New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Remelem nem vagyok egyedul, amikor azt gondolom, hogy ezek a dolgok rövid-hosszú távon fontosabbak es erdekesekebbek, mint a JMD-story:
 www.patspulpit.com/2018/2/7/16984144/rapsheet-patriots-and-tom-brady-to-discuss-contract-extension-this-week
Sinisa
hát az biztos hogy kb bármiről szívesebben olvasnék már mint a JMD story

esetleges vélemények a csapat átalakításáról? kiket kellene elengedni/elküldeni, milyen posztra kell majd új ember a FAról/draftról? csak hagyjuk már McDanielst
Cuchulain82
peace

kérdés, hogy JMD mellett ki marad még, s ki lesz a DC? szvsz ez utóbbi a legfontosabb, na meg, hogy kik lesznek a draft-pickek......-) a pats.hu-n anno én JimmyG évében egy korai QB-picket jósoltam......😀) anno meglepő volt....most nem lenne az.....😀) szóval nem lesz sztem....😀))) nem Kousins.......de QB-trade-et várok majd a piacon.....😀)
Gaius
a DCre ötletem sincs, Schianot olvastam több helyen /azóta már cáfolatokat is/, de azt is el tudom képzelni hogy belülről léptetnek elő valakit /bár azon már talán túl lennénk/
QB tradere sok esélyt nem látok, Hoyernál sokkal jobbat honnan lehetne hozni? és mennyiért? inkább a drafton nézelődnék, van 4-5 QB akik körül nagy a hype, őket elviszik az 1-2 körben, de talán találunk a mi rendszerünkbe illőt aki tovább bent marad, a középső és hátsó körökben hátha megint kifogunk egy Jimmy G-t
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
“whatever deal McDaniels has with the Patriots to be the heir to Belichick can’t be official due to the Rooney Rule. So McDaniels is operating on trust in the Kraft family”

Azért eléggé kockáztat JMD, mert jöhet egy feka OC jelölt és a franchise hosszutávu érdekei miatt BB szívfájdalom nélkül kibassza 😊

És ő egy szót nem szólhatna :o
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Felelőtlenség volt, pedig nem ma kezdted 😀
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
Helmut Zimmer
Jajj, nem dehogyis. Csak már mindent kifejtettek itt és a Colts topicban legalább 2-szer. És gondoltam nem írom le a saját meglátásom.
Bruce
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
Helmut Zimmer
Jajj, nem dehogyis. Csak már mindent kifejtettek itt és a Colts topicban legalább 2-szer. És gondoltam nem írom le a saját meglátásom.
Bruce
Ne tartsd magadba. A mai napnak már mindegy 😊
vpi
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Remelem nem vagyok egyedul, amikor azt gondolom, hogy ezek a dolgok rövid-hosszú távon fontosabbak es erdekesekebbek, mint a JMD-story:
 www.patspulpit.com/2018/2/7/16984144/rapsheet-patriots-and-tom-brady-to-discuss-contract-extension-this-week
Sinisa
hát az biztos hogy kb bármiről szívesebben olvasnék már mint a JMD story

esetleges vélemények a csapat átalakításáról? kiket kellene elengedni/elküldeni, milyen posztra kell majd új ember a FAról/draftról? csak hagyjuk már McDanielst
Cuchulain82
peace

kérdés, hogy JMD mellett ki marad még, s ki lesz a DC? szvsz ez utóbbi a legfontosabb, na meg, hogy kik lesznek a draft-pickek......-) a pats.hu-n anno én JimmyG évében egy korai QB-picket jósoltam......😀) anno meglepő volt....most nem lenne az.....😀) szóval nem lesz sztem....😀))) nem Kousins.......de QB-trade-et várok majd a piacon.....😀)
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
Helmut Zimmer
Jajj, nem dehogyis. Csak már mindent kifejtettek itt és a Colts topicban legalább 2-szer. És gondoltam nem írom le a saját meglátásom.
Bruce
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
Helmut Zimmer
Jajj, nem dehogyis. Csak már mindent kifejtettek itt és a Colts topicban legalább 2-szer. És gondoltam nem írom le a saját meglátásom.
Bruce
Ne tartsd magadba. A mai napnak már mindegy 😊
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
Helmut Zimmer
Jajj, nem dehogyis. Csak már mindent kifejtettek itt és a Colts topicban legalább 2-szer. És gondoltam nem írom le a saját meglátásom.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Remelem nem vagyok egyedul, amikor azt gondolom, hogy ezek a dolgok rövid-hosszú távon fontosabbak es erdekesekebbek, mint a JMD-story:
 www.patspulpit.com/2018/2/7/16984144/rapsheet-patriots-and-tom-brady-to-discuss-contract-extension-this-week
Sinisa
hát az biztos hogy kb bármiről szívesebben olvasnék már mint a JMD story

esetleges vélemények a csapat átalakításáról? kiket kellene elengedni/elküldeni, milyen posztra kell majd új ember a FAról/draftról? csak hagyjuk már McDanielst

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
Bruce
Rákérdezhetek, Tuck rule? 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Sokat gondolkodtam azon, hogy leírjam-e a véleményem a JMD sztoriról. De úgy döntöttem, hogy inkább nem írom le 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Azért tart itt a topic, és a bowl.hu, mert a tagok fele jólmenő nemzetközi jogász....

Szerintem gyűljetek kalákába highlevelkedjétek meg a JackDaniels ügyet, és közöljétek a megfellebezhetetlent.
😀
Mi többiek addig eldumálunk a fociról
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Remelem nem vagyok egyedul, amikor azt gondolom, hogy ezek a dolgok rövid-hosszú távon fontosabbak es erdekesekebbek, mint a JMD-story:
 www.patspulpit.com/2018/2/7/16984144/rapsheet-patriots-and-tom-brady-to-discuss-contract-extension-this-week

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
6. kaphatott JMD jobb ajánlatot, mint a Colts-é? naná, hogy kaphatott, ugyebár arról szólnak a hírek, hogy BB jobban bevonja majd a full HC szerepkörbe, s ráadásul olyan hosszútávú szerződést kaphat, amivel a gyermekei (iskolai) jövőjét is biztosíthatja.....ezek sem uccsó szempontok......s ráadásul egy-egy szerződés nagyon sok mindent lefed még......

Gaius
Na azért ne tegyünk már úgy, mintha a gyermekei iskoláztatása lett volna a tét. Nem jogosultak ingyentankönyvre, és az ebédbefizetésnél sincs szocpol.
Ha JMD többé sehol sem dolgozik, hidd el még az unokái is járhatnak egyetemre.
Denverbe HC volt - alapból több misis fizetés.
Ez nem a pénzről szól.
Én tök értem a Colts faneket, alja gyökér húzás volt tőle az ő szemszögükből nézve. Felesleges joggal jönni meg ilyenekkel. Én örülök, hogy OC gondunk nincs, remélem a csapat is hosszutávon jól jár vele.
vpi
Hombre....beszéltem én arról, hogy ez volt A szempont? Csak arról, hogy ez is egy szempont.....olvass el egy HC-szerződést az NFL-ben......😀korábban belinkeltem egy cikket a JMD vs. Colts jogi oldaláról, abban van egy kis bekezdés, ezek a szerződések mi mindent érintenek......s nem, nem az ingyentankönyvről........

btw, sztem nagyban a pénzrél is szól.....szvsz tuti, hogy Krafték minima megadták OC-ként a Colts HC fizuajánlatát.......ha nem most, jövőre, vagy rövid távon.......


szemét húzás.......akarsz hallani párat? az NFL nem kisangyalok gyülekezete........deflate-gate? miről is szólt?
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
6. kaphatott JMD jobb ajánlatot, mint a Colts-é? naná, hogy kaphatott, ugyebár arról szólnak a hírek, hogy BB jobban bevonja majd a full HC szerepkörbe, s ráadásul olyan hosszútávú szerződést kaphat, amivel a gyermekei (iskolai) jövőjét is biztosíthatja.....ezek sem uccsó szempontok......s ráadásul egy-egy szerződés nagyon sok mindent lefed még......

Gaius
Na azért ne tegyünk már úgy, mintha a gyermekei iskoláztatása lett volna a tét. Nem jogosultak ingyentankönyvre, és az ebédbefizetésnél sincs szocpol.
Ha JMD többé sehol sem dolgozik, hidd el még az unokái is járhatnak egyetemre.
Denverbe HC volt - alapból több misis fizetés.
Ez nem a pénzről szól.
Én tök értem a Colts faneket, alja gyökér húzás volt tőle az ő szemszögükből nézve. Felesleges joggal jönni meg ilyenekkel. Én örülök, hogy OC gondunk nincs, remélem a csapat is hosszutávon jól jár vele.
vpi
egyetértek, ha a Patriotsszal csinálta volna meg valaki ugyanezt akkor azok lennének a legjobban felháborodva akik most JMD mosdatják /ilyen a szurkolói lélektan/
McDanielsnek megvolt a joga azt tenni amit tett, ettől az én szememben maga a tett nem lett kevésbé szemét húzás, viszont szurkolóként örülök hogy megmaradt a jól bejáratott támadósorunk, mert bár Patriciat sokkal jobban kedvelem, valamiért úgy érzem az ő pótlása könnyebb mint egy olyan OCt találni aki eredményesen tovább viszi a mostani támadósort
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
6. kaphatott JMD jobb ajánlatot, mint a Colts-é? naná, hogy kaphatott, ugyebár arról szólnak a hírek, hogy BB jobban bevonja majd a full HC szerepkörbe, s ráadásul olyan hosszútávú szerződést kaphat, amivel a gyermekei (iskolai) jövőjét is biztosíthatja.....ezek sem uccsó szempontok......s ráadásul egy-egy szerződés nagyon sok mindent lefed még......

Gaius
Na azért ne tegyünk már úgy, mintha a gyermekei iskoláztatása lett volna a tét. Nem jogosultak ingyentankönyvre, és az ebédbefizetésnél sincs szocpol.
Ha JMD többé sehol sem dolgozik, hidd el még az unokái is járhatnak egyetemre.
Denverbe HC volt - alapból több misis fizetés.
Ez nem a pénzről szól.
Én tök értem a Colts faneket, alja gyökér húzás volt tőle az ő szemszögükből nézve. Felesleges joggal jönni meg ilyenekkel. Én örülök, hogy OC gondunk nincs, remélem a csapat is hosszutávon jól jár vele.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
gondolom veszített az ügynök is némi borravalót.....vagy a rezsit nem tudja kifizetni a hó végén 😀 😀 😀
Szerintem benézted, hogy kinek a postjára válaszoltál, de mindegy. 😀 Majd le fog esni. 😀
peterk2005
jaja....félrement....sorry......😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szegényke, magára maradt 😕

Ja lehet, hogy lesz 10 másik ügynök, aki már most bejelentkezett nála. Mégsem sajnálka meg :/
Wyatt
Szasz Wyatt. én nagyon csíplek, de most egy picit tévedsz.
Ez skarlát betű, fed flag, így sokkal nehezebb lesz goodwill nélkül tárgyalnia.
Be lehet szopni, nekem majdnem sikerült, igaz egy 10-ed ekkora faszságért, de ezt egyszer máskor elmesélem.
Helmut Zimmer
Lehet igazságod, de biztosan lesz olyan, akivel sikerül tárgyalnia 😊
Na felkeltetted az érdeklődésem, majd meséld akkor 😊

több mint 6 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Egy Bitch move volt JMD-től,megtehette egyébként,szimpatikusabb nem lesz tőle,szava hihetőbb sem,de ő tudja. De nézzük a jó oldalát: legalább a Pats is nyert egy ki-ki meccset a héten 😊

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Patkány JMD!
bcsarli
Te Cypress vagy csak másik néven?
Miért kell trollkodni?
Solymi
Elnézést. JMD az jellemóriás! 😊
bcsarli
Nem, ő egy másik troll a Pittsburgh Szellemóriások csapatából 😊
Burkus
A jellemóriásra sikerült rákontrázni egy szellemóriást! Gratulálok zsenikém 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
gondolom veszített az ügynök is némi borravalót.....vagy a rezsit nem tudja kifizetni a hó végén 😀 😀 😀
Szerintem benézted, hogy kinek a postjára válaszoltál, de mindegy. 😀 Majd le fog esni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
gondolom veszített az ügynök is némi borravalót.....vagy a rezsit nem tudja kifizetni a hó végén 😀 😀 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
btw hagyjuk már a JMD move-nál a moralizálást oda, vissza....az NFL business as usual.....erre jönnek pluszban az emocionális dolgok.....

1. megvolt a JMD-Colts ELVI egyetértés a hét elején, múlt hétvégén a szerződésről? nagy valószínűséggel megvolt. de volt aláírt szerződés? nem volt......

2. kinek az alkalmazásában állt, s áll JMD? a Patriotsébean

3 Ballard azt hitte, ha megvan az elvi egyetértés, s kiadta a sajttájra az engedélyt? kiadta....ezt el is ismerte...."it's on me"

4. tudhatott Ballard a kedd reggeli-délelőtti JMD-BB-Robert Kraft - Jonathan Kraft találkozóról? valószínűleg nem, amikor megadta az engedélyt a twitter-üzi a megállapodásról kiadására

5. jogában állt Kraftéknak megggyőzni JMD-t a maradásra? naná, hisz szerződés alapján Pats alkalmazott (de btw megadták az engedélyt a tárgyaláshoz is)

6. kaphatott JMD jobb ajánlatot, mint a Colts-é? naná, hogy kaphatott, ugyebár arról szólnak a hírek, hogy BB jobban bevonja majd a full HC szerepkörbe, s ráadásul olyan hosszútávú szerződést kaphat, amivel a gyermekei (iskolai) jövőjét is biztosíthatja.....ezek sem uccsó szempontok......s ráadásul egy-egy szerződés nagyon sok mindent lefed még......


+1 ha conspiration theory: a deflategate miatt megérdemelte a Colts a szopatást? HA szopatás? szvsz....naná.....45-7 és deflate gate.....hagyjuk már.....😀) Ballard, ő teljesen korrekt max respect a mai sajttájon is......az uccsó mondat mellett is.......😀)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Ez nálam nem mérvadó, mégpedig azért nem, mert tudtommal Ballardnak is ő az ügynöke. Innentől ő két tűz közé került, ha pedig csak a jövőjére gondol, logikus lépést, hogy ezt választotta, elvégre ha JMD mellett is marad, azzal olyan üzenetet küld, amivel esélyesen elveszíti több jelenlegi ügyfelét is, a jövőben pedig sokkal kevesebben tartanának igényt az ő szolgálataira is.
Stez
Azt írja az újság, hogy már többször megszakították az üzleti kapcsolatot az elmúlt években. De elég erős szavakkal kommentálta az ügynök a döntést. Gondolom, komoly zsozsótól esett el, ami a percentjét illeti.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Ez nálam nem mérvadó, mégpedig azért nem, mert tudtommal Ballardnak is ő az ügynöke. Innentől ő két tűz közé került, ha pedig csak a jövőjére gondol, logikus lépést, hogy ezt választotta, elvégre ha JMD mellett is marad, azzal olyan üzenetet küld, amivel esélyesen elveszíti több jelenlegi ügyfelét is, a jövőben pedig sokkal kevesebben tartanának igényt az ő szolgálataira is.