New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.
Janek
Butler. Csak mert eddig szerintem egyszer sem volt még helyes 😊

Az első bekezdés többi részére. És ez hol megy szembe a belichicki elvekkel és viselkedéssel? Ez pont, hogy követi azokat.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Butler üggyel kapcsolatban az a legszarabb, hogy ha a 9-ers behúzza, akkor masszív 5 hónap alatt Petey kb. 70 alkalommal fogja belinkelni a Butler féle SB interceptiont. 😕 😀
Helmut Zimmer
Jót is tenne neki egy kis helyváltoztatás, mert sztem totál összezuhant ebben a szezonban, de az PO-ra biztosan. Chandler Jones szindróma.

Ahogy elnézem a rosterünket és az IR-en és NFI-n lévő játékosokat, viszonylag jól állunk. Offense oldalon a falból Solder, Fleming, Waddle aki FA lesz, futók, elkapók részéről sztem mindenki újra lesz szerződtetve.
Allent elküldeném ha Bennett maradna.

Védekező oldalon kellene komolyabb vérfrissítés, Branch, Butler tuti ki lesz vágva vagy el lesz tradelve és szerintem jópár játékossal próbálunk már most hosszabbítani. Kérdés ki lesz a DC és mit szeretne.

Kíváncsi vagyok a draftra, hogy mit mókol megint az öreg.

SB-re kitérve nem értem, hogy miért istenítik ennyire Folest, meg hogy cserekúbé...ha azt nézzük Brady is egy cserekúbé 😀

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Kezdődjön már a draft!
Helmut Zimmer
Az ismertetők írását már elkezdtük 😉
Sztem max két hét mire kikerül az első adag.
empty taxi
végre valami jó hír, kösz szépen
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Kezdődjön már a draft!
Helmut Zimmer
Az ismertetők írását már elkezdtük 😉
Sztem max két hét mire kikerül az első adag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Butler üggyel kapcsolatban az a legszarabb, hogy ha a 9-ers behúzza, akkor masszív 5 hónap alatt Petey kb. 70 alkalommal fogja belinkelni a Butler féle SB interceptiont. 😕 😀
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Erted. Szerintem te is erzed a ket oldal kozott a kulonbseget es hogy mire mondom, hogy azert az mar sok.
Stez
Értem én, nincs ezzel gond. Úgy vagyok vele mint BB: It is what it is.
Meg amit nem tudsz befolyásolni, azzal nem kell foglalkozni.
Túl van ez is pörögve. A Butler-ügy (csak, hogy felhozzam) kicsit más, mert az mindenkit bosszant. Lehetséges, hogy az utolsó pillanatig kivártak, hátha 100%-as lesz vagy jobban teljesít az edzésen, de ez nem történt meg. Amúgy arra emlékszünk amikor egy-két alapszakasz meccsen Bademosi állt be CB-nek és azért jól teljesített?
Butlert meg slotban folyamatosan szopatták irányváltásokkal és tacklet is sokat rontott. El kell fogadni, hogy valszeg nem lett volna tényező vagy esetleg BB-ék hibáztak. Na jó, nem folytatom, idővel úgyis több infónk lesz.


Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Tudom, hogy a 2 QB-s rendszert miért nem erőltetik, de pl. most a Phillynél van olyan szitu, hogy meg lehetne játszani akár screent, flea-flickert, reverse/double reverse flea-flickert, ilyeneket.

Már az SB előtt szívtam a fogam, mert ők voltak az egyetlen állva maradt csapat, akiknek a támadóstratégiája nagyban hasonlított a Patsére.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, ma délután elvileg lesz időm, kitalálok valami okoskodást :d

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
plusz ennyi olcsó QBval nem kell Lucknak kifizetni a nagy gázsit el lehet küldeni Denverbe, nektek pedig ott a lehetőség hogy minden meccsen másik irányítóval álljatok fel, nincs edző a ligában aki így fel tud ellenetek készülni 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Kezdődjön már a draft!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kezdődjön már a draft!!! 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyet senki sem mondott. De ha mar igy, akkor megkernelek, keresd vissza az akkori botrany kapcsan, mikor vedtem be ugy a Coltsot, ahogy itt most JMD-nel paran teszik.

Csak azert mondom, mert nem remlik, hogy ott kifejezetten foglalkoztam volna a temaval, a Colts vedelmevel, de arra foleg nem, hogy toltam volna az alszentet es atestem volna a lo tuloldalara.

Nem kell kiforgatni a szavaimat es egybol egy masik vegletre asszocialni. Engem egyik botrany sem foglalkoztat kifejezetten, en a huzasa ellenere is birom JMD-t, es ha holnap bekopogtatna Ballard ajtajan, hogy megis HC lenne es kineveznenk, en siman orulnek.

Jo szakembernek tartom, es ha hozna nekunk az eredmenyeket, jo munkat vegezne, engem csak ez erdekelne, nekem csak ez szamit. Utalhatja mindenki, ha eredmenyes. En birom, jo arc. 8-D

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Ezzel nincs is gond. Ez rendben van. A gond az, ha valaki tenyleg elkezd alszenteskedni, es annyira atesik a lo tuloldalara, hogy elkezd eloallni olyan abszurd allitasokkal, amik utan akkor meg kiderul az is, hogy JMD az artatlan aldozat, akit Ballard es Irsay szepen atlokott a palankon es palira vett.

Erted. Szerintem te is erzed a ket oldal kozott a kulonbseget es hogy mire mondom, hogy azert az mar sok.
Stez
Tehát a deflate-gate kirobbantásában fáklyavivő Colts, aki aztán felbiztatta Haribóékat is egy olyan húzást vet be ( mármint az előbb-bejelentés ) ami mozgásteret ad a Belicsibá-Roberto kettősnek a beavatkozásra. Szerinted?! Te mit vártál?! Hogy ja Bubukáim mi elbuktuk egy első és egy negyediket, plussz egy misinek szevasz akkor becsukjuk a szemecskéinket az ilyen hallgatólagos stikliknél. Nem mostantól minden paragrafus mellet ott fog őrködni Kraft bácsi, s ezt már vonatkoztatta Marára meg Jerry bácsira is.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.
Solymi
Ezzel nincs is gond. Ez rendben van. A gond az, ha valaki tenyleg elkezd alszenteskedni, es annyira atesik a lo tuloldalara, hogy elkezd eloallni olyan abszurd allitasokkal, amik utan akkor meg kiderul az is, hogy JMD az artatlan aldozat, akit Ballard es Irsay szepen atlokott a palankon es palira vett.

Erted. Szerintem te is erzed a ket oldal kozott a kulonbseget es hogy mire mondom, hogy azert az mar sok.

több mint 6 éve
gedam 5 692
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
Gaius
Szerintem ha itt ilyenfajta húzás lett volna a részünkről, akkor JMD (Ballardhoz hasonlóan) már közel az összes sajtóorgánumban szétkürtölte volna, hogy a Colts mit művelt. Túl nagy a csend erről az oldalról.
szampi#33
én úgy hallottam, hogy jmd-nek szólt az ügynöke, hogy megcsípte neki a colts vezetőedzői állását. kedden el is utazott, de megsértődött és visszafordult, mivel senki nem várta a baltimore-i reptéren.
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.
Stez
Szerintem sokan vagyunk itt, akik nem csinálnának ebből ekkora problémát ha a Pats-szel történt volna. Nem lennék boldog az tény, de mit tudnék csinálni?
Ez történt, nem tudjuk mi volt a háttérben, ideje továbblépni.

Ugyanez igaz a való életre is.


gabistar
Ne haragudj, de amit te itt BB-ről elírtál az mind fikció. Vagy neked van igazad és minden könyv és interjú amit vele kapcsolatban olvastam vagy láttam az a fikció.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
Gaius
Szerintem ha itt ilyenfajta húzás lett volna a részünkről, akkor JMD (Ballardhoz hasonlóan) már közel az összes sajtóorgánumban szétkürtölte volna, hogy a Colts mit művelt. Túl nagy a csend erről az oldalról.
szampi#33
nem biztos.....sztem pont JMD részéről volt nagy a csend......mind az egész meghallgatási folyamat, mind a tegnapi mizéria okán.....nem volt részéről sem sajttáj, hogy megállapodás van......azért sztem ezt is bele lehet venni .......s nemtom.....a Ballard-kapcsolat miatt más a helyzet, mint két éve.....hiába a sajttáj befejezés, úgy, ahogy 😀
Gaius
Meseld el nekem kerlek, hany edzo volt, aki ugy, hogy a csapata nagyban a PO-meccsekre es a Super Bowlra keszult, fogta magat es kiallt a nyilvanossag ele, osszehiv egy sajtotajekoztatot, amin kozli, hogy o mar megallapodott, es XY csapat vezetoedzoje lesz.

„Sziasztok, csak szeretnem bejelenteni, hogy egyebkent rohogve megszegtem a liga szabalyait, miszerint nem lehetne bejelenteni semmit, de en azert megteszem, mert igy a fair.”

Meselj meg, kerlek. Oke, en tenyleg megszoktam es elfogadom, hogy minden szurkolo altalaban megvedi a sajat nyaja tehenet, de azert abszurdnal abszurdabb osszeeskuves-elmeleteid meg engem is mosolyra kesztetnek, pedig en aztan tenyleg egy igazi Mel Gibson vagyok.

Egeszen fantasztikus, hogy eloadjuk az egesz sztorit ugy, mintha egyebkent nem lenne minden evben legalabb harom HC-jelolt, aki a PO alatt mar reges reg eligerkezett egy csapathoz, mert ez annyira meglepo lenne.

Meg elkezdunk olyanokkal elohozakodni, hogy mar lassan tenyleg akkora hulyenek gondoljuk itt a Coltsot, Ballardot, hogy emberunk konkretan ugy targyalna es ugy intezne a dolgokat, mintha valami hotel tarsasjatekot jatszana hatevesen.

Szoval oke, en Colts-fankent mindig is birtam JMD-t, es hogy oszinte legyek, ezek utan sincs vele bajom, de azert komolyan, ennyire ne legyunk mar vakok, hogy ennyire adazan probaljuk megvedeni emberunket egy ilyen huzas utan.

Ezen nincs mit vedeni. Kocsog volt, pont. Nem ertem, miert nem lehet kikaszalodni az „elvakult szurkoloi hozzaallasbol”, visszalepni a foldre, es realisan azt mondani, hogy oke, emberunk szemet volt, ez van, pont.

Egyebkent pedig tok nyugodtan tedd fel magadnak a kerdest, es valaszolj mindenfele kepmutatas nelkul: ha BB visszavonul, ti edzot kerestek, megtalaljatok embereteket, akivel hetek ota szoban meg is van a deal, majd eljatssza ezt, ti meg alltok a sajtotajetkoztaton, mint rozi a moziban. Na, akkor is igy vedened az illetot, aki visszamondta a dolgot es a New Englanddel baszott ki? Valaszolok helyetted. Pontosan ugyanolyan pipa lennel, mint a Colts haza tajan az emberek.

Persze sokan osszemossak ezt a Patsszel, meg belerugnak a csapatba, mert hogy itt egy ujabb indok, de engem ez nem erdekel, bar Kraft huzasa egyertelmuen geci volt, es szandekosan tett keresztbe a Coltsnak. Jatszhatjuk a hulyet, elhetunk alomvilagban, de biztos vagyok benne, hogy az NFL berkein belul is tisztaban van ezzel mindenki. De amilyen ellentetek es szarkavarasok vannak a tulajdonosok kozott is, ez nem egy meglepo dolog, en legalabbis nem huledezem, volt itt mar komolyabb kibaszas is a masikkal.

Az erosebb kutya baszik, esetunkben ez Kraft volt.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Az írják, kedden reggel találkozott Belichick-kel is, és utána gondolta meg magát. Bill jobban beavatja a csapat belső működésébe, roster kialakítás, cap management, és ezek rendkívül értékesek JMD számára.
April Wine
Ne vedd szivre, de ezt hc kent nem tudta volna megtenni ugye. : ) Foleg hogy mar volt denver hc je. : )

Ez ugyan olyan dolog (csak nagyobb kaliberu de kesobb irom), mint amikor csak azert raajanlottatok a wr unkre, csak hogy kevesebb penzunk maradjon, ha meg akarjuk tartani sanderst. De vegul megse maradt persze nalunk. De a cap et fizetest jol feltornaztatok, ha nalunk maradt volna. : )

Csak ennel a huzasnal sokkal magasabb rendu csapat sorsaba finoman szolva bele avatkozas. Es nem kedvessegbol. : )

De a lenyeg, hogy ertheto legyen ha nem volna az, megtehettetek, hogy egy masik luck al dominans csapat eletoben kis kaoszt okozzatok. Ami nem jon jol nekik. Es meg is tettetek. Marmint JMD vel.

Ugyanugy ahogy harrison is hozzatok ment veletlen, ha netan jatszunk ellenetek. O is csak azert kellett nektek, mert dominans kezdo lett. Ja nem. : ) Merges volt rank. Racsaptatok mint gyongytyuk a... Meg mi elengedtuk, mert azert nem voltunk korrektek vele, mert nem jatszott, de ev kozben siman megcsinalhattuk volna azt hogy marad hiaba sir es ev vegen mehet. De ehelyett nalunk kisirta hogy elmehessen. Ti meg... A tobbi tortenelem. Meg jo hogy nem jutottunk oda, hogy neznem kellett volna harrisont ellenunk jatszani. Ott sem vitt magaval minden infot a defrol, meg meg az off rol is akikkel/akik ellen minden nap eddzett stb. Tudhatta, kinek milyen serulese van ami aprosag, es nincs serult listan stb. Kinek mi a gyegyeje stb. Ezek, felertekelhetetlen extra infok lettek volna, de hala isntennek nem lettek. Amugy is gaz volt a defunk sajnos saci kiesese miatt es azzal el is ment az esely, de hat nem is kell minden evben nyerni. Es...

Meg a tobbi hasonlo dolog. Ez egy daralo. Es ti minden lehetoseget kihasznaltok arra, hogy a masikat bedaraljatok. Vagy negativan egy bal also gyomrost adjatok. Ezt valaki megteszi, valaki nem.

De nem veletlen van az hogy ilyen sikeresek vagytok. Es ez mind a taktika, logika es egyeb harcteren folytatott dolgok miatt is van. Szoval ugyesen jatsza bb a lapjait ezert zseni/sikeres. Mert meg mi barmok voltunk es elengedtuk harrisont, ti vittetek rogton.

Szoval tudja mit hogy hol kell. Az meg hogy mas irta, denverbe menetelnel bb adott neki utravalot. JAn azt hiszem te irtad. Ertem hogy mit akarsz akartal kihozni belole, de BB nem hiszem, hogy olyan kedves lenne, hogy tenyleg adna barmelyik dc oc jenek aki hc lesz es ellene jatszik majd olyan tanacsot. Amivel azt ellene felhasznalva nyernenek. Tul okos o ehhez. Es akkor mar az nfl tele lenne BB copykkal. Es ok is sikeresek lennenek. De o csak annyit biz, ra a beosztottjaira, ha okos, marpedig az, amennyi az o teljesitmenyuk maximalizalasahoz kell semmi tobbet. Kulonben mar minden alola kikerult dc oc tok sikeres lenne. Es BB meg egyre szorulna vissza. Ezt meg azert barki hulye volna megcsinalni. Foleg nem o. : ) Hogy tul nojenek rajta.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
még hogy unalmas az az offseason,csak úgy izzik a levegő 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
Gaius
Szerintem ha itt ilyenfajta húzás lett volna a részünkről, akkor JMD (Ballardhoz hasonlóan) már közel az összes sajtóorgánumban szétkürtölte volna, hogy a Colts mit művelt. Túl nagy a csend erről az oldalról.
szampi#33
nem biztos.....sztem pont JMD részéről volt nagy a csend......mind az egész meghallgatási folyamat, mind a tegnapi mizéria okán.....nem volt részéről sem sajttáj, hogy megállapodás van......azért sztem ezt is bele lehet venni .......s nemtom.....a Ballard-kapcsolat miatt más a helyzet, mint két éve.....hiába a sajttáj befejezés, úgy, ahogy 😀
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
a DCre ötletem sincs, Schianot olvastam több helyen /azóta már cáfolatokat is/, de azt is el tudom képzelni hogy belülről léptetnek elő valakit /bár azon már talán túl lennénk/Cuchulain82
Sok kedvem most nincs ide írogatni, majd ha elül a vihar, de Schianoval kapcsolatban annyit megjegyeznék, hogy Belichick országos cimbije. Ha ő visszamondta a lehetőséget Bill-nek, amögött lehet olyan indok, hogy nem hiszi, hogy BB hosszabb távon is maradna. Ez egyrészt a HC utódlás miatt sem mellékes, másrészt ha ez igaz, akkor a DC jelöltek közül ezt mások is figyelembe fogják venni. Rövid távú esélyre belső előléptetés a valószínű.
peterk2005
Vagy a Schiano story csak egy kacsa volt.

Igy, hogy marad JMD es JJ is erős túlzással mindegy ki lesz a DC. BB figyelme úgyis főleg arra fog irányulni.

Az en szkenariom: Flores a DC es Steve B lesz az LB coach.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
a DCre ötletem sincs, Schianot olvastam több helyen /azóta már cáfolatokat is/, de azt is el tudom képzelni hogy belülről léptetnek elő valakit /bár azon már talán túl lennénk/
QB tradere sok esélyt nem látok, Hoyernál sokkal jobbat honnan lehetne hozni? és mennyiért? inkább a drafton nézelődnék, van 4-5 QB akik körül nagy a hype, őket elviszik az 1-2 körben, de talán találunk a mi rendszerünkbe illőt aki tovább bent marad, a középső és hátsó körökben hátha megint kifogunk egy Jimmy G-t
[/quote]Schiano állítólag tényleg nem jön........Hoyer sztem is teljesen rendben van backup QB-ként, de kellene az utód......ami anno JimmyG volt.....sztem majd BB JMD tart egy két személyes meghallgatást az idei prospecteknél, s továbbra is JMD feladata lesz QB-ként kinevelni.....amennyire követtem, ő pl. ebben kurta jó......
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
annyira rendben van ez a JMD move, hogy az ügynöke épp most rúgta ki őt.
Amadeus
Mi mást csinálhatott volna? JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak), különben nincs bejelentés. Ha ezek után az ügynök megvonja a vállát és képviseli McDanielst tovább, elveszti az arcát a saját szakmájában.

Mellesleg ő Ballard ügynöke is. Már csak ezért sem lehetett nem ezt lépni.
peterk2005
JMD ugyan nem írt alá semmit, de az ügynök szemszögéből a szerződés biztos, hogy megköttetett (végigrágtak mindent, rábólintottak, kezet ráztak),"pár százezer usd múlhat rajta......😀)) ezen gondolkodtam amúgy......de tényleg.....ugyebár Joe Judge marad....s meg nem mondom most hol, de olvastam olyasmit, hogy volt, akinek szólt JMD előtte, hogy nem írja alá......JJ marad is, ha minden igaz.....szóval arra gondoltam, hogy a Colts FO azután adta ki a twitter üzenetet, hogy JMD elkezdte felhívni az érintetteket, hogy mégsem megy.....s quasi elővágás volt Irsayék részéről a JMD szerz. híre......mondom, ez fikció, de kurtára nem lennék meglepődve.......de ez megint fikció elismerem, s Ballarddal semmi bajom.....riszpekt a mai sajttájáért.........
Gaius
Szerintem ha itt ilyenfajta húzás lett volna a részünkről, akkor JMD (Ballardhoz hasonlóan) már közel az összes sajtóorgánumban szétkürtölte volna, hogy a Colts mit művelt. Túl nagy a csend erről az oldalról.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
a DCre ötletem sincs, Schianot olvastam több helyen /azóta már cáfolatokat is/, de azt is el tudom képzelni hogy belülről léptetnek elő valakit /bár azon már talán túl lennénk/Cuchulain82
Sok kedvem most nincs ide írogatni, majd ha elül a vihar, de Schianoval kapcsolatban annyit megjegyeznék, hogy Belichick országos cimbije. Ha ő visszamondta a lehetőséget Bill-nek, amögött lehet olyan indok, hogy nem hiszi, hogy BB hosszabb távon is maradna. Ez egyrészt a HC utódlás miatt sem mellékes, másrészt ha ez igaz, akkor a DC jelöltek közül ezt mások is figyelembe fogják venni. Rövid távú esélyre belső előléptetés a valószínű.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)