New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Hue Jackson épp szabad.
Nektek meg lassan meg kéne oldani Belicsek utódlását.
Win-win.
😀
akdestroyer
Vizesfiúnak jó is lesz

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Elkezdett ketyegni a bomba? (Gordon büntiben lesz ma)

 twitter.com/jeffphowe/status/1057009573167620096

 twitter.com/KevinRDuffy/status/1057016970938335235

Ennek talán lenne értelme, elnézve a piacon milyen pénzeket adnak WR-eknek, simán visszajöhetne a(z állítólagos) 4. körös ára

 twitter.com/spotrac/status/1057008967510048768

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hue Jackson épp szabad.
Nektek meg lassan meg kéne oldani Belicsek utódlását.
Win-win.
😀

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
A fizuja nem biztos, hogy kellene, ha már ennyi embert raktunk a DL-be. De egy LB vagy egy CB érdekes lenne
Wyatt
idén annyi lenne mint a két első körösünk tesz el összesen, az egyiket tuti el lehetett volna boltolni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A fizuja nem biztos, hogy kellene, ha már ennyi embert raktunk a DL-be. De egy LB vagy egy CB érdekes lenne

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
El kell hozni Cooksot a Ramstol, ha mar WR.

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Én azt a pletykát hallottam, hogy Garoppolo-t hozzuk TB-ért cserébe, aki már örjöng az öltözőben, mert nem bírja, hogy BB nem engedi a masszőrét JMD helyett játékokat hívni és adjuk hozzá a 2019-2023 első köreinket...
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
de ez az, ha már magas picket "dobunk ki", akkor miért nem egy impact védő játékosért, akár DL-be (Harrison nekünk amúgy miért is nem kellett?), akár LB sorba, akár a sec-be...

csak azt tudom elképzelni, hogy nagyon fosnak Gronk és/vagy Michel sérülése miatt, így még most be akarják biztosítani a high-powered O#-t a rájátszásra

(Dez fejét megnézném, mikor olvassa ezeket a pletykákat 😀)


comp picket innen néztem:  overthecap.com/compensatory-draft-picks-cancellation-chart/

elvileg Flemingért is kapunk majd egy marék szotyit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
WR-t én sem feltétlenül erőltetnék, szerintem sem állunk ott rosszul, a pletykák viszont magas draftpickről szólnak, szóval nem is az 5-6. körös pickek táján kell nézegelődni

2019-ben amúgy lesz
1. kör
2. kör
2. kör (Bears)
3. kör (Lions)
3. kör (kompenzáció Butler)
3. kör (kompenzáció Solder)
(saját 3. kör Sheltonért ment)
4. kör
(5. kör Gordonért, nem jön vissza 7. kör)
5. kör (kompenzáció Amendoláért – ezt rád hivatkozom 😀 )
(6. kör Bademosiért, mindegy)

7. kör
7. kör (Eagles)

Szóval a magas draftpick szerintem a 2. körünk lehet esetleg

Így is elég sok jó pickünk lesz magunkhoz képest 😊

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
én azt nem értem miért pont egy WR-re mennénk rá, mikor a D#-be kis túlzással nincs olyan egység ahova ne férne el egy komolyabb erősítés

meg amúgy is, nincs nálunk se az 5. se a 6. körös saját pickünk, elvileg kapunk Danny után egy 5. körös kompenzációs picket, de nem tudom, hogy amíg nem hivatalos be lehet-e dobni egy tradebe

5. körnél drágább draft cetlit meg kötve hiszem, hogy bedobunk egy szezon közbeni tradebe



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Thielen kiesett a fumble után 😊

több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Jujj de izgi 😀
Én valahogy mindig bírom, ha aktívak vagyunk a cserehatáridő környékén
Wyatt
Én ezeket a felröppenő neveket valahogy nem veszem meg.
Collins már nem igazán az a játékos, aki nálunk volt, ráadásul 10M környéki cap hittel járna, ennyit pedig nem fogunk egy LB-ért kifizetni.

D. Thomas és Sanders sem hiszem, hogy hozzánk jönne. A Denver magas picket kérne értük, mi pedig ilyen játékosokat inkább közepes - alacsony pickkel szoktunk elhozni.

PP pedig azóta már tisztázta, hogy marad Arizonában.

Ugyanakkor szerintem fogunk még tradelni, csak nem hiszem, hogy ezekből a nevekből valakit.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jujj de izgi 😀
Én valahogy mindig bírom, ha aktívak vagyunk a cserehatáridő környékén

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 161
Nah, most már kíváncsi vagyok, hozunk-e valakit deadline előtt...

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43105624_345590262911601_659922941536595457_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=h06ijc43RT4Ab60SLcs&_nc_oc=AdjJ831TkLq1idOIsDOURPptDNqTnYZPEGbiJwk0o8iTYbkKhSiqcl_FjqSrVSsHt7g&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfC0oyGfxGpMUg0ccUtZ7JPHFPsiaqTVb7LraTRZtqnN5A&oe=662F1B49
New England Patriots Fan Page on Instagram: "According to Jeff Howe, the Patriots have had ‘Internal Discussions’ about trading for LB Jamie Collins"
9,587 likes, 384 comments - patsperfect on October 28, 2018: "According to Jeff Howe, the Patriots have had ‘Internal Discussions’ about trading for LB Jamie Collins".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A hét elején még PP-re mentünk, most már wr kell? Minek? druszám el lesz tiltva?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben
Wyatt
kevés
empty taxi
Az már a ti hibátok^^

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben
Wyatt
kevés


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adunk érte annyit, ahány TD-t szerzett az idényben

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Itt is összeállhatna New Englandben a Julio Jones, Edelman, Gordon, Gronk féle csapat 😀
Wyatt
Az elkövetkezendő 42 db 1. körösötökért sztem el is hozható.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt is összeállhatna New Englandben a Julio Jones, Edelman, Gordon, Gronk féle csapat 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hmmm..!??

 www.instagram.com/p/Bpe-mQent20/?taken-by=patsperfect
bogec7
Vigyétek Moncriefot tőlünk 2 zacsi szotyiért. A másik ex-Colt bust Dorrsett is bevált már itt, ő is be fog. Se jelenleg az ellenetek gálázó Keelan Cole is vihető. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
hmmm..!??

 www.instagram.com/p/Bpe-mQent20/?taken-by=patsperfect
bogec7
Emmanuel Sanderst és DT-t pletykálják. Gondolom az a terv, hogy majd szerzünk minden meccsen 50 pontot, annyi csak elég lesz. 😀

És ha már Sanders, akkor elfér itt egy klasszikus:

több mint 5 éve
fodi91 196
D. Thomas írják most, hogy őt próbáljuk. Nekem nem tetszene.
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 161
hmmm..!??

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/43778598_328809397698268_7737377157117168934_n.jpg?stp=c193.0.582.581a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ZM7SyUiVnYsAb59WerU&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAbG8xo20Vf4EZjcNfo1CFydWfMZnB9VX4hbfDfXyoClA&oe=66281661
New England Patriots Fan Page on Instagram: "👀"
7,278 likes, 392 comments - patsperfectOctober 28, 2018 on : "👀".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért baromira nem mindegy mikor játszol egy csapattal, a mostani JAX-et, tuti, hogy verjük (főleg a mostani O-val)
NB2
Az eleje igaz. Nekem továbbra is az az érzésem, hogy a Jaguars a mi meccsünkre vért ivott, az volt a csapat Super Bowlja, ott meghalt a pályán, onnantól pedig mintha szét is estek volna, könnyebb meccseket buktak el, amiben a motiváció elmúlása biztosan közrejátszott, azóta pedig nem tudnak felpörögni