New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Gronk és Michel nélkül azért kevéssé tetszik a felállás, de az a fontos, hogy egészségesek legyenek a későbbiekben
Wyatt
akkor most Gordonnak nagyot kell villantania 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk és Michel nélkül azért kevéssé tetszik a felállás, de az a fontos, hogy egészségesek legyenek a későbbiekben

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyen szarul felvenni Harrison hangját mondjuk nem kis művészet volt

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Harrison-Brady interjú

 www.youtube.com/watch?v=VFLiGZUitoo



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Nehez kerdes ez a goatsag. Rodgers egy zsigeri zseni, egy isten egy allat nincsenek ra szavak. Bradynek meg az az alazat, munkamoral es nyerni akaras elkepeszto, bamulatbaejto, utanozhatatlan. Forma1-es peldat bedobva nalam Rodgers-Alonso Brady-Schumacher parhuzam allja meg a helyet, en elobbi duot jobbnak tartom de logikusan ervelni egyik mellett sem lehet a masik rovasara, egyeni preferencia.
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kecskeunikornis 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yvfgimsvxsrxwlco7tjn
Talk of GOATs, unicorns ahead of Brady-Rodgers II
As mega matchup between Aaron Rodgers' Green Bay Packers and Tom Brady's New England Patriots draws near, Rodgers proclaims Brady as a 'unicorn' as questions of greatness carry on.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Kiegészíteném, ha megengeded egy pár kérdéssel:
1. Kinek van GOAT edzője?
2. Kinek van/volt olyan fala egész pályafutása alatt, ahol 8-10 másoperce is akad és a nyomás azt jelenti legtöbbször, hogy négy méterre van tőle a védő? | (na jó, ez lehet hogy barokkos túlzás 😊 ) |
3 Ki játszik olyan rendszerben, ahol ha 2 mp alatt eldobja a labdát, MINDIG ott van az elkapó/rb és NEM EJTI el a lasztit ?

Én nagy tisztelője vagyok Bradynek, de ezek a kérsések mindig felmerülnek bennem....😊
csi77
Lehet ennek összefüggése azzal, hogy Brady fizetése lejátszott szezonokra bontva úgy kb. évi 2 millió dollárral volt kevesebb, mint Rodgersé? Lehet, hogy ha évi 2 millával többet költessz a falra, annak van valami látszatja? Én nem nagyon értek ehhez, csak számolgatok.
Kollega
Mondjuk TB-nek is elemi érdeke, hogy ne gyalulják be a földbe sokszor és legyen ideje dobni. Ő nem egy Wilson, hogy ki futosgál ha látja, hogy jön a nyomás... Az egész pats offense-nek ez az alfája és omegája, a 2 elbukott NYG döntő egyik fontos tényező ez volt. Azóta nagyon erre mentek, hogy a fal az full stabil legyen. És ha csak egy sérülés miatt nincs megfelelő helyettes már meglátszik sajnos az eredménye a játékban!
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Kiegészíteném, ha megengeded egy pár kérdéssel:
1. Kinek van GOAT edzője?
2. Kinek van/volt olyan fala egész pályafutása alatt, ahol 8-10 másoperce is akad és a nyomás azt jelenti legtöbbször, hogy négy méterre van tőle a védő? | (na jó, ez lehet hogy barokkos túlzás 😊 ) |
3 Ki játszik olyan rendszerben, ahol ha 2 mp alatt eldobja a labdát, MINDIG ott van az elkapó/rb és NEM EJTI el a lasztit ?

Én nagy tisztelője vagyok Bradynek, de ezek a kérsések mindig felmerülnek bennem....😊
csi77
Lehet ennek összefüggése azzal, hogy Brady fizetése lejátszott szezonokra bontva úgy kb. évi 2 millió dollárral volt kevesebb, mint Rodgersé? Lehet, hogy ha évi 2 millával többet költessz a falra, annak van valami látszatja? Én nem nagyon értek ehhez, csak számolgatok.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Most volt időm nézegetni PFF cikkeket..
Erősorrendben 3. helyre rakták a csapatunkat 8 meccs után..Csak a Saint's és a Rams előz be minket..Szerintem most még jogosan...Sőt.. 😀
Ami inkább meglepő, hogy a D# rangsorban meglepően 87.5 pontos értékkel a Bears és a Rams védelme mögött a mienk áll a harmadik helyen..Szerintük nagy értékek, értékes játékosok vannak nálunk..Az NFL legmagasabb lefedettségével rendelkezünk, kifejezetten erős passzvédekezési potenciállal..Gilmore-t külön kiemelték, hogy milyen jó passzvédekezési mutatóval bír.. Meglepő picit..7végén nagy értékmérő meccs lesz nekik a Packers ellen.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Kiegészíteném, ha megengeded egy pár kérdéssel:
1. Kinek van GOAT edzője?
2. Kinek van/volt olyan fala egész pályafutása alatt, ahol 8-10 másoperce is akad és a nyomás azt jelenti legtöbbször, hogy négy méterre van tőle a védő? | (na jó, ez lehet hogy barokkos túlzás 😊 ) |
3 Ki játszik olyan rendszerben, ahol ha 2 mp alatt eldobja a labdát, MINDIG ott van az elkapó/rb és NEM EJTI el a lasztit ?

Én nagy tisztelője vagyok Bradynek, de ezek a kérsések mindig felmerülnek bennem....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt
félreérthető voltam bocsi, nem megyek ki, de ha jövőre tervezed akkor egyeztessünk majd 😊
gordon
Ja értem 😀
Mindenképpen, meg van kint egy olvasónk, aki mindig jár meccsekre, majd vele is össze kell futnom 😀

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Wyatt
félreérthető voltam bocsi, nem megyek ki, de ha jövőre tervezed akkor egyeztessünk majd 😊
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Ti emlékeztek arra, hogy tavaly volt 14 RPO play-unk?
En őszintén nem...
 www.profootballfocus.com/news/pro-rpo-update-who-used-them-best
Sinisa
Tudom nem menő magamat idézni...
DE tegye mar fel a kezet aki emlékszik RPO play-re Brady-től!
Koszi! 😊
Sinisa
Bármelyik 14 play, csak TB úgy döntött inkább passzol 😀

Szerkesztette: batyu

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ti emlékeztek arra, hogy tavaly volt 14 RPO play-unk?
En őszintén nem...
 www.profootballfocus.com/news/pro-rpo-update-who-used-them-best
Sinisa
Tudom nem menő magamat idézni...
DE tegye mar fel a kezet aki emlékszik RPO play-re Brady-től!
Koszi! 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.
KeyG
LOL, az atlanta elleni sb győzelem után meg Rodgers kiírta a twitterre, hogy TB a GOAT na bumm.
tisztelik egymást én pedig szeretem mindkettőt (nohomo) és örülök, hogy élőben láthatom őket játszani..
gordon
Én csak finoman jelzem, hogy bekaphatod 😀

Én is gondolkodtam rajta, de végül nem úgy jöttek ki a dolgok, talán majd egy PO-meccset jövőre (ha megint nem hozzák Londonba a srácokat)

Hogy ne legyek ennyire off, és hogy hozzászóljak a témához is, nekem mindegy, ki a legjobb, csak a mi kecskénk nyerjen még néhány bajnoki címet. Akkor felőlem Rosen is lehet a liga legjobbja 😊

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.
KeyG
LOL, az atlanta elleni sb győzelem után meg Rodgers kiírta a twitterre, hogy TB a GOAT na bumm.
tisztelik egymást én pedig szeretem mindkettőt (nohomo) és örülök, hogy élőben láthatom őket játszani..
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.
KeyG
Belichick meg azt mondta, hogy a Bills offense tele van veszélyes játékosokkal. Nyilván sarkított példa, de szerintem arra azért rávilágít, hogy csak elismerően lehet beszélni más csapat játékosairól, mert nem adunk extra motivációt. Szerintem Brady a jobb QB, a Packers szurkolók szerint meg Rodgers, de ez innentől hitvita.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.
KeyG
Én erről azt gondolom, hogy: (megint pontokba szedve, úgy plasztikusabb)
1. Valóban, Rodgers félelmetesen jó (azért félelmetesen, mert nem nálunk van) QB.
2. Talán jobb is, mint Brady, de hogy tényleg jobb-e, azt én nem tudom megítélni.
3. Azért nem tudom megítélni, mert (lustaságból, és érdektelenségből), én magamnak nem raktam össze azokat a szempontokat (lásd a korábbi hsz-omban a kérdéseket) amelyek alapján én ezt eldönthetném. Máshogy fogalmazva: nem tudom, hogy mik a legjobb, (vagy a "jobb mint...") QB ismérvei.
4. Igazából ezt nem is tartom fontos problémának, kérdésnek, mondjuk ahhoz képest, hogy egyszerűen csak átadjam magam a játék élvezetének, a látványnak, az izgalomnak a szurkolásnak, a bosszankodásnak, és a remélhetőleg sokkal több örömnek.
5. De persze, ettől még érdekel mások véleménye.
ötös műhold
Félre ne értsd én elismerem Bradyt, és sok mindenben igazad is van amit írtál. De Brady mögött egy olyan edzői stáb és FO tevékenység van, ami a Packersnél nincs meg. És sztem bármelyik Packers szurkoló egyet ért velem. 20 éve toppon a Pats. De az eredmények, statisztikák , bowlok, rekordok, összevetése mindig szubjektív lesz. Sosem tudjuk meg mi lett volna itt Rodgerssal se azt h Brady mit ért volna el egy Bills Qb posztján. Ami a Patsnél történik az olyan tudatosság , nem nagyon akadt még meg az NFL-ben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.
KeyG
Én erről azt gondolom, hogy: (megint pontokba szedve, úgy plasztikusabb)
1. Valóban, Rodgers félelmetesen jó (azért félelmetesen, mert nem nálunk van) QB.
2. Talán jobb is, mint Brady, de hogy tényleg jobb-e, azt én nem tudom megítélni.
3. Azért nem tudom megítélni, mert (lustaságból, és érdektelenségből), én magamnak nem raktam össze azokat a szempontokat (lásd a korábbi hsz-omban a kérdéseket) amelyek alapján én ezt eldönthetném. Máshogy fogalmazva: nem tudom, hogy mik a legjobb, (vagy a "jobb mint...") QB ismérvei.
4. Igazából ezt nem is tartom fontos problémának, kérdésnek, mondjuk ahhoz képest, hogy egyszerűen csak átadjam magam a játék élvezetének, a látványnak, az izgalomnak a szurkolásnak, a bosszankodásnak, és a remélhetőleg sokkal több örömnek.
5. De persze, ettől még érdekel mások véleménye.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
ötös műhold
Brady saját szavaival mondta, h az ő rendszerükben Rodgers 600 yardot dobálna ( ha jól emlékszem) ezzel számomra elismerte h Rodgers nála jobb QB. Emberileg nagyra tartom ezért, mert nem könnyű ilyet kijelenteni abban viszont biztos vagyok hogy őszintén nyilatkozott erről.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........
csi77
Te melyik, milyen QB-rekordot tartasz a legfontosabbnak a tekintetben, hogy mennyire jó egy QB?

Segítek, hogy könnyebb legyen a választás:
1. Ki mennyi SB-t nyert.
2. Ki mennyi mérkőzést nyert.
3. Ki mekkora arányban nyerte meg a mérkőzéseit.
4. Ki mennyi TD-passzt adott.
5 A mérkőzései arányában ki mennyi TD-paszt adott.
6. Vagy másféle mutatók, egyéb objektív, vagy szubjektív szempontok?
7. Esetleg ezek összessége, elegye, valamilyen súlyozással?
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Valóban, és pont ennyi kell ahhoz is amúgy, hogy az alapszakaszban a második legyen.

Peyton Manning, 579
Tom Brady, 575
Brett Favre, 552
Drew Brees, 530
Dan Marino, 452
Wyatt
Húha, akkor már csak (ha jól számolom) 55 egymást követő meccsen kell neki TD-t dobnia és az a rekord is az övé lesz..........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valóban, és pont ennyi kell ahhoz is amúgy, hogy az alapszakaszban a második legyen.

Peyton Manning, 579
Tom Brady, 575
Brett Favre, 552
Drew Brees, 530
Dan Marino, 452

több mint 5 éve
fodi91 196
Ha jól számolok akkor akár hétvégén Brady lehet az NFL történelmében a legtöbb TD passzt adó játékos (playoffot is beleértve), ehhez 5 TD kellene.

Szerkesztette: fodi91