New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t.
kolok1972
Nem lepődnék meg, ha Fleming is képben lenne LT-ként.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Nem történik semmi extra ,a piac egyszerűen szetkapja a FA-inket,olyan osszegeket ajanlanak ertuk,amivel keptelenek vagyunk versenyezni. Arra azert mindenkeppen felhivnam a figyelmet,hogy azok a csapatok akik nem invesztáltak hosszabb idon keresztul az OL-be csunyan rafaragtak . Sztem a legvaloszinubb forgatokonyv hogy Cannon atmegy LT-be es mondjuk Waddle lesz az RT (persze ot is meg kene tartani ehhez) es huzunk a drafton egy OT-t. Thomast sem fogjuk tudni megfizetni

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀
Sinisa
Ki kell üttetni 2-3 bordát.

Amúgy visszajön Waddle és megoldja.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Nem akartam én írni, hogy BB-t ismerve kezdődhet egy jó kis jóga tanfolyammal. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, most látom, hogy Pat Robinsont csábítgatjuk, látszik, BB szeret tanulni a jobbaktól. Kíváncsi vagyok, elhozzuk-e olyan olcsón itt is

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊
tomi-tomi
Mindenesetre megjegyezzük 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀
ZERO_L
Nekem rémlik, hogy sokszor Solder sem tette...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Akkor leszopom magam
ThundersNFL
Azért ez bátor vállalás! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀
ZERO_L
Köcsög Haribó... 😕

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, ritkán baszunk oda az elején, és ezért kezdetben mindenki sír, hogy miért nem csinálunk már valamit, aztán amikor mindenki elköltötte már a világ minden pénzét, akkor szerzünk valakit olcsóbban.

Wyatt
Wyatt, ez nem rinya, csak minden FA után úgy érzem, mintha rebuild lenne. Persze tudom, hogy nem 😊
vpi
Lehet, hogy erős szót használtam 😊 én is mindig szóvá tettem, hogy nem tetszik ez meg az, csak aztán szerencsére mindig csináltunk valamit jókat cserébe 😊

Tavaly bajnokként erősödtünk is, ez azért nem várható el minden évben. De eddig Solder a nagy veszteség, és lehet, hogy ő is pótolható házon belülről.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
vpi
nehéz megmondani így március idusán, hogy SZEPTEMBERBEN ki fogja megvédeni Brady-t, de hidd el 4 falemberrel nem fogunk felállni, ezt garantálni tudom 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Így van, ritkán baszunk oda az elején, és ezért kezdetben mindenki sír, hogy miért nem csinálunk már valamit, aztán amikor mindenki elköltötte már a világ minden pénzét, akkor szerzünk valakit olcsóbban.

Wyatt
Wyatt, ez nem rinya, csak minden FA után úgy érzem, mintha rebuild lenne. Persze tudom, hogy nem 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....
ThundersNFL
Négy a max.
Wyatt
költői túlzás volt 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....
ThundersNFL
Négy a max.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.
Boston
Egyelőre én sem. Scar alatt a fal azért ritkán ótvar 😊


60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Shelton (ha menni fog), Butler, Solder , Lewis, Dola, stb..annyi komp pick lesz, hogy feltudunk menni majd velük akár az 1/1 ért is 😊
gordon
Lesz egy 3. Solderért, TALÁN Butlerért dettó, egy 4-5. meg Lewis és Doláért (darabszámra több nem lesz, talán javul kicsit)

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Azért ez a nem ér ennyit az tuti, basszus ki fogja megvédeni TB-t?
Persze tudom, hogy ha valaki, az BB aki átgondolta, megoldja stb, de mégis. Ha TB támadható, nem érzi magát biztonságban szarul játszik.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Ha így megy a vándorlás lesz vagy 1000 pickünk....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
Meg ne lepődjünk, ha Cannon+Fleming/Waddle OT-kettőssel állunk fel a végén 😊
Wyatt
Én valahogy most ettől sem fáznék annyira, tavaly nagyon jól játszottak mindketten. Kíváncsian várom mit fog alkotni Solder, és mekkora faktor volt Scar mester az ő teljesítményében. Érzékeny veszteség, de ez baxott sok pénz.

Do your job
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉
Sinisa
Shelton (ha menni fog), Butler, Solder , Lewis, Dola, stb..annyi komp pick lesz, hogy feltudunk menni majd velük akár az 1/1 ért is 😊

Szerkesztette: gordon
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
60 es meg némi apró

 mobile.twitter.com/RapSheet/status/973936848228749313?ref_src=twsrc%5Etfw


Ennyit nem ért (nekünk különösen nem) az tuti.

De mint Butler esetében, minden jót Neki.
Szep szerződést akasztott le.
Jövőre meg egy 3. kör. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
The #Giants are expected to sign former #Patriots LT Nate Solder, source said. They get their franchise left tackle. Huge get. - Rapoport
Beki
F**k
1/31-re van jo LT?
Sinisa
simán lecsúszhat egy top3-as OT, esetleg minimális feltrade-del be lehet húzni 25 körül, de még messze van a draft

Joe Thomas trade szagot érzek.. 😊

Hogy őszinte legyek nekem nem fog hiányozni Solder, iszonyatosan hullámzó teljesítményt nyújtott..
Ha jön egy átlagos képességű de konzisztens játékos akkor már előrébb vagyunk.
gordon
nagyon adom, ráadásul legjobban fizetett LT összeget abszolút nem ér

nem lesz egyszerű a pótlása, már csak a posztjának fontossága miatt de abszolút nem lehetetlen

Thomasnak igazán összehozhatnánk egy gyűrűt, megérdemelné az öreg 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Giants are expected to give former Patriots’ LT Nate Solder a four-year, $60 million deal, per source.
ThundersNFL
Ez viszont tényleg szívás.
April Wine
Mondjuk ez brutalis penz.
Stez
Forrás from Beki
35M a garantált

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Giants are expected to give former Patriots’ LT Nate Solder a four-year, $60 million deal, per source.
ThundersNFL
Ez viszont tényleg szívás.
April Wine
Mondjuk ez brutalis penz.

több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Giants are expected to give former Patriots’ LT Nate Solder a four-year, $60 million deal, per source.
ThundersNFL
Ez viszont tényleg szívás.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Giants are expected to give former Patriots’ LT Nate Solder a four-year, $60 million deal, per source.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018