New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Na ProstiGate...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
XD

 www.wptv.com/news/region-n-palm-beach-county/jupiter/new-england-patriots-owner-robert-kraft-charged-as-a-john-in-human-trafficking-prostitution-investigation

több mint 5 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
gordon
Dola
A cut után.
Sinisa
Van az a pénz, amiért elférne itt. Csak az a kérdés, hogy az elég-e neki.

We are all PATRIOTS!
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
gordon
Dola
A cut után.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
gordon
Tökéletesen passzolna a csapatba, jó munkás, nem primadonna, fehér. Csak nem tudom, a BB-vel közös anyázása után ennek mennyi esélye van 😀
Wyatt
Revis is megszelidült nem? 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
gordon
Tökéletesen passzolna a csapatba, jó munkás, nem primadonna, fehér. Csak nem tudom, a BB-vel közös anyázása után ennek mennyi esélye van 😀
Wyatt
Ha azt nézzük, akkor már tegeződnek 😉.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
gordon
Tökéletesen passzolna a csapatba, jó munkás, nem primadonna, fehér. Csak nem tudom, a BB-vel közös anyázása után ennek mennyi esélye van 😀

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Bold:
Clay => Pats
Sinisa
majdnem 😊

Én bold-olok hozzánk egy top wr-t trade útján ha már tavaly rámentünk OBJ re és láttuk, hogy mennyire talenthiányos az állomány. (Adam Thielen)
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Devin McCourty üzent: I'm gonna play 😊
ervinator
Akkor mar csak egy üzenetet várunk Tőle: I wanna paycut 🤓🤓

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Devin McCourty üzent: I'm gonna play 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
 www.patspulpit.com/2019/2/19/18232218/new-england-patriots-tight-end-rob-gronkowski-another-super-bowl-win-retirement-drew-rosenhaus
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Függetlenül attól hogy Gronk marad v. sem TE draft jól jönne. Allen ennyit nem ér mint ahogy többen is írtátok és a többiekből sokat nem láttunk eddig... Két tesó az utolsó éveiket együtt lefocizzák szerintem nálunk 😊
WR upgrade kellene nagyon, de FA piacon nem hiszem hogy találunk Brady kompatibilis elkapót, mondjuk egy nagyon betalált WR draft kinézhetne (hátha most sikerül jót és egészségeset választani) 😀
manuszka86
Nem hiszem, hogy Josh Gordon kezelését puszta filantrópiából fizeti a Pats, ehhez a puszta reménynél több kell. A hírek szerint a TC-ben már ott lehet. (Danna posztolta még a pats.hu-n a SB tájékán.)
Burkus
A hír után mintha lett volna egy poszt Gordontól, hogy nem a Pats fizeti. Ettől még én is azt gondolom, hogy visszajön.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
CP meg kéne tartani. Pont olyan wr ami a mi rendszerünkben tökéletes. Allent kb 3,5 ért megtartanám, mert kevés olyan TE van aki ilyen jól blokkol, Dorsettet meg már ennél is kevesebbért játszatni az már már gusztustalan lenne. Flo megtartása lehet hogy nem lesz gond mivel évek óta nem volt kint piacon ennyi edge... Hátha lenyoja nekünk az árát

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Függetlenül attól hogy Gronk marad v. sem TE draft jól jönne. Allen ennyit nem ér mint ahogy többen is írtátok és a többiekből sokat nem láttunk eddig... Két tesó az utolsó éveiket együtt lefocizzák szerintem nálunk 😊
WR upgrade kellene nagyon, de FA piacon nem hiszem hogy találunk Brady kompatibilis elkapót, mondjuk egy nagyon betalált WR draft kinézhetne (hátha most sikerül jót és egészségeset választani) 😀
manuszka86
Nem hiszem, hogy Josh Gordon kezelését puszta filantrópiából fizeti a Pats, ehhez a puszta reménynél több kell. A hírek szerint a TC-ben már ott lehet. (Danna posztolta még a pats.hu-n a SB tájékán.)
több mint 5 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Függetlenül attól hogy Gronk marad v. sem TE draft jól jönne. Allen ennyit nem ér mint ahogy többen is írtátok és a többiekből sokat nem láttunk eddig... Két tesó az utolsó éveiket együtt lefocizzák szerintem nálunk 😊
WR upgrade kellene nagyon, de FA piacon nem hiszem hogy találunk Brady kompatibilis elkapót, mondjuk egy nagyon betalált WR draft kinézhetne (hátha most sikerül jót és egészségeset választani) 😀

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 386
Akkor én is leírogatnám még a hatalmas trade-cut-retire cunami előtt, mit gondolok az előttünk álló offseasonről.

ZERO_L
Szerintem Gronk biztosan kitölti a szerződését, azért egy nyertes SB után könnyebb pozitívabban gondolni a jövőre mint egy vesztes után. Főleg, hogy nem volt agyonhasználva, de ettől még nem keveset kapott.
Egy egyéves szerződéshosszabbítás beleférhet a könyvelés miatt.

Ugyanez a helyzet a két McCourty tesóval, Devint az asszony nem akarja otthon látni, ráadásul jön a csapathoz a Rutgerses edzőjük, motiváció ebben is van, plusz együtt játszhatnak. Mondjuk 2-3 éves szerződés mindkettőjüknek.

Dwayne Allen jó kérdés, esetleg itt is 1-2 éves hosszabbítás kinézhet a cap miatt. Edzőtáborban meg majd kiderül, hogy Hollister mennyire lesz bevethető, Anderson fejlődik-e és lesz belőle move TE ill. Izzo mennyire lesz jól blokkoló TE.

Hogan nem teljesített jól ebben az évben, totál eltűnt. Ha nincs egy jó mélységi célpont (Dorsett nem az) és egy move TE, akkor eltűnik. Csökkentett szerződéssel maradhatna ha a fentebbi két tételből az egyik vagy mindkettő teljesül, ugyanez igaz Dorsettre.

Patterson fizetését is megnyirbálnám, sajnos egydimenziós játékos jelenleg, ha elindul keresztbe, tuti futni fog, elkapásban meg nem annyira nem jó, de talán az edzőtáborban ez változhat.

Hightower szerződését kitolnám, kell ő még nekünk.

Ghost szerintem marad, hacsak nem találnak valami überjó rugót a drafton.

A fentiek persze nagyban változhatnak az edzőtáborok alatt, hogy ki mennyire tud még fejlődni.

És főleg hogy Josh Gordon visszatér, visszatérhet-e, mert valami iszonyatosan jó játékos.
Élvezet nézni ahogy játszik.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Akkor én is leírogatnám még a hatalmas trade-cut-retire cunami előtt, mit gondolok az előttünk álló offseasonről.

Wyatt remekül összefoglalta kit érdemes megtartani és kiért teljesen felesleges kaparni. Mégis ha kiegészítjük a lehetséges szerződések várható összegével, akkor ezt a kérdést már úgy kell feltennünk, hogy kit tudunk és kit nem tudunk megtartani.

Nehéz belekezdeni, hisz sok játékosunk van, akik már több gyűrűvel is rendelkezik, így fizuról való lemondásról már nehéz az ilyen egyéneket meggyőzni. Teljesen jogos, hogy aki már többször felért a csúcsra nem fog mindenáron itt maradni kevesebbért, ha máshol sokkal jobban megfizetik (lsd Amendola). Kevés Bradyhez hasonló mániákus van, akit elsősorban a győzelmek éltetnek és megteheti, hogy ne az anyagiak legyenek a fontossági lista elején. Ezt el kell fogadni.

Ezért nehéz a capspace-t belevenni az egyenletbe, mert szerződésmódosításokkal rengeteg pénzt fel lehetne szabadítani, de mindenki nem lesz jó fej ez borítékolható. Kik jöhetnek szóba:
Clayborn: A kivágásával szinte biztosan lehet számolni, 4 milliót spórolunk majd vele.
Gronkowski: Sajnos most én is inkább afelé hajlok, hogy abba hagyja, ezért 10 milliót spórolunk. Ha tudnánk vele egy szerződést hosszabbítani egy évre, amiben kapna egy kicsivel többet, de jobban elosztva és jövőre ha a tényleg nem bírja akkor kevés DM-et hátrahagyva visszavonulhatna, ez lenne a lehető legjobb megoldás.
Dwayne Allen: Nagyon hasznos tagja a jó futójátéknak, de 7 milliót nem ér meg, ráadásul DM nélkül kivághatjuk, így ezt az egész összeget másra tudjuk költeni. Én megtartanám, ha olcsón szeretne maradni, de szerintem tesztelni fogja a piacot, és ha lesz olyan hülye GM aki többet lát benne mint blokkoló TE és ezért túlfizeti akkor egészségükre, ellenkező esetben nem tartanám elképzelhetetlennek, hogy visszajöjjön. Persze, lehet ő is jobban szeretne szélesebb szerepkörben játszani és már csak ezért sem jönne vissza.
Tom Brady: Hosszabbítása is aktuális, az ő szerződésével is nyerhetünk pár milliót, az biztos, hogy elsőként fog jelentkezni Bill nagypapánál 😊

Akiknél inkább csak reménykedni lehet:
Devin McCourty: Talán-talán meg lehetne győzni, hogy kicsit mondjon le a fizuról és akkor meg tudjuk tartani a tesót. Hatalmas csalódás lenne, ha abbahagyná, de 9,5 milliót felszabadítana a capből. Harmon mint pótlás adott, lenne némi visszaesés, de azért nem dőlne össze a világ
Hightower: Sajnos a sérülései miatt nem ér 10 millát, de kivágásával csak 6 milliót tudunk spórolni, talán jó fej lesz, de háromszoros bajnokról van szó, nincs sok aduász a kezünkben.
Van Noy: Jövőre jár le a szerződése viszont 5 milliót spórolnánk, ha most kivágjuk. Vele kapcsolatban látok egy okos hosszabbítást, ami akár pár milliót spórolást jelenthetne idénre, senki nem fogja őt nálunk jobban használni és biztos ő is baromira örül, hogy végre egy jó csapatban meghatározó szerephez jut. Kötve hiszem, hogy bárki kapkodna érte, ha esetleg kikerülne a piacra, de hát ezt ki tudja, lehet Matty P visszavinné Detroitba vagy Flores Miamiba.

Szóval rengeteg az opció és ideális esetben 40-45 millióval is számolhatnánk, de a tavalytól áthozott pénzekkel együtt 30 milliót alaphangon össze tudunk kukázni az FA piacra (a rookie szerződéseket nem beleszámítva)

Szabad ügynökeink, az én prioritásaim szerint

Flowers: Nem kérdés, hogy a legfontosabb FA-nk, akit nincs mese meg kell tartani. Azt már most cáfolnám, hogy BB smucig és nem fizeti meg az értékeit (Ghost, DMC, Mason csak az utóbbi évekről). Viszont ha Flowersnek Mack féle 20+os szerződés lebeg a szeme előtt, akkor nem lesz itt semmiféle egyesség, ez esetben mivel mögötte nagyon nincs utánpótlás és a piacra sem hiszem, hogy bárki ki meri engedni a passrusherét (pedig lenne jó pár), így rányomnék egy fr. taget. 17 millióba kerülne egy évre, de úgy gondolom ez most elengedhetetlen, ha meg akarjuk tartani a SB-ban látott domináns védelmet. BB-vel kapcsolatban nagyon nehéz jósolni (pl Edelmant, Hightowert, DMC-t is kiengedte a piacra), szerintem bőven lesz csapat, aki gondolkodás nélkül megadja Flowersnek a 20+-t, ezért ha egy 17-20/év közötti szerződésbe nem megy bele akkor tagelni kell.
Jason McCourty: Végre megízlelte nem csak azt milyen győzni és PO meccset játszani, de azt is milyen bajnoknak lenni, ráadásul mindezt ikertesója mellett. Nem hiszem, hogy bárhova elmenne és bár 32 éves lesz szezonkezdetre, szerintem lenne csapat, aki megadná neki az évi 7-8 milliót, még ha okosan strukturálva is. Két opciót látok magam előtt vagy visszavonulnak a tesóval vagy hosszabbít. A nagy szerződést ő már egyszer megkötötte, szóval annyira nem szorul a pénzre, bízok benne, hogy Devin közbejárásával 5-6 millióval (+amiről tesó lemond) itt tudjuk tartani. Azért ebben a szezonban baromira jól jött, hogy az idény elején CB2ként kezdő Rowe mögött ilyen mély volt a felhozatal. Két McCourty elvesztése nagy veszteség lenne, de talán még a menedzselhető kategória.
Gostkowski: Szerintem őt lesz a legnehezebb megtartani. Konkrétan gennyesre keresheti magát a nyáron, úgy hogy már így is ő volt a liga legjobban fizetett kickere. Mai NFL-ben iszonyat fontos egy biztos rugó, ezt számos csapat bemutatta az utóbbi évben és bár Ghost is hibázgatott, konkrét meccs nem ment el rajta (lsd Parkey és társai). Ezért ha meg tudunk egyezni Flowersszel vagy Billnek rálépett a tyúkszemére a DE és inkább átváltjuk jövő évi legjobb comp pickre, akkor elképzelhetőnek tartom a kickerre tett fr. taget, ami 5 millió lenne. Vannak csapatok, akik 60-70-90 milliós capsapcen csücsülnek. Ezen GM-ek helyében hülye lennénk egy ennyire biztos kickernek nem odaadni hosszútávra az évi 5 milliós szerződést. Év közben azt hittem a Colts elviszi Vinatieri pótlására, amolyan bevált dolgon ne változtass alapon, de bármelyik feltörekvő, capsapce-szel rendelkező csapatba elvinném. Browns helyében pl gondolkodás nélkül megadnám, amit csak kér, de akár Jets-Bills helyében is. Illetve előbb fizetnék évi 5 akár 6 milliót Ghostnak mint az előbb említett Parkeynak 4-et. Nekünk sem lesz olcsó, ha meg akarjuk tartani. Hasonló korban Vinatierit elengedtük, lehet ezt újra meglépjük és megint beáldozunk egy 4. körös picket egy kickerért.
Ryan Allen: Szerintem a ballábas rúgása alulértékelt, sokszor okozott már gondot az ellenfeleknek. Igaz, amelyik edzői stábot ezzel meg lehet fingatni, azt vélhetően mással is. Én örülnék, ha maradna, na nem minden áron, az eddigi évi 2 milliós szerződésért aláíratnám, aztán ha neki nem kell, akkor majd draftolunk ide valakit.

És akkor ezzel körülbelül el is lett költve a 30 millió, szóval a többi FA nem csak a fontosságuk miatt, de a mozgásterünk miatt sem nagyon fér bele a jövőképünkbe, de azért mégis essen szó róluk.
Trenton Brown: Ő leginkább azért lehet fájó távozó, mert LT poszton játszik és az ide draftolt újoncunk IR-en töltötte az idényt, így kérdéses milyen állapotban tér majd vissza. Nyilván nem véletlenül volt első körös Wynn, azért látunk már bustokat még ha nálunk nem is annyira jellemző az első körösökkel való befürdés. Brown sem volt tökéletes és kicsit csalóka lehet ebben a jó rendszerben, de így is lesz olyan csapat, aki meg fogja ajánlani a 10+os szerződést, ami nekünk már baromira nem fér bele. Reménykedjünk benne, hogy jól megfizetik és akkor egy magas 3.körös comp picket kapunk érte cserébe.
Eric Rowe: Nekem nem volt vele különösebb bajom, nagyon inkonzisztens volt ezt aláírom (btw, ez azért JMC-ről is elmondható valamennyire), nehéz belőni az értékét, nem való CB1nek így a 10+os szerződést senki nem fogja megadni, főleg sérülésből visszatérve. Még viszonylag fiatal, szerintem egy prove it szerződést fog kapni valahol. Nekünk nem éri megtartani bőven van elég mélységünk, még ha esetleg a két McCourty visszavonulna, akkor is jobb, fontosabb helyekre lehetne költeni a Rowe-ra szánt pénzt.
Dorsett-Hogan-Patterson: Abszolút osztom Wyatt véleményét, egyikért se kár, ha akarnak apróért maradhatnak. Tavaly őrült pénzek röpködtek a WR piacon, nem tudom melyik hülye GM fogja ezekről a játékosokról elhinni, hogy WR2 posztra alkalmasak lehetnek (igazából a WR3at sem látom az idei teljesítményük alapján). Patterson a visszahordásai miatt kicsit fájhat, de pont ezért neki szerintem lesz piaca. Jól jött mikor nem volt erőfutónk és volt pár extra játék ráhívva, de összességében kicsit csalódás volt a támadókkal nyújtott teljesítménye, nekem nem érne meg 3-4 milliót. Természetesen, ha Gronk-Brady páros sokat fel tudna szabadítani, akkor a hármuk közül inkább CP-t tartanám meg.
Brown-Shelton: hát őket sem marasztalnám, drafton biztos jön a DL-be húzás, talán Sheltonnak lesz piaca de valamiért őt a szezon második felében hanyagoltuk, SB-n mutatott TFL-on kívül szinte semmi nem maradt meg bennem, Brown talán apróért marad, de mondjuk Lionsba őt is el tudnám képzelni. Kapkodni nem fognak értük a csapatok.


FA külsős igazolások:
Most van az a pillanat, amikor el lehet és el is kell adni a „gyere hozzánk veterán kevés pénzért gyűrűt nyerni” szöveget. Rengeteget volt szidva a csapat egésze mennyire kevés benne a talent (ez azért valahol jogos kritika is volt) mégis sikerült behúzni a bajnoki címet. Kevés a rendelkezésünkre álló összeg, hogy érdemben hozzá tudjuk tenni a csapathoz, bőven elég lesz ha az értékeinket meg tudjuk tartani. Ezért komoly FA igazolást nem várok, amúgy sem jellemző ránk ez a Gilmore féle látatlanban hozzád vágjuk a top fizetést megoldás. Még ha nem is tudjuk a legnagyobb értékeinket itt marasztalni, akkor is inkább olcsó veteránokat várok, leginkább egy (papíron kettő) évre. Érdekes lesz nézni a másik oldalról mennyi „ring chaser” lesz, egyáltalán lesz-e, bármekkora dinasztiát is építettek BBék, ezek az igazolások nem annyira jellemzőek mint pl az NBA-ben. Ha mondani kéne egy egységet, akkor DL-be mindenféleképpen várnék erősítés FA-ről, Flowerstől függetlenül.

Számomra a WR (+TE) sor rendezése a leginkább megjósolhatatlan, hiszen mind három irányban elindulhatunk (draft-visszaigazolás-új FA) és őszintén mindegyik mellett tudnék érvelni, pro vagy kontra.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 858 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Bold:
Clay => Pats

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ha nem lenne mit nézni esténként/hétvégenként, akkor a két PO meccsünk azért kellően szórakoztató és élvezetes időtöltést biztosít, fent van vágott verzióban is, ha csak 45 perced lenne 😉

vs KC AFCCG

 www.youtube.com/watch?v=W2I0rUy32KU

vs LAC AFCD

 www.youtube.com/watch?v=RdVQdC0XEwU



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Gondolom kicsinyes kárörvendés lenne, ha Dion Lewis barátunkra twitteren vki ráköszönne valami hasonlóval:

That’s what happens when you go greedy, buttkicker. You spend your time at your couch in the postseason and you are going to miss something on your fingers.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ügye még nem unalmas? 😊

 www.youtube.com/watch?v=7gpTzVGqBuQ
ZERO_L
Ez jó volt. Most meló helyett tévéztem egy háromnegyed órát... 😊 McVay még szerényen fogalmazott az outcoahingot illetően. Kíváncsi vagyok, mennyire fogja ez megviselni az önbizalmát.

A film 24. perce körül mutatott szőke lány körül nekem is örülhetne ennyire.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 386
Ügye még nem unalmas? 😊

ZERO_L
Ezt nem lehet megunni 😊
Micsoda meccs volt...

több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 561 — Patriot
Jönnek lassan a stábtagok.

 mobile.twitter.com/MikeReiss/status/1095658884679827456
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
Ügye még nem unalmas? 😊




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/