New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.
Solymi
Kicsit túl van ez reagálva, elég sok center csinálja ezt, még sincs akkora pozitív hatással a passrushra.

Ráadásul idegenben még a OG-k is besegítenek kézjelekkel, mikor áll készen az irányító és adhatja fel a labdát a center.
És nekem úgy rémlik, hogy Andrews is rendszeresen csinál ilyeneket, még sem találják be emiatt.
ZERO_L
Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nem az volt a probléma, hogy bólintott, hanem mindig akkor dobta hátra a labdát amikor felemelte a fejét. Nem volt se szünet se késlekedés, így mindig tudták a védők, hogy mikor induljanak.

 insidethepylon.com/film-study/film-study-nfl/offense-film-study-nfl/2016/02/01/bryan-storks-head-bob-costs-patriots/

Szerk.:

Ami miatt itt többen aggódnak, hogy már ott voltak bizonyos jelek, amik talán mára kissé már kezdenek trendszerűvé vállni. Hogy idén, bár nagy küzdelemen vertünk meg nehéz ellenfeleket, 4 viszonylag nyerhető meccsen túljártak az eszünkön.
Egyre több rossz döntés a pályán és azon kívül (meg persze számos sikeres is, ezt senki sem vonja kétsége). Ezek eddig nem voltak jellemzőek és amiatt aggódunk, hogy ez ne is válljon trenddé.
Kollega
Én itt arra tudok gondolni, hogy jelentős változások voltak a Coaching Staffban és hiába jöttek tapasztalt emberek magasabb vagy alacsonyabb pozícióba, mégsem ismerik ugyanúgy a rendszert mint azok akik évek óta itt dolgoznak, plusz előfordulhat, hogy más lett a munkamegosztás, stb.

 www.patspulpit.com/2018/7/24/17607896/here-are-all-the-staff-changes-in-patriots-2018-media-guide

Játékos szempontból ami nekem jelenleg kérdés az a TE pozíció. Az látható, hogy Gronk nem használható annyira mint eddig és szerintem tuti nem 100%-os vagy legalábbis nem annyira, hogy rendesen használni lehessen. Allen blokkolni jó, de azért ő sem a hosszútávú megoldás az adott poszton, ráadásul egydimenziós. Hollister meg...fogalmam sincs, alig van használva, kb. mint Dorsett.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Én '15-ben úgy jöttem el a közös szurkolásról, hogy mindenki elégedett volt azzal, amit a csapat az adott körülmények között teljesített. Úgy emlékszem, hogy egy rossz szót nem szólt senki a csapatra. De még a tavaly a vesztett döntő után is úgy jöttünk el, hogy le a kalappal a csapat előtt és jövőre megmutatjuk, hogy mi még mindig ott vagyunk.

Ami miatt itt többen aggódnak, hogy már ott voltak bizonyos jelek, amik talán mára kissé már kezdenek trendszerűvé vállni. Hogy idén, bár nagy küzdelemen vertünk meg nehéz ellenfeleket, 4 viszonylag nyerhető meccsen túljártak az eszünkön. Mindenki elfogadja, ha esetleg Brady, Gronk, vagy Jules már nem tudna magas szinten teljesíteni, de itt nem erről van szó. Egyre több rossz döntés a pályán és azon kívül (meg persze számos sikeres is, ezt senki sem vonja kétsége). Ezek eddig nem voltak jellemzőek és amiatt aggódunk, hogy ez ne is válljon trenddé.
Kollega
kb.

plusz talán az, hogy ez mellett nemigen látjuk, hogy kik jönnek utánuk.

tavalyi draftról Wise
2016 Thuney
2015 Brown, Flowers, Mason

ideiről legyen Sony

Ez 4 draft 12-16 premier pickjéből 6 kezdő. Az utóbbi háromból 3. Draftonként egy játékosból nehéz kompetitív keretet összehozni.
több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én '15-ben úgy jöttem el a közös szurkolásról, hogy mindenki elégedett volt azzal, amit a csapat az adott körülmények között teljesített. Úgy emlékszem, hogy egy rossz szót nem szólt senki a csapatra. De még a tavaly a vesztett döntő után is úgy jöttünk el, hogy le a kalappal a csapat előtt és jövőre megmutatjuk, hogy mi még mindig ott vagyunk.

Ami miatt itt többen aggódnak, hogy már ott voltak bizonyos jelek, amik talán mára kissé már kezdenek trendszerűvé vállni. Hogy idén, bár nagy küzdelemen vertünk meg nehéz ellenfeleket, 4 viszonylag nyerhető meccsen túljártak az eszünkön. Mindenki elfogadja, ha esetleg Brady, Gronk, vagy Jules már nem tudna magas szinten teljesíteni, de itt nem erről van szó. Egyre több rossz döntés a pályán és azon kívül (meg persze számos sikeres is, ezt senki sem vonja kétsége). Ezek eddig nem voltak jellemzőek és amiatt aggódunk, hogy ez ne is válljon trenddé.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.
Solymi
Erről én lemaradtam, valaki kifejtené mi volt ez? 😀
akdestroyer
Stork minden snap előtt bólintott egyet, Miller meg észrevette, így tudta mikor indul a játék. Brady valami 20+ QB hitet szedett össze a meccsen.
cspeti98
De nem ezen ment el a meccs. Ott már mindenki sérült volt, mire odakerültünk.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


na igy mar minden vilagos 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Kezd ez a fórum olyanná válni mint vmi siratószakkör. Rendben hogy idén a vereségeink betli hegyek voltak, de b.sszátok meg melyik vereség betli mentes??? Ez NFL még a Patsnek is lehet nek ilyen meccsei. Túl kell lenni rajta és nézni a Brady harcát az idővel mert sokáig már nem élvezhetjük a játékát. Mutassatok már 1 csapatot akik perfecktül játszanak minden 1-es meccsen? Olyan nincs elárulom. Elég már a pityogásból mert ge.i unalmas hosszú hosszú oldalakon keresztül megy a bömbölés. Pedig vezetjük a csoportunkat, 1 győzelemre a csop, győzelwmtől és 3 lépésre a div. 2. Helyétől. Töröljétek le a könnyeket fújjátok ki az orrotokat aztán várjuk a Vasas meccset...
ParadSEC
Meséld már el ki a tököm picsog itt... Szerintem jogosan lehet a szurkoló ingerült, csalódott, mérges azért mert idén a csapat kollektíve olyan jeleket mutat, ami eddig baromira nem volt rá jellemző.

Az utóbbi években rengeteg olyan vereségünk volt, ami teljesen vállalható volt. Lásd az előbb betett 2015-ös meccseket, ahol bizony voltak rossz játékok, egyéni hibák, de mint csapat nem mentünk le kutyába. És ez volt jellemző ránk az utóbbi lassan 20 évben, néha szezononként becsúszott egy-egy tényleg "semmi sem sikerülő" kínos vereség, de NÉGY egy szezonban SOSEM. És ez ami baromira aggasztó...

Meg ne gyere már itt a többi csapattal, ki nem szarja le őket. Hol érdekel engem, hogy a Steelers rendszeresen betlizik egy underdog ellen idegenben(+a PO-ban), most ettől jobban kéne éreznem magam, ha nekik ez a szint megfelel mert "tsalád" akkor egészségükre vagy az Eagles idei mélyrepülése címvédőként, felértékeli a tavalyi szezonunkat?

Ez a franchise nem azzal építette ki a lassan két évtizedes dinasztiáját, mert csak kicsivel jobb akart lenni az ellenfeleinél. Folyamatosan egy magas követelményi szinthez tartja magát, amit idén egyáltalán nem sikerül megugrani.

És amíg Brady+BB páros itt van, szerintem ennek a magas szintnek kell lennie az elvártnak, aztán majd ha Hue Jackson+Bortles féle kóklerek fognak nálunk tevékenykedni, akkor meg lehet elégedni azzal is ha két TD-t tudunk szerezni egy meccsen.



UI.: ha annyira zavar mások picsogása elégedetlensége, nyugodtan megtölthetnéd tartalommal is az oldalt, mert tőled eddig csak annyit tudtuk meg, hogy milyen marhajó a langyos nosztalgikus pocsolyában dagonyázni, és egyáltalán örüljünk neki, hogy nem hideg víz mossa a seggünket mint a szomszédban...


Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.
Solymi
Kicsit túl van ez reagálva, elég sok center csinálja ezt, még sincs akkora pozitív hatással a passrushra.

Ráadásul idegenben még a OG-k is besegítenek kézjelekkel, mikor áll készen az irányító és adhatja fel a labdát a center.
És nekem úgy rémlik, hogy Andrews is rendszeresen csinál ilyeneket, még sem találják be emiatt.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.
Solymi
Erről én lemaradtam, valaki kifejtené mi volt ez? 😀
akdestroyer
Stork minden snap előtt bólintott egyet, Miller meg észrevette, így tudta mikor indul a játék. Brady valami 20+ QB hitet szedett össze a meccsen.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.
Solymi
Erről én lemaradtam, valaki kifejtené mi volt ez? 😀

több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
Fast Willie
2018-ig mi is azt hittük 😊
NB2
Nana, 2015-ös szezon volt még ilyen:

WK12 @ Denver Broncos L 24–30 (OT) 10–1
WK13 Philadelphia Eagles L 28–35 10–2
WK14 @ Houston Texans W 27–6 11–2
WK15 Tennessee Titans W 33–16 12–2
WK16 @ New York Jets L 20–26 (OT) 12–3
WK17 @ Miami Dolphins L 10–20 12–4
...
Solymi
Az volt az a szezon, aminek úgy lett vége, hogy Denverben levertek minket, mint a cölöpöt.

Igen, ez a szezon hasonlít arra szerintem is, de van egy fontos difi: Annak címvédőként futottunk neki, nem úgy, hogy előtte a döntőben bohócot csinált belőlünk az Eagles.

Hogy egy példával is érzékeltessem: Ez ugyanaz az edzői stáb, amelyik pontosan kitalálta, hogy Pete Carroll milyen játékot fog hívni goal line-nál a SB végén? Ugyanazok hívták a játékot tegnap este is? Csak én érzem úgy mintha korábban nem lett volna ennyi terített betli, mint ebben az évben?
Kollega
Kezd ez a fórum olyanná válni mint vmi siratószakkör. Rendben hogy idén a vereségeink betli hegyek voltak, de b.sszátok meg melyik vereség betli mentes??? Ez NFL még a Patsnek is lehet nek ilyen meccsei. Túl kell lenni rajta és nézni a Brady harcát az idővel mert sokáig már nem élvezhetjük a játékát. Mutassatok már 1 csapatot akik perfecktül játszanak minden 1-es meccsen? Olyan nincs elárulom. Elég már a pityogásból mert ge.i unalmas hosszú hosszú oldalakon keresztül megy a bömbölés. Pedig vezetjük a csoportunkat, 1 győzelemre a csop, győzelwmtől és 3 lépésre a div. 2. Helyétől. Töröljétek le a könnyeket fújjátok ki az orrotokat aztán várjuk a Vasas meccset...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
Fast Willie
2018-ig mi is azt hittük 😊
NB2
Nana, 2015-ös szezon volt még ilyen:

WK12 @ Denver Broncos L 24–30 (OT) 10–1
WK13 Philadelphia Eagles L 28–35 10–2
WK14 @ Houston Texans W 27–6 11–2
WK15 Tennessee Titans W 33–16 12–2
WK16 @ New York Jets L 20–26 (OT) 12–3
WK17 @ Miami Dolphins L 10–20 12–4
...
Solymi
Az volt az a szezon, aminek úgy lett vége, hogy Denverben levertek minket, mint a cölöpöt.

Igen, ez a szezon hasonlít arra szerintem is, de van egy fontos difi: Annak címvédőként futottunk neki, nem úgy, hogy előtte a döntőben bohócot csinált belőlünk az Eagles.

Hogy egy példával is érzékeltessem: Ez ugyanaz az edzői stáb, amelyik pontosan kitalálta, hogy Pete Carroll milyen játékot fog hívni goal line-nál a SB végén? Ugyanazok hívták a játékot tegnap este is? Csak én érzem úgy mintha korábban nem lett volna ennyi terített betli, mint ebben az évben?
Kollega
Azért az erős túlzás, hogy az Eagles bohócot csinált belőlünk. Mi tudvalevőleg egy hullámzó vagy közepes DEF-fel mentünk oda, az Eagles-ét meg kvázi istenítették, erre Brady annyi yardot dobált össze ellenük ami SB rekord volt. Volt ott is nem kevés hiba (pl. Cooks), de egy játékkal jobb volt az Eagles.
Akik régebb óta nézik a Pats meccseit vagy visszanéztek sokat, hadd kérdezzem már meg, hogy hányszor volt az, hogy a Pats volt pont egy játékkal jobb? Kb. az összes nyertes SB-n? 😊

Az viszont tény, hogy az edzői stábban vannak problémák, nem véletlenül hívták vissza JMD-t, gondolom a kiszemeltjük (talán Daboll) nem vállalta a munkát.
Azért durva lett volna, ha mind az OC és DC egyszerre lép le. Ráadásul pár ember át is ment ugye a Coltshoz.

Illetve a 2015-ös szezonban elég sok sérült volt a szezon végén és még így is majdnem meglett az AFC bajnoki cím, ahol Stork kb. egyedül adta el a meccset. Mai napig nem értem, hogy a csapatnál dolgozó számtalan edző, hogy a viharba nem vette észre, hogy Stork szinte minden egyes snap előtt bólint egyet.

Szóval vannak bajok, de ahogy megverték a KC-t, GB_t, Vikes-ot, így úgy gondolom, hogy képesek lesznek megfelelő gameplant összetenni a Steelers ellen és összekapni a csapatot. Innentől kb. az összes meccset hidegben fogják játszani 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
Fast Willie
2018-ig mi is azt hittük 😊
NB2
Nana, 2015-ös szezon volt még ilyen:

WK12 @ Denver Broncos L 24–30 (OT) 10–1
WK13 Philadelphia Eagles L 28–35 10–2
WK14 @ Houston Texans W 27–6 11–2
WK15 Tennessee Titans W 33–16 12–2
WK16 @ New York Jets L 20–26 (OT) 12–3
WK17 @ Miami Dolphins L 10–20 12–4
...
Solymi
Az volt az a szezon, aminek úgy lett vége, hogy Denverben levertek minket, mint a cölöpöt.

Igen, ez a szezon hasonlít arra szerintem is, de van egy fontos difi: Annak címvédőként futottunk neki, nem úgy, hogy előtte a döntőben bohócot csinált belőlünk az Eagles.

Hogy egy példával is érzékeltessem: Ez ugyanaz az edzői stáb, amelyik pontosan kitalálta, hogy Pete Carroll milyen játékot fog hívni goal line-nál a SB végén? Ugyanazok hívták a játékot tegnap este is? Csak én érzem úgy mintha korábban nem lett volna ennyi terített betli, mint ebben az évben?

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Amikor utoljára elküldtük a f.szba HT-t akkor SB-t nyertünk! 😀 Nem kis HT segítséggel. Lépjünk túl a meccsen aztán készüljünk a Vasas ellen.
ParadSEC
annak már lassan négy éve, azóta túl van pár sérülésen

btw, akkor is jogos volt (azt a Broncos elleni meccsen nyújtott teljesítményét míg élek nem felejtem el) és most is borzasztó nézni amilyen szinten lelassult a játéka

offseasonben fizu csökkentésre kéne rávenni, ha nem megy bele 5M DM-el és ugyan ennyi spórolás mellett lehet elköszönünk tőle, mert bár nem hasznavehetetlen, elég limitált dolgokat lehet már csak rábízni, ami nagyon nem éri meg a 10 milliót


bár a draft még messze, van egy olyan érzésem hogy az LB (csökkenő szerepe miatt is) nem igen lesz prioritás számunkra, HT sorsától függetlenül
ZERO_L
Egy fizucsökkentés szerintem kinéz neki, nem igazán hozza azt a teljesítményt amit elvártunk tőle, meg számomra ez is hasonló mit a Mayo eset.
Biztos, hogy hoznak a nyakára valakit, hogy nyomást gyakoroljanak rá, de az is lehet, hogy olyasmi van a háttérben amiről mi nem tudunk.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Amikor utoljára elküldtük a f.szba HT-t akkor SB-t nyertünk! 😀 Nem kis HT segítséggel. Lépjünk túl a meccsen aztán készüljünk a Vasas ellen.
ParadSEC
annak már lassan négy éve, azóta túl van pár sérülésen

btw, akkor is jogos volt (azt a Broncos elleni meccsen nyújtott teljesítményét míg élek nem felejtem el) és most is borzasztó nézni amilyen szinten lelassult a játéka

offseasonben fizu csökkentésre kéne rávenni, ha nem megy bele 5M DM-el és ugyan ennyi spórolás mellett lehet elköszönünk tőle, mert bár nem hasznavehetetlen, elég limitált dolgokat lehet már csak rábízni, ami nagyon nem éri meg a 10 milliót


bár a draft még messze, van egy olyan érzésem hogy az LB (csökkenő szerepe miatt is) nem igen lesz prioritás számunkra, HT sorsától függetlenül



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Amikor utoljára elküldtük a f.szba HT-t akkor SB-t nyertünk! 😀 Nem kis HT segítséggel. Lépjünk túl a meccsen aztán készüljünk a Vasas ellen.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
April Wine New England Patriots 256
Hát nem bánnám, ha a drafton kifognánk valami fasza LB prospectet.

Szerkesztette: April Wine
több mint 5 éve
FunHun New England Patriots 1 377
HT-t szerintem el kell felejteni mint LB.
Egy szituációs passrusherként lehet használni bizonyos blitzsémák esetében, mert ezeket nagyon érzi.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
Fast Willie
2018-ig mi is azt hittük 😊
NB2
Nana, 2015-ös szezon volt még ilyen:

WK12 @ Denver Broncos L 24–30 (OT) 10–1
WK13 Philadelphia Eagles L 28–35 10–2
WK14 @ Houston Texans W 27–6 11–2
WK15 Tennessee Titans W 33–16 12–2
WK16 @ New York Jets L 20–26 (OT) 12–3
WK17 @ Miami Dolphins L 10–20 12–4


Elég sok probléma volt most a csapat mindegyik részénél, de a kondícióval is baj volt, az utolsó play edzői döntése meg katasztrofális. Ezt a meccset az edzők vesztették el.

Viszont! Ha a játékosok látták, hogy ez a felállás nem jó, akkor mi a búbánatért nem kértek ki a két időkérésből egyet?!? Vagy feküdt volna el sérülést színlelve. Szóval azért ész se volt a pályán, gondolom már fejben se voltak teljesen toppon.

Azt meg lehetne elemezni, hogyha Gost a jobb oldali vonalról mellélövi az XP-t, akkor az FG-t miért onnan próbálják meg? Főleg, hogy a többit a bal oldalitól lőtte utána és éppen bement az is.

Szóval szeretném a szokásos miami hőségre fogni az egész betlizést, mert egy teljesen nyerhető meccset bukott el a csapat.

Ezek után verniük kellene mindenkit, mert ha kibuknak valamelyik szinten, akkor nem az lesz meg az emberekben erről a szezonról, hogy megint bejutott a csapat a PO-ba vagy hogyan verte meg a KC-t, GB-t, Vikest, hanem a Dolphins és Titans elleni szerencsétlenkedés (a Jags, Lions, Bears meccs szerencsére már túl távol van).

Talán mondhatjuk azt, hogy még jól is jöhet ez az égés, mert a Steelers ellen hátha majd bizonyítani akarnak, hogy ne ez play jusson az emberek eszébe.

HT-val nem tudom mi van, egyszer jó, egyszer nem. Vagy sérülés is bejátszik vagy kondíciója nem jó.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
HT-n most megint több kiló van vagy csak szimplán a sérülése óta ennyire belassult, de ezt rossz nézni amit le tud művelni.....ehhez képest idén több Dallass meccseit is láttam és pl. Vander Esch akit szívesen láttam volna itt nálunk meg nagyon komoly szezont fut így elsőre 😕
Talán hétvégére felszívja magát a csapat, mert az utolsó két meccs elvileg könnyebb kategória, bár ilyet már nem igazán merek kijelenteni idén 😊

több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Azért én az O-t sem dicsérném agyon. A második félidei teljesítményük egy nagy nulla volt.

Ezek a teljesen felesleges középre futások. JMD néha total homály.

A védelem meg. Atya ég. Az egész LB sorunk egy vicc.

HT egyébként is szar egész évben, ugy fordul mint egy ifa, de, hogy mégcsak nem is lát a pályán. A hosszú Bolden td-nél amit művelt. Vicc. Div. 1 szintű védelem.
több mint 5 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Dühös vagyok a bukta miatt, de a Pittsburgh-öt verjük meg jövő héten és akkor szinte tuti a 2nd seed. PO-ban meg bármi lehet.
NB2
Elméletileg még az első is meglehet, ha a Chiefs a maradék 3 meccsből elveszíti a 2 nehezet, és a Chargers ugyanígy tesz (nekik még 3 nehéz meccsük lesz), és persze mi mind a hármat megnyerjük. Elméletileg... De ha ilyen meccseket játszunk, mint a tegnapi, vagyis a csapat ennyire ott lesz fejben, mint tegnap, akkor ebből még 4., 5, hely is kisülhet.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
Fast Willie
2018-ig mi is azt hittük 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Srácok!

Át tudom érezni. Hétvégén játszunk egy fasza slugfest-et egymással, ki a bénább címszóval. Gondolom nyertek...mert ti nem szoktatok balfarokoskodni kétszer egymás után, mi már háromszor előadtuk sorozatban.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az külön bosszant, hogy a Helmet Catch meg a Saints hasonló utolsó játéka mellett ezt is nézni fogom a következő 20 évben minden "Best of NFL" összeállításban. És minden alkalommal újra fájni fog.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
A pittsburgh-i rugó meg elcsúszott a végén, így ők is kikaptak!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Dühös vagyok a bukta miatt, de a Pittsburgh-öt verjük meg jövő héten és akkor szinte tuti a 2nd seed. PO-ban meg bármi lehet.