New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jimmy bankot robbantott közben 😊

The San Francisco 49ers made the free-agent quarterback the highest-paid player in NFL history on Thursday, signing Garoppolo to a five-year contract. NFL Network's Mike Garafolo reported that the deal is worth $137.5 million, per sources, and is the biggest deal in NFL history on an average-per-year basis.
Wyatt
Egyáltalán ér ennyit? Azért csak 5 meccse volt élesben.
polonic
Ja, de pusztán a statisztikát nézve amíg vissza nem vonul, a Frisconak csak 19-0s szezonjai lesznek vele, ha csak le nem sérül. Ez tény. Azért 5 év 5 tökéletes szezonra sztem megéri az a 27.5 misi/év

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Jimmy bankot robbantott közben 😊

The San Francisco 49ers made the free-agent quarterback the highest-paid player in NFL history on Thursday, signing Garoppolo to a five-year contract. NFL Network's Mike Garafolo reported that the deal is worth $137.5 million, per sources, and is the biggest deal in NFL history on an average-per-year basis.
Wyatt
Egyáltalán ér ennyit? Azért csak 5 meccse volt élesben.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy bankot robbantott közben 😊

The San Francisco 49ers made the free-agent quarterback the highest-paid player in NFL history on Thursday, signing Garoppolo to a five-year contract. NFL Network's Mike Garafolo reported that the deal is worth $137.5 million, per sources, and is the biggest deal in NFL history on an average-per-year basis.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, még a végén eljutunk oda, hogy az egyik csapat feltekeri a fűtést a stadionjában a meccsen, vagy mesterséges zajokat alkalmaz 😀
Wyatt
És te ennek örülnél?
peterk2005
Nem, csak a sok milyen köcsög egy csapat ez, hogy egy OC ezt csinálta szegény Coltscal mellett viccesnek tartottam bedobni egy ilyet 😊

Látom, mostanában te is feszültebb vagyok, hátha kicsit engedsz ebből. Na de majd mindjárt témaváltás

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jaja, még a végén eljutunk oda, hogy az egyik csapat feltekeri a fűtést a stadionjában a meccsen, vagy mesterséges zajokat alkalmaz 😀
Wyatt
És te ennek örülnél?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azzal a kapcsolatrendszerrel, amivel Belichick meg Kraft rendelkezik, nem hiszem, hogy különösebben aggódnának Ballard és a Colts haragja miatt, valószínűleg azért is, mert a Coltshoz kötődőkön kívülaz egész ügy senkit nem nagyon érdekel az egész jól érzékelhetően a ligában. (Én nem is találkoztam Dungy ex cathedra ítéletén kívül Coltson kívüli véleménnyel, de lehet, hogy kevés oldalt olvastam el.)Burkus
Csak ennyit mondok: deflategate. Jól esett? Naugye. El tudta Kraft sikálni? Nem. Áh, mindegy. Ha nem érted mire gondolok, akkor mindegy...

Dungy-n kívüli ex cathedra véleménynek elég Charlie Weis véleménye? Ő volt Belichick OC-a az első három superbowl győzelem idején. Gyakorlatilag JMD elődje, egy volt Patriots alkalmazott. Fent van a véleménye az nfl.com-on. Dungy hozzá képest finoman fogalmazott.

Peterk2005, ne haragudj, ezt nem is értem, hogy mondhattad. A liga legjobbnak tartott OC-a, aki a Patriots rendszerét kívül belül ismeri és akit számos csapat szeretett volna HC-nak, nem kell a Patsnek? Ezt komolyan gondolod? Én még azt sem hiszem, hogy Kraft kicseszésből időzítette így az eseményeketBurkus
Mint mondtam, lehet, hogy a jelen helyzetben nagyon fontosnak érezték, hogy megtartsák. Az is lehet, hogy tényleg benne látják a franchize jövőjét. De azt sem zárom ki, hogy nem. Volt már itt nélkülözhetetlennek hitt játékos is jó sok, akitől úgy megváltak mint a pinty. És szakembertől is. Belichick az éppen imént említett Charlie Weiss-el is tudott nyerni. Amikor JMD elment Denverbe, beugrott O'Brien és #1 offense-et csinált 2011-ben.

Mindenesetre bármelyik is, ha az egészet a revans irányította, az hiba. Ha JMD-ről tényleg annyit gondolnak, akkor szólni kellett volna neki a legelején, hogy ácsi, számítunk rád. Mert JMD láthatóan közel egy hónapig Colts HC akart lenni. Ha nagyon fontos nekem, akkor nem rizikózom meg, hogy utolsó pillanatban esetleg nemet mond a maradj-ra. Legalábbi, ha nem az érzelmeim vezérelnek, nem kardozni akarok, hanem csapatot irányítani.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De a végén az a rivalry is back, és főleg az arckifejezése, ahogy elhagyta a pódiumot, az nem tetszett. Arról árulkodott, hogy mélyütésnek, gyomrosnak vette. Ez kicsit aggaszt. Remélem, hogy hamar lehiggad, mert nem szeretném, hogy az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)
peterk2005
Na majd erre kíváncsi leszek, mert ez egy ideje nincs, úgy 2010 óta. Mondjuk, ha nincs a 2005 és 2009 közötti 5–1, akkor igazából amúgy sincs. Ott volt egy öt évetek, amikor nektek jöttek ki jobban a dolgok, előtte 6–0, azóta 7–0 ide. Nekem mondjuk nem hiányzik egy újabb 1–5, de a Luck-érában eddig egy meccsre mondhatjuk, hogy szoros volt, szóval azért izgalmasabb meccsek lehetnek majd 😊
Wyatt
Szakadj már el ettől a fellengzősségtől, legalább te. 😕 Nyenyee, úgyis az én bránerem a nagyobb....

A Brady & Bill co-t. a pályán nyilvánvalóan nem tudjuk jelenleg megszorítani. De Ballard nem is így értette. Ő nem touchdownokat akarna szerezni, hanem olyanokat lépni, mint ez a JMD történet. Kraft se toucdownt vitt be (ha felteszem a rossz szándékot). Ez a pályán kívül zajlana. Ne gondold, hogy menedzsment szinten ne lehetne fájó alsó horgokat adni és kapni. Ballard nem hülye. Ha csak "úriember" szinten "csipkelődnek" akkor is rengeteg eszköz van. Mondjuk tradeket nyerni. Nem csak játékos-játékos, de mondjuk drafton keresztbe tenni. Vagy játékosok elcsenése, szabálybeli kötözködés zöld asztalnál, srb. Millió módja van. És ne adja isten az ennél aljasabbakat. Öltözői hidegvíz, kemény pálya, "felkészített partvonal". Ne kelljen sorolnom, tudod te. Az aljas játék borzasztó tud lenni, a hideg kiráz tőle. Csak remélni tudom, hogy - ha tényleg bosszú volt - akkor Kraftnak ennyi elég, és Ballard meg lehiggad. Nem akarok ilyesmivel foglalkozni szurkolás címén a jövőben.
peterk2005
Jaja, még a végén eljutunk oda, hogy az egyik csapat feltekeri a fűtést a stadionjában a meccsen, vagy mesterséges zajokat alkalmaz 😀

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
you know like deflategate... 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De a végén az a rivalry is back, és főleg az arckifejezése, ahogy elhagyta a pódiumot, az nem tetszett. Arról árulkodott, hogy mélyütésnek, gyomrosnak vette. Ez kicsit aggaszt. Remélem, hogy hamar lehiggad, mert nem szeretném, hogy az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)
peterk2005
Na majd erre kíváncsi leszek, mert ez egy ideje nincs, úgy 2010 óta. Mondjuk, ha nincs a 2005 és 2009 közötti 5–1, akkor igazából amúgy sincs. Ott volt egy öt évetek, amikor nektek jöttek ki jobban a dolgok, előtte 6–0, azóta 7–0 ide. Nekem mondjuk nem hiányzik egy újabb 1–5, de a Luck-érában eddig egy meccsre mondhatjuk, hogy szoros volt, szóval azért izgalmasabb meccsek lehetnek majd 😊
Wyatt
Szakadj már el ettől a fellengzősségtől, legalább te. 😕 Nyenyee, úgyis az én bránerem a nagyobb....

A Brady & Bill co-t. a pályán nyilvánvalóan nem tudjuk jelenleg megszorítani. De Ballard nem is így értette. Ő nem touchdownokat akarna szerezni, hanem olyanokat lépni, mint ez a JMD történet. Kraft se toucdownt vitt be (ha felteszem a rossz szándékot). Ez a pályán kívül zajlana. Ne gondold, hogy menedzsment szinten ne lehetne fájó alsó horgokat adni és kapni. Ballard nem hülye. Ha csak "úriember" szinten "csipkelődnek" akkor is rengeteg eszköz van. Mondjuk tradeket nyerni. Nem csak játékos-játékos, de mondjuk drafton keresztbe tenni. Vagy játékosok elcsenése, szabálybeli kötözködés zöld asztalnál, srb. Millió módja van. És ne adja isten az ennél aljasabbakat. Öltözői hidegvíz, kemény pálya, "felkészített partvonal". Ne kelljen sorolnom, tudod te. Az aljas játék borzasztó tud lenni, a hideg kiráz tőle. Csak remélni tudom, hogy - ha tényleg bosszú volt - akkor Kraftnak ennyi elég, és Ballard meg lehiggad. Nem akarok ilyesmivel foglalkozni szurkolás címén a jövőben.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A hallomások alapján Kraftban nagyon benne ragadt a deflategate. De a business olyan, hogy adsz is gyomrost
...
az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)
peterk2005
Ennek az érvelésnek az alapját hallomások adják. A rivalizálás pedig azóta tart, hogy a két csapat belépett az AFL-be.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nekem ez a rivalry 2010 óta akkor mondjuk úgy, hogy nem jön át igazából. A Jetsnél (és főleg a Dolphinsnál Miamiban) érzem azt, hogy ez az év fő meccse ott, és a torkunkat is átharapják. A Coltsnál 2010 óta erőlködést maximum. Én csak a pályán lévő dolgokra mondtam azt, hogy nem lenne baj, ha ebből a pályán is lenne valami, mert tényleg voltak jó kis meccsek anno (sajnos néha nekünk kedvezőtlen eredménnyel), de 2009 óta igazából nem nagyon volt kérdés. Ami nem feltétlenül baj nekem, csak nekem egy rivalryhoz a meccsek összképe legalább annyira fontos.

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De a végén az a rivalry is back, és főleg az arckifejezése, ahogy elhagyta a pódiumot, az nem tetszett. Arról árulkodott, hogy mélyütésnek, gyomrosnak vette. Ez kicsit aggaszt. Remélem, hogy hamar lehiggad, mert nem szeretném, hogy az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)
peterk2005
Na majd erre kíváncsi leszek, mert ez egy ideje nincs, úgy 2010 óta. Mondjuk, ha nincs a 2005 és 2009 közötti 5–1, akkor igazából amúgy sincs. Ott volt egy öt évetek, amikor nektek jöttek ki jobban a dolgok, előtte 6–0, azóta 7–0 ide. Nekem mondjuk nem hiányzik egy újabb 1–5, de a Luck-érában eddig egy meccsre mondhatjuk, hogy szoros volt, szóval azért izgalmasabb meccsek lehetnek majd 😊
Wyatt
Nem értek egyet Wyatt 😊, a Jetssel is van rivalry, csak ugyanaz jellemzi mint a Colts ellenit - általában nem egyenlő vagy közel egyenlő erők küzdelme 2010 óta. (Minden segítségre szükségünk van, hogy 45-7-re tudjunk nyerni ugye... 😉 ) A rivalry inkább azért tűnt el, mert mivel a Colts már nem nyeri meg az amúgy korábban évtizedes távlatban harmatos AFC South-t sem, ezért nincs meg az automatikus évenkénti alapszakasz meccs az előző évi azonos csoportbeli helyezés okán, a South háromévente jön, a playoff meg nem kérdés 2014 óta. De nem hiszem, hogy az elmúlt évek alatt a játékosmozgások ellenére barátságosabban tekintenének egymásra a felek.

Azzal a kapcsolatrendszerrel, amivel Belichick meg Kraft rendelkezik, nem hiszem, hogy különösebben aggódnának Ballard és a Colts haragja miatt, valószínűleg azért is, mert a Coltshoz kötődőkön kívülaz egész ügy senkit nem nagyon érdekel az egész jól érzékelhetően a ligában. (Én nem is találkoztam Dungy ex cathedra ítéletén kívül Coltson kívüli véleménnyel, de lehet, hogy kevés oldalt olvastam el.) Túl is van spilázva: valaki az utolsó pillanatban visszatáncolt egy melótól, amit illetően amúgy is hezitált. (Hogy hezitál és hogy tudták, az lejön abból is, ahogy Ballard a párbeszédet előadta.) Hogy ezt pénz miatt, a család miatt csinálta vagy csak egyszerűen úgy látta, hogy nagy neki a kabát - teljesen mindegy. Nem volt elegáns, az lehet, bár nem tudom, hogy jobb lett volna, ha igent mond és aztán folyamatában derül ki hogy nem tudja/nem akarja a HC munkát végezni a Csikóknál.


Ha MJD-t azért tartotta itt, hogy kibasszon a Colts-al, akkor egy olyan edzőt tartott itt, aki egyébként nem kellett volna neki. Ez hiba, aminek meglesz az ára, amikor korrigálni kell.
Peterk2005, ne haragudj, ezt nem is értem, hogy mondhattad. A liga legjobbnak tartott OC-a, aki a Patriots rendszerét kívül belül ismeri és akit számos csapat szeretett volna HC-nak, nem kell a Patsnek? Ezt komolyan gondolod? Én még azt sem hiszem, hogy Kraft kicseszésből időzítette így az eseményeket, a Butler-saga, az öltöző egységének látható megrendülése, a ST edző JMD-vel közös távozása, Gronk nyilatkozata - mindez késztethette arra a döntésre - amit Belichickkel és a fiával együtt hozott meg, mivel hárman beszélték rá JMD-t a maradásra - hogy akár komoly anyagi áldozat árán is, de konszolidálja a viszonyokat és Patricia elvesztésére redukálja az organizáció veszteségét. Az, hogy ellentétben Patriciával, JMD sem a csapatnak, sem sajtónak nem kommunikálta a távozását, nyilván egyértelmű jel volt arra, hogy van mit keresnie. Az, hogy kiszúrhatott a Colts FO-al, csak hab a tortán. Kraft tavalyi, SB utáni nyilatkozata nem nagyon hagyott kétséget arról, hogy mit tart az egész ügyről.

Nem tudom, miért aggódik a Colts FO, Pagano vagy Caldwell amúgy még szabad. Az legalább nem két olyan jellemtelen alak mint JMD 😉
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Szerintem JMD top3-ban nincs a szervezet fontossági sorrendjében.
A top2 az Kraft és BB, lejjebb nem ismerem, de meglepne, ha egy OC top3 lenne.
Sobri Jóska
Jonathan Kraft meg Nick Caserio.
Plusz Ernie Adams és akikről még nem tudunk 😊

Mivel a mindennapi teendőkbe nem látunk bele, így azt se tudjuk JMD/Patricia mennyire volt képben azzal, hogy mik egy HC feladatai és mennyire jók benne.

BB-t ismerve azért mindegyik tudta, hogy neki mik a szempontjai, gondolkodásmódja, stb. stb.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.
Janek
Szerintem JMD top3-ban nincs a szervezet fontossági sorrendjében.
A top2 az Kraft és BB, lejjebb nem ismerem, de meglepne, ha egy OC top3 lenne.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De a végén az a rivalry is back, és főleg az arckifejezése, ahogy elhagyta a pódiumot, az nem tetszett. Arról árulkodott, hogy mélyütésnek, gyomrosnak vette. Ez kicsit aggaszt. Remélem, hogy hamar lehiggad, mert nem szeretném, hogy az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)
peterk2005
Na majd erre kíváncsi leszek, mert ez egy ideje nincs, úgy 2010 óta. Mondjuk, ha nincs a 2005 és 2009 közötti 5–1, akkor igazából amúgy sincs. Ott volt egy öt évetek, amikor nektek jöttek ki jobban a dolgok, előtte 6–0, azóta 7–0 ide. Nekem mondjuk nem hiányzik egy újabb 1–5, de a Luck-érában eddig egy meccsre mondhatjuk, hogy szoros volt, szóval azért izgalmasabb meccsek lehetnek majd 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tehát a deflate-gate kirobbantásában fáklyavivő Colts, aki aztán felbiztatta Haribóékat is egy olyan húzást vet be ( mármint az előbb-bejelentés ) ami mozgásteret ad a Belicsibá-Roberto kettősnek a beavatkozásra. Szerinted?! Te mit vártál?! Hogy ja Bubukáim mi elbuktuk egy első és egy negyediket, plussz egy misinek szevasz akkor becsukjuk a szemecskéinket az ilyen hallgatólagos stikliknél. Nem mostantól minden paragrafus mellet ott fog őrködni Kraft bácsi, s ezt már vonatkoztatta Marára meg Jerry bácsira is.
sutianap
A hallomások alapján Kraftban nagyon benne ragadt a deflategate. De a business olyan, hogy adsz is gyomrost és kapsz is gyomrost. És nem viszed personal szintre, mert az már vendetta, az capulet vs montague, és az hosszabb távon rontja a bizniszt. Kraft saját maga is osztott már ki gyomrosokat és kapott is, a csapatával is. Tőle is csentek el játékost, ő is csent el, ellene is hoztak szabályt, neki a keze is volt benne számukra jó szabályokban, stb. Ez így megy. De vendettába senki nem fog emiatt. Ha igen, akkor szentimentális lett, megöregedett, az érzelmei viszik. Lehet, hogy ez történt, nem tudom. De ha ez történt, az hiba.

Ballard egyébként amióta Indybe érkezett, azon dolgozott, hogy kapcsolatokat építsen. Nem csak Bostonnal, mindenkivel. Mert az a filozófiája, hogy ha jó kapcsolataid vannak, akkor el tudsz intézni dolgokat. És minél több helyen jók a kapcsolataid, annál többet el tudsz intézni. Boston felé is erősen nyitott. Kraft, Belichick, JMD felé is kereste a kapcsolatot, embereket keresett meg, beszélt velük, találkozott személyesen is Krafttal is Bill-el is, más FO emberekkel is, stb. A tavaly nyári két deal annak volt a következménye, hogy elérte, hogy benne voltak a telefonszámok egymás híváslistáiban. Kraft - ha igaz a feltételezésed - ebbe rondított bele. De ha így történt, azzal magának is ártott. Ha MJD-t azért tartotta itt, hogy kibasszon a Colts-al, akkor egy olyan edzőt tartott itt, aki egyébként nem kellett volna neki. Ez hiba, aminek meglesz az ára, amikor korrigálni kell.

(Egyébként nézve a tegnapi Ballard sajtótájékoztatót, végig higgadt, gentleman módon nyilatkozott. De a végén az a rivalry is back, és főleg az arckifejezése, ahogy elhagyta a pódiumot, az nem tetszett. Arról árulkodott, hogy mélyütésnek, gyomrosnak vette. Ez kicsit aggaszt. Remélem, hogy hamar lehiggad, mert nem szeretném, hogy az emóciói irányítsák. Abból csak hibás döntések sora lehet.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.
Janek
Butler. Csak mert eddig szerintem egyszer sem volt még helyes 😊

Az első bekezdés többi részére. És ez hol megy szembe a belichicki elvekkel és viselkedéssel? Ez pont, hogy követi azokat.
Wyatt
Azaz ,hogy az adott szó az semmit sem ér?
Ezt nem tudtam,hogy érték.
Öreg vagyok már ezek szerint.
Janek
szerintem te kevered BB rendszerét/elveit az úttörőkével...

itt senkit nem akarnak minta állampolgárnak, tökéletes embernek beállítani, BB elvei azért vannak és azért ragaszkodik hozzá, hogy a CSAPAT SIKERES LEGYEN, ennek kell mindent alárendelni
és magasról szarik arra, ki mit csinál a szabadidejében, vagy ki mekkora patkány személyiség, amíg ez nem hátráltatja az adott személy munkáját és így a csapat sikerességét

egy másik példa, senkit nem fog kivágni azért mert félrekúrt, az is egy szemét dolog, de amíg nincs hatása a pályán nyújtott teljesítményre, addig ez senkit nem fog érdekelni


szóval, hagyjuk ezeket az iszonyatosan nevetséges összehasonlítgatásokat, mert ahogy Stez (jogosan) kikéri azt az abszurditást, hogy a Coltsra tereljünk bármi felelősséget JMD move miatt, akkor én meg ezt a (már többször előjött) Butler padoztatás kontra JMD visszatáncolás összemosását kérném ki, mert a két ügynek semmi köze nincs egymáshoz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.
Janek
Ami egyenlő pár alapszabállyal:
- Ne késs, ne szegd meg az edzői utasításokat, ne bomlaszd az öltözőt, ami bent történik az bent is marad, azaz: Just Do Your Job. Ami alól senki se kivétel. Tudod, mint egy normális munkahelyen.

A többit már csak hozzáköltik akik romantizálják az NFL-t.

senki nem várta a baltimore-i reptéren.
gedam
Persze, mert Clevelandbe kellett volna repülni.


Amúgy a jelenlegi Baltimore Ravens az mennyire folytatása a Coltnak és mennyire a Brownsnak? 😊

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.
Janek
Butler. Csak mert eddig szerintem egyszer sem volt még helyes 😊

Az első bekezdés többi részére. És ez hol megy szembe a belichicki elvekkel és viselkedéssel? Ez pont, hogy követi azokat.
Wyatt
Azaz ,hogy az adott szó az semmit sem ér?
Ezt nem tudtam,hogy érték.
Öreg vagyok már ezek szerint.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.
Janek
Butler. Csak mert eddig szerintem egyszer sem volt még helyes 😊

Az első bekezdés többi részére. És ez hol megy szembe a belichicki elvekkel és viselkedéssel? Ez pont, hogy követi azokat.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Picit furcsa,hogy a Buttler ugy kapcsán oldalakon megy,hogy itt elvek vannak meg dinasztia,és mennyire fontosak az értékek.Majd ezen dinasztia és erkölcsi etalon szervezet 2. legfontosabb tagja hülyét csinál egy komplett FO-ból és persze saját magából is de itt már nem számít az elv és az egyenes viselkedés.

Persze ,jöhet a nem írt alá,nem tudni mi volt,de a számok makacs dolgok én több mint tíz éve követem ezt a sportot évente van kb. 5-6 ilyen HC kinevezés ami nem hivatalos az mondjuk 60 eset és ez az első ahol ez történt.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Butler üggyel kapcsolatban az a legszarabb, hogy ha a 9-ers behúzza, akkor masszív 5 hónap alatt Petey kb. 70 alkalommal fogja belinkelni a Butler féle SB interceptiont. 😕 😀
Helmut Zimmer
Jót is tenne neki egy kis helyváltoztatás, mert sztem totál összezuhant ebben a szezonban, de az PO-ra biztosan. Chandler Jones szindróma.

Ahogy elnézem a rosterünket és az IR-en és NFI-n lévő játékosokat, viszonylag jól állunk. Offense oldalon a falból Solder, Fleming, Waddle aki FA lesz, futók, elkapók részéről sztem mindenki újra lesz szerződtetve.
Allent elküldeném ha Bennett maradna.

Védekező oldalon kellene komolyabb vérfrissítés, Branch, Butler tuti ki lesz vágva vagy el lesz tradelve és szerintem jópár játékossal próbálunk már most hosszabbítani. Kérdés ki lesz a DC és mit szeretne.

Kíváncsi vagyok a draftra, hogy mit mókol megint az öreg.

SB-re kitérve nem értem, hogy miért istenítik ennyire Folest, meg hogy cserekúbé...ha azt nézzük Brady is egy cserekúbé 😀

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Kezdődjön már a draft!
Helmut Zimmer
Az ismertetők írását már elkezdtük 😉
Sztem max két hét mire kikerül az első adag.
empty taxi
végre valami jó hír, kösz szépen
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kezdődjön már a draft!!! 😀
Helmut Zimmer
Wyatt kollégának reggel már megszakértettem: bárhol is húz a Pats, a Colts be fog menni minden pick elé, és egy cetlivel kiválaszt három-három irányítót.

Ezt megcsináljuk a következő pár évben, hogy ne legyen meg Brady utódja. Három év múlva 20-30 kúbéval a rosterünkön megyünk neki az alapszakasznak.

Ki van dolgozva ám a stratégia.
Stez
Kezdődjön már a draft!
Helmut Zimmer
Az ismertetők írását már elkezdtük 😉
Sztem max két hét mire kikerül az első adag.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Butler üggyel kapcsolatban az a legszarabb, hogy ha a 9-ers behúzza, akkor masszív 5 hónap alatt Petey kb. 70 alkalommal fogja belinkelni a Butler féle SB interceptiont. 😕 😀