New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hunt nem fut jol iden. Mas a szerepe. Nem megyek bele, de ez annyira nem megyen neki. Tavaly egyebkent is tulteljesitett. Akkor is mondtam, pedig aztan en vedtem ot a tavalyi szezon elott, hogy igenis jol helyettesitheti Jamaalt, eleg a tudasa kezdonek. De amit muvelt, annyira o azert nem jo. Ellenben van ilyen kifutott ev is, neki az elso lett az. elkapn is tud, es nagy elonye tovabbra is fontos, hogy gyakorlatilag soha nem ejti el a labdat. Egyemeten egyszer, es NFLben elso labdacipelesre egyszer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat tenyleg eleg santan mozgott, de nem tudtam, hogy azert mert fellabu. Akkor respekt neki

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk mokas Barkley es Michel osszehasonlitasa, amikor Jordan Wilkins fel labbal nyomja le egyszerre a kettot.
Mar a feltetelezes is felhaborito, hogy nem o lesz az ev ujonc tamadoja.

több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Sony Micsel akkor nem lesz OROY? 😕
Borbinho
Miért ne lenne?
Wyatt
Mert Shaqira Saquon eddig jobb.
Borbinho
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
NFL Offense Passing Stat Leaders, 2023 Regular Season - ESPN
ESPN is the place for NFL stats! Discover the Offense Passing stat leaders of the 2023 NFL Regular Season.

Eddigiek alapján elég egyenlő.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sony Micsel akkor nem lesz OROY? 😕
Borbinho
Miért ne lenne?
Wyatt
Mert Shaqira Saquon eddig jobb.
Borbinho
Ugyanmár (meccsenként amúgy is 12 yarddal kevesebbet fut 😀 )
Amúgy is messze még a vége

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sony Micsel akkor nem lesz OROY? 😕
Borbinho
Miért ne lenne?
Wyatt
Mert Shaqira Saquon eddig jobb.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sony Micsel akkor nem lesz OROY? 😕
Borbinho
Miért ne lenne?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sony Micsel akkor nem lesz OROY? 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értek feltétlenül egyet, mert szerintem WR-eknél jobbak vagyunk (egálra mondanám az első két célpontot, a többinél meg fölényt, összességében Gordon JELENLEGI teljesítményével IS jobbak vagyunk), tight endeknél egál (de inkább ott is jobbak), futóknál meg picit gyengébbek. Eddig jobban teljesít ebben az évben Mahomes, ez vitán felül áll, viszont Brady még mindig jobb, erről egy 3-4 olyan szezon után lennék hajlandó vitát nyitni, ahogyan Mahomes az első 2-3 meccsen játszott 😊

Jó lenne, ha tudnánk fogni azért a futást valamennyire, mert az lehet, hogy nekünk annyira nem fog menni ezúttal

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Persze, nehéz lesz megfogni ezeket az embereket, de azért ne tegyünk úgy sem, mintha fordítva nem lenne nehezebb. Megkockáztatom, hogy a támadósorunk most már jobb is. Ettől még a Chiefsé marha jó, és tök mókás, hogy kb ugyanazok az erősségeik

QB: Brady>Mahomes jobban kezdett utóbbi, de az előző két meccsen már lényegesen jobban limitálták a védelmek
FB: Develin=Sherman kevés csapat használ fullbacket, ez a kettő viszont elég gyakran, és mindkettő elit a posztján. Mindkettő nagyon jó elkapásban is, talán ebben Sherman még jobb is
RB: Michel, White WR 1: Gordon WR 2: Edelman>Watkins persze, jól futja Watkins az útvonalakat, de Edelman kb a liga legjobbja ebben, meg amúgy is
WR 3–5: Hogan, Dorsett, Patterson>Conley, Robinson, Thomas nehéz úgy jól játszani, ha a kezdő három WR-ed Hogen, Dorsett és Patterson. Viszont ha ez a 3–5. opció WR-ben, és a 4–8. célpontok között vannak, akkor viszont elég szép károkat tudnak már okozni
TE: Gronk=Kelce Gronk a liga legjobb tight endje, ez vitán felül áll. Viszont Kelcével szemben a legkisebb a differencia, úgyhogy itt megadok egy ikszet.

A Chiefs védelme pedig egyelőre nem remekel, haladni minden csapat jól tudott ellene (a legtöbb yardot engedi a ligában pl), úgyhogy egyelőre nem látom, hogy mivel várná nyugodtabban a Kansas City a New England-i meccset, mint mi

Persze, kaphatunk egy maflást, alapszakaszban elő szokott fordulni, de szerintem most nyerünk 😊
Wyatt
Igen, de az összehasonlításból az hiányzik, hogy maguk a posztok meg így néznek ki: RB+WR1>>WR2+WR3-5

szóval darabra lehet jobb az O#ünk, viszont ők a minőségi posztokon jobbak és ezt szerintem nem tudja Brady fölénye(?*) ellensúlyozni


*ebben a mostani KC rendszerben, az alapszakasz ezen pontján szerintem nem ördögtől való azt mondani Mahomes jobban muzsikál mint Brady, ráadásul utóbbinak Gordonnal való kapcsolata még mindig nem tökéletes (22-26% snapszámmal nem is lesz hirtelen jobb) és bizonyos játékelemekben érezni, hogy még nem működik tökéletesen a gépezet, december-január környékén ez már nem szabadna, hogy kérdés legyen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem elég komoly pontháború lesz
Solymi
Amugy ebben a meccsben meg az is benne lehet, hogy az a csapat nyeri meg, amelyik tobb pontot szerez
Stez
Szerintem meg amelyik kevesebb pontot kap 😊
mascherano
Szerintem meg az, amelyik megragadja a MOMENTUMOT 😊
vpi
Jól van, miért nem rögtön győzzön a JOBBIK? 😮

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Szerintem elég komoly pontháború lesz
Solymi
Amugy ebben a meccsben meg az is benne lehet, hogy az a csapat nyeri meg, amelyik tobb pontot szerez
Stez
Szerintem meg amelyik kevesebb pontot kap 😊
mascherano
Szerintem meg az, amelyik megragadja a MOMENTUMOT 😊
több mint 5 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Szerintem elég komoly pontháború lesz
Solymi
Amugy ebben a meccsben meg az is benne lehet, hogy az a csapat nyeri meg, amelyik tobb pontot szerez
Stez
Szerintem meg amelyik kevesebb pontot kap 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem elég komoly pontháború lesz
Solymi
Amugy ebben a meccsben meg az is benne lehet, hogy az a csapat nyeri meg, amelyik tobb pontot szerez

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Szerintem elég komoly pontháború lesz, de a javunkra az billentheti a mérleget, hogy itt a csapat nagy része már nem egy nagy meccset letolt, SB-n is, mentálisan erősebbek, ha kell akkor tudnak villanni vagy felállni.
Brady pontosabb mint Mahomes, akinek a labdáit könnyebben le lehet vadászni, ha úgy adódik.

Plusz ott van még BB, remélhetőleg megtalálja azokat a dolgokat amivel limitálni tudja a KC-t.
Másik oldalon viszont ott van Reid aki meg tudja lepni BB-t.

Ha kell, akkor már inkább a 2016 januári Divíziós meccsből indulok ki mintsem bármelyik szeptemberiből.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, nehéz lesz megfogni ezeket az embereket, de azért ne tegyünk úgy sem, mintha fordítva nem lenne nehezebb. Megkockáztatom, hogy a támadósorunk most már jobb is. Ettől még a Chiefsé marha jó, és tök mókás, hogy kb ugyanazok az erősségeik

QB: Brady>Mahomes jobban kezdett utóbbi, de az előző két meccsen már lényegesen jobban limitálták a védelmek
FB: Develin=Sherman kevés csapat használ fullbacket, ez a kettő viszont elég gyakran, és mindkettő elit a posztján. Mindkettő nagyon jó elkapásban is, talán ebben Sherman még jobb is
RB: Michel, White WR 1: Gordon WR 2: Edelman>Watkins persze, jól futja Watkins az útvonalakat, de Edelman kb a liga legjobbja ebben, meg amúgy is
WR 3–5: Hogan, Dorsett, Patterson>Conley, Robinson, Thomas nehéz úgy jól játszani, ha a kezdő három WR-ed Hogen, Dorsett és Patterson. Viszont ha ez a 3–5. opció WR-ben, és a 4–8. célpontok között vannak, akkor viszont elég szép károkat tudnak már okozni
TE: Gronk=Kelce Gronk a liga legjobb tight endje, ez vitán felül áll. Viszont Kelcével szemben a legkisebb a differencia, úgyhogy itt megadok egy ikszet.

A Chiefs védelme pedig egyelőre nem remekel, haladni minden csapat jól tudott ellene (a legtöbb yardot engedi a ligában pl), úgyhogy egyelőre nem látom, hogy mivel várná nyugodtabban a Kansas City a New England-i meccset, mint mi

Persze, kaphatunk egy maflást, alapszakaszban elő szokott fordulni, de szerintem most nyerünk 😊

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, ki hogy van vele
ZERO_L
Pontosan ugyanigy vagyok vele!

Teddy Gyorbol

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Nem tudom, ki hogy van vele, de én rég vártam már ennyire mérkőzést mint a hétvégi KC ellenit. Talán Jimmy debütálását kezdőként Brady eltiltása miatt, de ott sem stratégiailag volt érdekes a meccs, talán a LOB elleni SB volt az utolsó ilyen

Őszinte legyek, én baromira nem látom, hogyan tudjuk megfogni Hill-t, nemhogy az egész KC O#-t. Ezért iszonyatosan várom BB-ék mit találnak ki egy még messze nem 100%-on pörgő védelemmel. A Jags ellen is az esetek többségében Hill mindig tisztára játszotta magát, pedig Ramsey sem fogott ki rossz napot, de egyszerűen ez a srác egy az egyben foghatatlan. Nyilván az az alap, hogy leduplázzuk, de azt sem mind1 hogyan csináljuk mert ha a saftey csak egy kicsit késik le, 10 yardon belül bármelyik védőnket meg tudja verni és ha abban a pillanatban nem ér oda a besegítés akkor onnantól garantált a big play, viszont simán van olyan sebessége, hogy lefut akár két védőt is, borzasztó matchup
És akkor, ha Hill-t valahogy mégis sikerülne limitálni akkor ott van a hatalmas problémánk, hogy TE-ek ellen baromira rosszul védekezünk most meg Kelce-t kéne megoldani. De ha még ez is sikerülne akkor még mindig ott van Hunt és a futójáték, amibe Hill-t is bevonhatják ha látják, hogy elkapásokkal megjátszhatatlan. Watkinsról már ne is beszéljünk akire Rowe-t kéne ráállítani, kérdés milyen állapotban lesz.
Szóval a KC legnagyobb fegyvere a sebesség. Jax ellen láttuk nekünk ez mennyire nem fekszik, talán annyira már nem borzasztó a védelmünk, de a Chiefs támadók is kategóriákkal jobb Bortleséknál.

Azt a tervet tudom elképzelni, hogy Kelcenek hagyunk egy 15/10-es 120-140yardos meccset, viszont a futást megöljük és Hill-Watkins párost is limitáljuk 60-70 yardra, ez elméletben biztos baromira jól néz ki, kérdés a játékosaink képesek lesznek egynél több fegyvert/opciót limitálni egész meccsen, valahogy ezt nem látom magam előtt. Az természetesen megint kulcskérdés lesz, hogy sok YAC-ek ne engedjünk.

A mi támadóinknál meg szerintem az lesz a kulcs, hogy minél több időt a pályán legyenek. Persze jól néz ki a KC védőknél a 4 pick+fumble a hétvégéről, de azért Bortles így is 400 yard felett termelt és a földön is sikerült 100 yardot hozni, RedZoneban olvadt le nagyon a Jags, ha mi erre összpontosítunk és az elkapók nem dobálják az ellenfél kezébe a labdákat, akkor nem lehet probléma 30-35+ pontot felpakolni.

És bár még csak október eleje van, az első heti BYE miatt baromira nem mind1 ez a meccs. Ha nyerünk akkor hármas körbeverés lehet az AFC elején(KC-től csak egy meccsre leszünk), amiből bármi lehet, viszont ha kikapunk, akkor Reidék ellen négy!!! meccses hátrányban leszünk, Jags ellen pedig kettővel. Az utóbbi talán behozható, de Vikings-Bears-Packers-Steelers-decemberi floridai túra meccsekkel azért piszok nehéz lenne, az előbbit meg maximum egy sérülés okán tudnánk csak behozni.

Januári floridai túrát vagy ezt a KC-t az Arrowheadben meglátogatni, a hátam közepére sem kívánom...

Hatalmas teszt lesz ez mind a játékosok mind az edzők számára, én már tűkön ülök.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Már pár hete felmerült bennem, de így, hogy a hír is felröppent már meg is osztom 😀

Deone Bucannont elhozhatnánk. Elvileg a Cardinals tradelné.
ervinator
1,6 millió helyünk van a sapka alatt, el kéne tradelni egy komolyabb szerződést (HT? lehet még azzal sem lenne meg)

meglepődnék ha bármi mozgásunk lenne a deadline előtt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
nem ér csalni 😉

 www.sporcle.com/games/Balin/bradys_bunch
ZERO_L
milyen Pats-fan lenne az... 8P
#bocseztkellett
Stez
Már melyik lenne durvább, amelyik csal vagy amelyik nem? 😀
Wyatt
ez csak segédlet a kitöltéshez 😊

 www.youtube.com/watch?v=m-N7fBOAVuM

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tiz perce neztem, gondoltam otthonrol bedobom egynek en is 😀

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Már pár hete felmerült bennem, de így, hogy a hír is felröppent már meg is osztom 😀

Deone Bucannont elhozhatnánk. Elvileg a Cardinals tradelné.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ó bazdmeg 😀
Jó, nálam ezek már rég némítva vannak, el is felejtettem, hogy van ilyen, azt hittem tényleg a normális linkekre gondolsz :d

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Örülnél az első kilenc fordulóban öt 2.20-as meccsnek? 😀
Amúgy a Jaguars alap volt, engem a Texans sem lepett meg, a Dolphins és a Bears inkább, de az egyik 3–0-val, a másik 3–1-gyel áll(t), szal védhető az is. Pláne, hogy a Miami elleni meccsnek milyen kiugró nézettsége volt. Szóval én csak örülök, hogy a Game Pass lemondása után nem kell streameket nézni 😀
A Steelers még fix, szerintem a Vikings is benne van, azokon kívül már úgysem lesz, csak januárban
Wyatt
Mi a bajod a streamekkel? Van pár frissen regisztrált srác, akik az eredménykövetőben mindig jobbnál jobb stream lehetőségeket írnak be. 😊
vpi
Elvagyok én azokkal is, szoktam közben úgy is nézni, elég jó minőségben, csak egy-egy pillanatig volt gond az elmúlt két hétben, de csak jobb tévén keresztül nézni, meg magyarul is szeretem, úgyhogy nekem azzal sincs bajom
Wyatt
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, azt elismerem, hogy Ravens-szurkerként ezeket kifogásolod, és egyet is tudok vele érteni. Mondjuk engem semlegesként egy Ravens–Titans abszolút nem mozgat meg, számomra egyik csapat sem olyan, amit feltétlenül néznék, ellenben egy Ramst most tök szívesen nézek, úgyhogy én örülök neki, hogy azt adják. A következő héten nyilván a Saintset kellene adni, de lehet, hogy ott tényleg a 22.05 vs 22.25 a probléma (meg a kiajánlási lehetőségek is persze, mert azért egy Chiefs–Jaguarst simán megnéztem volna, ha benne van az opciók között, lehet, hogy a Ravens Saints elleni meccse sem volt)
Wyatt
De Faragó Ricsi mondta, kapnak 2 ajánlatot és a jobb meccset választják ki. A Broncos 1/5 körül fog draftolni, a Rams átmegy rajtuk, míg a Titans-Ravens Playoffért mehet. A Saints-Ravens 22:05 egyedül, és 22:25 Redskins-Cowboys és 49ers-Rams flexelve. És mindig 1 22:05-öst és 22:25-öst ajánlanak ki Európába.
KeyG
Ez viszont lehet, hogy így van, mert ahogy nézem, most 22.05-ös a Rams-meccs, szal csak nem az a bibi.

De ha külső szemlélőként nézek meccset (nem vagyok érdekelt sem csapat, sem játékos miatt), akkor én sokkal szívesebben nézek Rams-meccset, mint egy Ravens- vagy egy Titans-meccset. Pláne nem egymás ellen. Persze ilyen kérdés nem volt most sem 😊


Örülnél az első kilenc fordulóban öt 2.20-as meccsnek? 😀
Amúgy a Jaguars alap volt, engem a Texans sem lepett meg, a Dolphins és a Bears inkább, de az egyik 3–0-val, a másik 3–1-gyel áll(t), szal védhető az is. Pláne, hogy a Miami elleni meccsnek milyen kiugró nézettsége volt. Szóval én csak örülök, hogy a Game Pass lemondása után nem kell streameket nézni 😀
A Steelers még fix, szerintem a Vikings is benne van, azokon kívül már úgysem lesz, csak januárban
Wyatt
Mi a bajod a streamekkel? Van pár frissen regisztrált srác, akik az eredménykövetőben mindig jobbnál jobb stream lehetőségeket írnak be. 😊
vpi
Elvagyok én azokkal is, szoktam közben úgy is nézni, elég jó minőségben, csak egy-egy pillanatig volt gond az elmúlt két hétben, de csak jobb tévén keresztül nézni, meg magyarul is szeretem, úgyhogy nekem azzal sincs bajom