New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Szóval nem, nem értek veled egyet, kurvára nem rajta múlt, és még csak nem is azon, hogy kiesett.
Wyatt
pedig nagyon is megérdemli, na nem miatta ment el a meccs, nem akarom ráhúzni a vizes lepedőt , de amit leművelt a pályán azt borzasztó volt nézni
ZERO_L
mondjuk úgy tényleg k... nehéz "vitázni", ha az egyszerű, leírt szöveget sem tudjuk értelmezni... (te is elkaptad a vírust??? 😉 )

magáról a játékos teljesítményéről, adott playről beszéltem, a végeredménytől teljesen függetlenül

szerintem egy ilyen szintű játékosnak egy ilyen szintű csapatnál illene tisztában lennie, hogy hol van a pályán az adott pillanatban/helyzetben mi fér bele, ha csak ez a KO play lett volna azt mondom balszerencse, de a harmadik kísérletes playt mellé téve nekem inkább tűnik úgy hogy abszolút meg volt illetődve vagy nem koncentrált elégé (vagy rosszul készítették fel, nem tudom, de komoly gond volt nála)


Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
majd ha lesz normális edzői stábotok meg irányítótok, akkor majd megérted mi az, hogy "komoly elvárások" és ne azért kelljen izgulni, hogy zsinórban x-edszer is nevetségesen egyszerű futó playekkel térdeltessék a csapatodat egy párharcban...

addig nyilván ezek a "sírások"/kritikák baromira "first world problemnek" hatnak, de majd ha nálunk is Pagano féle HC lesz, hidd el már annak is örülni fogok egyáltalán nyerünk meccset

(btw, tényleg mennyire botrányos, hogy egy véleményem szerint rossz megmozdulásra, rámondom hogy ez bizony rossz volt és ezért érdemel némi dorgálást az adott játékos, fene azt elkényeztetett pofámat)


Faszság ez a Cooks téma. Ha bejön neki a gátugrás akkor wááá., Ha nem akart volna még plussz yardot szerezni akkor meg az van mi a f.szért nem ment amikor ürea volt a terület...
ParadSEC
azért ne lássuk már ennyire egyszerűen a futballt, hogy "ha az a lövés bemegy akkor gól" meg "többet rúgtunk volna akkor nyerünk"

szerinted mennyi esélye volt Cooksnak egy helyben ÁLLÓ(!!!) embert átugrania?
jó lenne észrevenni, hogy ez nem szerencse, 50/50, vagy bejön vagy nem szituáció

igen kevés NFL játékos tud átugrani egy előtte álló embert, azért tudnak futók/elkapók gátugrással túljárni a védő eszén, mert az a védő már előre lábra(alacsonyra) megy és EZT VESZI ÉSZRE a támadó és REAGÁL RÁ (=situational futball)
Cooks itt nem reagált semmit előre eldöntötte, hogy ezt csinálja és ezen akkor sem változtatott mikor látszott, az ellenfele nem fogja magát előre elkötelezni a tackle mellett (meg nem is egy roster töltelékkel nézett farkasszemet, akitől ez várható move lett volna), esélyes sem volt kiviteleznie a playt...
ez bizony komoly hiba, mikor nem 5-10 yard megszerzéséről beszélünk hanem nyamvadt egyről


nem kell emiatt leköpni, megégetni, keresztre feszíteni, elküldeni a halálba, egyszerűen nem volt jó meccse (sajnos esélye sem volt javítani ezeket a hibákat), ahogy sok más játékos/edző sem brillírozott, de mivel ő neve merült most fel így leírtam mit gondolok a döntőbeli teljesítményéről, ennyi
felesleges volt ezt túlreagálni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs beke! Wyatt is Coltsos mar! Egyebkent pedig egy ujabb edzotok hagyta el a sullyedo hajot es jott hozzank!!! Bill papa lesz a kovetkezo! HEHE. Utalunk titeket!!!negyothat!4

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Imádom ezeket az életigazságokat, mint: NEM VOLT PROFI. Mi a faszomról beszélünk itt már, de komolyan? Azért nem profi, mert nem úgy próbált meg megcsinálni egy first downt, ahogy ti várjátok? Jézusom.

De tuti azért volt, mert megzavart a Super Bowl, és tuti le kellett volna ültetni. Eszem megáll, komolyan mondom. Nem is tudom tovább olvasni, már bocsánat.
Wyatt
Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
Bocs srácok, de kicsit túlreagáljátok amit írtam.
A profi alatt én azt értem, hogy adott helyzetben, hideg fejjel, megfelelő döntést tud hozni.
Ettől még benne van, hogy hibázik, ez van.
Számomra nem lett rosszabb játékos vagy nem fogom azt mondani, hogy rajta ment el a meccs, az egy rossz döntés volt, megesik.
A pihentetésre meg azért gondoltam, mert eddig ha valaki hibázott, akkor egy pár play erejéig vagy tovább, nem engedték vissza a pályára. Nem mondtam, hogy ez hiba volt, mert nem tudom mit gondoltak ez edzők.
Rossz megoldás volt tőle a jobbra-balra forgás, hátha talál valamit? Talán. Nem tudom ilyenkor mi az utasítás, mit tegyen.

Értem én, hogy minél több yard, de az is tény, hogy BB jobban szereti a biztos yardokat és a labdabiztonságot.

Szóval béke van srácok, ne úgy bűnbak keresésnek gondoljátok amit írok, mert nem keresek. Voltak a meccsen jó és rossz megoldások, ennyi.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Bubba Ventrone => Colts
Brian Belichick felkészül. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Ha nem is mindenben értek egyet, de jol összeszedte a cikk írója.
 blog.masslive.com/patriots/2018/02/new_england_patriots_report_ca_2.html#incart_river_index

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a két play jól mutatja szerintem, hogy fejben se a játékosok, se az edzők nem tudtak akkor és ott megfelelni a feladatnak. Az nagyon sajnálatos, ha az év legfontosabb meccsén pontosan abban vernek meg, amiben legjobb szokott lenni a csapat. Éppen azt mutatja Cooks két játéka, hogy pontosan nem egy-két játék jobb kivitelezésén múlt a meccs.
Kollega
Az mi ha nem hibáztatás, hogy fejben nem volt ott? Éppen arra utaltam, hogy Cooks pontosan azt csinálta, ami egy profitól abban a szituációban elvárható. Amit csinálnia kellett. Abban a playben éppen nem jött be. Van az úgy, hogy a védő nyer egy párharcot.
peterk2005
Jaja. Ha bármelyik bejön a kettőből, akkor meg a big playt ünnepli mindenki. Az átugrásra vonatkozó döntés utólag, az eredmény ismeretében megkérdőjelezhető, de a másik playnél nem számíthatott arra, hogy hátulról szerelik és akkora tér nyílt meg az elkapás után előtte hirtelen, hogy azt rótták volna fel neki, ha nem próbálja meg a YAC-t.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a két play jól mutatja szerintem, hogy fejben se a játékosok, se az edzők nem tudtak akkor és ott megfelelni a feladatnak. Az nagyon sajnálatos, ha az év legfontosabb meccsén pontosan abban vernek meg, amiben legjobb szokott lenni a csapat. Éppen azt mutatja Cooks két játéka, hogy pontosan nem egy-két játék jobb kivitelezésén múlt a meccs.
Kollega
Az mi ha nem hibáztatás, hogy fejben nem volt ott? Éppen arra utaltam, hogy Cooks pontosan azt csinálta, ami egy profitól abban a szituációban elvárható. Amit csinálnia kellett. Abban a playben éppen nem jött be. Van az úgy, hogy a védő nyer egy párharcot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
Ez a Pats fórum... mégis...


vpi
Tényleg megáll az ész, hogy min tudnak itt észérkedni egyesek. Az offense minden idők legtöbb pontját érte el rendes játékidőben a Pats SB részvételek során, minden idők legtöbb yardját sikerült teljesíteni 500 passzolt, 113 futott yarddal, 29 1st downt teljesítve és sikerül Cooksban megtalálni a hibát...

Igaza van mindenkinek, rajta ment el a SB 😊 Ez faktum. 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tetszett volna szépen Phillip Dorsettet jatszatni, es most 87-29-es gyozelem utan unnepelhetnetek.

De nem, nektek nem kellett a liga legjobb elkapoja. Magatokra vessetek.Stez
S ha nem lenne az indokolatlan/érthetetlen szerénységed, akkor Dorsett neve helyett a Tiédnek kéne szerepelnie! 😊
tomi-tomi
Ő simán jobb lenne. Csak lenne legalább egy szalagja a térdében. És még fehér is! 😀

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tetszett volna szépen Phillip Dorsettet jatszatni, es most 87-29-es gyozelem utan unnepelhetnetek.

De nem, nektek nem kellett a liga legjobb elkapoja. Magatokra vessetek.Stez
S ha nem lenne az indokolatlan/érthetetlen szerénységed, akkor Dorsett neve helyett a Tiédnek kéne szerepelnie! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Faszság ez a Cooks téma. Ha bejön neki a gátugrás akkor wááá., Ha nem akart volna még plussz yardot szerezni akkor meg az van mi a f.szért nem ment amikor ürea volt a terület.... Az O azon a SB-ban szinte hibátlan volt, itt akit kéne b.sztatni az Patricia meg Bill bá mert ergya volt a felkészítése a D-nek ennyi...Fantasztikus SB volt,csak az Eaglesnek 1 védőmunkával lenyomott minket a kellő pillanatban.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
Ez a Pats fórum... mégis...

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tetszett volna szépen Phillip Dorsettet jatszatni, es most 87-29-es gyozelem utan unnepelhetnetek.

De nem, nektek nem kellett a liga legjobb elkapoja. Magatokra vessetek.

Komolyra forditva a szot: no offense, de azert ezen en csak rohogni tudok, hogy tenyleg ilyeneken megy itt a vita egy olyan meccs utan, ahol igazabol fel tudnek sorolni tizenot sokkal nagyobb hibat vagy rossz dontest, amin inkabb elment a gyuru.

Es lehet Cooksot hibaztatni, lehet jonni Amendolaval, de egy elkaponak a dolga pontosan az, hogy minel tobb yardot es nagyobb jatekot csinaljon meg. Cooksnak annal a jateknal a palya szelere ment majdnem a labda, az nem olyan jatek volt, ahol meg volt adva, hogy „csinaljuk meg a harom yardot, most az az elsodleges”.

Itt nem a gatfutasra gondolok, hanem arra, amikor kiutottek. Arrol meg aztan o tenyleg nem tehet, hogy jott a gyorsvonat. Ez van, belenezett.

De az a jo, hogyha ott fogja es az elkapas utan egybol inkabb lemegy a foldre, akkor azert sirnatok, mondvan, emberunk meg sem probalt pluszt kihozni a jatekbol, es milyen playa az, aki nem teszi ki a szivet-lelket a palyara.

Nektek tenyleg semmi sem jo.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Imádom ezeket az életigazságokat, mint: NEM VOLT PROFI. Mi a faszomról beszélünk itt már, de komolyan? Azért nem profi, mert nem úgy próbált meg megcsinálni egy first downt, ahogy ti várjátok? Jézusom.

De tuti azért volt, mert megzavart a Super Bowl, és tuti le kellett volna ültetni. Eszem megáll, komolyan mondom. Nem is tudom tovább olvasni, már bocsánat.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
peterk2005
Ahogy Kollega is írta, több sebből vérzett a történet.
Egyrészt Cooks megoldása az első esetben egyáltalán nem volt profi, mentálisan nem volt ott. Valszeg megzavarta az SB hangulata, nyomása.
Ezután azt vártam, hogy kicsit pihentetik, hogy fejben összekapja magát, erre azonnal a pályán volt és jött a második rossz megoldása. Ez nem feltétlenül az ő hibája, hanem az edzői karé.
Nem lett volna szabad visszaengedni, de lehet úgy voltak vele, hogy most menjen vissza és ne legyen ideje a történteken rágódni.

A Butler eset azért más, mert az szerintem túl van misztifikálva a pletykák, BB szabályai és szűkszavúsága miatt.
Ahogy múlik az idő úgy látom én is másképpen a dolgokat.
Nem egy cikket és kommentet olvastam arról, hogy próbálták igazolni a hasznosságát, de a feltételezéseken és az agresszivitásán kívül nem nagyon tudtak felhozni semmit.
Egyrészt nem tudjuk, hogy fizikálisan és mentálisan milyen állapotban volt másrészt meg egy számára teljesen idegen poszton kellett volna játszania.
Bademosinak sajnos most nem volt jó napja, pedig az alapszakaszban jól játszott mikor be kellett ugrania.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó, hogy nem érted a számonkérést, amikor mindenki azt írja, hogy nem kéri rajta számon a meccset.

Ez a két play jól mutatja szerintem, hogy fejben se a játékosok, se az edzők nem tudtak akkor és ott megfelelni a feladatnak. Az nagyon sajnálatos, ha az év legfontosabb meccsén pontosan abban vernek meg, amiben legjobb szokott lenni a csapat. Éppen azt mutatja Cooks két játéka, hogy pontosan nem egy-két játék jobb kivitelezésén múlt a meccs.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kegyetlenek tudtok lenni basszus, ha valami nem sül el tökéletesen. 😊 De miért csak Cooks-al?

Oké, az átugrásos manővere nem volt egy jó ötlet. Viszont a consussion-os play? Ezeknek a srácoknak a fizetése, értéke jelentős részben azon is múlik, hogy mennyire jók YAC-ban. Ezt tanulják, beléjük van nevelve, a génjeikben van, hogy ne csak elkapd, de utána tegyél is meg annyi yardot, amennyit csak tudsz. Mert általában baromi fontos, hogy hozzál annyit amennyit csak lehet. Cooks ezért is ér tizenmilliót, nem pedig milliókkal kevesebbet. Mert a YAC számai is alátámasztják ezt. Ettől még nem egy bolond, aki agyatlanul bererongyol mindenbe. Tudja ő, hogy mikor kell lemenni a földre és mikor nem, de vannak esetek, amikre nem lehet készülni, nem látja és ilyenkor be-be nyel egy nagyobb ütést. Mindenki jár így, Julio Jones, Antonio Brown, Green vagy éppen T.Y Hilton is. Mindegyik időnként belelép egy hatalmasba. Ha szerencséje van megússza, ha nincs, 1-2 hét concussion pihenő.

Egyébként sem értem ezt a "számonkérést". A defense minden idők legalja teljesítményét produkálta, Belichick mégis fel van mentve a Butler ügyben. Integrity az integrity, következetesség az következetesség. Ha mindig ezt csinálja, csinálja most is. Akkor is ha miatta eseteg elmegy egy meccs. Akkor is, ha a srác egész idényben összesen 18 snapet hagyott ki, és NYILVÁNVALÓ, hogy nélküle a védelem nem ugyanaz. Ez Belichicknél oké. Ha viszont Cooks csinálja azt amit egyébként minden meccsen csinálnia KÖTELEZŐ, ha ő harcol az extra yardokért, akkor viszont hülyeség, mert ott akkor éppen nem jött be? Azon a napon, amikor egyébként az offense meg történelmi rekordokat döntögetett és egyetlen egyszer nem kellett puntolniuk?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Teljesen dezorientált volt a második esetnél. Szerintem csak az volt a fejében, hogy milyen hibát csinált az elsőnél. Szerintem itt egyszerűen nem is lett volna szabad visszaengedni a pályára addig, amíg túl nem lép rajta.

Senki se akarja ráverni a meccset. Ez csak egy példa, hogy az edzőktől, a játékosokon át mindenki elvesztette a fejét és fogalma se volt, hogy mit kellene csinálni.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Szóval nem, nem értek veled egyet, kurvára nem rajta múlt, és még csak nem is azon, hogy kiesett. Nem azon múlt, hogy nem csináltuk meg ott a 3. és egyet, hanem, hogy olyan hibákat csináltunk, mint 4. és fél centinél rúgni az end zone előtt. Azt a snapet úgy elvégezni, a rengeteg első félidei pöcsölés támadásban persze idegesítő, de nem ezeken múlt. Hanem, hogy a védelem mit csinált. Ezerszer inkább vennék onnan elő bárkit ez után a döntő után, mint szerencsétlen Cooksot, akinek az volt a legnagyobb bűne, hogy próbált még területet szerezni az elkapás után. Komolyan az eszem megáll.
Wyatt
Itt nem Cooks lett elővéve, hanem ő IS.
Természetesen nem rajta ment el a meccs, de ő is hozzájárult azon, hogy elmenjen.
Ha azt nézzük, hogy kb. mindkét csapat mindegyik drive-ja pontszerzéssel vagy próbálkozással végződött, akkor mondhatjuk azt, hogy az egyéni hiba is hozzájárult ehhez. A spec team hibái szintén. Az edzői döntések szintén, bár szituációs foci volt többnyire.

Minimum 7 pont lett a pályán hagyva, a fumble-t nem számolva.

A lenti drive charton nagyon szépen látszik mindez.

http://s.espncdn.com/stitcher/sports/football/nfl/events/400999173.png?templateId=espn.com.share.1
Eagles 41-33 Patriots (Feb 4, 2018) Final Score - ESPN
Game summary of the Philadelphia Eagles vs. New England Patriots NFL game, final score 41-33, from February 4, 2018 on ESPN.


Igazából ha belegondolunk felesleges ezt a védelmet ekézni, mert valószínűsíthetően az edzők felmérték, hogy mi a reális elvárás, ergo, most a támadóknak kellett volna megnyerni a meccset, ami ment is volna, hisz a Philly védelmét árazták be/vitték olyan szintre mint a Pats védelme.
Egyszerűen nem csináltak annyi pontot mint amennyit kellett volna.
És most nem húzom rá a támadókra a vizes lepedőt, mert a Spec Team is benne volt rendesen, de Cooks egyéni hibái sajnos pontokba kerültek. Hülyeséget csinált mindkét esetben, nem kell ezt szépíteni.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
első eset:
alig kellett megtennie 1 yardot 3. kísérletnél(!), amikor ő úgy érezte, hogy az álló(!!!!) embert majd át tudja ugrani, ilyenkor basszus nem trükközöl, hanem vagy izomból nekimész az előtted állónak, vagy spin/double move-val kibillented az egyensúlyából, most komolyan mikor ugrott ő át bárkit is, nem is értem, hogyan fordulhatott meg ez a fejében pont a nagy döntőben
második eset:
ez még borzasztóbb, elkapás után a pálya közepén elkezd össze vissza futkározni, mint egy fejetlen csirke, már az elkapás utána a pálya belseje felé való fordulása is hatalmas hiba volt mert a védője pont azt a területet védte, kifelé fut és simán hoz még 5-10 yardot, sajnos a sors/jóisten/az élet keményen meg is büntette emiatt
(gondolom te is rengetegszer olvastad a pats fanoktól Dola-val kapcsolatban, hogy miért fekszik le rögtön elkapás után, meg mennyire soft, stbstb hát pont ezért, nem kell hősködni biztos 1st down-nál...)
ZERO_L
1. szerintem meg a legegyszerűbb megoldás lett volna a legjobb, lendületből továbbfutva a szélére simán megvan a 1st down
2. szerintem itt a történtek ismeretében vagyok rá dühösek, ha nem csűrik telibe lehet, most nem ekéznénk érte...
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Az elsőre azt mondom, jó... A másodikra viszont, hogy ne már ember. Most az a szerencsétlen próbált még több yardot kihozni a játékból. Ha sikerül kicseleznie az embert, amit nem tett az elsőnél, hanem máshogy próbálkozott, akkor nagy területet nyerhet. Most azért ne legyen már fogalmatlan fasz, mert hátulról lehentelték a gecibe. Pls...

Persze, nem kell hősködni, de ha szanaszét törik mondjuk mert izomból belemegy a védőbe, és nem jól ütközik, akkor az rendben van.

Szóval nem, nem értek veled egyet, kurvára nem rajta múlt, és még csak nem is azon, hogy kiesett. Nem azon múlt, hogy nem csináltuk meg ott a 3. és egyet, hanem, hogy olyan hibákat csináltunk, mint 4. és fél centinél rúgni az end zone előtt. Azt a snapet úgy elvégezni, a rengeteg első félidei pöcsölés támadásban persze idegesítő, de nem ezeken múlt. Hanem, hogy a védelem mit csinált. Ezerszer inkább vennék onnan elő bárkit ez után a döntő után, mint szerencsétlen Cooksot, akinek az volt a legnagyobb bűne, hogy próbált még területet szerezni az elkapás után. Komolyan az eszem megáll.
Wyatt
Természetesen nem Cookson vagy bármelyik támadójátékoson múlott itt bármi, de attól még mindkét játékban rossz döntést hozott.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az elsőre azt mondom, jó... A másodikra viszont, hogy ne már ember. Most az a szerencsétlen próbált még több yardot kihozni a játékból. Ha sikerül kicseleznie az embert, amit nem tett az elsőnél, hanem máshogy próbálkozott, akkor nagy területet nyerhet. Most azért ne legyen már fogalmatlan fasz, mert hátulról lehentelték a gecibe. Pls...

Persze, nem kell hősködni, de ha szanaszét törik mondjuk mert izomból belemegy a védőbe, és nem jól ütközik, akkor az rendben van.

Szóval nem, nem értek veled egyet, kurvára nem rajta múlt, és még csak nem is azon, hogy kiesett. Nem azon múlt, hogy nem csináltuk meg ott a 3. és egyet, hanem, hogy olyan hibákat csináltunk, mint 4. és fél centinél rúgni az end zone előtt. Azt a snapet úgy elvégezni, a rengeteg első félidei pöcsölés támadásban persze idegesítő, de nem ezeken múlt. Hanem, hogy a védelem mit csinált. Ezerszer inkább vennék onnan elő bárkit ez után a döntő után, mint szerencsétlen Cooksot, akinek az volt a legnagyobb bűne, hogy próbált még területet szerezni az elkapás után. Komolyan az eszem megáll.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Cooksot nem bántanám, úgy érezte, meglehet, így, nem lett meg. Kurva nagy hiba, hogy ott nem mentünk neki 4. és félre QB sneakkel. Ugyanakkora hiba, hogy 4. és 5-re nem rúgni próbáltunk. Sokkal nagyobb hibákat követtünk el támadóoldalon, mint Cooks bármelyik mozdulata volt...
Wyatt
pedig nagyon is megérdemli, na nem miatta ment el a meccs, nem akarom ráhúzni a vizes lepedőt, de amit leművelt a pályán azt borzasztó volt nézni
(HT denveri bolyongása óta nem láttam ennyire elveszett/fogalmatlan pats játékost a pályán, HT-nek legalább az volt a mentsége, hogy rookieként szezon közben sérülés miatt neki kellett hívnia a játékokat)

Cooks úgy viselkedett mint egy PS töltelék akit a meccs előtt egy nappal visznek fel az 53-as rosterre nem úgy mint egy 4. idényét töltő játékos aki SP és BB alatt edződött
első eset:
alig kellett megtennie 1 yardot 3. kísérletnél(!), amikor ő úgy érezte, hogy az álló(!!!!) embert majd át tudja ugrani, ilyenkor basszus nem trükközöl, hanem vagy izomból nekimész az előtted állónak, vagy spin/double move-val kibillented az egyensúlyából, most komolyan mikor ugrott ő át bárkit is, nem is értem, hogyan fordulhatott meg ez a fejében pont a nagy döntőben
második eset:
ez még borzasztóbb, elkapás után a pálya közepén elkezd össze vissza futkározni, mint egy fejetlen csirke, már az elkapás utána a pálya belseje felé való fordulása is hatalmas hiba volt mert a védője pont azt a területet védte, kifelé fut és simán hoz még 5-10 yardot, sajnos a sors/jóisten/az élet keményen meg is büntette emiatt
(gondolom te is rengetegszer olvastad a pats fanoktól Dola-val kapcsolatban, hogy miért fekszik le rögtön elkapás után, meg mennyire soft, stbstb hát pont ezért, nem kell hősködni biztos 1st down-nál...)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jol hangzik, de ez itt nem a Broncos, itt van fizetesi sapka
Wyatt
Holtidőben elkövetett indokolatlan denverezés. 😜
Zalán
Teljesen indokolt, tessék utánanézni, ha nem lenne meg a sztori.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Cooksot nem bántanám, úgy érezte, meglehet, így, nem lett meg. Kurva nagy hiba, hogy ott nem mentünk neki 4. és félre QB sneakkel. Ugyanakkora hiba, hogy 4. és 5-re nem rúgni próbáltunk. Sokkal nagyobb hibákat követtünk el támadóoldalon, mint Cooks bármelyik mozdulata volt...
Wyatt
Úgy érzem aznap kicsit mindenkinek elment az esze. Cooks csak nem lógott ki a sorból.

We are all PATRIOTS!