New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Az esély megvan rá, mert ha kiutaznék én is kezdhetnék a falban, annyi a sérültünk 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk, ahogy nézem, a Browns is szétkapta az Eagles falát és az irányítókat, szal lehet, hogy ma megint a szenvedős pass rush jön :d

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
gordon
Írsz róla majd egy összefoglalót? Reggel 7-kor utazom, így sajna nem fér bele csak valahonnan letöltve majd, ha megtalálom, de szívesen venném addig is a gondolatokat a meccsről

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Kíváncsi leszek, hogy a múlt heti pass rush csak egyszeri fellángolás volt-e vagy ma is láthatunk szép dolgokat.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont a vörös zónában két levédekezhetetlen célpontunk lenne (ergo mehetne a kígyó Bradytől 😀 )

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Hát nem lenne könnyű igen, azért eléggé leszűkülnének a lehetőségeink, menne meccsenként 10 RB-passz, még egy-kettő ide oda, aztán szevasz

Ha normálisan viselkedik itt, felőlem ő is jöhet
Wyatt
nem a viselkedésével van a gond, hanem a tudásával, ami egy nagy kövér nulla (főleg a mi O#ünkben)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊)
Wyatt
Azért meggondolandó, ha jól olvastam Pats-Jags-en Romo lesz a kommentátor 😊
winston
Hát nem tudom, én őszintén szólva halál jól elvagyok Ricsiékkel is, szeretem a magyar közvetítéseket is, meg így csak esélyesebb, hogy nem száll el az adás 😀

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊)
Wyatt
Azért meggondolandó, ha jól olvastam Pats-Jags-en Romo lesz a kommentátor 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem lenne könnyű igen, azért eléggé leszűkülnének a lehetőségeink, menne meccsenként 10 RB-passz, még egy-kettő ide oda, aztán szevasz

Ha normálisan viselkedik itt, felőlem ő is jöhet

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
KöcsögCsörcs kiüti a második héten Gronkot, akkor komoly bajban lehetünk

a lényeg, hogy csak ne Dez Bryant jöjjön... légyszilégyszilégyszi

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Folyamatosan kell, csak az újakkal valahogy ritkán van meg az összhang :/

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
érdekes egy elkapó sor lesz a szezonra az tuti 😊
Hogan, Minitron (4 meccses eltiltás), Dorsett maradt gyakorlatilag a "régiek" közül már csak, Brady papának dolgozni kell a chemistryn idén bőven 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Britt röpült.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szenzációs hír, a fix öt meccsünk után valóban tévés lesz a Jaguars elleni is (papírforma volt), sőt, az első fordulós Texans elleni is (én ezt is vártam azért). Ezzel eldőlt, hogy 7 meccsünk tuti Sport Tv-s lesz, de én ideveszem még a 22.25-ös Steelers ellenit is, amit fix, hogy adnak, így a szezon felében nem kell gép előtt ülni majd a meccseinknél 😊))

 twitter.com/galuskahulud/status/1032179953889148928

 twitter.com/galuskahulud/status/1032180260996087809

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Hiánypótló összefoglaló a lengendás 10-esről. 😊

www.youtube.com/watch?v=rlMXKR29Rf4

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Fuck! Orom az uromben,hogy ha vmikor elbirunk egy elsokoros OL kieseset akkor az most van.,csak a depth vekony igy.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bassza meg, pedig nem tunt ilyen sulyosnak :/

több mint 5 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Wynn seruleserol lehet mar tudni vmit?
kolok1972
 twitter.com/AdamSchefter/status/1030471519095468033
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Wynn seruleserol lehet mar tudni vmit?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No ez már biztatóbb volt azért.

A nagyjából kezdő támadósor átgyalogolt a pályán, a védelem kétszer is gyorsan megállította az ellent, bár azért ebben Foles is benne volt. Brady mondjuk a második drive-ban nagyon nem volt elemében, de itt inkább a hosszabb játékokat gyakoroltuk (inkább, mint élesben), hát ezek elég reménytelenek és főleg pontatlanok is voltak.

Wynn RT-ként végre bemutatkozott, a direkt futások nem túl bizalomgerjesztők, de a lényeget hoztuk belőle.

Sőt, a harmadik védekezés is rendben volt, nyomás is volt rendesen, jönnek a sackek is a fontos pillanatokban, ez így lényegesen jobban néz már ki.

És kb elfogyott a mobilnetem a HD-adással 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket
ZERO_L
Milyen valid infó kell?
Wyatt
mondjuk kezdjük ott, hogy Rosen egyáltalán fent volt-e a boardunkon, fel akartunk-e menni top10-be... mert így látatlanban nekem kicsit hasra ütésszerűnek hangzik, ez az olcsón szerezhettünk volna elit prospectet
(visszakeresve volt vmi híresztelés Cooks trade után, hogy talán Rosenre beváltjuk, de ezek a hangok is elhalkultak drafthoz közeledve)ZERO_L
Kiskutya fulet izgatja. En arrol beszelek, hogy ha akartunk volna, szerezhettunk volna franchise iranyitot, meghozza aron alul. Elerheto volt 1/10-en a legjobb iranyito, tok olcson eltrade-eltek a picket, ha minket erdekelt volna, megoldottuk volna. Nyilvan minket nem erdekelt. Ami ha Brady tolja meg 3 evig, akkor oke. Ha ez az utolso eve, akkor hiba. De inkabb legyen az, hogy birja meg sokaig

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni

Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
A játék legfontosabb posztján a játék (valaha volt) legjobb játékosa játszik... ennél mégis hogyan tudnál "jobban odafigyelni"???

....
ZERO_L
Ahogy írtam régi vita ez és ebben nem értünk egyet. Nem kezdeném újra. Ezt máshogy látjuk, gondoljuk.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Mocsok olcsó volt az 1/10, a Raiders szabadulni akart tőle kb mindenáron, és ott volt még egy elit tehetségű irányító. De ha Brady egy 2-3 évig még tolja, akkor valóban ráérünk később is húzni
Wyatt
van erről valami valid info?

mert oké, hogy az Arizona nem adott olyan sokat 5 helyes felmozgásért (vagy inkább franchise QB-t tekintve), de nekünk 13 helyet kellett volna felmenni (vagy még többet ha saját picket adjuk) és az már messze nem biztos, hogy olyan olcsó lett volna

az olcsóságban szerintem az is közrejátszott a Raidersnél, hogy jó eséllyel tudták a kinézett Miller igen jó eséllyel bent marad 15-re is, 23-ra már szinte biztos nem


amúgy én nem látom BB-ben ezt az oda adjuk a fél draftot egy kiszemelt játékosért attitűdöt, azokat a híreszteléseket sem hittem el, hogy Mayfieldért oda adtunk volna egy zsák picket
ZERO_L
Milyen valid infó kell?
Wyatt
mondjuk kezdjük ott, hogy Rosen egyáltalán fent volt-e a boardunkon, fel akartunk-e menni top10-be... mert így látatlanban nekem kicsit hasra ütésszerűnek hangzik, ez az olcsón szerezhettünk volna elit prospectet
(visszakeresve volt vmi híresztelés Cooks trade után, hogy talán Rosenre beváltjuk, de ezek a hangok is elhalkultak drafthoz közeledve)




Régi vita ez (is) köztünk, és én továbbra is úgy gondolom, hogy a játék legfontosabb posztjára jobban oda kellene figyelni.
zinedine5
A játék legfontosabb posztján a játék (valaha volt) legjobb játékosa játszik... ennél mégis hogyan tudnál "jobban odafigyelni"???

mikor volt kimondottan minőségi backup QB-nk az elmúlt 20 évben? Amikor Bledsoe padozott, meg Jimmy utolsó másfél szezonjában.

Ha kiesik Brady a trade deadline előtt, akkor majd hozunk irányítót (ha mégse az komolyan beárazza a backup irányító piacot), ha utána esik ki, akkor meg szépen szívjuk a fogunkat.
Ha most hoztunk volna egy fiatalt a draftról, akár Jackson akár bármelyik utána lévőt, TB kiesése után vele is ugyan úgy meg lennénk lőve, szóval ezen kár aggódni.

Itt nem arra kell keresni a választ, ki tudná megmenteni az adott szezont ha kiesik a fr. QB, hanem ki az akiben már most van annyi potenciál, hogy belelássák 3-4-5 év múlva tovább tudja vinni a csapatot komoly visszaesés nélkül.
Hosszútávon gondolkodnak BB-ék, én nem látok semmi kivetni valót abban, hogy Brady születési éve miatt nem pánikolnak és nem minden áron a padra akarnak hozni egy embert, "jaj csak Hoyernél legyen jobb" jeligével.

Ha láttak volna a drafton Jimmyhez hasonló tehetséget, fittségben hozzánk illőt, hidd el kihúzzák.


Én speciel sokkal jobban aggódom az LB sor miatt. Ott megint csak az egy szem HT jelenti a minőséget, ha ő kiesik megint meg vagyunk lőve és bukjuk a védelem vezérét. Valahogy az ő kiesését sokkal reálisabbnak látom, mint egy irányítóét, még sincs mögötte a padon megfelelő minőség.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor eljött a visszavágás ideje? 😛 😉
dande
Az eljött sajna februárban, de ha most nyerünk, akkor sem leszek bánatos. Ha most kikapunk, az viszont még annyira sem fog fájni, mint a februári, pedig vereséget ilyen nyugodtan nem tudom, mikor fogadtam, mint ezen a Super Bowlon.

Az azért jó lenne, ha nem lenne sérülés, és nem azt látnám megint, hogy a nagyjából kezdő csapatrészek ellen úgy vezetnek 17–0-ra, hogy közünk sincs a meccshez. Mert így a 26–0-s fordítás sem igen nyűgözött le azért

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor eljött a visszavágás ideje? 😛 😉