New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a PFF talált egy jól (sőt, hét legjobb LG-je szinten) játszó embert a támadófalunkban

Joe Thuney, New England Patriots – 76.5 overall grade
Thuney delivered a standout performance in pass protection, with no sacks, hits or hurries allowed on the day. That 100.0 pass-blocking efficiency is particularly impressive when you consider that the Patriots dropped back to pass 47 times in the game.

Akkor ő kaphat egy kis pihit, a többi húzzon dolgozni

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Benne van minden:
 www.patspulpit.com/2018/11/12/18087688/chief-thoughts-analyzing-new-england-patriots-week-10-loss-tennessee-titans-tom-brady-dion-lewis

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Talán Browner volt mostanába -igaz kb ennyi erénye volt- az aki úgy istenesen odabaszott, meg mondjuk Spikes. Néha néha van, de nem ez a jellemző itt.
DeX
Meriweather.
Sobri Jóska
Róla mindíg ez ugrik be 😀

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Talán Browner volt mostanába -igaz kb ennyi erénye volt- az aki úgy istenesen odabaszott, meg mondjuk Spikes. Néha néha van, de nem ez a jellemző itt.
DeX
Meriweather.

több mint 5 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ahogy a KC vagy a Packers meccs utàn se lettünk a vilàg legjobbjai úgy most se vagyunk totàl remènytelenek. Nagyon nem tetszett amit tegnap làttam, de kètlem, hogy lesz mèg egy ilyen meccs amikor ennyire offon van mindenki. Illetve èn nagyon megnèznèk vègre egy meccset amikor mindenki egèszsèges a tàmadó sorban, mert ilyen mèg nem volt idèn. Ha akkor is ennyire elveszett lesz Brady, akkor lehet kongatni a bizonyost.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
(Steelers mondjuk nem tudom hogy jön ide, ők már vagy 10 éve nem vertek meg minket úgy istenesen)
ZERO_L
Nemtudom honnan vetted hogy arra értem ezt, hogy a Vasas megvert-e minket, pusztán arra céloztam, hogy a fent említett csapatok, - de lehetne még sorolni az elmúlt években- mennyire fizikális focit játszanak, míg a Patsnél inkább a technikán mintsem a fizikialitáson van a hangsúly. Talán Browner volt mostanába -igaz kb ennyi erénye volt- az aki úgy istenesen odabaszott, meg mondjuk Spikes. Néha néha van, de nem ez a jellemző itt.
DeX
Gronk vagy Jules nem játszik fizikális focit, ők nem "basznak oda"? Csak azért mert nem ütik ki a védőből a lelket?

szerintem kellően fizikálisak a játékosaink, az hogy ez nem mutatkozik ki minden meccsen vagy nem ezen van a hangsúly azt én inkább a szabályváltoztatásokban látom


(Steelersre visszakanyarodva én pl bennük baromira nem látom ezt a fizikális attitűdöt, mióta nincs Vasfüggöny kifejezetten felpuhultak, ami nyilván a gyengébb D# játékosokkal és önmagában a liga felpuhulásával együtt jár)


Mert mindenki aki most temeti a csapatot elfelejti, hogy egy vereségből többet lehet tanulni, mint egy 59-0-ból.
vpi
Nekem inkább azzal van a problémám, hogy ránk nem volt jellemző ezek a blowout vesztes meccsek, ha mégis akkor szezononként egy, ezeken kívül mindig szoros vereségeink voltak, ahol egy-egy rossz, szerencsétlen play-en múlt a mérkőzés vagy picivel jobb volt az ellenfelünk, de nem vertük meg magunkat, nem mentünk le kutyába

Idén ez a harmadik ilyen meccsünk, és biztos sokat fognak az edzők, játékosok tanulni a felvételekből, de mégis milyen extra info lehet rajta, amit nem sikerült se a Jags, se Lions elleni mélytorkozából kinyerni?
Tudom, ne így...


Egyszerűen én nem látom, hogy ez a csapat, benne minden csapatrész le tudjon hozni három kis túlzással tökéletes (=ne legyen közte akár egy totál brainfart) meccset.

És mivel csak két nehéz meccsünk van hátra az alapszakaszban, így kétlem, hogy reális képet kaphatunk a csapatot illetően még a PO előtt.

Most két hétig lehet aggódni, hogy a sérültek csak elővigyázatosságból mentek le a pályáról, 3 csere OL játékossal a falban halálra vagyunk ítélve. Allen sem nézett ki túl jól, Julesról már ne is beszéljünk 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 522 — Patriot
Szerintem is van benne valami, hogy a KC és a Packers meccset behúzva kicsit elhittük, hogy megvan a 14-2.
És ahogy néztem, BB is úgy volt vele, hogy akármilyen szarok vagyunk, most már le kell hozniuk a meccset azoknak, akik addig is pályán voltak.
Amikor volt a legendás KC szopás, amikor mindenki el kezdte temetni TB-t, de a végén SB-t nyertünk volt egy film, ahol BB azt mondta, hogy azon a KC meccsen, amikor 7-3X-nél látta, hogy hogyan küzdenek a srácok (bár tök eredménytelenül), akkor gondolta, hogy ez a szezon ez meg lehet.
Mert mindenki aki most temeti a csapatot elfelejti, hogy egy vereségből többet lehet tanulni, mint egy 59-0-ból. Alázatra nevel, további, még több munkának értelmet ad. Persze ez alapján a Raidersre mondhatnánk, hogy annyit tanulnak mint Lenin kérte, de ne értsétek félre, amit mondani akartam. 😉
több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
(Steelers mondjuk nem tudom hogy jön ide, ők már vagy 10 éve nem vertek meg minket úgy istenesen)
ZERO_L
Nemtudom honnan vetted hogy arra értem ezt, hogy a Vasas megvert-e minket, pusztán arra céloztam, hogy a fent említett csapatok, - de lehetne még sorolni az elmúlt években- mennyire fizikális focit játszanak, míg a Patsnél inkább a technikán mintsem a fizikialitáson van a hangsúly. Talán Browner volt mostanába -igaz kb ennyi erénye volt- az aki úgy istenesen odabaszott, meg mondjuk Spikes. Néha néha van, de nem ez a jellemző itt.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
arról nem is beszélve, hogy BB félkatonai szervezete nem engedi meg a "lazulást", ez van belenevelve a játékosokba, ne elégedjenek meg a mával készüljenek, hogy holnap jobbak legyenek
ha egy csapatnál biztos nincs "könnyű meccsként" kezelve egy találkozó akkor az nálunk van


semmitmondó kifogás ez, ahogy Lewis "elég keménynek lenni" magyarázata is... igen, hatalmas megfejtés, egy kontakt sportban ha fizikálisan lépsz fel akkor az előnyödre válhat, akár Zombri Sanyi bá is mondhatná minden héten a TrashTalkban

nyilván a mi csapatunk a soft... tavalyi AFC döntő nem volt fizikális, esetleg bármelyik előbb említett csapat ellen (Steelers mondjuk nem tudom hogy jön ide, ők már vagy 10 éve nem vertek meg minket úgy istenesen) ugyan ennyire fogalmatlanok voltunk?

bullshit, ha ennyire egyszerű lenne a nagy antipats taktika akkor már hamarabb véget ért volna ez a 1x éves dinasztia



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hát, valószínűleg egyszerűen csak az történhetett, hogy a Packers meccs után, - ami valóban kétesélyes volt - , a zt hitték a fiúk, és talán az edzők is, hogy ez egy könnyű meccs lesz, hogy elég lesz csak kisétálni, és fél gőzzel lenyomni. Azt nem tudom, hogy 10-20, vagy akár csak 5 év tapasztalattal miért hitték ezt, de az látszott rajtuk, hogy nem volt bennük az ilyenkor szükséges tűz. Nyilván nem felejtettek el játszani egyik hétről a másikra, és nyilván vannak kedvezőtlen korlátozó tényezők is (sérülések), de alapvetően is az volt, hogy ennek a meccsnek a csapat nem állt úgy neki, ahogy kellett volna. Nagyon csodálkoznék, és (teljesen valószínűtlennek is tartom), ha 2 hét múlva a Jets ellen is "ugyanezt a csapatot" látnánk. Már csak a becsület miatt sem lehet ezt, és így, hiszen ez most gyalázat volt.
ötös műhold
Nem tudom, valahogy nekem ezek a "azt hitték fél gőzzel menni fog" kijelentések nem helytállóak...Ezek a játékosok és edzők profik, ebbe a sportba a legjobbak. Mint pl egy Hamilton/Vettel/Schumacher a F1-be, vagy Ronaldo Messi a labdarugásba.
Ha mi itt a "fotelbe" megtudjuk nézni, hogy a statiszkia alapján ez a Titans védelem TOP, akkor ott, azok az emberek akik a nap 24 órájában testközelből látják, ezzel foglalkozna, ez az életük, nem látják? Egy maximalista BB, egy JMD, TB nem látja, hogy ide, ehhez a védelemhez nem elég az 50-70%?
Valamiben másmiben keresném a hibát (Holott persze, nekem is első nézésre úgy tűnt, hogy kb beleszarik a csapat)
De ahogy azt hiszem Kovács Sanyi mondta, egy csapat úgy tudja játszani a játékát, amennyire az ellenfele hagyja. Valószínű a Titans közel tökéletes gameplannel jött ide, a Pats meg ....fogalmam sincs...
Lewis nyilatkozata elég sokat mondó :" Mindössze el kellett hitetnem a csapatokkal, hogy a Patriots nem verhetetlen. Ha kellően fizikális focit játszol ellenük, akkor abba belefulladnak."
Sok szurkoló említette már, hogy mintha a Patsnél nem úgy ütnének, nem úgy darálnának a játékosok mint máshol, pl. egy Steelers/Ravens/Seahawks csapatnál. Itt nincsenek minden meccsen minden playbe szétszaggató tacklek, inkább a technikán van a hangsúly, de lehet, hogy pont most ezen is elmehetett a meccs (nem csak ezen, de lehet közrejátszott)
Egyelőre énis tanácstalan voltam tegnap este, sok a kérdőjel...Nem világtalan a helyzet persze, de valami tegnap nagyon nem stimmelt.

több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Hát, valószínűleg egyszerűen csak az történhetett, hogy a Packers meccs után, - ami valóban kétesélyes volt - , a zt hitték a fiúk, és talán az edzők is, hogy ez egy könnyű meccs lesz, hogy elég lesz csak kisétálni, és fél gőzzel lenyomni. Azt nem tudom, hogy 10-20, vagy akár csak 5 év tapasztalattal miért hitték ezt, de az látszott rajtuk, hogy nem volt bennük az ilyenkor szükséges tűz. Nyilván nem felejtettek el játszani egyik hétről a másikra, és nyilván vannak kedvezőtlen korlátozó tényezők is (sérülések), de alapvetően is az volt, hogy ennek a meccsnek a csapat nem állt úgy neki, ahogy kellett volna. Nagyon csodálkoznék, és (teljesen valószínűtlennek is tartom), ha 2 hét múlva a Jets ellen is "ugyanezt a csapatot" látnánk. Már csak a becsület miatt sem lehet ezt, és így, hiszen ez most gyalázat volt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Faszságokkal nincs kedvem foglalkozni. Szal mondom még egyszer, legyen igazad, engem már épp eléggé felkúrt ez a 20 perc faszkodás, nem kívánom még ilyen idiótaságokkal is tetézni.
Wyatt
Amikor azt írtad hogy nem akarsz izgulni, akkor gondolom nem ilyen meccset képzeltél el. Ez mi a vérfasz volt? Nyomtatok egy olyat mint mi Pittsburghben?
gabokocka
Patricia és Vrabel ellen nem szabad. Nem tudom, fogalmam sincs, mi történt. Az első szünetre értem haza, mondom 3–17, mi a fasz ez. Aztán TD és punt, mondom oké, akkor csak szarul indulhatott valami, jó lesz ez. 20 perc után úgy éreztem, hogy ez most az egészségi állapotomra megy, ha ezt tovább nézem.

Persze, Brady kurva szar volt, és az, hogy folyamatosan eltaknyol Gordon, nyilván nem jó, de amit ez az OL tegnap a 15-35. perc között előadott, arra nincsenek szavak. Egy másodperc alatt konkrétan a fél Titans-védelem a backfielden volt, mindegy, hogy futás vagy passz volt, így azért nem könnyű bármit is csinálni, én nagyon kemény munkára fognám őket néhány nap pihi után, mert ez szánalom volt.

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
 www.patspulpit.com/2018/11/11/18085500/7-observations-from-the-patriots-34-10-loss-to-the-titans
Szerintem nagyon jól összefoglalja a lényeget.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
fodi91 196
Kivancsi vagyok a velemenyetekre:nem erzitek ugy hogy TB pocket presence-sze baromi sokat romlott idenre. Pont ebben lepett szintet az utobbi 2-3 evben a korabbiakhoz kepest,hogy allati jol lepett fel ha osszenyomtak a zsebet. Most viszont egesz szezonban -hangsulyozom,nem a mai meccsrol beszelek,mert ma az O line is penetrans szar volt- olyan erzesem van,mintha nagyon koran kezdene panikolni,osszegombolyodve lefekszik amikor meg oda se ert a sack,vagy panikolva kidobja a labdat. Az elmult evekben ilyenkor labon meg remekul megprobalt fellepni es nagyon sokszor sikerult is neki.
Vagy rosszul latom?
kolok1972
Konkrétan egész évben nagyon gyenge Brady magához képest, nem csak ez amit te megjegyeztél, hanem néha olyan homályokat dob, hogy csak nézek. A mozgása is nagyon darabos még magához képest is. Nem lepne meg ha ez lenne az utolsó éve.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Brady három meccs alatt egy TD? Ez mi?
zinedine5
Kiegett. (Bocs, inkabb en, mint Sobri).
undisputedly
Nem mondod, már te is kiégtél Sobri után? Ki lesz a kövi, Stez?

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kivancsi vagyok a velemenyetekre:nem erzitek ugy hogy TB pocket presence-sze baromi sokat romlott idenre. Pont ebben lepett szintet az utobbi 2-3 evben a korabbiakhoz kepest,hogy allati jol lepett fel ha osszenyomtak a zsebet. Most viszont egesz szezonban -hangsulyozom,nem a mai meccsrol beszelek,mert ma az O line is penetrans szar volt- olyan erzesem van,mintha nagyon koran kezdene panikolni,osszegombolyodve lefekszik amikor meg oda se ert a sack,vagy panikolva kidobja a labdat. Az elmult evekben ilyenkor labon meg remekul megprobalt fellepni es nagyon sokszor sikerult is neki.
Vagy rosszul latom?
kolok1972
Inkább a route futással van baj... amúgy ő sosem szerette, ha túl sok dowhill def player volt fent, csak korábban ki tudta dobni területre ez most nehezebb.... de nyílván nem olyan mint 10 éve.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Kivancsi vagyok a velemenyetekre:nem erzitek ugy hogy TB pocket presence-sze baromi sokat romlott idenre. Pont ebben lepett szintet az utobbi 2-3 evben a korabbiakhoz kepest,hogy allati jol lepett fel ha osszenyomtak a zsebet. Most viszont egesz szezonban -hangsulyozom,nem a mai meccsrol beszelek,mert ma az O line is penetrans szar volt- olyan erzesem van,mintha nagyon koran kezdene panikolni,osszegombolyodve lefekszik amikor meg oda se ert a sack,vagy panikolva kidobja a labdat. Az elmult evekben ilyenkor labon meg remekul megprobalt fellepni es nagyon sokszor sikerult is neki.
Vagy rosszul latom?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
 twitter.com/MikeGiardi/status/1061733365915611136

Hahahahaha

milyen kis butthurt lett, az utcáról összeszedett futó o.O
ZERO_L
Bekap6ja

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
 twitter.com/MikeGiardi/status/1061733365915611136

Hahahahaha

milyen kis butthurt lett, az utcáról összeszedett futó o.O



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Egy kis stat a meccsről:

32 of Brady’s 41 targets went to Julian Edelman, Josh Gordon, or James White.
Chris Hogan’s stats over the past two weeks: 3 targets, 0 receptions.

Hogan nagyon eltűnt. Ennyire nem megy neki vagy ennyire nem tudja megvédeni a fal Bradyt, hogy kialakuljanak a játékok? Na jó, az egy szem Hollister elkapás is övé lett volna eredetileg.

Gronk nélkül Brady szinte csak biztonsági célpontoknak dobál (gondolom mint minden más QB), de most nem egyszer hozott rossz döntéseket. Hosszú játékokat erőltetett mikor rövid célpontok is elérhetőek voltak a "sima" 1st downért.

Remélhetőleg az elkövetkezendő két hétben mindenki felépül és egészséges marad, hogy legyen esélyünk a 2. kiemelésre és a pihenőhétre, különben megint olyasmi helyzetbe keveredünk mint ami 2015-ben volt, a sok sérült játékossal.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Igazi tököm lövősek voltunk úgylátom....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nektek most belefért a vereség, nekünk viszont nagyon fontos volt a győzelem. Mi ennek megfelelően játszottunk, szerencsére jól ki is jött a lépés. Messzemenő következtetéseket szerintem nem érdemes levonni belőle, és ha sérültjeitek visszajönnek, akkor úgyis jobbak lesztek!

NB2-nek az eredménykövetőhöz: rem megtörjük a Jags és a Lions sormintáját, bár azért elég hektikusak vagyunk. Én (elfogultként) látom a potenciált a csapatunkban, csak hosszú távon jöjjön is ki.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Brady három meccs alatt egy TD? Ez mi?
zinedine5
Kiegett. (Bocs, inkabb en, mint Sobri).
undisputedly
Ezt már le se kell írni, ilyen meccseknél ez alap 😀

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Brady három meccs alatt egy TD? Ez mi?
zinedine5
Kiegett. (Bocs, inkabb en, mint Sobri).
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Faszságokkal nincs kedvem foglalkozni. Szal mondom még egyszer, legyen igazad, engem már épp eléggé felkúrt ez a 20 perc faszkodás, nem kívánom még ilyen idiótaságokkal is tetézni.
Wyatt
Amikor azt írtad hogy nem akarsz izgulni, akkor gondolom nem ilyen meccset képzeltél el. Ez mi a vérfasz volt? Nyomtatok egy olyat mint mi Pittsburghben?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.