New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
Burkus
Jobb csapatoktól nem szégyen kikapni 😉 😀
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Vajon mi voltunk ennyire balfaszok? Vagy a Colts ennyire jó? Vagy a Titans volt erőn felül ellenünk?
FViktor93
A Coltsnál voltak változások, előnyükre, úgy néz ki Luck is felépül és szereztek egy jó HC-t.
Amikor ellenünk játszottak, akkor egy kórházcsapat volt itt, de látszottak a jelek, hogy mit szeretnének és mi válhat a csapatból.
Meg merem kockáztatni, hogy jövőre a Colts igen erősen PO esélyes lesz, főleg h az a Frank Reich a HC aki a tavalyi SB győztes Eaglesnek volt az OC-ja.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
OFF: a Titans DC, Dean Pees rosszul lett, és egy indianapolis-i kórházba vittek a meccs előtt. Vrabel hívja a játékokat. Valószínűleg fejben nincs ott a D, de ettől még az O-nak nem kéne lúzerkednie.
Nandito
ok, ezt nem tudtam, csak eredményt látok, Houston meccset nézem
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
OFF: a Titans DC, Dean Pees rosszul lett, és egy indianapolis-i kórházba vittek a meccs előtt. Vrabel hívja a játékokat. Valószínűleg fejben nincs ott a D, de ettől még az O-nak nem kéne lúzerkednie.

Music City Miracle
több mint 5 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vajon mi voltunk ennyire balfaszok? Vagy a Colts ennyire jó? Vagy a Titans volt erőn felül ellenünk?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minek? Úgysem játszunk velük egy darabig

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
Aki minket megver idén, annak lefőtt a szezonja kb 😀
Mondjuk az Eaglesnél még ezt is bevállalták volna nagy örömmel előre 😀
Wyatt
én mondtam már Nándinak múlt héten, hogy óvatosan örüljön😊
megjegyzem Roethlisberger is eléggé fejre állt a múlt hetihez képest, úgy látszik ez egy ilyen év!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki minket megver idén, annak lefőtt a szezonja kb 😀
Mondjuk az Eaglesnél még ezt is bevállalták volna nagy örömmel előre 😀

több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Na egy újabb ST ace (Ramon Humber) a fedélzeten.
Lassan a keret 30%-t az ST only játékosok teszik ki...😏😟😔

Hatha lassan a pályán is meglátszik.
Sinisa
A ST játékosok száma nem változott, csak Grissomot lecseréltük McLellanra, Grigsbyt meg Humberre.

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Na egy újabb ST ace (Ramon Humber) a fedélzeten.
Lassan a keret 30%-t az ST only játékosok teszik ki...😏😟😔

Hatha lassan a pályán is meglátszik.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
A Falconst nagyon nem venném ide. Ott az első feles ikszes volt, de mi eladtuk kétszer a labdát, ők meg szereztek belőle 14 pontot. Ott nem volt közte 18 a szünetben reálisan, az egy tök ikszes meccs volt, az volt a kérdés, be tudunk-e indulni. Késve, de csak összejött. Volt mákunk is benne persze, de ott nem volt a támadósor kinyírva, mint idén már másodszor
Wyatt
Nem is azt mondom, hogy ki volt nyírva a csapat, de látható volt, hogy pl. a Falcons támadói hogyan tudtak megverni minket ill. a DEF milyen jól fogta a védelmet az első félidőben.
Erre mondtam azt, hogy látszott ott is, mi működött, mégse lett belőle tendencia ellenünk.

ne nevettessetek már ki...
ZERO_L
Utólag ránézve Cannon szerződésével semmi baj nincs, erre a sérüléshullámra annyira nem lehetett számolni.
Úgy látszik rosszul emlékeztem, hogy volt már korábban sérüléssel problémája.
HT szerződése számomra hasonló mint a Mayo eset, csak itt nagyobb lóvét kapott.
Persze, nem lehet azzal számolni, hogy megsérül a következő szezonban meg azzal se, hogy csökken a teljesítménye, ez benne van.

Gronk meg olyan, hogy meccseldöntő faktor tud lenni ha játszik, de szerintem ez lesz az utolsó szezonja, hacsak nem tolja végig az egészet, de amennyire darálják csórikámat...

Közben aktiváltuk Dawsont és elküldtük Grigsbyt és Barnert.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
ne nevettessetek már ki...
Cannonnal mikor hosszabbítottuk a liga egyik legjobbja volt, év közben aláírt úgy hogy várhatott volna, offseasonben kitömtek nála rosszabb OT-kat, baromi szerencsénk volt, hogy őt akkor ott annyiért meg tudtuk tartani

Gronk nem ér ennyit???? ez most komoly? Igen, sérülékeny, de ha bírja akkor még mindig olyat tud amit megkockáztatom soha senki a posztján ever... jobban kell menedzselni a játék idejét, jobban kell rá vigyázni (talán pont ez történik most), ő tipikusan az a játékos aki bőven megéri a kockázatot, nem keres eszement összeget, Jimmy Graham évi garantált 1,5 misivel keres nála többet, vicc

HT dettó, ő is megérte a pénzét mikor leigazoltuk, aztán igen tavaly IR-re került és idén is rozsdás, lassú, (szar), ezeket aláírom, de nem érte volna meg a szerződtetése??? komolyan? SB LI azért megvan még, ügye?



jó lenne ilyenkor azért azt is figyelembe venni, hogy ha vki ennyire kategorikusan kijelenti, hogy hiba volt velük a szerződést kötni, akkor a sérülés és hosszabbítás közti teljesítményét is annullálja, biztos hipp-hopp találtunk volna egy kezdő szintű RT-t meg TE-det a csapatba, az meglévő problémák mellé
most abba bele sem megyek, ha anno nem hosszabbítunk Cannonnal, akkor meg azért menne a sírás mert spúr gecik vagyunk megvédeni a 40+os irányítónkat, inkább bust 1st roundosokkal, vagy középső körös draftcetlikkel próbáljuk megvédeni a franchise legnagyobb értékét



egyedül Burkhead szerződésére lehet azt mondani, hogy komoly hiba volt, már tavaly látszott, hogy nem bír ki 3-4 meccset zsinórban agyrázkódás nélkül, márpedig futóposzton ütni fogják a fejed, ráadásul ha jól látom jövőre sem lehet elküldeni, csak magas DM benyelésével, szóval baromira furcsa mit láttak benne BB-ék az offseasonben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 002 — Ajmo Vatreni
Benne van minden:
 www.patspulpit.com/2018/11/12/18087688/chief-thoughts-analyzing-new-england-patriots-week-10-loss-tennessee-titans-tom-brady-dion-lewis
Sinisa
Van benne elég sok igazság, illetve ide tenném ezt is:

 fuzovelkifele.com/2018/11/brady-idei-kriptonitja-a-blitz/?fbclid=IwAR3XaII3jh34C9_cpseGi9Q6dQI-GFGZ7zJ2sG5A-Mvh_BGLkzXLsVUkjRo

A Lions elleni meccset nem láttam, csak bele-belenéztem utólag, arról asszem írtam is itt egy rövidet, hogy mi volt a meglátásom.
A Titans elleni meccs viszont felidézte bennem a 2015-ös szezon Broncos, Eagles (btw, itt is megvolt a Bradyre felhúzott trükkös játék), Jets, Dolphins meccseit.

Abban a szezonban is már sérülésekkel menetelt a csapat előre és húzta ameddig tudta, reménnyel teli, néha kínkeservesen, de ezeken a meccseken látszott az, hogy ha kiesnek a kezdők, akkor nincs megfelelő utánpótlás és összedől minden. Bár azokon a meccseken akart a csapat a szezon vége miatt, csak nagyon nem ment.
Itt meg még BB-n is azt lehetett látni kvázi a 2.-3. negyedben, hogy elengedte a meccset. JMD-n is látszott, hogy próbál valamit változtatni, de nem tud, Brady is tudta, ahogy mindenki más is, hogy ez a meccs elment.

Hogy megtalálta-e a Titans a Pats ellenszerét? Számukra ezen a meccsen igen, más számára nem, hisz az évek során nem egy meccs volt, akár a Falcons elleni SB is, ahol nem ment semmi, nem jött össze semmi, mégse lehetett látni, hogy más csapat alkalmazta volna ugyanazt a formulát a Pats ellen, mert minden csapat más.

Lehetnek még olyan dolgok amikről mi nem tudunk, tudtunk, pl. Brown betegeskedése, Gordon ujjproblémája, meg a fene tudja mi.
Karras nem megoldás és így, ilyen fallal Bradyt képtelenek megvédeni Bradyt, de legalábbis nehezen, amire rájött még a Titans kiváló munkája a séma elrejtésével.

Úgy gondolom, hogy a fal milyensége miatt Brady alapból ideges volt, folyamatosan nyomás alatt tartották, az elkapókat szorosan, keményen őrizték, mert tudta a DEF, hogy megtehetik, így nem hagyva időt a célpontoknak az elszakadásra. Ez okozott egy dekoncentráltságot így TB rosszul olvasott, erőltette a hosszú passzokat, stb., ráadásul a futás mint tehermentesítés se működött.

Nem temetem a szezont, hisz láttuk mi volt az első meccseken és mi volt Edelman visszatérése után, de az látszik, hogy a fallal kezdeni kell valamit, különben meg vagyunk lőve.

A csapatmenedzsment terén már többször is felvetettem, hogy sok a rizikó.
Anno Mayo szerződtetése volt ilyen, aztán most HT-é és Cannoné, akiknél csak reménykedni lehetett, hogy nem sérülnek le. Igaz, a balszerencse se segített, elvégre elég hosszú a csapat IR listája.

Szóval, ez a pihenőhét most elég jól jött, van lehetőség rendbe jönni és ráfeküdni a szezon hátralévő részére.
Remélhetőleg még egy embert vissza tudunk hozni a sérült listáról és mindenki egészséges marad.
Ja igen, az hogy Allen kiesett, az nagy szívás.
Solymi
HT, Cannon mellé én még idevenném Gronkot és Burkheadet, akikre a jelek szerint már nem szabadna komolyabban építeni. Jó játékos mind, de képtelenek hosszabb távon egészségesek maradni. Ha egészségesek lennének, mind megérdemelné a pénzét, de így örült nagy pénzkidobás ez. Majdnem 30 millió ez a négy játékos.

Az meg, hogy a fal elsőszámú T és G cseréje hasznalhatatlan, számomra egyértelműen roster management hiba. (Mint ahogy szerintem az ST túlértékelése is, de ezt már túltárgyaltuk itt.)

Szóval szezon végén szükségesnek tűnik egy kisebb roster rebuild.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 793 — nabege2@yahoo.com
Gondolom senki nem lepődne meg ha idén látnák utoljára Gronkot NE mezben...
Micsoda rekord breaker lehetett volna ha nem ennyire sérülékeny...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Falconst nagyon nem venném ide. Ott az első feles ikszes volt, de mi eladtuk kétszer a labdát, ők meg szereztek belőle 14 pontot. Ott nem volt közte 18 a szünetben reálisan, az egy tök ikszes meccs volt, az volt a kérdés, be tudunk-e indulni. Késve, de csak összejött. Volt mákunk is benne persze, de ott nem volt a támadósor kinyírva, mint idén már másodszor

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 307
Benne van minden:
 www.patspulpit.com/2018/11/12/18087688/chief-thoughts-analyzing-new-england-patriots-week-10-loss-tennessee-titans-tom-brady-dion-lewis
Sinisa
Van benne elég sok igazság, illetve ide tenném ezt is:

 fuzovelkifele.com/2018/11/brady-idei-kriptonitja-a-blitz/?fbclid=IwAR3XaII3jh34C9_cpseGi9Q6dQI-GFGZ7zJ2sG5A-Mvh_BGLkzXLsVUkjRo

A Lions elleni meccset nem láttam, csak bele-belenéztem utólag, arról asszem írtam is itt egy rövidet, hogy mi volt a meglátásom.
A Titans elleni meccs viszont felidézte bennem a 2015-ös szezon Broncos, Eagles (btw, itt is megvolt a Bradyre felhúzott trükkös játék), Jets, Dolphins meccseit.

Abban a szezonban is már sérülésekkel menetelt a csapat előre és húzta ameddig tudta, reménnyel teli, néha kínkeservesen, de ezeken a meccseken látszott az, hogy ha kiesnek a kezdők, akkor nincs megfelelő utánpótlás és összedől minden. Bár azokon a meccseken akart a csapat a szezon vége miatt, csak nagyon nem ment.
Itt meg még BB-n is azt lehetett látni kvázi a 2.-3. negyedben, hogy elengedte a meccset. JMD-n is látszott, hogy próbál valamit változtatni, de nem tud, Brady is tudta, ahogy mindenki más is, hogy ez a meccs elment.

Hogy megtalálta-e a Titans a Pats ellenszerét? Számukra ezen a meccsen igen, más számára nem, hisz az évek során nem egy meccs volt, akár a Falcons elleni SB is, ahol nem ment semmi, nem jött össze semmi, mégse lehetett látni, hogy más csapat alkalmazta volna ugyanazt a formulát a Pats ellen, mert minden csapat más.

Lehetnek még olyan dolgok amikről mi nem tudunk, tudtunk, pl. Brown betegeskedése, Gordon ujjproblémája, meg a fene tudja mi.
Karras nem megoldás és így, ilyen fallal Bradyt képtelenek megvédeni Bradyt, de legalábbis nehezen, amire rájött még a Titans kiváló munkája a séma elrejtésével.

Úgy gondolom, hogy a fal milyensége miatt Brady alapból ideges volt, folyamatosan nyomás alatt tartották, az elkapókat szorosan, keményen őrizték, mert tudta a DEF, hogy megtehetik, így nem hagyva időt a célpontoknak az elszakadásra. Ez okozott egy dekoncentráltságot így TB rosszul olvasott, erőltette a hosszú passzokat, stb., ráadásul a futás mint tehermentesítés se működött.

Nem temetem a szezont, hisz láttuk mi volt az első meccseken és mi volt Edelman visszatérése után, de az látszik, hogy a fallal kezdeni kell valamit, különben meg vagyunk lőve.

A csapatmenedzsment terén már többször is felvetettem, hogy sok a rizikó.
Anno Mayo szerződtetése volt ilyen, aztán most HT-é és Cannoné, akiknél csak reménykedni lehetett, hogy nem sérülnek le. Igaz, a balszerencse se segített, elvégre elég hosszú a csapat IR listája.

Szóval, ez a pihenőhét most elég jól jött, van lehetőség rendbe jönni és ráfeküdni a szezon hátralévő részére.
Remélhetőleg még egy embert vissza tudunk hozni a sérült listáról és mindenki egészséges marad.
Ja igen, az hogy Allen kiesett, az nagy szívás.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
 twitter.com/MikeGiardi/status/1062395872443592705



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Na a PFF talált egy jól (sőt, hét legjobb LG-je szinten) játszó embert a támadófalunkban

Joe Thuney, New England Patriots – 76.5 overall grade
Thuney delivered a standout performance in pass protection, with no sacks, hits or hurries allowed on the day. That 100.0 pass-blocking efficiency is particularly impressive when you consider that the Patriots dropped back to pass 47 times in the game.

Akkor ő kaphat egy kis pihit, a többi húzzon dolgozni
Wyatt
Ha gonosz vagyok, azt mondom, hogy nem is néztek Rá a meccsen a Titánok, mert Karras miatt a másik oldalon akkora lyuk volt, hogy azon közlekedtek. 😉

Amúgy van PFF előfizetésed?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.