New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Jujj de izgi 😀
Én valahogy mindig bírom, ha aktívak vagyunk a cserehatáridő környékén
Wyatt
Én ezeket a felröppenő neveket valahogy nem veszem meg.
Collins már nem igazán az a játékos, aki nálunk volt, ráadásul 10M környéki cap hittel járna, ennyit pedig nem fogunk egy LB-ért kifizetni.

D. Thomas és Sanders sem hiszem, hogy hozzánk jönne. A Denver magas picket kérne értük, mi pedig ilyen játékosokat inkább közepes - alacsony pickkel szoktunk elhozni.

PP pedig azóta már tisztázta, hogy marad Arizonában.

Ugyanakkor szerintem fogunk még tradelni, csak nem hiszem, hogy ezekből a nevekből valakit.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jujj de izgi 😀
Én valahogy mindig bírom, ha aktívak vagyunk a cserehatáridő környékén

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 155
Nah, most már kíváncsi vagyok, hozunk-e valakit deadline előtt...

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43105624_345590262911601_659922941536595457_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=oj-E3ZIvpk8Ab4lug_B&_nc_oc=Adj69Nf2ob0ZhA0poYgK2RJya-W1yfyNqDzoTtnNMKZgD8efZkeDiw6K73GstJv4w-Y&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfANFyRztFL4wnnaRyt5fUFolKoyJS28QRs-ccRDTHxsfw&oe=66233DC9
New England Patriots Fan Page on Instagram: "According to Jeff Howe, the Patriots have had ‘Internal Discussions’ about trading for LB Jamie Collins"
9,590 likes, 384 comments - patsperfectOctober 28, 2018 on : "According to Jeff Howe, the Patriots have had ‘Internal Discussions’ about trading for LB Jamie Collins"

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
A hét elején még PP-re mentünk, most már wr kell? Minek? druszám el lesz tiltva?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben
Wyatt
kevés
empty taxi
Az már a ti hibátok^^

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben
Wyatt
kevés


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Itt is összeállhatna New Englandben a Julio Jones, Edelman, Gordon, Gronk féle csapat 😀
Wyatt
Az elkövetkezendő 42 db 1. körösötökért sztem el is hozható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt is összeállhatna New Englandben a Julio Jones, Edelman, Gordon, Gronk féle csapat 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hmmm..!??

 www.instagram.com/p/Bpe-mQent20/?taken-by=patsperfect
bogec7
Vigyétek Moncriefot tőlünk 2 zacsi szotyiért. A másik ex-Colt bust Dorrsett is bevált már itt, ő is be fog. Se jelenleg az ellenetek gálázó Keelan Cole is vihető. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
hmmm..!??

 www.instagram.com/p/Bpe-mQent20/?taken-by=patsperfect
bogec7
Emmanuel Sanderst és DT-t pletykálják. Gondolom az a terv, hogy majd szerzünk minden meccsen 50 pontot, annyi csak elég lesz. 😀

És ha már Sanders, akkor elfér itt egy klasszikus:

több mint 5 éve
fodi91 196
D. Thomas írják most, hogy őt próbáljuk. Nekem nem tetszene.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 155
hmmm..!??

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43778598_328809397698268_7737377157117168934_n.jpg?stp=c193.0.582.581a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ZM7SyUiVnYsAb59WerU&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAbG8xo20Vf4EZjcNfo1CFydWfMZnB9VX4hbfDfXyoClA&oe=66281661
New England Patriots Fan Page on Instagram: "👀"
7,278 likes, 392 comments - patsperfectOctober 28, 2018 on : "👀".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért baromira nem mindegy mikor játszol egy csapattal, a mostani JAX-et, tuti, hogy verjük (főleg a mostani O-val)
NB2
Az eleje igaz. Nekem továbbra is az az érzésem, hogy a Jaguars a mi meccsünkre vért ivott, az volt a csapat Super Bowlja, ott meghalt a pályán, onnantól pedig mintha szét is estek volna, könnyebb meccseket buktak el, amiben a motiváció elmúlása biztosan közrejátszott, azóta pedig nem tudnak felpörögni

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
azért baromira nem mindegy mikor játszol egy csapattal, a mostani JAX-et, tuti, hogy verjük (főleg a mostani O-val)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
ma bajnok lehet a red sox
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha már így megy neki, szerintem a plusz egy hét után a Packers ellen már bedobjuk, mivel utána úgyis lesz két hete a kövi meccsig. A Bills ellen szerintem is jobb lenne, ha pihenne.

De ha úgy értékelik, hogy tud játszani, akkor amiatt sem fogok panaszkodni 😊

Ha a kövi kettőt kiüli és csak a bye után jön vissza, akkor meg pláne

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Űberállat, a Packers ellen már játszhat is talán
Wyatt
En sokkal jobban örülnek, ha zavartalanul gyógyulna inkabb.
Bár nem tudom milyen csodaszereket kapott az elmúlt 4-5 napban. 😊
Sinisa
Nem véletlenül ezt írtam, nem azt, hogy a Bills ellen 😊
Wyatt
En bye után láttam volna szívesen, annak ellenére, hogy kezdő (volt) a fantasy csapatomban.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Űberállat, a Packers ellen már játszhat is talán
Wyatt
En sokkal jobban örülnek, ha zavartalanul gyógyulna inkabb.
Bár nem tudom milyen csodaszereket kapott az elmúlt 4-5 napban. 😊
Sinisa
Nem véletlenül ezt írtam, nem azt, hogy a Bills ellen 😊

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Űberállat, a Packers ellen már játszhat is talán
Wyatt
En sokkal jobban örülnek, ha zavartalanul gyógyulna inkabb.
Bár nem tudom milyen csodaszereket kapott az elmúlt 4-5 napban. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Űberállat, a Packers ellen már játszhat is talán

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
És egy jó hír mára:

 twitter.com/globejimmcbride/status/1056208839991795712
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért lehet ezt sokkal szerényebben is. Egyrészt szerintem a csoporttal kapcsolatban senki nem emlegetett ilyet, tekintve, hogy elég nagy fölényünk volt a két újoncirányítót beszerzővel, de még a Miamival szemben is. Szóval azért inkább az a normális, hogy vezetjük a csoportot.

A riválisok között viszont egyáltalán nincs nagy difi, a Chiefs konkrétan jobban áll nálunk, a Steelersnek egy döntetlennel van kevesebbje (ez mondjuk akár még jól is jöhet). A Jaguars viszont úgy tűnik, próbálja igazolni a szezon előtti visszaesésre tett jóslatomat, pláne ha még az Eaglestől is kikap.

Úgyhogy szerintem kb pont ott vagyunk, ahol vártuk (én a Lions elleni vereséggel nem számoltam az idény előtt), a csoportban mindenképpen, a divízióban sincs nagy difi, hátha belassul a Chiefs, és azért az eléggé fontos, hogy az azonos mérleg nekünk kedvezne

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Megint úgy kezdődött a szezon, hogy most aztán a nyakunkon vannak a riválisok. Itt a november és megint úgy áll a csoport, ahogy szokott...
Kollega

vpi
Mondjuk nekem alibim van, mert ebben a szezonban ez az első posztom, de voltak azért kétkedő hangok. Ami azt illeti, még hálaadásig én kivárok a saját meglevő kételyeimmel. Viszont a két riválisunk megint szeptemberi csapatnak tűnik, a harmadik pedig első perctől hozza a szokásosat.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Megint úgy kezdődött a szezon, hogy most aztán a nyakunkon vannak a riválisok. Itt a november és megint úgy áll a csoport, ahogy szokott...
Kollega