New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Wyatt
Kiemelném még Develint is, igaz, őtőle már megszoktuk, hogy milyen jól blokkol.
Asszem a második negyedben Cannon lement megint agyrázkódás miatt, ott kellettek az extra blokkok.
Az O playhívások a második félidőben elég ergyák voltak, gondolom a Chiefs átállt emberezésre.

Az ST munkáról meg a védelem bealvásairól nem tudok mit mondani, számíthattak ezekre a playekre és mégis...
Gyakorlatilag 3 TD-t szerzett a Chiefs, csak így lazán. Jó, elő is kellett némelyiket készíteni, de azért na.

Ettől függetlenül jó meccs volt, a második félidőt és Gordont sajnálom, nagy helyzetei voltak.
És említsük meg azt is, hogy Brady nem egyszer áthívta a játékot futásra, saját magának is 😀

Remélhetőleg a következő meccsekre még élesebb lesz és jobb lesz az összhang a többiekkel.
Cannon meg így nem egy hosszútávú megoldás sajnos.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor egy picit aludva rá 😊

Én nekem összességében marhára tetszett a meccs, és aki most kezdte volna el nézni a sportágat, alighanem kifejezetten jól szórakozott volna.

Volt itt minden, pöpec futójátékok, óriási passzok és elkapások, nagy védelmi megmozdulások és sorsfordító labdaszerzések. Nagy feltámadás és fordítás, majd a végén egy rendkívül kiélezett meccsen egy utolsó másodperces lezárás.

Igen, el lehetett volna kerülni, hogy ennyi pontot engedjünk. Igen, az nem feltétlenül szerencsés, ha DMC-t próbáljuk Hillre rakni. Igen, meg lehetett volna oldani, hogy ne engedjük vissza őket a meccsbe, ez a második félidő első drive-jában simán benne is volt, erre nyaltunk egy 3. és 8-ra egy 67 yardos RB-passzt, aztán a szép ellentámadásból csak FG lett.

Abban biztos voltam, hogy hiába gyenge a Chiefs védelme, nem tudunk minden drive-ban remekelni (bár az első minimum kérdéses stop volt), ahogyan abban is, hogy lesz hullámvölgy (Bradynek volt olyan „támadósorozata”, hogy három megoldásából kettő is minősíthetetlen volt, előbb Gordon sima TD helyett interceptiont kellett, hogy megakadályozzon, de ezzel még rosszabbul is jártunk, mert utána egy kb 8 másodperces cover sack – ilyen bassza meg tényleg ne legyen már ennyi célponttal... – olyan bealvással, hogy fumble, és ott a lélektani előny).

Viszont Brady azért is a legnagyobb, mert ilyenekből is feláll, a TD-futása pedig igencsak tökös volt, igaz, ezt előkészítette az új sackszabály, minden bizonnyal a földön lenne, ha nem fogja vissza magát Speaks.

Ami a csapat tartásán és hajrábeli fordításán és meccslezárásán kívül tetszett még
• Michel. Persze, 106 yard, 2 TD marha pöpecül fest, de számomra a legfontosabb mégis az volt, hogy az utolsó negyedben két nagyon fontos 3. kísérletet váltott elsőre
• White. Szépen csendben, majdnem hogy észrevétlenül tette a dolgát, de amikor szóhoz jutott futásban (4/39, 6.5-es átlag!) és elkapásban is (5/53) jól teljesített, 92 yardig megint eljutott
• Hogan. Na ezt vártam. Így, hogy nem ő az első számú opció, hanem kell figyelni Gronkra, Edelmanre, Gordonra is, esélye lehet a gyengébb DB-k ellen villogni kicsit, 78 yardot szerzett, volt olyan drive, amit ő csinált meg kb egymaga, pedig akkora DPI is volt közben, hogy jó volt nézni, mégis megtartotta
• Gronk. Anyám, mekkora blokkokat adott, többek között a TD-futásnál. Ezt szerintem nagyon nem ismerik el neki a közvetítésben, csak azzal foglalkoztak sokáig, hogy csak egy elkapás, 16 yard, pedig közben elképesztően hasznos volt. Aztán a végén tolt két olyan nagy játékot, amikkel megnyertük a meccset
• Többi WR. Edelman megszerezte első TD-jét, voltak hasznos játékai, de lesz még ennél jobb. Gordon nagyon harcosan játszik, de kétszer is volt, hogy nem voltak egy lapon Bradyvel, ez az összeszokással jobb lehet, a DPI-k közül egyet befújtak (megtarthatta volna kis szerencsével, mint Hogan), egyet nem, egy interceptiont megmentett, amikor ha két yarddal hosszabb a passz, TD is lehetett volna. Patterson, nem látványos, de az ilyen pici pluszok mindig jól jönnek

A falba nem megyek be (már nem úgy, de úgy sem), mert azt most nem figyeltem kiemelten, viszont futni tudtunk, a fontos játékoknál tartott, szóval nagy panasz nincs rá

• Hightower. Még mindig mocsok lassúnak tűnik, viszont ennek ellenére ez a meccs most egészen rendben volt, ennél rosszabb sose legyen

A védelem az első félidőben jól limitálta Mahomest, nem engedett nagy játékokat, és jöttek a fontos stopok, igaz, ehhez néha ő is kellett. A második nem volt már jó, de mondjuk én nem is vártam, hogy végig megfogjuk ezt a Chiefst. Nem volt ez jó összességében, de az első félidőre lehet építeni már, és szerencsére most ez is belefért

Viszont így marha jó meccs kerekedett ki, Mahomes elég tökös csóka, a nagy hibák ellenére egy pillanatra nem tört meg, a második félidőben eléggé faszán játszott, de mi nyertünk még így is, úgyhogy ennél rosszabb meccset ne lássak 😊

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Az O-nak örültem, de ez a D... (na meg a fantasztikus ST)
Baromira nem azt akarod látni, hogy az ellenfél 3 játékból TD-t csinál!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????
Stez
Megadjam BB telszámát?
ThundersNFL
HALAS KOSZONETEM!
Stez
Nem szeretem a halat😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
második felesben eléggé hervatagok voltunk, de felálltunk azért a végén 😀
utóbbi hetekben Sony Michel nagyon állat 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, ez érdekes volt. Viszont a végén kétszer is fel tudtunk állni, és megnyertük a pontháborút. Bővebben majd

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????
Stez
Megadjam BB telszámát?
ThundersNFL
HALAS KOSZONETEM!

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????
Stez
Megadjam BB telszámát?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????
Stez
Kezdőbe vele!
gdavid
Nem fog játszani, ne segíts a zonbinak!!4

több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????
Stez
Kezdőbe vele!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sziasztok Nem tudjátok véletlen Josh Gordon jatszani fog most a 6. Fordulóban ????

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van, én is csak a poén kedvéért írtam 😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
BB es Reid a ket veglet. Nem pont, de inkabb minthogy hasonlitanak barmiben. Tisztelik egymast, de sem jatekfelfogasban, sem koncepcioban, sem playbook felepitesben, sem semmiben nem kulonbozhetnenek jobban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Általában mindíg ilyenkor dőlnek meg ezek a statok, mikor felhozzák őket 😀 De ne legyen igazam. 😊 Bár ennek a Chiefs-nek szvsz nem lehet nem szurkolni, vagy legalábbis élvezni a játékát...
DeX
Persze, mert hasonló a játékstílusa mint a Patsnek...(meg az Eaglesnek is).
Solymi
Tehát BBnek is valójában Reid a mestere 😛
dande
Fordítva 😉


Akkor már inkább a Rams :d
Wyatt
Még azt a csapatot is oda lehet tenni a listába.
Hiába na, BB munkája beérik, próbálják őt másolni 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor már inkább a Rams :d

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Általában mindíg ilyenkor dőlnek meg ezek a statok, mikor felhozzák őket 😀 De ne legyen igazam. 😊 Bár ennek a Chiefs-nek szvsz nem lehet nem szurkolni, vagy legalábbis élvezni a játékát...
DeX
Persze, mert hasonló a játékstílusa mint a Patsnek...(meg az Eaglesnek is).
Solymi
Tehát BBnek is valójában Reid a mestere 😛
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Általában mindíg ilyenkor dőlnek meg ezek a statok, mikor felhozzák őket 😀 De ne legyen igazam. 😊 Bár ennek a Chiefs-nek szvsz nem lehet nem szurkolni, vagy legalábbis élvezni a játékát...
DeX
Persze, mert hasonló a játékstílusa mint a Patsnek...(meg az Eaglesnek is).

több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Az oszt igen bmeg

Wyatt
Általában mindíg ilyenkor dőlnek meg ezek a statok, mikor felhozzák őket 😀 De ne legyen igazam. 😊 Bár ennek a Chiefs-nek szvsz nem lehet nem szurkolni, vagy legalábbis élvezni a játékát...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az oszt igen bmeg

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Helyezkedni kell tudni!
Wyatt
Puding.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
ST-t mondjuk pont kihagytuk 😀

Azért ott is produkáltunk érdekes dolgokat az első három(?) hétben, Hill meg labdával a kezében tudjuk mire képes. Ebben az egységben sem ártana javulni.

ha már ST, Marquis Flowers-t kitette MattyP, nem tudom mi volt az indok, de ő aszem elég jó volt tavaly ebben az egységben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyezkedni kell tudni!

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Szerintem elég komoly pontháború lesz
Solymi
Amugy ebben a meccsben meg az is benne lehet, hogy az a csapat nyeri meg, amelyik tobb pontot szerez
Stez
Szerintem meg amelyik kevesebb pontot kap 😊
mascherano
Szerintem meg az, amelyik megragadja a MOMENTUMOT 😊
vpi
Jól van, miért nem rögtön győzzön a JOBBIK? 😮
Wyatt
Vigyázz, ha ilyeneket írsz és meglátja a pogácsás Gyuri, mehetsz valami megyei napilaphoz sportszerkesztő-helyettesnek. 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából jelenleg nem is számolok még Gordonnal teljes értékűen, bár azért örülnék, ha most már legalább egy 40-50 snapig eljutna, volt 10 nap, a sérülése is csak rendbe jött rendesen, csak előrébb lépett a rendszerben is.

Én úgy vagyok vele, hogy most Edelman lesz még az első számú elkapó, de mögötte ott lesz jó néhány opció, beleszámítva a tight endeket és a futókat is. Hill lehet, hogy most önmagában sok, de maga az, hogy a WR 1-ben előny van másnál, pont nem számít, mert ha csak egy ilyen lenne, akkor megy rá Gilmore és DMC, aztán oldják meg a többiek. Mondjuk itt képesek is rá, úgyhogy biztosan nem lesz könnyű dolgunk. De fordítva még a limitált Edelmannel, a limitált Gordonnal és a limitált Gronkkal együtt is legalább ennyi gond lehet 😊

A 6. fordulóra lehet, hogy most ikszre lehetne tenni a QB-t is, egyetértek. Nekem inkább úgy tűnik, hogy kezd fogyni a mojo, nekünk meg kezd belelendülni a szerkezet, úgyhogy hiába volt az első három fordulóban fölény (a második és harmadikban ordító), a negyedikben és az ötödikben már fordult a szitu, de rendben, ez legyen most még ikszes.

Igazából ez pont semmit nem számít, a védelmük ne javuljon, és ne adjuk meg azokat a lehetőségeket, amit a Jaguars támadósora megtett, akkor még egy pontháború sem nézne ki reménytelenül.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Nem értek feltétlenül egyet, mert szerintem WR-eknél jobbak vagyunk (egálra mondanám az első két célpontot, a többinél meg fölényt, összességében Gordon JELENLEGI teljesítményével IS jobbak vagyunk), tight endeknél egál (de inkább ott is jobbak), futóknál meg picit gyengébbek. Eddig jobban teljesít ebben az évben Mahomes, ez vitán felül áll, viszont Brady még mindig jobb, erről egy 3-4 olyan szezon után lennék hajlandó vitát nyitni, ahogyan Mahomes az első 2-3 meccsen játszott 😊

Jó lenne, ha tudnánk fogni azért a futást valamennyire, mert az lehet, hogy nekünk annyira nem fog menni ezúttal
Wyatt
Nem kérdés, hogy még idénre (és szerintem jövőre is) nobrainer Bradyt választanám QB-nek bárki előtt az egész szezonra, én most csakis a szezonban eddig nyújtott tendenciákat, teljesítményeket akartam összehasonlítani.

KC még mindig benne van a flowban, ami szerintem szezon előrehaladtával vissza fog esni, ha nem is tavalyi Smith-es szezonhoz hasonlóan, de meglesz a kellő videóanyag és így a stratégia, hogy ne a mostani "megállíthatatlan" kép rajzolódjon ki róluk decemberre, míg a mi támadósorunk jelenleg ott tart, hogy építsük be Gordont(növeljük a szerepét és a snap számait), rázódjon vissza Jules a kontakt fociba (szokja a terhelést, de azért mégse játszassuk túl) és mondjuk a rookie futónak is kellő szerepet adjunk, hogy a PO-ra ő is egy meghatározó része legyen az olajozott gépezetnek (ami persze magában hordozza a kezdő hibákat is)

Szóval a fejlődési folyamatban, az "életciklusát" tekintve nem ugyan ott áll a két O#, így QB szinten (mint a támadás legfontosabb elemeként) sem biztos, hogy most a hatodik héten Brady-t előrébb helyezném, számomra TE-ekhez mérten ikszes ez a párharc


WR-eknél mennyiségben nálunk van az előny minőségben már szerintem nem, nekem Gordon a maga meccsenkénti 18 snapjével még kevés, hogy akár egy Hill szintű allround WR-rel akár mélységi Watkins faktorral egy lapon említsem.

Remélem a rájátszásig nem robban fel a Gordon bomba és a PO-ban már nem lesz kérdés, hogy miénk a legjobb O# mind papíron, mind a pályán.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/