New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊)
Wyatt
Azért meggondolandó, ha jól olvastam Pats-Jags-en Romo lesz a kommentátor 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lenne könnyű igen, azért eléggé leszűkülnének a lehetőségeink, menne meccsenként 10 RB-passz, még egy-kettő ide oda, aztán szevasz

Ha normálisan viselkedik itt, felőlem ő is jöhet

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
KöcsögCsörcs kiüti a második héten Gronkot, akkor komoly bajban lehetünk

a lényeg, hogy csak ne Dez Bryant jöjjön... légyszilégyszilégyszi

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Folyamatosan kell, csak az újakkal valahogy ritkán van meg az összhang :/

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
érdekes egy elkapó sor lesz a szezonra az tuti 😊
Hogan, Minitron (4 meccses eltiltás), Dorsett maradt gyakorlatilag a "régiek" közül már csak, Brady papának dolgozni kell a chemistryn idén bőven 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Britt röpült.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊))

 twitter.com/galuskahulud/status/1032179953889148928

 twitter.com/galuskahulud/status/1032180260996087809

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Hiánypótló összefoglaló a lengendás 10-esről. 😊

www.youtube.com/watch?v=rlMXKR29Rf4

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Fuck! Orom az uromben,hogy ha vmikor elbirunk egy elsokoros OL kieseset akkor az most van.,csak a depth vekony igy.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bassza meg, pedig nem tunt ilyen sulyosnak :/

több mint 5 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Wynn seruleserol lehet mar tudni vmit?
kolok1972
 twitter.com/AdamSchefter/status/1030471519095468033
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Wynn seruleserol lehet mar tudni vmit?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No ez már biztatóbb volt azért.

A nagyjából kezdő támadósor átgyalogolt a pályán, a védelem kétszer is gyorsan megállította az ellent, bár azért ebben Foles is benne volt. Brady mondjuk a második drive-ban nagyon nem volt elemében, de itt inkább a hosszabb játékokat gyakoroltuk (inkább, mint élesben), hát ezek elég reménytelenek és főleg pontatlanok is voltak.

Wynn RT-ként végre bemutatkozott, a direkt futások nem túl bizalomgerjesztők, de a lényeget hoztuk belőle.

Sőt, a harmadik védekezés is rendben volt, nyomás is volt rendesen, jönnek a sackek is a fontos pillanatokban, ez így lényegesen jobban néz már ki.

És kb elfogyott a mobilnetem a HD-adással 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket
ZERO_L
Milyen valid infó kell?
Wyatt
mondjuk kezdjük ott, hogy Rosen egyáltalán fent volt-e a boardunkon, fel akartunk-e menni top10-be... mert így látatlanban nekem kicsit hasra ütésszerűnek hangzik, ez az olcsón szerezhettünk volna elit prospectet
(visszakeresve volt vmi híresztelés Cooks trade után, hogy talán Rosenre beváltjuk, de ezek a hangok is elhalkultak drafthoz közeledve)ZERO_L
Kiskutya fulet izgatja. En arrol beszelek, hogy ha akartunk volna, szerezhettunk volna franchise iranyitot, meghozza aron alul. Elerheto volt 1/10-en a legjobb iranyito, tok olcson eltrade-eltek a picket, ha minket erdekelt volna, megoldottuk volna. Nyilvan minket nem erdekelt. Ami ha Brady tolja meg 3 evig, akkor oke. Ha ez az utolso eve, akkor hiba. De inkabb legyen az, hogy birja meg sokaig

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni

Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
A játék legfontosabb posztján a játék (valaha volt) legjobb játékosa játszik... ennél mégis hogyan tudnál "jobban odafigyelni"???

....
ZERO_L
Ahogy írtam régi vita ez és ebben nem értünk egyet. Nem kezdeném újra. Ezt máshogy látjuk, gondoljuk.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket
ZERO_L
Milyen valid infó kell?
Wyatt
mondjuk kezdjük ott, hogy Rosen egyáltalán fent volt-e a boardunkon, fel akartunk-e menni top10-be... mert így látatlanban nekem kicsit hasra ütésszerűnek hangzik, ez az olcsón szerezhettünk volna elit prospectet
(visszakeresve volt vmi híresztelés Cooks trade után, hogy talán Rosenre beváltjuk, de ezek a hangok is elhalkultak drafthoz közeledve)




Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
A játék legfontosabb posztján a játék (valaha volt) legjobb játékosa játszik... ennél mégis hogyan tudnál "jobban odafigyelni"???

mikor volt kimondottan minőségi backup QB-nk az elmúlt 20 évben? Amikor Bledsoe padozott, meg Jimmy utolsó másfél szezonjában.

Ha kiesik Brady a trade deadline előtt, akkor majd hozunk irányítót (ha mégse az komolyan beárazza a backup irányító piacot), ha utána esik ki, akkor meg szépen szívjuk a fogunkat.
Ha most hoztunk volna egy fiatalt a draftról, akár Jackson akár bármelyik utána lévőt, TB kiesése után vele is ugyan úgy meg lennénk lőve, szóval ezen kár aggódni.

Itt nem arra kell keresni a választ, ki tudná megmenteni az adott szezont ha kiesik a fr. QB, hanem ki az akiben már most van annyi potenciál, hogy belelássák 3-4-5 év múlva tovább tudja vinni a csapatot komoly visszaesés nélkül.
Hosszútávon gondolkodnak BB-ék, én nem látok semmi kivetni valót abban, hogy Brady születési éve miatt nem pánikolnak és nem minden áron a padra akarnak hozni egy embert, "jaj csak Hoyernél legyen jobb" jeligével.

Ha láttak volna a drafton Jimmyhez hasonló tehetséget, fittségben hozzánk illőt, hidd el kihúzzák.


Én speciel sokkal jobban aggódom az LB sor miatt. Ott megint csak az egy szem HT jelenti a minőséget, ha ő kiesik megint meg vagyunk lőve és bukjuk a védelem vezérét. Valahogy az ő kiesését sokkal reálisabbnak látom, mint egy irányítóét, még sincs mögötte a padon megfelelő minőség.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor eljött a visszavágás ideje? 😛 😉
dande
Az eljött sajna februárban, de ha most nyerünk, akkor sem leszek bánatos. Ha most kikapunk, az viszont még annyira sem fog fájni, mint a februári, pedig vereséget ilyen nyugodtan nem tudom, mikor fogadtam, mint ezen a Super Bowlon.

Az azért jó lenne, ha nem lenne sérülés, és nem azt látnám megint, hogy a nagyjából kezdő csapatrészek ellen úgy vezetnek 17–0-ra, hogy közünk sincs a meccshez. Mert így a 26–0-s fordítás sem igen nyűgözött le azért

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor eljött a visszavágás ideje? 😛 😉
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
Elhozzuk egy 4-5. körért Teddyt a szezon előtt
Wyatt
Ha Patsnek ennyiért odaadjuk, nyugodtan ki is lehet vágni Maccagnant még aznap.
Beki
Igazad van, 4-5 kör túl sok lenne Teddyért. 6. kör reálisabb, BB-t ismerve 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó sokat tudtok ezen a témán tíbózni 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
Elhozzuk egy 4-5. körért Teddyt a szezon előtt
Wyatt
Ha Patsnek ennyiért odaadjuk, nyugodtan ki is lehet vágni Maccagnant még aznap.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
Elhozzuk egy 4-5. körért Teddyt a szezon előtt

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket
ZERO_L
Milyen valid infó kell? A Raiders megint odaadta szotyiért az egyik magas pickjét, nekünk nyilván drágább lett volna, de nem annyira, mint az 1/10 reális értéke. Ennél olcsóbban egy ilyen képességű irányítóért nem nagyon fogunk tudni menni mostanában, és minden bántás nélkül, én azért az elmúlt évek alapján tudnék mondani olyan eseteket, amikor tényleg nyugodtan odaadhattuk volna a nem túl jó aránnyal húzott 2. körös CB-k helyett a picket egy nagyobb trade keretén belül, de az első körökben is találunk olyanokat, hogy még a két 1. kört is érintő csere miatt se bánkódjak.

Igen, ez benne van, hogy 1/15-re még lehetett fixre venni, és ezért nekik úgymond minden érték plusz volt, ha úgy veszik.

Mondjuk szerintem kb 1/20-ra is, és a Cardinalsszal szemben mi lényegi értéket is tudtunk volna adni, de igazat adok neked abban, hogy ez már lehet, túl hátul lett volna nekik, és nem is érdekelte volna őket a biznisz. Viszont az 1/10-ért nem kellett volna itt fél draftot adni egyáltalán, Mayfieldért nem is baj, hogy nem adtuk semmit 😊

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/