New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, sokkal, sokkal melósabb gyerekek nem kapnak annyi esélyt, mint ő, akit most ennyi évnyi Browns-szenvedés után azzal büntetnek, hogy Brady lesz az irányítója. Ha most nem szedi kurvára össze magát, akkor tényleg menjen is a picsába, mert ez nonszensz lenne.

Viszont addig is most kurvára örülök, mert ha beválik, Edelman visszatér és Gronk egészséges marad, akkor olyan hármas lehet, amilyen talán nincs is a ligában. Tudom, sok a ha, de egyelőre nálam is #hahaha 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
BB mester tradel Gordonért,na ez minősíti az eddigi WR játékunkat 😀
igaz nagyon nézem ki az emberből hogy megjavul, de hátha csoda történik,mert a tehetségéhez nem fér kétség...
manuszka86
Trade blockon volt nem mi akartunk mindenáron hozni egy wr-t..
5. kör ...most komolyan, mit veszíthetünk?
Ha megnézitek egy-két nyilatkozatát látszik, hogy nem hülye gyerek..
Mentális problémái vannak..
Hát vazze kis túlzással több sb-t nyertünk az utóbbi időben, mint ő meccset..+Hue a volt HC-ja..
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
...
Ami off:

A két szakkommentátor szerintem kritikán aluli volt. Sanyi ahogy egyensúlyozott a nincs nyomás - túl sokan mentek az irányítóra között egészen zseniális volt.
Nekem kicsit az is bántotta a fülemet, hogy - nem elvitatva a győzelem jogosságát és a Jax jó játékát - a meccs elején látható elég szerencsés, vagy nagyszerű mozdulatokat (fumble után visszapattan a földről a labda egy másik WR kezébe, circus catchek) simán természetesnek vették.

A másik pedig az a paraszt Steelers szurkoló, aki miatt az ember egyszerűen befejezi az eredménykövető olvasását.szerintem elég gáz, hogy ebből már tavaly is volt hiszti és senki nem foglalkozik vele, de ha elküldeném a picsába, akkor biztos én lennék bannolva. Gyakorlatilag egy másik csapat szurkolóit provokálni jár oda. Egész addig normális menetben ment a diskurzus, amíg meg nem jelent.
zinedine5
Szakkommentátorok: "mostantól minden csapat ezt a meccset fogja kielemezni, hogy hogyan lehet megverni a Pats védelmét."

Nyilván, hiszen a Pats pontosan úgy működik, hogy ha van valami hiba a védekezésben, akkor nem változtatnak rajta, hanem az összes többi meccsre is úgy állnak fel. 😀

Mivel nem voltam a Pats eredménykövetőben, biztos nem rám vonatkozik a panasz, de azért azt vedd figyelembe, hogy újabban Sobri meg a Steelers eredménykövetőbe jár, szóval ott sem fenékig tejfel az élet.
Jan
Szeretnék óvni, Sobri már 2-3 éve Jags szurker, őket tessék piszkálni 😀
A többivel egyet értek, de ettől függetlenül jó alap arra, hogy megnézzék hogyan lehet a Pats-et szivatni, habár szerintem jobban várják a kazettát a KC mérkőzésről. Reid mindig meglep valamivel minket :S

Amúgy meg egyszerű, RPO-val lehet szivatni a Patset vagy dobálni a 2nd CB-re...

Gordonnak örülök, mert ahogy hallom ösztönös tehetség, kérdés, hogy a playbookot el tudja-e/el fogja-e olvasni. BB vagy Tom ránéz és összeteszi magát és azonnal visszavonul. Egy hétfői értekezlet után meg főleg.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
amúgy is amíg a védelem nem mutat fejlődést (inkább a kellő mértéke a kérdés), addig baromira felesleges bármilyen eldőlő AFC-ről beszélni

ZERO_L
Szerintem beférne a linebacker sorba is.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Azert halkan jegyezzuk meg, baromi ritka az NFL-ben, hogy egy ilyen szarhazi ennyi masodik eselyt kap, es ujra meg ujra biznak benne. Gordonnak meg egy fasza iranyito is dobalhat azok utan, hogy kiutaltatta magat Clevelandbol.

Ha ennek a csavonak ezek utan barmilyen kis baromsaga lesz es keptelen teljesen tisztan osszekapni magat, akkor rohadjon is el az egyik McDonaldsban hasabburgonyat sutogetve. Ez mar az utolso utani-utani-utani-utani-utani eselye korulbelul.
Stez
Kb. szóról-szóra egyetértek.

Mennyi tranzakciónal járunk mar?
20 mar tuti volt. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Na végre! Ezzel rendesen felment az értéke a GM játékban. Szerintem kiváló húzás volt...félek ismét kezd eldőlni az AFC.
Klaci79
jesus fuck, előbb lássuk már, hogy egyáltalán az aktív meccs rosterre fel tud-e kerülni, a híres neves kémiáról már ne is beszéljünk

amúgy is amíg a védelem nem mutat fejlődést (inkább a kellő mértéke a kérdés), addig baromira felesleges bármilyen eldőlő AFC-ről beszélni

(annyira utálom ezeket a szeptemberi overreactionöket)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert halkan jegyezzuk meg, baromi ritka az NFL-ben, hogy egy ilyen szarhazi ennyi masodik eselyt kap, es ujra meg ujra biznak benne. Gordonnak meg egy fasza iranyito is dobalhat azok utan, hogy kiutaltatta magat Clevelandbol.

Ha ennek a csavonak ezek utan barmilyen kis baromsaga lesz es keptelen teljesen tisztan osszekapni magat, akkor rohadjon is el az egyik McDonaldsban hasabburgonyat sutogetve. Ez mar az utolso utani-utani-utani-utani-utani eselye korulbelul.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Na végre! Ezzel rendesen felment az értéke a GM játékban. Szerintem kiváló húzás volt...félek ismét kezd eldőlni az AFC.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
BB mester tradel Gordonért,na ez minősíti az eddigi WR játékunkat 😀
igaz nagyon nézem ki az emberből hogy megjavul, de hátha csoda történik,mert a tehetségéhez nem fér kétség...

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Coleman cut, ahogy az várható volt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azon az 5. koron huztak volna ki BB-ek sokkal jobb Brady utodjat. Hajaj, micsoda veszteseg.

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Akkor kérem a neveket. Mert egy 6-8-at be tudok írni, akik korábbi magas körös húzások/jó nevűek voltak és egyik sem jött be. Mondj egyet, aki bejött az elmúlt 12 hónapból, aki igen.
Wyatt
Ebben az a kihívás, hogy en hirtelen az egesz nfl-bol nem tudnek olyat mondani, akiben inkabb igen, mint nem látom azt, hogy szeptember kozepen megerkezve, hirtelen elsajtitja ezt az offense semat, es konzisztens teljesítményt tudna nyújtani...
Sinisa
Én nyilván azt mondom, hogy kurva jó lesz, mert én a draftolása óta szurkolok neki, supplemental drafton is elvittem, másik GM-játékban is megszereztem, és tényleg el tudom hinni, hogy itt is jó lehet. Az más kérdés, hogy itt nem nagyon válik be egyszerűen senki, hiába jön ide bárki. Akkor meg már miért ne próbáljuk meg. Egy 5. kör nem sok.
Wyatt
Késői 5. kor vs korai 6/7.
Legrosszabb esetben 1 kor hatra csere.
Ennyit meg a minimális fizetését siman megéri.

En is azt mondom, hogy nézzük meg, főleg mert egy barátom kedvenc játékosa es szerintem ezekben a percekben mar rendeli is a mezét... 😀
DE en is nagyon szkeptikus vagyok sajnos, a sok megégett veterán után.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Akkor kérem a neveket. Mert egy 6-8-at be tudok írni, akik korábbi magas körös húzások/jó nevűek voltak és egyik sem jött be. Mondj egyet, aki bejött az elmúlt 12 hónapból, aki igen.
Wyatt
Itt most nem az a kérdés, hogy bejött-e vagy sem hanem hogy mennyire akarunk egy olyan játékost akivel eddig szinte csak a baj van... a pályán kívül, amire alig van ráhatása a stábnak, nem lehet rendszerrel elfedni a gyengeségeit, neki a fejében vannak nagyon komoly gondok


most hogy hivatalos várom milyen mértékben fog beépülni (Gronk és Jules mellé pont ilyen elkapó kell), de reálisan nem látom magam előtt, hogy ez a projekt működőképes legyen rövid/középtávon (értsd PO-ban még itt legyen), ez baromira messze van a Moss-félétől



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kockazat igazan nincs benne. Hacsak nem draga, de mivel kivagtak volna, csak nem. Ha nem jon be, akkor Gordon ekkora majom. Ha bejon, akkor aranyat erhet.
Ha mar draftolni nem tudnak, legalabb fegyelmezni igen. 😀
ulpianus
790 000+RFA tender. Az nulla.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Kockazat igazan nincs benne. Hacsak nem draga, de mivel kivagtak volna, csak nem. Ha nem jon be, akkor Gordon ekkora majom. Ha bejon, akkor aranyat erhet.
Ha mar draftolni nem tudnak, legalabb fegyelmezni igen. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor kérem a neveket. Mert egy 6-8-at be tudok írni, akik korábbi magas körös húzások/jó nevűek voltak és egyik sem jött be. Mondj egyet, aki bejött az elmúlt 12 hónapból, aki igen.
Wyatt
Ebben az a kihívás, hogy en hirtelen az egesz nfl-bol nem tudnek olyat mondani, akiben inkabb igen, mint nem látom azt, hogy szeptember kozepen megerkezve, hirtelen elsajtitja ezt az offense semat, es konzisztens teljesítményt tudna nyújtani...
Sinisa
Én nyilván azt mondom, hogy kurva jó lesz, mert én a draftolása óta szurkolok neki, supplemental drafton is elvittem, másik GM-játékban is megszereztem, és tényleg el tudom hinni, hogy itt is jó lehet. Az más kérdés, hogy itt nem nagyon válik be egyszerűen senki, hiába jön ide bárki. Akkor meg már miért ne próbáljuk meg. Egy 5. kör nem sok.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Trade now agreed to: Patriots are sending Cleveland a 5th-round pick and if Gordon isn't active for 10 games, Patriots get back a late-round pick from Browns, sources tell ESPN.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Akkor kérem a neveket. Mert egy 6-8-at be tudok írni, akik korábbi magas körös húzások/jó nevűek voltak és egyik sem jött be. Mondj egyet, aki bejött az elmúlt 12 hónapból, aki igen.
Wyatt
Ebben az a kihívás, hogy en hirtelen az egesz nfl-bol nem tudnek olyat mondani, akiben inkabb igen, mint nem látom azt, hogy szeptember kozepen megerkezve, hirtelen elsajtitja ezt az offense semat, es konzisztens teljesítményt tudna nyújtani...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor kérem a neveket. Mert egy 6-8-at be tudok írni, akik korábbi magas körös húzások/jó nevűek voltak és egyik sem jött be. Mondj egyet, aki bejött az elmúlt 12 hónapból, aki igen.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Az egész csapat betép majd tőle...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.
Amadeus
Mondjuk markáns válasz az elmúlt két meccs vérszegény WR játékára.
Burkus
inkább elkeseredettnek mondanám, de ha egy 6-7 körössel megússzuk, akkor egy november végéig tartó projektnek elmegy
ZERO_L
Az összes WR-move-unk egy éve az
Wyatt
szerintem nem, eddig kis apró puzzle darabokat kerestünk a Dola/Jules/Hogan hármas mellé, most rámegyünk (rálicitálunk? remélem nem) egy mentálisan nagyon labilis játékosra, aki baromira nem az a tipikus kukázás akiből edzői inkompetenciák miatt nem tudtak többet kihozni

egyszerűen nem látom magam előtt, hogy ilyen háttérrel ebben a végletekig profi már már félkatonai szervezetben ő helyre billenjen főleg mentálisan, remek fit lenne Gronk és Jules mellé és messze százszor jobb mint Dez-t idehozni, aki szerintem totál zsákutca, de én baromira nem az O# minőségében látom a hibát és ha ezt meglépik akkor lehet még sem kéne annyira magabiztosnak lennem az támadókat illetően



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
...
Ami off:

A két szakkommentátor szerintem kritikán aluli volt. Sanyi ahogy egyensúlyozott a nincs nyomás - túl sokan mentek az irányítóra között egészen zseniális volt.
Nekem kicsit az is bántotta a fülemet, hogy - nem elvitatva a győzelem jogosságát és a Jax jó játékát - a meccs elején látható elég szerencsés, vagy nagyszerű mozdulatokat (fumble után visszapattan a földről a labda egy másik WR kezébe, circus catchek) simán természetesnek vették.

A másik pedig az a paraszt Steelers szurkoló, aki miatt az ember egyszerűen befejezi az eredménykövető olvasását.szerintem elég gáz, hogy ebből már tavaly is volt hiszti és senki nem foglalkozik vele, de ha elküldeném a picsába, akkor biztos én lennék bannolva. Gyakorlatilag egy másik csapat szurkolóit provokálni jár oda. Egész addig normális menetben ment a diskurzus, amíg meg nem jelent.
zinedine5
Szakkommentátorok: "mostantól minden csapat ezt a meccset fogja kielemezni, hogy hogyan lehet megverni a Pats védelmét."

Nyilván, hiszen a Pats pontosan úgy működik, hogy ha van valami hiba a védekezésben, akkor nem változtatnak rajta, hanem az összes többi meccsre is úgy állnak fel. 😀

Mivel nem voltam a Pats eredménykövetőben, biztos nem rám vonatkozik a panasz, de azért azt vedd figyelembe, hogy újabban Sobri meg a Steelers eredménykövetőbe jár, szóval ott sem fenékig tejfel az élet.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöhetne az új Randy Moss-sztori 😊
Wyatt
Az mar itt van a szuperhos es legyozhetetlen Dorsett szemelyesen. XD

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.
Amadeus
Mondjuk markáns válasz az elmúlt két meccs vérszegény WR játékára.
Burkus
inkább elkeseredettnek mondanám, de ha egy 6-7 körössel megússzuk, akkor egy november végéig tartó projektnek elmegy
ZERO_L
Az összes WR-move-unk egy éve az

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Úgy fest a Pats tradel Gordonért.
Milyen meglepő. xD
Beki
Ha Brady - Belichick páros sem tudja megfegyelmezni/gatyába rázni, akkor senki.
Burkus
15 év múlva HoF.
Amadeus
Mondjuk markáns válasz az elmúlt két meccs vérszegény WR játékára.
Burkus
inkább elkeseredettnek mondanám, de ha egy 6-7 körössel megússzuk, akkor egy november végéig tartó projektnek elmegy



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/