topikban írtam erről amikor úgy nézett ki , h jó esély van rá, h ő jön . Én le is írtam, ide ő ne jöjjön, mert amit a Denvernél csinált azt nem szeretném NY-ban is viszontlátni! Őszintén mit lehetne még nálatok elrontani?? 😀 Mcdönci legalább feltámasztotta volna az O-t, de így marad nektek a derüs jövő jótékony homályban.És most örülök, mert igazam lett és ő semmit nem változott! Én már akkor szidtam amikor még csak szóba került a neve nálunk, ez nálam nem újdonság.

BB azóta azért sokat letett az asztalra és ő ezt egyszer csinálta meg. Biztos vagyok benne, hogy ez akkor hatalmasat szólt és azután nem tolonganak érte ha besül nálatok. JMD-nek ez már a második eset . Ő vagy nálatok lesz sikeres vagy sehol, mert neki annyit kellene bizonyítania, h újra esélyt kapjon ha azt megteszi akkor ti nem engeditek el őt! De szerintem a jelleméből is adódóan ha tényleg kinevezitek idén vagy 1-2 év múlva BB nélkül megint felsül sztem!
Isti81

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich