New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem ez a csapat Hoyerrel is szedne egy 9 gyozelmet, PO-ban meg barmi lehet (plane ha olyan serules, amibol vissza lehet terni). En nagyon rajta vagyok a Stidham vagonon, de latszik, hogy ujonc, rengeteg ilyen jellegu hibaja van, es hiaba biztato, nem tud meg befejezni rendesen. Es nem feltetlenul a kezdok ellen. Ott azert keves lehet, hogy meccsenkent hatszor megtalalja Meyerst. De ket ev, es lehet egy kezdo iranyito, ami eleg igeretes.

Hoyer most meg tobbet tud adni biztonsagi tartalekkent, mint egy 6. wr vagy cb, szal nalam siman harom qb lenne
Wyatt
Én csak összefoglalót láttam, de abból úgy tűnt, hogy Stidham még lassan olvassa a védelmet és nem tud gyorsan szabadulni a labdától, ha az elsődleges opció nem megjátszható, még nincs meg a megfelelő rutinja, hogy irányító legyen. Hoyernek nyilván igen.

De ha Brady megsérül, a szezonnak bármelyikkel lőttek (most még).

5 WR? Ki a biztos keret? Gordon, Harry, Edelman, Meyers, Slater? Vagy Meyers helyett Thomas? És Dorsett? Ebből a keretből Edelman sérült, Harry már most látszik, hogy sérülékeny, Gordon bizonytalan mint a kutya vacsorája, Thomas sérülékeny, Slater csak ST. Szerintem is helye van hat elkapónak a rosteren, Hoyer kárára is.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ez a csapat Hoyerrel is szedne egy 9 gyozelmet, PO-ban meg barmi lehet (plane ha olyan serules, amibol vissza lehet terni). En nagyon rajta vagyok a Stidham vagonon, de latszik, hogy ujonc, rengeteg ilyen jellegu hibaja van, es hiaba biztato, nem tud meg befejezni rendesen. Es nem feltetlenul a kezdok ellen. Ott azert keves lehet, hogy meccsenkent hatszor megtalalja Meyerst. De ket ev, es lehet egy kezdo iranyito, ami eleg igeretes.

Hoyer most meg tobbet tud adni biztonsagi tartalekkent, mint egy 6. wr vagy cb, szal nalam siman harom qb lenne

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én szerintem egy olyan esetben, amire ne kerüljön sor, számíthatunk Hoyerre. Szerintem többre mennénk vele, mint a kezdő sráccal. Ettől még lehet megoldás, hogy visszavonul és a csapat mellett marad edzőként. Így is aktiválhatjuk egy szerencsétlen esetben.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
gordon
Wow. En pedig pont azt mondtam este, hogy most mar fix a 3 qb, mert Stidham tuti nem maradna meg PS-ben, de latszik az is, hogy kell ide Hoyer, ha barmi tortenne
Wyatt
a felkészülésnél, elemzéseknél sokat segít a csapatnak ezt már többször olvastam az sb győzelem után is. Ha bármi történik TB vel akkor nem hinném, hogy eltudná vezetni a csapatot. Nyilván hozna győzelmet de azok csak a draftpozit rontanák 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
gordon
Wow. En pedig pont azt mondtam este, hogy most mar fix a 3 qb, mert Stidham tuti nem maradna meg PS-ben, de latszik az is, hogy kell ide Hoyer, ha barmi tortenne

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Igaz Newton bele is sérült. Kíváncsi leszek, hogy ezek után ma hány csapat küldi fel a meccs elején az első sorát...
peterk2005
Edzésen, alapszakasz meccsen soha nem sérül meg senki?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Belichick meg Rivera böcsületére váljon, hogy elég szép időt adtak a kezdőknek. Legalább volt egy meccs aminek az első szűk félidejét érdemes volt megnézni.

Igaz Newton bele is sérült. Kíváncsi leszek, hogy ezek után ma hány csapat küldi fel a meccs elején az első sorát...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
oké hogy pre season meg minden, de azért Ghost eléggé szarul rúgja az FG-ket. Jó lesz ha szezonra kicsit összekapja magát...

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Már hiányozna ha nem lenne valami ügyünk évad előtt 😊
NB2
Brady 4 meccs mert tőle vette a kokót Chung 😋
ThundersNFL
Az 8 meccs lenne. Azért csak 4 mert inkább tudott róla mint nem hogy Chungnál van drog.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Már hiányozna ha nem lenne valami ügyünk évad előtt 😊
NB2
Brady 4 meccs mert tőle vette a kokót Chung 😋

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 894 — nabege2@yahoo.com
Már hiányozna ha nem lenne valami ügyünk évad előtt 😊
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Chung házában a rendőrségre bekötött riasztó van, ami megszólalt ezért mentek ki a rendőrök, és ekkor találták meg a kokót. Nyilvánvaló, hogy Chung ártatlan (sőt inkább áldozat), a betörő hagyta ott az anyagot. 😀

Szerkesztette: cspeti98

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Kokain... Biztos nézte a Wall Street Farkasát...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A liga és a csapat is óvatos közleményt adott ki, de szvsz. itt nem nagyon lehet kérdés a birtoklás és ha mariska birtoklásáért jár legalább négy meccs, akkor a liga akkor is eltiltja, ha egyébként nem csukják le. Én is attól tartok, hogy Chungnak reszeltek.Burkus
Nézem, hogy idén hosszabbított, 7.5M a dead capje. Nem csoda, hogy a csapat óvatos. Mondjuk a kokó nem mariska, lehet, hogy a DM se menti meg.

(Egyébként mi a fenének kokózik egy sportoló azt nem értem. Már úgy értem, hogy egy olyan sportoló, akinek egyébként nem volt, és nincs drog problémája. Rúgjon be, szívjon el egy mariskát, legfeljebb kap érte pár meccses eltiltást. A kokóval csak a bajt hozza a fejére.)
peterk2005
Szerintem mindenki arra játszik, hogy a hírek szerint - pats.hu - ha tárgyalásra kerül az ügy, akkor az március. Addig vége a szezonnak, lejárt a szerződés és Chung békében elvonulhat a sittre. Addig meg in dubio pro reo alapján mindenki úgy csinál, mintha nem lenne bűnös. Bár tudjuk, máskor meg elég a "more probable than not."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A liga és a csapat is óvatos közleményt adott ki, de szvsz. itt nem nagyon lehet kérdés a birtoklás és ha mariska birtoklásáért jár legalább négy meccs, akkor a liga akkor is eltiltja, ha egyébként nem csukják le. Én is attól tartok, hogy Chungnak reszeltek.Burkus
Nézem, hogy idén hosszabbított, 7.5M a dead capje. Nem csoda, hogy a csapat óvatos. Mondjuk a kokó nem mariska, lehet, hogy a DM se menti meg.

(Egyébként mi a fenének kokózik egy sportoló azt nem értem. Már úgy értem, hogy egy olyan sportoló, akinek egyébként nem volt, és nincs drog problémája. Rúgjon be, szívjon el egy mariskát, legfeljebb kap érte pár meccses eltiltást. A kokóval csak a bajt hozza a fejére.)
peterk2005
Mert a kokó jobb, mint a fű. Meg minek lassuljon még tovább? Inkább spuriznia kellene, hogy felpörögjön

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A liga és a csapat is óvatos közleményt adott ki, de szvsz. itt nem nagyon lehet kérdés a birtoklás és ha mariska birtoklásáért jár legalább négy meccs, akkor a liga akkor is eltiltja, ha egyébként nem csukják le. Én is attól tartok, hogy Chungnak reszeltek.Burkus
Nézem, hogy idén hosszabbított, 7.5M a dead capje. Nem csoda, hogy a csapat óvatos. Mondjuk a kokó nem mariska, lehet, hogy a DM se menti meg.

(Egyébként mi a fenének kokózik egy sportoló azt nem értem. Már úgy értem, hogy egy olyan sportoló, akinek egyébként nem volt, és nincs drog problémája. Rúgjon be, szívjon el egy mariskát, legfeljebb kap érte pár meccses eltiltást. A kokóval csak a bajt hozza a fejére.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Akkor sanszosan Chung kivágva.

Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.
ervinator
Ennyire fájt a keze? Basszná meg pedig nagyon szerettem a játékát. Kár érte.
ParadSEC
Varjuk ki a veget.
Julius vegen tortent az eset,aug 8-an ment a vadirat.
Majd kiderul milyen resze volt benne es mennyire bunos.


Tenyleg, oreg Kraft ugyevel mi van? Azota se hallani semmit felole.
Solymi
A vád alá helyezés csak jövő héten lesz, de a vádesküdtszék már úgy döntött, hogy vád alá helyezi kokainbirtoklás miatt, amiben Chung egyedül érintett, feltehetően tehát tettenérés van, egyszerűen megtalálták nála a drogot.

A liga és a csapat is óvatos közleményt adott ki, de szvsz. itt nem nagyon lehet kérdés a birtoklás és ha mariska birtoklásáért jár legalább négy meccs, akkor a liga akkor is eltiltja, ha egyébként nem csukják le. Én is attól tartok, hogy Chungnak reszeltek.

Nálunk mindig nyáron bűnöznek a key playerek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 390
Akkor sanszosan Chung kivágva.

Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.
ervinator
Ennyire fájt a keze? Basszná meg pedig nagyon szerettem a játékát. Kár érte.
ParadSEC
Varjuk ki a veget.
Julius vegen tortent az eset,aug 8-an ment a vadirat.
Majd kiderul milyen resze volt benne es mennyire bunos.


Tenyleg, oreg Kraft ugyevel mi van? Azota se hallani semmit felole.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Akkor sanszosan Chung kivágva.

Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.
ervinator
Ennyire fájt a keze? Basszná meg pedig nagyon szerettem a játékát. Kár érte.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Akkor sanszosan Chung kivágva.

Kokainbirtoklás miatt elő lett állítva, több mint valószínű.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még ezt is, mert kifejezetten jó ránézni a 2008–201x közötti időszakot figyelve
 twitter.com/PFF_Steve/status/1149736022638546945

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennél hátrébb már ne kerüljünk
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/djr8f7a5sbpjjq67qyk6
NFL Preseason Power Rankings: Patriots, Rams, Saints lead way
Are the defending champion Patriots Super Bowl favorites once again? Can the Rams take the final step to the Lombardi Trophy? Where does Green Bay stand with new leadership? Will the Browns live up to the hype? Dan Hanzus provides his Preseason Power Rank

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, a sorsolások sokat segíthetnek, de szerintem ezek a fiatal irányítók (talán még Darnold igen, de Allen és Rosen aligha) nem rendelkeznek még olyan képességekkel, hogy a falat feljavítsák (mint Bradynél az átlagosat erősre, az erőset elitre). De mindegyik csak másodéves lesz, úgyhogy ez lesz jobb. De egyelőre ezek a falak karcsúnak tűnnek, főleg a Jets és leginkább a Dolphinsnál

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek mire lesznek képesek a többiek a csoportban.

 www.youtube.com/watch?v=huptxe97-2M
Nomac
Latatlanban a tamadofalak lesznek a legnagyobb problemak.Wyatt
Minden a két irányítón fog múlni. Persze, lehet egységenként is elemezni, de az east csapatainak most már lassan 20 éves baját kell ahhoz orvosolni, hogy partiban tudjanak lenni veletek. Tannehillekkel, Tyrod Taylorokkal - Buttfumble-ról nem is beszélve - nem megy. Legalábbis a Pats ellen, amíg Brady nyomja.

A Bills egyébként szerintem van olyan jó csapat, hogy ha Allen tudna hozni egy korrekt kezdő szintet, akkor azzal akár szép csöndben WC helyért is versenyben lehetnének. Az egész csoportnak nagyon jó a sorsolása idén, ezt valaki kihasználhatja. Szerintem inkább a Billsnek lehet esélye rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)