New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
rokaur 863
SB -> Brady menjen nyugdijba -> PO -> SB, business as usual 😀

Egyelore nem is kell tobb senkitol, 9-1, nalam ez a meccs tuti buko volt a szezon elott. Csak a Ravens vert meg minket akik ha most lenne az SB gond nelkul be is huznak csakhat ezt a format februarig kell birni, ami valljuk be nem sok csapatnak megy.

Szerkesztette: rokaur
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Egy dolog azert kezd vilagossa valni: TB inkabb ne akarjon 46-7 eves koraig jatszani... Ha Wynn visszaterese nem hoz minosegi javulast a fal allapotaban-ami eleve ketseges leven komoly serulesbol jon vissza-akkor komoly gondjaink lehetnek offense oldalon. Az O line,TB, futojatek parhuzamos gyengelkedeset-ahogy zinedine is irja-lathatoan nem birja el az Off.,persze ez nem is csoda.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
Csak az elso felidot neztem, meg az osszefoglalot, de feltunt Brady "atletikussaga", mar ha lehet igy mondani 😀

Tobbszor is eleg jol mozgott ki a zsebbol es futkosott kicsit.

több mint 4 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Brady-n azért látszik a kor. Már tavaly is látványos volt, de a PO első két meccsére felszívta magát.

Én Wynn-ben nagyon bízok, nem véletlen, hogy egy offense második legfontosabb posztja a LT. Ezen a poszton 2001 óta, kis túlzással, mindig elit vagy kiemelkedő játékosunk volt. Ha Wynn jó formában jön vissza, és egészséges marad, normalizálódik a helyzet szerintem.

Viszont, így utólag, Brown-t nem értékeltük tavaly eléggé 😊.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Ez az O borzalom. Brady is szar, az O fal is, az elkapó szekció és a futójáték is, de főleg JMD az akit fejbebasznék tablettel. Hát milyen hívások ezek? Hogy lehet, hogy Sanu két hete 14, most meg 4 targetet kap? Milyen lehetetlen screenek ezek? Kiváncsi lennék a no huddle játékok milyen arányban jöttek be, mert ránézésre a gyors játékaink mind besültek.

A D mentette meg a seggüket és halkan megjegyzem, hogy a Browns és a Ravens ellen is egy foshalmaz volt a támadójáték, szóval ez nem egy meccses szar játék.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő 7n tessék hasítani 😀
több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Ha visszatér akkor sem leszünk kint a szarból...
ThundersNFL
Személy szerint ebben a visszatérős dologban nem hiszek,előbb jelent be valami haknizós/filmezős történetet mint hogy gyerekek újra focizni akarok mert már nem fáj semmim....
manuszka86
Az utóbbi 3 hónapban kifejezetten erős edzései voltak a TB12 centerben..Pihent, töltődött közel 10 hónapot.. Az utolsó képei alapján topformában van. Ha csak szituációs játékokra és blokkolásra használnánk már csak azzal IS rengeteget javulna ez az O#!
2,5 hónapot akár még Ő is lát magában egy utolsó nagy menetért..Kitudja?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
iszonyat diszfunkcionális ez a támadójáték, egyszer totális abszurd egyéni hibák gátolják meg az előre haladást, máskor meg a hülye playhívások, pl ez a fake screen az egyik oldalra majd átdobjuk a másik oldalra működött már idén 4-nél többször?

nem tudom a védelem egész évben tudja-e hátán cipelni a csapatot, PO-ra össze kell állnia a támadójátéknak, Newhouse-zal én nem látom, hogyan tudunk SB-ja jutni, kellemetlenül kilóg a srác...


Ezt rossz volt nézni!!! Nem is tudom, hogy az elmúlt 15 évben láttam-e ilyen totálisan ergya O-t, ennyi punttal egy félidő alatt! Kijelenthető, hogy 10 hét alatt semmit, de tényleg semmit nem javult az O fal. Ma piszok szerencsénk volt, hogy egy totál kiherélt Philly O jött, mert ez nagyon sok csapat ellen tuti zacsi. Én félek, hogy annyira várjuk Wynnt, aztán vele sem lesz hatalmas javulás. Azért Andrews-Karras csere is negatívan hatott a falra és sajna csak egy embert jön már vissza. Jó Newhouse-nál szinte tényleg mindenki jobb😊
NB2
tavaly hol voltál @Det, @Ten meccseknél? 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Ezt rossz volt nézni!!! Nem is tudom, hogy az elmúlt 15 évben láttam-e ilyen totálisan ergya O-t, ennyi punttal egy félidő alatt! Kijelenthető, hogy 10 hét alatt semmit, de tényleg semmit nem javult az O fal. Ma piszok szerencsénk volt, hogy egy totál kiherélt Philly O jött, mert ez nagyon sok csapat ellen tuti zacsi. Én félek, hogy annyira várjuk Wynnt, aztán vele sem lesz hatalmas javulás. Azért Andrews-Karras csere is negatívan hatott a falra és sajna csak egy embert jön már vissza. Jó Newhouse-nál szinte tényleg mindenki jobb😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem két bajnokesélyes, hanem két gyengélkedő csapat csatája volt. Viszont tetszett, mert egy drive-ot leszámítva a D fasza volt, és lezárta a meccset. Az O nagyon nem. De azzal majd jövő héten

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
szeretném hinni, hogy Wynn jövő héten visszatér és Újház leül a padra és összeáll ez az O Brady-vel az élen....
manuszka86
Újház csak ne üljön sehova, rúgják ki égessék el a cuccait, iratait szórjanak a hamvakra sót és felejtsük el hogy egyáltalán volt nálunk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Ha visszatér akkor sem leszünk kint a szarból...
ThundersNFL
Hát azért vele meg Wynn-nel... De sajnos nem fog szerintem sem 😕

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Ha visszatér akkor sem leszünk kint a szarból...
ThundersNFL
Személy szerint ebben a visszatérős dologban nem hiszek,előbb jelent be valami haknizós/filmezős történetet mint hogy gyerekek újra focizni akarok mert már nem fáj semmim....

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Ha visszatér akkor sem leszünk kint a szarból...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért abban a TD-drive-ban rohadtul féltem tőle, hogy megint a Ravens-meccs jön vissza. De azért legalább egy kis segítséggel vannak momentumaink, csak állna már végre össze a sztori

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Remélem a szar idő az oka, mert nem látom, hogy 2 hetet készültünk volna. Persze ha az elsőre nem szopunk be egy dpi-t vezetnénk (9-7-re ), de ez elég ergya.
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
szeretném hinni, hogy Wynn jövő héten visszatér és Újház leül a padra és összeáll ez az O Brady-vel az élen....

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harry, Gronk, mi történik itt egy Győr-meccs alatt

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 393
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
vpi
Valami moziban, sorozatban, valóságshowban fog szerepelni...gondolom én...

több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
 mobile.twitter.com/MySportsUpdate/status/1196090118999826438
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 343 — situational football
 twitter.com/ezlazar/status/1196096977123065865




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá, Houston Astros :d

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Hát nyilván, de sajna nálunk ő sem volt túl nagy szereplő. De Kraft nagyon nyomja Gronk visszatérését :d
Wyatt
Ahhoz jobb csapatorvosok kellenek, akik maszkolni tudják Gronk téhácés fájdalomcsillapítóit.
Egyébként Massachusettsben is legális a fűfogyasztás, nem csak Seattleben.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nyilván, de sajna nálunk ő sem volt túl nagy szereplő. De Kraft nagyon nyomja Gronk visszatérését :d

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Jacob Hollister két meccs ,3 TD a Hókszban
kolok1972
Pont kérdezni akartam őt hogy hogy ki dobtátok ? 🤔
(Nagyon érthetetlennek tűnik nekem mert kúrva jó a srác nálunk,ma is az egy kezes elkapása védővel a nyakán amiből TD lett élményszámba ment 😊)
Na és Gordon kirakását sem értem ?Igaz most csak limitálva játszott nálunk de az a 3-4 elkapása nagyon biztos volt este .Azért az tisztán látszik hogy marha jó célpont lesz Wilson-nak főleg ennyi pénzért.Szóval azt sem értem ő hogy hogy nem fért el nálatok ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mi sem szamoltunk vele elkapo TE-kent. Iden offseasonben 7. korert kaptuk ugye a Hazafiaktol, es kifejezetten blokkolo TE-nek vittuk, mivel Vannettben nem igen biztak, Dickson meg serult volt.

Csak ugye a sors kozbeszolt, es megserult az allaround TE
"aszunk", igy a snapjeit a visszahozott 2nd tier Willson es Hollister kozott kellett elosztani. Szerintem o nem fog 100 yardokat elkapni meccsenkent, de elozo hetvegen OT-ban gyozelmet ero TD-t szerzett, plusz ma egy egykezes TD. Nem csunya, de ezzel egyutt is erosebb a blokkolasban.

Itt az elkapasa ma hajnalbol, ha erdekel titeket:
 youtu.be/dDWiMxo08ng

Gordon pedig valamiert nem illett BB oltozojebe/rendszerebe. Ertheto amugy valamilyen szinten, habar szorgalmas gyereknek tunik edzoi elbaszelesek alapjan. Arra azert ne fogadjunk, hogy sokaig palyan marad.

Szerintem mindketto tranzakcio ertheto a Pats reszerol. Nagy jovobeli pozitiv erteke egyik jatekosnak sem volt itt.
undisputedly
Hát, ha blokkoló tight endnek vittétek, akkor szép vállalkozás volt, mert az ikertesójával együtt egyaránt nagy WR-ek inkább, én egyértelműen a Hernandez-szerepkörre vártam nálunk, sajnos Bradyvel nem volt meg az összhang (talán Gerappával ment neki jól)

Gordonnal állítólag edzésmunkabeli gondok voltak (gondolom itt inkább a route-ok nem jó megfutása lehet), amúgy normális srác, öltözőt sosem szedett szét, nem is értettem, amikor az öltözőt féltették tőle a waive után. Mindkettővel jól jártatok, meg Metcalffel is, úgyhogy én örülök, hogy nálatok jól tolják 😊
Wyatt
Hát,azért lehet,hogy én még mindig inkább őt nézném,akár Izzo,akár LaCosse helyett,én náluk sem vélem felfedezni azokat a pusztító blokkokat. Mindegy,most már felesleges ezen polemizálni.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.