New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27598761_1661334740577135_3191220684441255936_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=icVMTwBvO4IAb6h0WDR&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfC6R5GFnstop6saUcb3alWiE7uCEt0-ZjZwXpvBhNAQxA&oe=66232D2F
Edelman rehab | Úgy tűnik, Julian Edelman rehabja jól megy és a sérült térde jól bírja a terhelést. (a felvételek hétfőn készültek, Edelman posztolta őket Instagramra) | By Patriots.hu - The Hungarian Patriots Fan ClubFacebook
Úgy tűnik, Julian Edelman rehabja jól megy és a sérült térde jól bírja a terhelést. (a felvételek hétfőn készültek, Edelman posztolta őket Instagramra)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Nagyon nagy a csend a csapat körül.... vajon BB miben töri a fejét?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
tavaly is kivágtuk, szezon közben hoztuk vissza.. ez lesz szerintem idén is.
gordon
Az csak egy technikai művelet volt hogy Mekk Eleket a végső keretszűkítés után tegyük IR-re.
Bolden két nap múlva vissza is lett hozva.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
April Wine
En biztos voltam benne, hogy veterán minimum közeli pénzzel marad.
Brady egyik legnagyobb barátja a csapaton belül.
Sinisa
tavaly is kivágtuk, szezon közben hoztuk vissza.. ez lesz szerintem idén is.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
April Wine
En biztos voltam benne, hogy veterán minimum közeli pénzzel marad.
Brady egyik legnagyobb barátja a csapaton belül.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)
Castleai01
170-et írnak.
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Bolden marad még egy évig a spec. teamben... 😊
+1 year --> 880k a hírek szerint...
(Nem tudom a garantált összeget, de a szándékot jól mutatja, BB-ék számítanak rá...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
David Harris bejelentette a a visszavonulását.
Jobb igy, mintha ki kellett volna dobni.
16M korul van a cap space.
Sinisa
Egy két átalakítással és kivágással simán feltolhatjuk 30 fölé.
Sok szerződéshez hozzá lehet nyúlni, TB, DMC, Bennett, Allen, Branch, Gost, Gronk..
LT kell , az az első.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
David Harris bejelentette a a visszavonulását.
Jobb igy, mintha ki kellett volna dobni.
16M korul van a cap space.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaptunk egy 4. körös kompenzációs draftpicket

Most így állunk
1/31.
2/41. vagy 2/43.
2/63.
3/95.
4/136.
6/205.

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 561 — Patriot
 pats.hu/
nálatok is 403-as hiba?
NB2
Lehet megszabadul végre a Netscape-re optimalizált 2001-es designjától.

Bár az IRC hiányozni fog... 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jap

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
 pats.hu/
nálatok is 403-as hiba?
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Ez a hülye legalább nem tetováltatta magára:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
FA piacig felesleges komolyan venni ezeket, de eddig ez a kedvenc mock-om a csapattal kapcsolatban:
 patriotswire.usatoday.com/2018/02/15/2018-patriots-mock-draft-bill-belichick-drafts-malcolm-butlers-replacement/



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 386
Nem reagálok a témában többet, felesleges. Te úgyis tudod, mit kell csinálni az elkapónak, mit kell tudnia, mit kellene máshogy csinálnia, és Cooks esetében amúgy is felesleges a téma, mert megtudtam, hogy még csak nem is profi, és zavarta a Super Bowl és le kellett volna cserélni, mert nem csinált meg egy first downt. Szóval teljesen felesleges erről beszélni a továbbiakban már
Wyatt
Wyatt, ne már...tényleg túltolod a dolgot.
Nem azt mondtam, hogy Cooks nem profi, hanem az a megmozdulása nem volt az.
Nem padoztatni akartam, hanem azt mondtam az eddigi tapasztalatok alapján azt lehetett várni, hogy pár playt kihagy.
És nem az a probléma, hogy nem csinálta meg a first downt, hanem az AHOGY meg akarta csinálni.
Ahogy ZERO_L is írta, az felesleges volt.

De témát befejztem részemről, mert úgy látszik mostanában túl érzékeny vagy 😉

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem is mindenben értek egyet, de jol összeszedte a cikk írója.
 blog.masslive.com/patriots/2018/02/new_england_patriots_report_ca_2.html#incart_river_index
Sinisa
Mondjuk a Dorsett D+ nekem fura kicsit, meg hát a spec team játékosoknál alapból magasabbak az értékek
Butler szerintem pl nem volt rosszabb, mint a többi DL emberke, Grissom is érdekes azért
A Gost A-t remélem, viccnek írta
Amúgy kb korrekt jaja, de annyira azért mellélőni sem könnyű, tekintve, hogy kb B és A között mozog nagyjából a sztori, sok mindenkit nem húznak le

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem reagálok a témában többet, felesleges. Te úgyis tudod, mit kell csinálni az elkapónak, mit kell tudnia, mit kellene máshogy csinálnia, és Cooks esetében amúgy is felesleges a téma, mert megtudtam, hogy még csak nem is profi, és zavarta a Super Bowl és le kellett volna cserélni, mert nem csinált meg egy first downt. Szóval teljesen felesleges erről beszélni a továbbiakban már

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Szóval nem, nem értek veled egyet, kurvára nem rajta múlt, és még csak nem is azon, hogy kiesett.
Wyatt
pedig nagyon is megérdemli, na nem miatta ment el a meccs, nem akarom ráhúzni a vizes lepedőt , de amit leművelt a pályán azt borzasztó volt nézni
ZERO_L
mondjuk úgy tényleg k... nehéz "vitázni", ha az egyszerű, leírt szöveget sem tudjuk értelmezni... (te is elkaptad a vírust??? 😉 )

magáról a játékos teljesítményéről, adott playről beszéltem, a végeredménytől teljesen függetlenül

szerintem egy ilyen szintű játékosnak egy ilyen szintű csapatnál illene tisztában lennie, hogy hol van a pályán az adott pillanatban/helyzetben mi fér bele, ha csak ez a KO play lett volna azt mondom balszerencse, de a harmadik kísérletes playt mellé téve nekem inkább tűnik úgy hogy abszolút meg volt illetődve vagy nem koncentrált elégé (vagy rosszul készítették fel, nem tudom, de komoly gond volt nála)


Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
majd ha lesz normális edzői stábotok meg irányítótok, akkor majd megérted mi az, hogy "komoly elvárások" és ne azért kelljen izgulni, hogy zsinórban x-edszer is nevetségesen egyszerű futó playekkel térdeltessék a csapatodat egy párharcban...

addig nyilván ezek a "sírások"/kritikák baromira "first world problemnek" hatnak, de majd ha nálunk is Pagano féle HC lesz, hidd el már annak is örülni fogok egyáltalán nyerünk meccset

(btw, tényleg mennyire botrányos, hogy egy véleményem szerint rossz megmozdulásra, rámondom hogy ez bizony rossz volt és ezért érdemel némi dorgálást az adott játékos, fene azt elkényeztetett pofámat)


Faszság ez a Cooks téma. Ha bejön neki a gátugrás akkor wááá., Ha nem akart volna még plussz yardot szerezni akkor meg az van mi a f.szért nem ment amikor ürea volt a terület...
ParadSEC
azért ne lássuk már ennyire egyszerűen a futballt, hogy "ha az a lövés bemegy akkor gól" meg "többet rúgtunk volna akkor nyerünk"

szerinted mennyi esélye volt Cooksnak egy helyben ÁLLÓ(!!!) embert átugrania?
jó lenne észrevenni, hogy ez nem szerencse, 50/50, vagy bejön vagy nem szituáció

igen kevés NFL játékos tud átugrani egy előtte álló embert, azért tudnak futók/elkapók gátugrással túljárni a védő eszén, mert az a védő már előre lábra(alacsonyra) megy és EZT VESZI ÉSZRE a támadó és REAGÁL RÁ (=situational futball)
Cooks itt nem reagált semmit előre eldöntötte, hogy ezt csinálja és ezen akkor sem változtatott mikor látszott, az ellenfele nem fogja magát előre elkötelezni a tackle mellett (meg nem is egy roster töltelékkel nézett farkasszemet, akitől ez várható move lett volna), esélyes sem volt kiviteleznie a playt...
ez bizony komoly hiba, mikor nem 5-10 yard megszerzéséről beszélünk hanem nyamvadt egyről


nem kell emiatt leköpni, megégetni, keresztre feszíteni, elküldeni a halálba, egyszerűen nem volt jó meccse (sajnos esélye sem volt javítani ezeket a hibákat), ahogy sok más játékos/edző sem brillírozott, de mivel ő neve merült most fel így leírtam mit gondolok a döntőbeli teljesítményéről, ennyi
felesleges volt ezt túlreagálni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs beke! Wyatt is Coltsos mar! Egyebkent pedig egy ujabb edzotok hagyta el a sullyedo hajot es jott hozzank!!! Bill papa lesz a kovetkezo! HEHE. Utalunk titeket!!!negyothat!4

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 386
Imádom ezeket az életigazságokat, mint: NEM VOLT PROFI. Mi a faszomról beszélünk itt már, de komolyan? Azért nem profi, mert nem úgy próbált meg megcsinálni egy first downt, ahogy ti várjátok? Jézusom.

De tuti azért volt, mert megzavart a Super Bowl, és tuti le kellett volna ültetni. Eszem megáll, komolyan mondom. Nem is tudom tovább olvasni, már bocsánat.
Wyatt
Nektek tenyleg semmi sem jo.
Stez
Bocs srácok, de kicsit túlreagáljátok amit írtam.
A profi alatt én azt értem, hogy adott helyzetben, hideg fejjel, megfelelő döntést tud hozni.
Ettől még benne van, hogy hibázik, ez van.
Számomra nem lett rosszabb játékos vagy nem fogom azt mondani, hogy rajta ment el a meccs, az egy rossz döntés volt, megesik.
A pihentetésre meg azért gondoltam, mert eddig ha valaki hibázott, akkor egy pár play erejéig vagy tovább, nem engedték vissza a pályára. Nem mondtam, hogy ez hiba volt, mert nem tudom mit gondoltak ez edzők.
Rossz megoldás volt tőle a jobbra-balra forgás, hátha talál valamit? Talán. Nem tudom ilyenkor mi az utasítás, mit tegyen.

Értem én, hogy minél több yard, de az is tény, hogy BB jobban szereti a biztos yardokat és a labdabiztonságot.

Szóval béke van srácok, ne úgy bűnbak keresésnek gondoljátok amit írok, mert nem keresek. Voltak a meccsen jó és rossz megoldások, ennyi.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Bubba Ventrone => Colts
Brian Belichick felkészül. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ha nem is mindenben értek egyet, de jol összeszedte a cikk írója.
 blog.masslive.com/patriots/2018/02/new_england_patriots_report_ca_2.html#incart_river_index

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a két play jól mutatja szerintem, hogy fejben se a játékosok, se az edzők nem tudtak akkor és ott megfelelni a feladatnak. Az nagyon sajnálatos, ha az év legfontosabb meccsén pontosan abban vernek meg, amiben legjobb szokott lenni a csapat. Éppen azt mutatja Cooks két játéka, hogy pontosan nem egy-két játék jobb kivitelezésén múlt a meccs.
Kollega
Az mi ha nem hibáztatás, hogy fejben nem volt ott? Éppen arra utaltam, hogy Cooks pontosan azt csinálta, ami egy profitól abban a szituációban elvárható. Amit csinálnia kellett. Abban a playben éppen nem jött be. Van az úgy, hogy a védő nyer egy párharcot.
peterk2005
Jaja. Ha bármelyik bejön a kettőből, akkor meg a big playt ünnepli mindenki. Az átugrásra vonatkozó döntés utólag, az eredmény ismeretében megkérdőjelezhető, de a másik playnél nem számíthatott arra, hogy hátulról szerelik és akkora tér nyílt meg az elkapás után előtte hirtelen, hogy azt rótták volna fel neki, ha nem próbálja meg a YAC-t.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a két play jól mutatja szerintem, hogy fejben se a játékosok, se az edzők nem tudtak akkor és ott megfelelni a feladatnak. Az nagyon sajnálatos, ha az év legfontosabb meccsén pontosan abban vernek meg, amiben legjobb szokott lenni a csapat. Éppen azt mutatja Cooks két játéka, hogy pontosan nem egy-két játék jobb kivitelezésén múlt a meccs.
Kollega
Az mi ha nem hibáztatás, hogy fejben nem volt ott? Éppen arra utaltam, hogy Cooks pontosan azt csinálta, ami egy profitól abban a szituációban elvárható. Amit csinálnia kellett. Abban a playben éppen nem jött be. Van az úgy, hogy a védő nyer egy párharcot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)