New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Vagy a Steelers-félét 😊
Wyatt
na de ez így király, ha nem tradelünk kifele...akkor azért DE v. Cb simán tud jutni a jó féléből,mert a többieknek előttünk nem igazán need az a poszt 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy a Steelers-félét 😊

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Penny egy sexy RB, na de csórikámnak olyan fal mögött futni hát jajj.....

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon remélem, hogy nem egy ilyen Seahawks-félét tolunk

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Hamar választ kaptunk rá, hogy Cannont el tudjuk-e képzelni LT-nek. Igazából a 1-2. kör határán lévő opciókból kivettünk egyet, nem biztos, hogy 1/31-re bent maradt volna. Ez eddig nem rossz, de lehet még javítani
Wyatt
így így,kicsit korábban ki kellett húzni valakit. Vasas pickből kiderül mi juthat nekünk 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hamar választ kaptunk rá, hogy Cannont el tudjuk-e képzelni LT-nek. Igazából a 1-2. kör határán lévő opciókból kivettünk egyet, nem biztos, hogy 1/31-re bent maradt volna. Ez eddig nem rossz, de lehet még javítani

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
azért akárhogy is nézzük 2 tackle kiment már előttünk, innen már Connor Williams maradt a korai körökre várt játékosok közül talán.
Scar mester meg Wynn-ből csinál majd elit LT-t 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jah..Wynnről jókat írnak, igaz 2. körre várták. Dinamikus, atletikus, sokoldalú, kifejezetten robbanékonyak a lábai, jó a kézmunkája..Mindkét oldalon tud játszani. Nagyon jól edzhető.Hátrány a magassága. Scar kineveli. Hiányposztra jött, így legalább megvan Solder utódja..Így nézzük.😉
kyobalu
Már hol? Én csomó helyen 1. körben láttam 😊 Hát igen, Scarnak ha ő kellett, akkor áldásom rá, LT végül is elég fontos poszt
Wyatt
NFL.com A Draft & Combine Profile 2. körre várta..
kyobalu
Az nfl.com-ot azért ne vegyük alapul 😀

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah..Wynnről jókat írnak, igaz 2. körre várták. Dinamikus, atletikus, sokoldalú, kifejezetten robbanékonyak a lábai, jó a kézmunkája..Mindkét oldalon tud játszani. Nagyon jól edzhető.Hátrány a magassága. Scar kineveli. Hiányposztra jött, így legalább megvan Solder utódja..Így nézzük.😉
kyobalu
Már hol? Én csomó helyen 1. körben láttam 😊 Hát igen, Scarnak ha ő kellett, akkor áldásom rá, LT végül is elég fontos poszt
Wyatt
NFL.com A Draft & Combine Profile 2. körre várta..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jah..Wynnről jókat írnak, igaz 2. körre várták. Dinamikus, atletikus, sokoldalú, kifejezetten robbanékonyak a lábai, jó a kézmunkája..Mindkét oldalon tud játszani. Nagyon jól edzhető.Hátrány a magassága. Scar kineveli. Hiányposztra jött, így legalább megvan Solder utódja..Így nézzük.😉
kyobalu
Már hol? Én csomó helyen 1. körben láttam 😊 Hát igen, Scarnak ha ő kellett, akkor áldásom rá, LT végül is elég fontos poszt

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jah..Wynnről jókat írnak, igaz 2. körre várták. Dinamikus, atletikus, sokoldalú, kifejezetten robbanékonyak a lábai, jó a kézmunkája..Mindkét oldalon tud játszani. Nagyon jól edzhető.Hátrány a magassága. Scar kineveli. Hiányposztra jött, így legalább megvan Solder utódja..Így nézzük.😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Posztra húztunk de, azért inkább a labda másik oldalára húztam volna, mondjuk egy Landryt 😊
Hiszek abban hogy nem tradelünk lefele most 😀
manuszka86
PLS
Taven Bryan  
Josh Jackson
vagy
Harold Landry  

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Posztra húztunk de, azért inkább a labda másik oldalára húztam volna, mondjuk egy Landryt 😊
Hiszek abban hogy nem tradelünk lefele most 😀

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Hát tudtam volna jobbat, de akkor megvan az LT-nk. Sokkal rosszabbat is tudtam volna
Wyatt
Wynnt kedvelem, ha valaki akkor Scar tud belőle LT-t faragni. Nem olyan rossz pick ez. Harold Landryért peedig jöjjünk fel 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem meg ha bent lesz 31nél Lamar akkor elhozza az öreg..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
value pick, de nem likeolom, 31-re nem lett volna bent ez tuti
kövre mehet a letrade, good night 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát tudtam volna jobbat, de akkor megvan az LT-nk. Sokkal rosszabbat is tudtam volna

több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Isaiah Wynn Tackle...Pff.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
kurvaéletbe, de komolyan



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ehhez képest James ment ki és Lamar még bent

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lamar legalább nem jön

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Derwin James-ért MOST kell feltradelni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát a faszom, ilyen fos árat mi is megadhattunk volna...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, nem mi jöttünk fel 1/10-re 😕