New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
Burkus
El kell küldeni Allen-t.Kell hozni egy minőségi move TE-t (Bennett, Hollister a rosterről vagy draft eleje),hogy Gronkot inkább csak blokkolásra és a RZ ban kelljen használni.. gondolom JMD is valami ilyesmiben gondolkodhat, máshogy nem tudod tehermentesíteni.
gordon
Egyszerűen nem teheted meg, hogy egy ilyen sokszinű játékost nem használsz, nem használod a képességeit csak bizonyos szituációkban.
Ha elvállalta, akkor 100% terhelést vállalt. Főleg 9M/év szerződéssel.
Nagyon birom én is Gronkot, de ez még nem jelenthet speciális elbánást.
vpi
JMD biztos nem hallott még a speciális, egyénre szabott terhelésről, aki 9 milát kap, azt le kell daráltatni, mert ez a csapat érdeke, hiszen 100% terhelést vállalt.
És ha lesérül a 3. meccsen, akkor az az ő baja, kell a fasznak a PO-ban...
Sobri Jóska
Én csak azt mondom, hogy annak nincs értelme, hogy 9misiért annyi legyen a dolga, hogy blokkol-blokkol és ha szar van akkor goalline szituba 3&goalnál felküldjük elkapni.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
Burkus
El kell küldeni Allen-t.Kell hozni egy minőségi move TE-t (Bennett, Hollister a rosterről vagy draft eleje),hogy Gronkot inkább csak blokkolásra és a RZ ban kelljen használni.. gondolom JMD is valami ilyesmiben gondolkodhat, máshogy nem tudod tehermentesíteni.
gordon
Egyszerűen nem teheted meg, hogy egy ilyen sokszinű játékost nem használsz, nem használod a képességeit csak bizonyos szituációkban.
Ha elvállalta, akkor 100% terhelést vállalt. Főleg 9M/év szerződéssel.
Nagyon birom én is Gronkot, de ez még nem jelenthet speciális elbánást.
vpi
Mindketten végletekben gondolkodtok szerintem.

Nyilván használni kell, mert a liga legjobbja. De nyilván azt sem lehet csinálni, hogy meccsenként rákúrunk 15 passzt, mert szanaszét törik 3-4 meccs alatt a védők.

Szerencsére jön vissza Jules, ott lesz még Cooks és a megmaradó RB-k is opciónak, aztán akkor még ilyen Hogan, MItchell és talán Amendola emberkékről nem beszéltünk. Tavaly az volt a baj, hogy Edelman kiesésével kiesett a legtöbbet keresett ember, ez pedig többletterhet rótt Gronkra (pláne, hogy a WR-ek közül volt, hogy csak Cooks volt érdemben). Julian visszatérésével szerintem lényegesen jobb lesz a helyzet, kap meccsenként egy 6-8 passzt, amikor őt kell játszani, nem pedig az lesz, hogy oké, ott vannak rajta ketten, érkezik a harmadik ezerrel, de muszáj neki, mert más nincs.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
Burkus
El kell küldeni Allen-t.Kell hozni egy minőségi move TE-t (Bennett, Hollister a rosterről vagy draft eleje),hogy Gronkot inkább csak blokkolásra és a RZ ban kelljen használni.. gondolom JMD is valami ilyesmiben gondolkodhat, máshogy nem tudod tehermentesíteni.
gordon
Egyszerűen nem teheted meg, hogy egy ilyen sokszinű játékost nem használsz, nem használod a képességeit csak bizonyos szituációkban.
Ha elvállalta, akkor 100% terhelést vállalt. Főleg 9M/év szerződéssel.
Nagyon birom én is Gronkot, de ez még nem jelenthet speciális elbánást.
vpi
JMD biztos nem hallott még a speciális, egyénre szabott terhelésről, aki 9 milát kap, azt le kell daráltatni, mert ez a csapat érdeke, hiszen 100% terhelést vállalt.
És ha lesérül a 3. meccsen, akkor az az ő baja, kell a fasznak a PO-ban...

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
Burkus
El kell küldeni Allen-t.Kell hozni egy minőségi move TE-t (Bennett, Hollister a rosterről vagy draft eleje),hogy Gronkot inkább csak blokkolásra és a RZ ban kelljen használni.. gondolom JMD is valami ilyesmiben gondolkodhat, máshogy nem tudod tehermentesíteni.
gordon
Egyszerűen nem teheted meg, hogy egy ilyen sokszinű játékost nem használsz, nem használod a képességeit csak bizonyos szituációkban.
Ha elvállalta, akkor 100% terhelést vállalt. Főleg 9M/év szerződéssel.
Nagyon birom én is Gronkot, de ez még nem jelenthet speciális elbánást.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
Burkus
El kell küldeni Allen-t.Kell hozni egy minőségi move TE-t (Bennett, Hollister a rosterről vagy draft eleje),hogy Gronkot inkább csak blokkolásra és a RZ ban kelljen használni.. gondolom JMD is valami ilyesmiben gondolkodhat, máshogy nem tudod tehermentesíteni.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.
Wyatt
Gronk meg mégis marad, bár ez tegnapig állítólag nem így nézett ki. Úgy rakom össze fejben a SB éjszakáját - mindhárom coordinator távozik, a D teljes rebuildra szorul, a Butler-saga véget ér, Gronk visszavonul - hát lehetett fejfájása Belichicknek és Kraftnek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wilkerson repül New Yorkból, egy teljesítményarányos, kevés garis szerződéssel igencsak megdobnám.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27598761_1661334740577135_3191220684441255936_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=eF0cZpt9dA8AX9RLxri&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA_Mq9QC-X0UVHAMfUb7OFphvGst8AyWr4qAfMrhQPudw&oe=6604A26F
Edelman rehab | Úgy tűnik, Julian Edelman rehabja jól megy és a sérült térde jól bírja a terhelést. (a felvételek hétfőn készültek, Edelman posztolta őket Instagramra) | By Patriots.hu - The Hungarian Patriots Fan ClubFacebook
Úgy tűnik, Julian Edelman rehabja jól megy és a sérült térde jól bírja a terhelést. (a felvételek hétfőn készültek, Edelman posztolta őket Instagramra)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon nagy a csend a csapat körül.... vajon BB miben töri a fejét?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
tavaly is kivágtuk, szezon közben hoztuk vissza.. ez lesz szerintem idén is.
gordon
Az csak egy technikai művelet volt hogy Mekk Eleket a végső keretszűkítés után tegyük IR-re.
Bolden két nap múlva vissza is lett hozva.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
April Wine
En biztos voltam benne, hogy veterán minimum közeli pénzzel marad.
Brady egyik legnagyobb barátja a csapaton belül.
Sinisa
tavaly is kivágtuk, szezon közben hoztuk vissza.. ez lesz szerintem idén is.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
April Wine
En biztos voltam benne, hogy veterán minimum közeli pénzzel marad.
Brady egyik legnagyobb barátja a csapaton belül.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 526 — Patriots fan
Bolden marad még egy évig a spec. teamben... 😊
+1 year --> 880k a hírek szerint...
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
David Harris bejelentette a a visszavonulását.
Jobb igy, mintha ki kellett volna dobni.
16M korul van a cap space.
Sinisa
Egy két átalakítással és kivágással simán feltolhatjuk 30 fölé.
Sok szerződéshez hozzá lehet nyúlni, TB, DMC, Bennett, Allen, Branch, Gost, Gronk..
LT kell , az az első.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
David Harris bejelentette a a visszavonulását.
Jobb igy, mintha ki kellett volna dobni.
16M korul van a cap space.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaptunk egy 4. körös kompenzációs draftpicket

Most így állunk
1/31.
2/41. vagy 2/43.
2/63.
3/95.
4/136.
6/205.

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
 pats.hu/
nálatok is 403-as hiba?
NB2
Lehet megszabadul végre a Netscape-re optimalizált 2001-es designjától.

Bár az IRC hiányozni fog... 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jap

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 pats.hu/
nálatok is 403-as hiba?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ez a hülye legalább nem tetováltatta magára:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
FA piacig felesleges komolyan venni ezeket, de eddig ez a kedvenc mock-om a csapattal kapcsolatban:
 patriotswire.usatoday.com/2018/02/15/2018-patriots-mock-draft-bill-belichick-drafts-malcolm-butlers-replacement/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 312
Nem reagálok a témában többet, felesleges. Te úgyis tudod, mit kell csinálni az elkapónak, mit kell tudnia, mit kellene máshogy csinálnia, és Cooks esetében amúgy is felesleges a téma, mert megtudtam, hogy még csak nem is profi, és zavarta a Super Bowl és le kellett volna cserélni, mert nem csinált meg egy first downt. Szóval teljesen felesleges erről beszélni a továbbiakban már
Wyatt
Wyatt, ne már...tényleg túltolod a dolgot.
Nem azt mondtam, hogy Cooks nem profi, hanem az a megmozdulása nem volt az.
Nem padoztatni akartam, hanem azt mondtam az eddigi tapasztalatok alapján azt lehetett várni, hogy pár playt kihagy.
És nem az a probléma, hogy nem csinálta meg a first downt, hanem az AHOGY meg akarta csinálni.
Ahogy ZERO_L is írta, az felesleges volt.

De témát befejztem részemről, mert úgy látszik mostanában túl érzékeny vagy 😉

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem is mindenben értek egyet, de jol összeszedte a cikk írója.
 blog.masslive.com/patriots/2018/02/new_england_patriots_report_ca_2.html#incart_river_index
Sinisa
Mondjuk a Dorsett D+ nekem fura kicsit, meg hát a spec team játékosoknál alapból magasabbak az értékek
Butler szerintem pl nem volt rosszabb, mint a többi DL emberke, Grissom is érdekes azért
A Gost A-t remélem, viccnek írta
Amúgy kb korrekt jaja, de annyira azért mellélőni sem könnyű, tekintve, hogy kb B és A között mozog nagyjából a sztori, sok mindenkit nem húznak le

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem reagálok a témában többet, felesleges. Te úgyis tudod, mit kell csinálni az elkapónak, mit kell tudnia, mit kellene máshogy csinálnia, és Cooks esetében amúgy is felesleges a téma, mert megtudtam, hogy még csak nem is profi, és zavarta a Super Bowl és le kellett volna cserélni, mert nem csinált meg egy first downt. Szóval teljesen felesleges erről beszélni a továbbiakban már