New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Az uccso play szepen osszefoglalta a D mai teljesitmenyet.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Ilyen nincs vazze, ennyire amatőrök nem lehetünk már!!!
De amúgy magunknak köszönhetjük 7 pont minimum bent maradt a csapatban
Ezzel a védelemmel valamit kezdeni kell, mert ez így botrány!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
rohadt ST csak viszi a pénzt a capből 😀 😀 😀

(ez mi a faszom volt itt a végén... te jóéég)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Nagyon érdekes cikk, szerintem ha lesz egy kis idom vissza is nézem ezt a meccset, meg akkor is, ha nem a legszebb emlék.

https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1206%2Fr473970_1296x729_16-9.jpg
Wildcat strikes: Inside story of how '08 Dolphins perplexed Patriots
It's been 10 years since one of the most unorthodox game plans in NFL history, when the Dolphins created a gimmick offense to beat the mighty Patriots.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Szerintem per pillanat foglalkozzunk a Miami meccsel 😊
NB2
Mondjuk elég ha a játékosok 😉 mi azért hagy nézzünk kicsit előrébb.
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 054 — Patriots fan
Szerintem per pillanat foglalkozzunk a Miami meccsel 😊
NB2
Így van és jó lenne most nem betlizni a delfinek ellen,mert most nagyon kell a W 😊

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Szerintem per pillanat foglalkozzunk a Miami meccsel 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az első kiemelés lenne a legfontosabb, vagyis a hazai pálya. Azzal kikövezett (bár nem biztos) út nyílna a SB-ba. Ellenkező esetben a Chiefshez menni idegenbe... hát az nem annyira jó pálya. Van is rá esély (az első helyre), hiszen a Kansasnek még 3 nehéz meccse lesz (nekünk csak kettő nehéz). Igaz, most már ott van a surranópályán az "esélytelen" Texans, és a Chargers is... Érdekes lesz ez a vége.
ötös műhold
Ha a Texans a 1st seed, az nem gond , mert ha hozzájuk kell mennünk (amin azért meglepődnék), egy kellemes stadion, ahol nyertünk már meccset (3-28 😊). Chargers - nem tudom mennyire hazai pálya az nekik. Chiefs - igen, az meleg pite, de PO-ban én még nem látom, hogy Mahomes ugyan ilyen szinten tud-e játszani - persze simán rámcáfolhat. Persze egyetértek, hogy a legjobb lenne otthon játszani végig.
vpi
A Chiefs idegenben nagy falat és az eddigi játéka alapján nem hiszem, hogy Mahomesnek tele lenne a gatyája a PO-tól. (Bradynek sem lett 2001-ben) Andy Reidnek meg végképp nem lesz és ő mindig ki tud találni valami kellemetlent ellenünk. Inkább az a kérdés, hogy mennyit gyengültek Hunt kirúgásával, szerintem sokat, mert a srác egy nagyon sokoldalú "fegyver" volt, nélküle a Chiefs offense sokkal kiszámíthatóbb.

Nekem a legjobb forgatókönyv most az lenne - a realitásokból kiindulva - hogy 2nd seed és egy hét pihi, a divisional playoff weekenden valaki kiveri a Chiefs csapatát és így mi végig otthon játszunk. 😊 (Persze, ha 1st seed van, az még jobb.) Én is azt gondolom, hogy ez az idei csapat nem világverő, de az AFC egésze elég gyenge (a Chiefset kivéve), ezért a SB simán elérhető kis szerencsével. A Dallas pedig megmutatta, hogy a győzhetetlennek tűnő Saintset hogyan lehet kevés ponton tartani.
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 576 — Patriot
Az első kiemelés lenne a legfontosabb, vagyis a hazai pálya. Azzal kikövezett (bár nem biztos) út nyílna a SB-ba. Ellenkező esetben a Chiefshez menni idegenbe... hát az nem annyira jó pálya. Van is rá esély (az első helyre), hiszen a Kansasnek még 3 nehéz meccse lesz (nekünk csak kettő nehéz). Igaz, most már ott van a surranópályán az "esélytelen" Texans, és a Chargers is... Érdekes lesz ez a vége.
ötös műhold
Ha a Texans a 1st seed, az nem gond , mert ha hozzájuk kell mennünk (amin azért meglepődnék), egy kellemes stadion, ahol nyertünk már meccset (3-28 😊). Chargers - nem tudom mennyire hazai pálya az nekik. Chiefs - igen, az meleg pite, de PO-ban én még nem látom, hogy Mahomes ugyan ilyen szinten tud-e játszani - persze simán rámcáfolhat. Persze egyetértek, hogy a legjobb lenne otthon játszani végig.
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Az első kiemelés lenne a legfontosabb, vagyis a hazai pálya. Azzal kikövezett (bár nem biztos) út nyílna a SB-ba. Ellenkező esetben a Chiefshez menni idegenbe... hát az nem annyira jó pálya. Van is rá esély (az első helyre), hiszen a Kansasnek még 3 nehéz meccse lesz (nekünk csak kettő nehéz). Igaz, most már ott van a surranópályán az "esélytelen" Texans, és a Chargers is... Érdekes lesz ez a vége.

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Most hétvégén volt először az az állapot, hogy minden játékos megfelelő egészségi állapotban volt, tudott játszani. Innentől kell abban reménykedni, hogy ezt a játékot, amit bemutattunk vasárnap, tudjuk állandósítani.
De most nincs hová tartalékolni. Papíron még bukható a rájátszás, és van esély egy szabad hétvégére a rájátszásban, ami nagyon nagy érték. Biztos, hogy nincs mire tartalékolni, minden meccsen ki kell adni mindent.

Én abban reménykedek, hogy ez a sok "zötykölődés", küzdelem, meg az, hogy a játékok mindkét oldalon sok játékos között oszlottak meg, tovább fognak minket lökdösni a PO-ban. Sok olyat láttam már, hogy akinek könnyen ment az alapszakaszban, a legnagyobb pofára esést nyelték be a rájátszásban. Akik meg beküzdötték magukat, eljutottak a legvégéig.

Amúgy meg lehet nézni, hogy mi szokott történni a SB vesztes csapatokkal. Pláne, ahol még a stábból is mentek el emberek.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Szerintem meg Mi Patriots szurkerek nehezen dolgozzuk fel az idő múlását és a dolgok természetes rendjét..Brady, Gronk és Jules is túl van a zenitjén..
...
Rossz ezt nézni egy elvakult Patriots fannak..Idén szerintem mindent fel akarnak tenni a SB runra, talán ezért jegelik annyira az O# playhívásokat, nem mutatnak meg mindent, hogy maradjon valami a PO-ra..
kyobalu
ez a pats drukkerségtől teljesen független, ez egy sima egyszerű szurkolói attitűd, aki nem 4-5 éve kezdett el sportokat követni, az már több ilyen korszakváltást megélhetett, ezt mindig nehéz elengedni illetve átélni

nekünk komoly izgulni valók akkor lesz, amikor BB úgy dönt, hogy neki elég volt ebből az egész edzősködésből
Gronk, Jules mind pótolható (főleg nálunk, rendszer szinten), Bradyt nyilván nem lehet, de elfogadható QB-t és/vagy normális rendszert az új irányító köré építeni megint nem olyan dolog, amit egy BB vezette szakmai stábtól ne lehetne elvárni, és amúgy is, OL adott (még ha néha betliznek is) van future back is, szóval nem a nulláról kellene felépíteni a támadóoldalt, ha esetleg a nagy hármas jövőre hirtelen a semmiből visszavonulna
(egyébként meg, bár Brady kicsit visszaesett, abszolút látni még benne min 2-3 évet, nem arról van szó, hogy idén gamemanager szinten tolná, szóval azért pánikra nincs ok)


ezt a "PO-ra tartalékolunk"-ot meg szerintem érdemes már most elengedni, rengetegszer volt ez a kvázi utolsó reménysugár vagy a kilátástalan játék magyarázata, sosem lett belőle semmi és PO-ra szépen kiderült, hogy ami tud úszni, tolla van és hápog az bizony kacsa én nem flamingó.

Ez a csapat hektikus és nem csak egyes csapatrészekre igaz ez hanem az összesre, már mindegyik betlizett nem egyszer a szezonban és ment el rajtuk meccs. Jelenleg ott tartunk, ha valamelyik egység bedobja a törülközőt akkor a többi nem tudja ezt kompenzálni, hátra van két komolynak vehető és két komolytalan meccsünk, amin van lehetőség kicsit javítani ezen a megítélésen, de jelenleg ott tartunk, hogy se O# se D# se ST-ben nem vagyunk kellően meggyőzőek(liga legelejéhez képest), viszont egyik részben sem vagyunk nagyon szarok, ami még akár előnyünkre is válhat a PO-ban.
Kérdés Miami és Pittsburg ellen D#+O# képes lesz hozni az eddigi rangadókon mutatott elfogadható, biztató, néhol impozáns játékot, mert jelenleg csak ebben lehet bízni, jó csapatok ellen mindig jól játszottunk idén.

Egyébként ha tényleg "mindent fel akarnak tenni a SB runra", akkor hülyeség lett volna csak a play hívásokat beáldozni és csak Gordonért cserélni. Több ígéretes cserét megléphettünk volna, de szerencsére nálunk hosszútávra terveznek és hallani sem akarnak ilyen "all-in" szezonról, ez nem a mi stratégiánk.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nem tudtam rendesen facebook poszttal együtt betenni, pedig gyönyörű volt, így szólt: "Amúgy valószínűleg tényleg egy szimulációban élünk, ugyanis Tom Brady játék közben nyomja az audible-t James White-nak." a videó:



Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Szerintem amit nekünk sürgősen be kellene szereznünk az egy biztos kezű slot receiver, mert Edelweis mester sokáig már nem lesz.
mascherano
Az utolsó drafton már meg is érkezett.
Egyelőre az IR-en tanulja a playbook-ot.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
April Wine New England Patriots 256
Szerintem amit nekünk sürgősen be kellene szereznünk az egy biztos kezű slot receiver, mert Edelweis mester sokáig már nem lesz.
mascherano
Sokáig nyilván nem lesz, már csak a kora miatt sem.

Meglepődnél amúgy azon, hogy catch/target % lényegesen jobb, mint az utolsó aktív szezonjában? És a többi mutatója is (yard/game, yard/elkapás) nagyjából megfelel annak.
több mint 5 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Szerintem amit nekünk sürgősen be kellene szereznünk az egy biztos kezű slot receiver, mert Edelweis mester sokáig már nem lesz.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
OFF!

Brandon Bowner 8 év böri.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Bills kivágta Kelvin Benjamint.

Nem lennék meglepve, ha nálunk kötne ki.
ervinator
Sok hozzàadott èrtèke nem lenne. Ès nem is örülnèk, ha Dorsett,Patterson elöl venne el snap szàmot.
FViktor93
Ha elhozzuk, akkor valószínűbb, hogy Hogan pótlására hozzuk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Bills kivágta Kelvin Benjamint.

Nem lennék meglepve, ha nálunk kötne ki.
ervinator
Sok hozzàadott èrtèke nem lenne. Ès nem is örülnèk, ha Dorsett,Patterson elöl venne el snap szàmot.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Bills kivágta Kelvin Benjamint.

Nem lennék meglepve, ha nálunk kötne ki.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem meg Mi Patriots szurkerek nehezen dolgozzuk fel az idő múlását és a dolgok természetes rendjét..Brady, Gronk és Jules is túl van a zenitjén..
Szerintem Gronk utolsó évét látjuk..Nem, nem csak azért mert hülye hibákat csinál, bemozog, sok a false start, hanem látszik, hogy nincs benne az a dinamika, erő, motiváció ami régen volt..Sem blokkoknál, sem passz szituációban..Mikor fordulhatott vele elő, hogy egy az egyben nem tud megtenni 1 yardot a vonal mellett egy DB-el szemben.. Érzi ő ezt, és ez frusztrálja a legjobban, ezért játszhat így..
Jules dettó..Hülye hibákat csinál, szokatlanul sokat droppol, de Ő legalább hajt, küzd, megdöglik a pályán mert ilyen a természete..Ebből is van néha fölösleges vita, szájkarate, lökdösődés a pályán..
Brady pedig ezt látja, érzi..Hogy a két legjobb játszópajtása, akikben vakon megbízik, nincsenek már olyan formában mit régen..S szerintem ezeknek köszönhetően IS, ő sem villog..Hülye döntéseket hoz, sokszor kapkod, nem néz körbe a pályán, pedig lennének lehetőségei..Olyan, mintha az ő döntési, felismerési sebessége is lelassult volna..
Rossz ezt nézni egy elvakult Patriots fannak..Idén szerintem mindent fel akarnak tenni a SB runra, talán ezért jegelik annyira az O# playhívásokat, nem mutatnak meg mindent, hogy maradjon valami a PO-ra..
A tegnapi játék személy szerint nekem tetszett, még akkor is, ha az O# néha csinált hülye hibákat, érthetetlen dolgokat..Szerintem ezzel a játékkal bárkit meg tudunk verni..Főleg a D# előre lépése miatt IS..
DE szerintem jövő tavasszal nagy változások lesznek O# oldalon..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Én ezt egy kicsit másképp látom.
...
Szóval szerintem ez egyfajta meccsen belüli rotáció - nem használjuk el az embereket, illetve sok sikert kívánunk a következő ellenfél DC-jének, mert annyira "kiszámíthatóak" vagyunk.
vpi
Őszintén rmélem, hogy neked van igazad.
En is agyaltam mar ezen.
Messze meg a szezon vége, először legyen meg a 6.
DE:
Mozgalmas nyár lesz, az biztos.
D# oldalon is: HT, McC, Brown, Flowers
Sinisa
Hát igen a védelem is kérdéses lesz. HT-t egyértelműen elengedném valamerre. Ő számomra csalódás. (Persze lehet, hogy a sérülése miatt, de akkor is.) DMC is 32 lesz.
Azt azért úgy őszintén megkérdezném, hogy ki mit vár el Gronktól?
Srácok a snapek 90%-ában fent van és miután Allen kiesett főleg blokkoló feladatokat lát el..
160 yardot futottunk , kit érdekel ha Gronk nem kap el 6 lasztit és 4 TD-t..420 yardot pakoltunk fel a liga egyik legjobb védelmének de szarok voltak a hívások?
Egyetértek azzal amit vpi mond, rakosgatjuk össze az O playbookot a PO-ra, nem véletlen, hogy Dorsettet sem adtuk oda a Houstonnak...
gordon
Nekem nem elsősorban Gronk teljesítménykülönbsége ami szembetűnő (bár az), hanem a mozgása illetve a lelkesedése. Én azt látom, hogy nem élvezi a játékot annyira már. Mintha belefáradt volna. (Ami érthető lenne.)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azt azért úgy őszintén megkérdezném, hogy ki mit vár el Gronktól?
Srácok a snapek 90%-ában fent van és miután Allen kiesett főleg blokkoló feladatokat lát el..
160 yardot futottunk , kit érdekel ha Gronk nem kap el 6 lasztit és 4 TD-t..420 yardot pakoltunk fel a liga egyik legjobb védelmének de szarok voltak a hívások?
Egyetértek azzal amit vpi mond, rakosgatjuk össze az O playbookot a PO-ra, nem véletlen, hogy Dorsettet sem adtuk oda a Houstonnak...
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Alapban elégedett vagyok, mert a D szépet alkotott, az O a meccs nagy részében megoldotta a dolgokat, de...

-Gronk elkapása látszott, hogy nem volt meg, ahogy a 3. negyedben sikerült gyorsan elindítani a kérdéses helyzetben ott is az kellett
-mikor már majdnem vége volt a meccsnek, belementünk egy hülye dobásba, ahelyett, hogy futottunk volna

Ha odafigyelünk szerintem ez a meccs, már a 3. negyedben eldőlt volna. Viszont Gronk és Julian játéka nagyon rozsdás, szegény Gronknak mintha nyűg lenne minden egyes snap. Ráadásul 2 holdingot is fújtak ma rá...

Ilyen védelmet szeretnék Miami ellen is 😊
NB2
Gondolom, sz, hogy Gronk tankjában már jóval kevesebb van, látszott szezon előtt, ezért tették tele teljesítmény ösztönzőkkel Gronk szerződését, hogy motivált legyen.

Edelmannek azért még mindig vannak bravúros elkapásai és olyan ütközések után áll fel sokszor úgy, mintha mi sem történt volna, hogy biztos vagyok benne, hogy hosszú ápolás vagy kiskocsi lesz, tökös gyerek.

Azért mindenki tudta, hogy a generációváltás csak el van odázva, de egyre jobban közeledik. Szerintem jövőre nincs Gronk.

Jó lenne Flowerst valahogy megtartani, de mi sosem tartjuk meg a bluechip DE-eket.
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Látva ezt a meccset, ezt a keretet, nagyon fájó dolgokat kell itt meghozni év végén. Hall of Fame TE Gronk, de láthatóan közelít a vég. Olyan mintha a kedve is elment volna. Edelman is gyengébb, persze volt az eltiltás, de ő is 33 lesz jövőre. Brady 42 (20 TD, 8 int, Trubinskynek van ennyi és nem játszott az utóbbi 2 mecsen). Gordon nem tudom mennyire lesz itt opció, a többiek meg nem playmakerek. Van egy közepesnél jobb fal, meg 2 jobb RB. Ez jelenleg az O távolabbi kilátása.

Persze most megy az idei év és erre kell koncentrálni, de látva Gronkot, Edelmant és a tegnapi meccset ez a gondolat nagyon kikívánkozott belőlem.
zinedine5
En is agyaltam mar ezen.
Messze meg a szezon vége, először legyen meg a 6.
DE:
Mozgalmas nyár lesz, az biztos.
D# oldalon is: HT, McC, Brown, Flowers

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.