New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...
kolok1972
Tényleg, rosszabbat nehéz lett volna találni... 😊
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Wyatt
Fa... túl sok peterk-et olvasok 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem repesek érte, viszont nem drága, kellett ugye egy DE, és a sok fiatal mellett most a rutin mellett döntöttek.

Az előző évben amúgy a PFF-nél az összes edge rusher (3–4/4–3 egyben) közül a 17. legjobbnak látta, elég szép névsort előzött meg, és ami pluszban fontos még BB-nek, hogy a futás ellen sincs elveszve, ott csupán 10-en előzték meg. Ezek eléggé meggyőző számok.

Idén tölti be a 30-at, jövőre 31 lesz a szerződése végén, az sem vészes, és amilyen fizukat kiszórnak a piacon, ez a 6 milliós átlag igazából diszkont ár.

Szerintem ez sem rossz move.
Wyatt
Nekem tavalyra a pff-nel azt hozza, hogy 14ik legjobb pass rusher (87.2) es ezzel a legjobb a Patriotsnal, viszon a futas ellen csak hatul van az 56.1-es osztalyzataval. Igaz, igy is jobb, mint Wise vagy Butler.
Spigo
Durva, a két különböző táblázatban két teljesen eltérő szám volt. Pedig úgy több értelmet láttam volna benne.


No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
Ugyan, teljesen jó volt, csak aztán elszállt a bizalom 😛 Mondjuk azóta a 3. körökben volt David Johnson és Jordan Howard egymást követő két évben, szóval BB előtt ott a jobb példa is 😀

Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.
Sinisa
felesleges kidobálni mindenkit ha nincs időponthoz kötött roster bónusza.

JMD fizuját is meg lehet piszkálni ha nagyon kell de én inkább hosszabbítanék vele, mint strukturálnék..
elnézve AB és Miller átalakítását az azért elég mehh..

Tom szerződéséről van infó? elvileg volt róla szó, hogy tárgyalnak
gordon
Aztán McDanielsét miért? Mert nem ment a Coltshoz? 😀

A draftra a spotrac számai szerint 6.02 millió kell még, nagyjából ennyi lehet Clayborn első éves fizuja is (bár valszeg az átlag helyett ott valami kisebb szám lesz), és akkor még kell Hillék fizuja bele. Nem lepne meg, ha nem nagyon lenne túl nagy igazolás innentől kezdve, bár Hill csábítgatja Ebront 😀

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.
Sinisa
felesleges kidobálni mindenkit ha nincs időponthoz kötött roster bónusza.

JMD fizuját is meg lehet piszkálni ha nagyon kell de én inkább hosszabbítanék vele, mint strukturálnék..
elnézve AB és Miller átalakítását az azért elég mehh..

Tom szerződéséről van infó? elvileg volt róla szó, hogy tárgyalnak
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Így állunk most:

 mobile.twitter.com/patscap/status/974863407764602881

Allen, McClellin meg benne.
Gronk, HT átstrukturálás szerintetek lehetséges meg?
Vagy BB mar nem nagyon akar hozni senkit, inkabb majd a draftrol es utana ill. edzőtábor végén kukáz majd?

Cooks, Mason hosszabbítás, ha számolunk Velük, jobb lenne meg idén. Top OG fizut is sikerült idén jol feltornazni, szóval Mason-t sem lesz olcsó ott tartani.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 100 — Patriots GM
nem tartom magam nagy NFL szakinak,inkább közelebb vagyok a fotel szurkolóhoz, oké hogy DE kellett a csapathoz mert vékonykák vagyunk, de azon kívül hogy BB szereti azon olyan játékosokat akiknek szakadt térdszalagjai vannak, de ennek az embernek az egészségügyi állapota kellően megkérőjelezendő. Másrészt a 9,5 sackjéből tavaly 6-ot a Cowboys ellen csinálta egy meccsen,ahol a dallasi OL a világát nem tudta hogy hol van....
Ruitn,meg veterán oké, hát mindegy majd meglássuk mi lesz belőle de nagyon happy nem lettem ettől a movetól 😊
manuszka86
Tavaly 54-szer helyezett nyomast az iranyitora, ami tobb, mint barmelyik jatekosunknal.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
kitöröltem a képeket


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
Ha az új hozzaszolas gombra nyomsz akkor nem kell lapozgatni.
fodi91
tudom ez blaszfémia, de nincs megnyitva a fórum 0-24-ben 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
fodi91 196
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕
ZERO_L
Ha az új hozzaszolas gombra nyomsz akkor nem kell lapozgatni.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
nem tartom magam nagy NFL szakinak,inkább közelebb vagyok a fotel szurkolóhoz, oké hogy DE kellett a csapathoz mert vékonykák vagyunk, de azon kívül hogy BB szereti azon olyan játékosokat akiknek szakadt térdszalagjai vannak, de ennek az embernek az egészségügyi állapota kellően megkérőjelezendő. Másrészt a 9,5 sackjéből tavaly 6-ot a Cowboys ellen csinálta egy meccsen,ahol a dallasi OL a világát nem tudta hogy hol van....
Ruitn,meg veterán oké, hát mindegy majd meglássuk mi lesz belőle de nagyon happy nem lettem ettől a movetól 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.
Boston
egy éves a szerződés megnézzük a TC-ben mit alkot, lehet az 53-at se éri meg

én pl azt nem értem Giliszta mit keres még a keretben, amikor DM nélkül ki lehet vágni


más:
Nem lehetne valahogy Wyatt kiemelt hsz-t ketté szedni (53as kerettagságot kivenni vagy a képeket), mert mobil baromira sokat kell scrollozni mire az új kommentekhez ér az ember 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin
Sinisa
OT a Hókszból? Az azért kemény...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Draftolhattál volna egy normális RB-t is, mert ez az ember bűn rossz szerintem. Konkrétan nem értem minek van rá szükségünk.

Do your job
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 100 — Patriots GM
Én sem repesek érte, viszont nem drága, kellett ugye egy DE, és a sok fiatal mellett most a rutin mellett döntöttek.

Az előző évben amúgy a PFF-nél az összes edge rusher (3–4/4–3 egyben) közül a 17. legjobbnak látta, elég szép névsort előzött meg, és ami pluszban fontos még BB-nek, hogy a futás ellen sincs elveszve, ott csupán 10-en előzték meg. Ezek eléggé meggyőző számok.

Idén tölti be a 30-at, jövőre 31 lesz a szerződése végén, az sem vészes, és amilyen fizukat kiszórnak a piacon, ez a 6 milliós átlag igazából diszkont ár.

Szerintem ez sem rossz move.
Wyatt
Nekem tavalyra a pff-nel azt hozza, hogy 14ik legjobb pass rusher (87.2) es ezzel a legjobb a Patriotsnal, viszon a futas ellen csak hatul van az 56.1-es osztalyzataval. Igaz, igy is jobb, mint Wise vagy Butler.
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Remélem legalább, hogy Hill szerződésében a garantált összeg a nullához konvergál...

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alakulunk, kicsit összeszedném a dolgokat (majd ezt frissítem az FA során szerintem)

Ment:
Nate Solder, LT – New York Giants (4 év, 62 millió dollár)
Malcolm Butler, CB – Tennessee Titans (5 év, 61 millió dollár)
Dion Lewis, RB – Tennessee Titans (4 év, 20 millió dollár)
Danny Amendola, WR – Miami Dolphins (2 év, 12 millió dollár)
Johnson Bademosi, CB – Houston Texans (2 év, 6.35 millió dollár)
Ricky Jean Francois, DT – Detroit Lions
Cameron Fleming, OT – Dallas Cowboys (1 év, 3.5 millió dollár)

Jött:
Adrian Clayborn, DE – Atlanta Falcons (2 év, 12 millió dollár)
Jeremy Hill, RB – Cincinnati Bengals (1 év, 1.5 millió dollár)
Jordan Matthews, WR – Buffalo Bills (1 év, 1 millió dollár)
Troy Niklas, TE – Arizona Cardinals (1 év, 0.94 millió dollár)
Luke Bowanko, OG/C – Baltimore Ravens (1 év, 0.835 millió dollár)
Matt Tobin, OT – Seattle Seahawks (1 év, 0.815 millió dollár)

Maradt/hosszabbított:
Rex Burkhead, RB (3 év, 9.75 millió dollár) – 3.3 milliót vártam 3 évre, teljesen jó
Patrick Chung, S (+2 év, 7.8 millió dollár) – szuper!
Matthew Slater, ST (2 év, 5.2 millió dollár) – hát őőő
Nate Ebner, ST (2 év, 5 millió dollár) – ezt sokallom, nem is kicsit
Brandon King, ST (2 év, 2.6 millió dollár) – ezt adtam volna Ebnernek
Marquis Flowers, LB (1 év, 2.55 millió dollár)
Brandon Bolden, ST (1 év, 0.88 millió dollár) – és ezt Kingnek
LaAdrian Waddle, OT (1 év, 1.5 millió dollár) – ő sem lesz kezdő

Menesztve:
Martellus Bennett, TE – visszavonult
Jamees Harrison, ED – visszavonult
David Harris, LB – visszavonult
Shea McClellin, LB – visszavonult?
Alan Branch, DT
Bernard Reedy, WR
Caleb Kidder, DE

Csere keretében jött:
Cleveland Browns
Danny Shelton (1 év, 2.03 millió dollár+opciós év), DT+5/159 for 2019/3 (NE)
Jason McCourty (1 év, 2.92 millió dollár), CB+7/219 for 6/205
Oakland Raiders
Cordarrelle Patterson (1 év, 3.25 millió dollár), WR/KR+6/185 for 5/159
Los Angeles Rams
1/23+6/198 for Brandin Cooks+4/136

DRAFT
1/23 (2.10 millió)
1/31 (1.76 millió)
2/43 (1.19 millió)
2/63 (0.8 millió)
3/95 (0.68 millió)
6/198 (0.52 millió)
6/210 (0.52 millió)
7/219 (0.51 millió)

Valszeg jön két 3. körös pick a szabadügynökökről (Solder+Butler). Előbbi pótlása érdekesebb, talán Cannonnal oldjuk meg, utóbbi helyére jött olcsón JMC, meg van még néhány fiatal.

WR-ben Amendola és Cooks ment, helyükre visszatér Edelman, jött Patterson és Matthews, talán nem lesz nagy visszaesés.

Lewist sajnálom, de Burkhead maradt, jött Hill, Gillislee így mehet is. DT-ben erősödtünk (Shelton), DE-ben is (Clayborn), egyedül az LT-poszt tűnik visszaesősnek.

TÁMADÓK

QB: Tom Brady, Brian Hoyer (2)
FB: James Develin (3)
RB: James White, Rex Burkhead, Jeremy Hill, Brandon Bolden, Mike Gillislee (8)
TE: Rob Gronkowki, Dwayne Allen, Jacob Hollister, Will Tye, Troy Niklas (13)
WR: Julian Edelman, Chris Hogan, Malcolm Mitchell, Jordan Matthews, Kenny Britt, Cordarrelle Patterson, Matthew Slater, Phillip Dorsett, Cody Hollister, Riley McCarron (23)
OT: Marcus Cannon, LaAdrian Waddle, Matt Tobin, Antonio Garcia, Andrew Jelks (28)
OG: Joe Thuney, Shaq Mason, Ted Karras, Cole Croston, Jason King (33)
C: David Andrews,, Luke Bowanko, James Ferentz (36)

VÉDŐK
DE: Trey Flowers, Adrian Clayborn, Deatrich Wise, Eric Lee, Keionta Davis, Geneo Grissom (42)
DT: Malcolm Brown, Danny Shelton, Lawrence Guy, Vincent Valentine, Adam Butler (47)
LB: Dont’a Hightower, Kyle Van Noy, Derek Rivers, Marquis Flowers, Elandon Roberts, Harvey Langi, Nicholas Grigsby (54)
CB: Stephon Gilmore, Jason McCourty, Jonathan Jones, Eric Rowe, Cyrus Jones, Ryan Lewis, Jomal Wiltz (61)
S: Devin McCourty, Patrick Chung, Duron Harmon, Nate Ebner, Brandon King, Jordan Richards, David Jones, Damarius Travis (69)

SPECIÁLIS EGYSÉG
K: Stephen Gostkowski (70)
P: Ryan Allen (71)
LS: Joe Cardona (72)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d
Wyatt
Meg OL Matt Tobin

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No és jött Jeremy Hill is, BB tényleg nagyon figyel, kiket draftolok :d

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én sem repesek érte, viszont nem drága, kellett ugye egy DE, és a sok fiatal mellett most a rutin mellett döntöttek.

Az előző évben amúgy a PFF-nél az összes edge rusher (3–4/4–3 egyben) közül a 17. legjobbnak látta, elég szép névsort előzött meg, és ami pluszban fontos még BB-nek, hogy a futás ellen sincs elveszve, ott csupán 10-en előzték meg. Ezek eléggé meggyőző számok.

Idén tölti be a 30-at, jövőre 31 lesz a szerződése végén, az sem vészes, és amilyen fizukat kiszórnak a piacon, ez a 6 milliós átlag igazából diszkont ár.

Szerintem ez sem rossz move.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Schefter szerint 2 éves szerződést kapott Adrian Clayborn (max 12,5 millió $)....hát ööö ez nekem nem igazán gyere be húzás BB részéről 😕

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sokszor ez szokott történni azokkal a csapatokkal, amelyek veszítenek a SB-on, csak általában sokkal durvábban. A győztes csapatot könnyebb összetartani. Sanszos, hogy még BB-nek is bele fog kerülni legalább egy szezonba, hogy összerántsa a dolgokat. De nyugi, az Eagles-nek 14 évbe tellt, míg visszajutottak 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Nem hiszek én el mindent amit olvasok..
De furák ezek a zavarok a csapat körül..Nem emlékszem korábbról ilyesmiről..
kyobalu
Valahogy meg kell zavarni a csapatot, ezért van ez a szarkeverés mert máshogy nem megy. Szabálymódosítások, büntetések, vádaskodások ezek nem váltak be a Pats ellen. Gondolom azért generálják ezt a sok faszságot hátha 1 dolog betalál és akkor armageddon...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bademosi drágább lesz a Texansnál, mint Jason McCourty itt.

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Nem hiszek én el mindent amit olvasok..
De furák ezek a zavarok a csapat körül..Nem emlékszem korábbról ilyesmiről..
kyobalu
A Tom vs Time utolsó része az 5 nappal a Super Bowl vereség után lett felvéve. Gisele utána el is mondta, hogy Brady sokkal jobban viselte a vereséget, mint az előző 2 alkalommal.

Az más kérdés (és nekem inkább ez jött le), hogy ahogy egyre jobban nőnek fel a gyermekei, úgy érzi egyre inkább, hogy arra a területre is koncentrálni szeretne. Korábban elmondta, hogy ő csak játékra akart koncentrálni és nem akart családban gondolkozni, amíg játszik, de aztán az élet közbeszólt.

Belichicknek mindig is lesznek olyan döntései, amivel nem mindenki ért egyet, ilyen volt a Butler jegeltetés is. Az teljesen normális, hogy a játékosok kiállnak egymásért, mert sokkal mélyebb kapcsolat van köztük, mint bárkinek is BB-vel. Belichicknek amolyan felülről figyelő szerepe van és meghozza a jéghideg döntéseket, amik szerinte kellenek, ahhoz, hogy a csapat minden évben Super Bowl esélyes legyen. Ezeket a döntéseket sokszor nehéz elviselni vagy racionális érvekkel megmagyarázni, van amikor hibásnak is tűnnek, de nyíltan soha senki nem kritizálta még BB-t.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 100 — Patriots GM
Azert az sem mindegy, hogy ki irja. Egy Tom Currannek, Reissnek es hasonloknak van kredibilitasuk.