New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szegényke, magára maradt 😕

Ja lehet, hogy lesz 10 másik ügynök, aki már most bejelentkezett nála. Mégsem sajnálka meg :/
Wyatt
Szasz Wyatt. én nagyon csíplek, de most egy picit tévedsz.
Ez skarlát betű, fed flag, így sokkal nehezebb lesz goodwill nélkül tárgyalnia.
Be lehet szopni, nekem majdnem sikerült, igaz egy 10-ed ekkora faszságért, de ezt egyszer máskor elmesélem.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Ennek nem belicsek az ügynöke?!

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként papíron a Patriots most a Coltsból erősített azzal, hogy elhozta a vezetőedzőnket. Ezzel a lépéssel Kraft hivatalosan is beismerte, hogy a mi csapatunk jobb!

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegényke, magára maradt 😕

Ja lehet, hogy lesz 10 másik ügynök, aki már most bejelentkezett nála. Mégsem sajnálka meg :/

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Patkány JMD!
bcsarli
tömény esszenciája az elmúlt napnak, ami további 600 komment létrejöttét garantálja.
Amadeus
Így is úgy pörög ez a topic, mint egy SB eredménykövető 😊

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Patkány JMD!
bcsarli
Te Cypress vagy csak másik néven?
Miért kell trollkodni?
Solymi
Elnézést. JMD az jellemóriás! 😊

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Patkány JMD!
bcsarli
tömény esszenciája az elmúlt napnak, ami további 600 komment létrejöttét garantálja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 394
Patkány JMD!
bcsarli
Te Cypress vagy csak másik néven?
Miért kell trollkodni?

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Patkány JMD!

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
Jan
Cmon man! Bellicheat egy AFC-csapathoz távozó koordinátorának tutorialt ad ahhoz h hogyan legyen a saját csapatának versenyképes ellenfele?
Nem vagy te ilyen naiv 😉
empty taxi
Pedig ezt azért csaptam hozzá, mert egészen biztosan emlékszem rá. Még arra is, hogy nem kinti oldalon olvastam, hanem magyarul - de hogy itt vagy máshol az már nincs meg. De ha igényeled, egyszer ha nagyon ráérek megkeresem neked az írást - a valóságtartalmáért nem tudok felelősséget vállalni, de hogy ezt így leírva olvastam, az holtbiztos.
Jan
Ink arra céloztam h a tutorialban lévő tanácsok mennyire megfogadandók 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
Jan
Cmon man! Bellicheat egy AFC-csapathoz távozó koordinátorának tutorialt ad ahhoz h hogyan legyen a saját csapatának versenyképes ellenfele?
Nem vagy te ilyen naiv 😉
empty taxi
Pedig ezt azért csaptam hozzá, mert egészen biztosan emlékszem rá. Még arra is, hogy nem kinti oldalon olvastam, hanem magyarul - de hogy itt vagy máshol az már nincs meg. De ha igényeled, egyszer ha nagyon ráérek megkeresem neked az írást - a valóságtartalmáért nem tudok felelősséget vállalni, de hogy ezt így leírva olvastam, az holtbiztos.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
Helmut Zimmer
"Hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?" Nem azt kérdezted, hogy az NFL-ben.... Kérdezni is pontosan szokás 😊 Amúgy mivel igazán jártas vagy az amerikai foci világában, nyilván tudod, hogy amit Saban művel az NCAA világában, ahhoz csak egy dolog mérhető: amit Belichick művel az NFL-ben.
Burkus
És írtam olyat, hogy nem érdekel az NCAA, vagy, hogy a sikeres az NCAA-ben halmaz kizárja a sikertelen az NFL-ben halmazt? Nem, én erről nem írtam. Tényt állapítottam meg. Ne igyál este már kávét! 😀
Helmut Zimmer
Most hörpölöm a negyediket 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
komolyan te magyarázol szurkolói lélektanról, mikor csak azért lettél "elkötelezett denveri" mert a Colts (szintén szeretett csapatod) lecserélte a már megunt hibás bútor darabját? Bár ez a jelenlegi helyzetben még a star-wars-nál is nagyobb sci-fi, de te mégis hogy fogsz viszonyulni ha egyszer Luck emeli fel a trófeát, gondolom pont le fogod szarni, hogy ő testesíti meg a PM-el való bánásmódotokat...ZERO_L
Mivan? 😊 Vince Wilfork, Wes Welker, Logan Mankins, soroljam? Ki szokott lemondani kiről?

Egyébként hogy jön ez ide? Mi köze ennek ahhoz, amit JMD csinált? És egyébként érted, hogy mit kritizálsz bennem? ÉPPEN AZÉRT mentem Manning után, mert fújtam Irsayre. Nem tetszett, hogy elengedte PM-et. Én nem mosdattam a szerecsent a saját owneremmel kapcsolatban, hanem éppenséggel marhára mérges voltam rá. Érted? És csak azért enyhültem meg, mert Manning végülis jól járt azzal, hogy elment. Megjárt 2 SB-t és nyert még egy gyűrűt, amire Indyben aligha lett volna esélye. És azért enyhültem meg, mert Irsay azóta is térden csúszva próbál a kedvében járni. Ergó ő is tudta, hogy gennyes dolgot művelt, még ha "business" címszóval indokolható is. Azóta Manningnek szobra van Indy-ben. Mert ennyire kompenzálni akarja őt Irsay.

Ezért tudtam átlépni a történeten. Ha nincs ez, akkor lehet, hogy ma nem vagyok Colts fan. Azért, mert kiábrándultam volna belőlük. Érted? Érted, hogy ez nem cáfolja, hanem éppen megerősíti azt amit írtam? Hogy ha arról van szó akkor a saját csapatom is bekaphatja, ha gennyes? Mert a cserbenhagyást is nehezen viselem?

Na, a gerinctelenséget meg még kevésbé viselem.
peterk2005
hát WW, Mankins meg Wilfork tényleg akkora tényezők voltak mint PM Indy-ben... ha Brady-t tradeltük volna el JG helyett akkor lehetne párhuzamot vonni, így ez elég nagy kapufa

semmi köze ennek JMD lépéséhez, ahhoz van köze, hogy te azt hiszed az ő visszalépése bármilyen rossz érzést kéne kiváltania a szurkolókból vagy moralizálni kéne emiatt egy esetleges bajnoki cím után

de tudod mit majd ha nyerünk, mi is "megenyhülünk", mert a féreg Josh jó helyre (vissza)került és különleges képességét jóra használta 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
Helmut Zimmer
"Hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?" Nem azt kérdezted, hogy az NFL-ben.... Kérdezni is pontosan szokás 😊 Amúgy mivel igazán jártas vagy az amerikai foci világában, nyilván tudod, hogy amit Saban művel az NCAA világában, ahhoz csak egy dolog mérhető: amit Belichick művel az NFL-ben.
Burkus
És írtam olyat, hogy nem érdekel az NCAA, vagy, hogy a sikeres az NCAA-ben halmaz kizárja a sikertelen az NFL-ben halmazt? Nem, én erről nem írtam. Tényt állapítottam meg. Ne igyál este már kávét! 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
Jan
Cmon man! Bellicheat egy AFC-csapathoz távozó koordinátorának tutorialt ad ahhoz h hogyan legyen a saját csapatának versenyképes ellenfele?
Nem vagy te ilyen naiv 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
Az írják, kedden reggel találkozott Belichick-kel is, és utána gondolta meg magát. Bill jobban beavatja a csapat belső működésébe, roster kialakítás, cap management, és ezek rendkívül értékesek JMD számára.
April Wine
Ez bullshit. Gondold végig, rövid megszakítással tizenéve ott van a csapatnál, és nem vizesfiú, hanem egy elég magas pozícióban. Roster, cap meg ilyesmi témában milyen infó volt, amihez ha akart nem férhetett volna hozzá?

Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
Helmut Zimmer
"Hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?" Nem azt kérdezted, hogy az NFL-ben.... Kérdezni is pontosan szokás 😊 Amúgy mivel igazán jártas vagy az amerikai foci világában, nyilván tudod, hogy amit Saban művel az NCAA világában, ahhoz csak egy dolog mérhető: amit Belichick művel az NFL-ben.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Saban, aha, értem, utánanézek. 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Négy évig volt a Brownsnál DC Belichick főedzősége alatt. Eddig 6 Nemzeti Bajnokságot nyert a Crimson Tide-al.

Belichick hét assistant coach-a lett NFL főedző, 7 lett NCAA főedző (Kirk Ferentz pld.) 19-en lettek assistant head coach, coordinator vagy executive pozícióba kerülő személyek, pld. Dean Pees, Dimitroff, Ozzie Newsome, Pioli, Rob Ryan, Bob Quinn, Jason Licht.

Szerintem ennek is nézz utána. Súlytalan a pali 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛
Kampman
Na most ezt sokadszor írjátok sok helyen.

De most nem értem.

Azt hittem, hogy minden Patriots-fan divatszurkoló. Na most a Buccaneersnek most annyira nem divat szurkolni, mert annyira nem megy a csapatnak.

Akkor most létezik, hogy ha szar lesz a csapat, akkor is itt maradnak a szurkolók?

Oldd már fel ezt nekem lécce 😕
Wyatt
Nem, mindössze arról van szó, hogy az utóbbi másfél évtizedben bemutatott dominanciához semmi köze nincs a Kraft-BB-TB hármasnak, sőt még a spygate/deflategate-féle cirkuszoknak és a bíróknak sem. Valójában a Sport1 történelmi közvetítése volt az, ami elindította ezt a csapatot a siker útján.

A Rams korábbi legyőzése csak véletlen volt 😛
Kampman
Á világos 😊

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Saban, aha, értem, utánanézek. 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛
Kampman
Na most ezt sokadszor írjátok sok helyen.

De most nem értem.

Azt hittem, hogy minden Patriots-fan divatszurkoló. Na most a Buccaneersnek most annyira nem divat szurkolni, mert annyira nem megy a csapatnak.

Akkor most létezik, hogy ha szar lesz a csapat, akkor is itt maradnak a szurkolók?

Oldd már fel ezt nekem lécce 😕
Wyatt
Nem, mindössze arról van szó, hogy az utóbbi másfél évtizedben bemutatott dominanciához semmi köze nincs a Kraft-BB-TB hármasnak, sőt még a spygate/deflategate-féle cirkuszoknak és a bíróknak sem. Valójában a Sport1 történelmi közvetítése volt az, ami elindította ezt a csapatot a siker útján.

A Rams korábbi legyőzése csak véletlen volt 😛
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).

Szerkesztette: Burkus
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Ez rendre előjön. Mint ahogy Brady cseréinek beválása, illetve az innen elmenők bukási rátája.

USC-ről sem jön jó elkapó, meg vannak még ilyenek